CarNet Polska

Opinie o CarNet Polska

Jonko

Nie miałem jeszcze okazji pracować w takiej firmie jaką jest CarNet, zastanawiają mnie bardzo jak taka praca wygląda w rzeczywistości bo wiadomo, że opis pracy a to co mamy do wykonania czasami moze się różnić

roki

Kolega wyżej ma racje, nie zawsze sprawdzisz jaką stawkę Ci ktoś zaproponuje bo przecież to zatwierdzone jest na umowie, którą każdy może miec inną.

marudna

Niestety moim zdaniem , dopóki sami sie nie przekonamy co nam może dana firma zaoferowac i jak są oferty pracy to nigdy nie będziemy w 100% pewni jakie sa opinie na temat danej firmy.

moris

Nie zawsze mozesz sprawdzić jakie są stawki w danej firmie, bo nigdzie oficjalnie tego nie podają. Dlatego też warto przed podjęciem pracy w danej firmie sprawdzić co na jej temat powiedzą CI osoby, które już tutaj pracują.

Czy po rozmowie w CarNet Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Teodor

Jeżeli tylko spojrzysz jakie stawki mają tutaj a jakie w innych podobnych firmach to od razu można zauważyć różnice. Sam byłem w podobnej sytuacji i przeszedłem do CarNet bo dali dużo lepsze warunki pracy

Dudek

Ja tam ciesze się, ze udało mi się załapac do pracy w carnet. Już kiedyś pracowałem w podobnej firmie i pamiętałem jakie były warunki pracy. Tutaj jest znacznie lepiej.

sajmon

Pracuje w Carnet dopiero od pół roku ale już mogę się trochę na ich temat wypowiedzieć. Firma wypłaca pieniądze w terminie, dotrzymuje warunków umowy. Wiec wszystko w jak najlepszym porządku

Komer

Znalazłem właśnie oferte pracy w CarNet, wyslałam już CV i czekam na odpowiedz. Z opinii jakie udało mi sie przeczytać, wywnioskowałem że warto decydować się na prace tam. Mam nadzieje że mi się uda,

Błażej

Moim zdaniem praca w CarNet jest naprawde dobra. Wiadomo, ze każdy będzie miał inne wymagania co do pracy ale jak na Warszawe warunki sa super. Umowa, dobre pieniądze przyzwoite godziny pracy więc czego więcej chcieć

Hubert

Jak to w każdej pracy, pracodawca musi sie zastanowić kogo ma zatrudnić więc pewnie kilka dni poczekasz na decyzje, ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Mogę tylko powiedzieć Ci , ze praca jest warta zainteresowania. Mi odpowiada a teraz o dobrą pracę bywa ciężko

Emil

A długo czeka się na decyzje co do tego czy jest się do pracy przyjętym czy nie ? bo dowiedziałem się właśnie, ze firma poszukuje pracowników w mojej okolicy, spełniam wszystkie warunki a zależało by mi na szybkiej decyzji.

Jarek

Nie ma dużej rotacji pracowników , bo praca jest dobra i jezeli ktos odchodzi to tylko dla tego że nie ma innego wyjścia. Pracując w tej firmie wiem jak traktuje się ludzi, jak jest z wypłatami i warunkami umowy. Ja sam tej pracy nie mam zamiaru zmieniać.

Zdecydowanie masz racje. Mi funkcjonowanie tej firmy jak najbardziej odpowiada. Udało mi sie tutaj już od dłuższego czasu pracować i firma ma się dobrze. Nie zauważyłem też by była duża rotacja pracowników.

KubaH

Widocznie ktoś zaczął sprawie kierować firmą i dlatego dzieje się tam teraz tak dobrze. Jeżeli ktos wie jak podejść do ludzi to i oni sami chętnie chodzą do pracy

Zytowski

Firma działa bardzo sprawnie. Nie wiem czy coś się ostatnio w tym oddziale pozmieniało ale odkąd ja tu pracuje nie zauważyłem, by ktoś się z kimś nie zgrał albo by coś było źle zrorganizowane

Edek

Zauważyłem ze właśnie tak w tej pracy jest. Ludzie na początku boją sie nagatywnych opinii i zatrudniają sie z obawą a później okazuje sie , ze jest tam bardzo przyjemnie i aż chce sie pracować

Deywis

Dla mnie znalezienie tam pracy początkowo miało byc tylko przejściowe, ale z każdym kolejnym miesiacem jeszcze bardziej mi się tu podoba. Po za tym premie i lepsze warunki pracy niz w moim poprzednim miejscu zatrudnienia, więc raczej nie szybko będę chciał znaleźć coś innego

maciek

Nie ma co wierzyć w ludzkie opinie , bo czasami wiele osób z zawiści mówi nieprawdę. Pracuje tam kilka lat i nie było sytuacji w której ktoś mi nie zapłacił za wykonaną pracę.

Grzegorz

W sumie to pracuje tam od niedawana. Trochę się obawiałem bo opinie na temat tej firmy są różne. Teraz z doświadczenia wiem, ze lepiej się samemu upewnić niż ślepo wierzyć innym. Pieniądze wypłacają mi w terminie, z nikim nie mam problemów. Praca jak najbardziej ok.

mirek

Skoro pracodawca ma dobre podejście do swojego pracownika i odpowiednio wynagradza go za swoją pracę, to czemu by rezygnować z takiego stanowiska pracy. Chyba każdy normalny człowiek, chciałbym pracować w miejscu w którym można dobrze zarobić i odpowiednio Cie traktują.

Zostaw merytoryczną opinię o CarNet Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w CarNet Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CarNet Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CarNet Polska?

CarNet Polska