Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

Kasiaaaaa

wiec na reke 1900 nie jest zle juz nie narzekajcie ;) chciałabym się załapać do pracy na produkcji, ale nie mam zielonego pojęcia gdzie aplikować.

ciekawy

Witam, mam kilka pytań do osób pracujących już w Amazonie i bardzo proszę hejterów i żartownisiów o powstrzymanie się od komentarzy. Czy macie może wiedzę jak wygląda praca i ewentualne zarobki w departamencie zapobiegania stratom? ile może zarobić specjalista a ile manager? Będę wdzięczny za merytoryczne odpowiedzi :) pozdrawiam

Agnieszka

Przypominam, że na początku marca pojawiła się oferta pracy na stanowisko Learning Manager w Amazon.

@Agnieszka

Agnieszka widzę, że Ty tutaj ogarniasz wiec jesteś pewnie z jakiegos teamu ;P Mogłabys mi powiedzieć gdzie trzeba aplikować o prace na produkcji ? i cy długo się czeka ;)

Nickname

Czy praca w Amazom wymaga dużego dźwigania? Mogę pracować fizycznie lecz be większego dźwigania, i czy mogę się dowiedzieć o której godzinie zaczynają się zmiany?

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Alahuakbaru

Pytanie odnosnie ubioru, styl dowolny, czy maja jakies wymagania? Jak najlepiej sie ubrac dresik, wygodne adidaski , czy buty z metalowymi noskami? Jaka temperatura panuje na magazynie?

Kasiaaaaa

Hej, czy możecie mi powiedzieć ile zarabia zwykły pracownik NETTO MIESIĘCZNIE ? Z góry dziękuję za informację;) POZDRAWIAM :P

fghfghfh
@Kasiaaaaa

Za 16 dni pracy w lutym dostałem 1946zł. W tym premia frekwencyjna za styczeń 8% i 0% wydajnościowej

moneymoneymoney
@fghfghfh

Za 160 godzin 1946 netto, czyli wiele halasu o nic, a na Goworku duzo halasu i wyzwisk dzieciarni... Mam pracowac w takich warunkach (zastraszanie slawnymi juz feedbackami, poganianie typu: rob jeszcze i jeszcze szybciej i nie popelniaj bledow) i zarobic niecale dwa tysie? Kpina to i nedza... Pracowalem tam dwa latka - nie polecam!!! Jest duzo uczciwych firm w rejonie Wroclawia i Poznania, gdzie zarobicie tyle samo, wiecej i o wiele wiecej (sa tez firmy, gdzie zarobicie oczywiscie mniej), ale nikt nie bedzie traktowal was jak psiarnie do poganiania, bo jak juz sie zmeczycie, to uznaja ze sie wypaliliscie (serio! opowiadaja takie bzdury!!!) i na wasze miejsce nalezy znalezc nowe miesko do poganiania!!! To jest praca dla przyjezdnych z zad....a Dolnego Slaska i Wielkopolski.

Agnieszka

@Krzyś dziękuję za opinię. A jakie widziałeś plusy pracy w Amazon?

Agnieszka

@Krzyś A Ty jesteś pracownikiem Amazon?

Krzyś
@Agnieszka

Na całe szczęście już nie. Bardzo niemiło wspominam tamten okres. U obecnego pracodawcy czuję się doceniany i szanowany. Pracowników magazynowych niższego szczebla w Amazon nie traktuje się jak istoty ludzkie. Są tylko zbiorem wskaźników wyświetlanych na ekranie u przełożonego. Nadzoruje się ich dokładnie tak samo jak maszyny; i eksploatuje tak jak te najtańsze i najgorsze, tzn. wykorzystuje ponad możliwości a gdy się coś zepsuje to się wyrzuca i zastępuję nową. Są cały czas podłączeni do systemu, polecenia otrzymują w formie sygnałów cyfrowych. Oczywiście wszystko otoczone jest iluzją świetnej zabawy połączonej z odpowiedzialną pracą. Sporo ludzi nie widzi, że to manipulacja; być może nigdy nie mieli kontaktu z żadnym normalnym pracodawcą w swoim życiu zawodowym.

Krzyś

Jak tam normy i feedbacki, czarnuchy?

Agnieszka

@LTN1 czyli odpowiada Ci ten system? A jakie jeszcze dostrzegasz plusy pracy w Amazon?

Agnieszka

@Hejhej jakie stanowisko Cię interesuje?

Hejhej
@Agnieszka

Ogólnie się pytam bo pewnie sami wybiorą czy Pick czy pack i wgl

Hejhej

Czy są jakieś przyjęcia teraz?

Agnieszka

@Doris dziękuję za informację. @Kaja gratuluję! A na jakim stanowisku jesteś zatrudniona?

Pracuje już 4 dzień i praca jest Ok.Wszystkie negatywne posty to bujda na rysorach pozdrawiam całe Wro2

s.f.w.
@Marcin

Marcinku a co to są rysory?

Nevolo

Nie ośmieszajcie sie

gfgfd

Tyle narzekacie a i tak tam dalej pracujecie.

asda

a na jakim stanowisku zarobiłaś taką kase?

Kaja

Trochę ciężka praca ale 3800 przywitałam na koncie a wy dalej róbcie za 1400 w innych zakładach

Gonzo
@Kaja

to była premia za bukake i fisting

Sibo
@Kaja

Ha ha chyba 1900 nie wiem chyba razem ze starym tyle zarobilas

Agnieszka

@Marta dziękuję. Mówisz, że zdarza się, że zwalniają pracowników bez powodu?

Doris
@Agnieszka

Witaj co do chorobowego to raczej przez to nie wywalają ja pracuję 4 miesiąc a byłam już 2razy na chorobowym po kilka dni a do tego zostałam wybrana do konwersji. Pozdrawiam

Agnieszka

@tralala dzięki za szczegółowe wyjaśnienie tego, jak to funkcjonuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1325.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1005, z czego 288 to opinie pozytywne, 228 to opinie negatywne, a 489 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon