Opinie o Kancelaria Prawna T&W S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna T&W S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Prawna T&W S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna T&W S.A. w Kraków

Agnieszka

@newlaw dobrze, że o tym mówisz. Czyli polecasz praktyki w Kancelaria Prawna T&W spółka akcyjna?

newlaw

Ja byłem u nich na praktykach i jak najlepiej wspominam ten czas, ponieważ wyniosłem ogromną wiedzę praktyczną. Przeszedłem wnikliwe szkolenie pod okiem mojego opiekuna. Mogłem poznać pracę kancelarii od środka, a z tego co widziałem wielu praktykantów później otrzymuje propozycję zatrudnienia. Ja akurat nie byłem zainteresowany, ponieważ zbliżała się sesja, ale chętnie tam wrócę.

Gregor

Zrobiłem wywiad i wiem, że to dobra firma a ponieważ jestem zainteresowany pracą dla praktykanta w dziale prawnym to może jeszcze cos dodatkowo dowiem się z forum? Jakie są w firmie szkolenia dla młodych?

Agnieszka

@janex dzięki, że się wypowiedziałeś. Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w Kancelaria Prawna T&W spółka akcyjna - zapraszam na stronę internetową firmy http://kancelaria-odszkodowania.pl/praca/

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kancelaria Prawna T&W S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
janex

Byłem u nich praktykantem i naprawdę fajnie wspominam ten czas. Była to moja pierwsza praktyka na studiach prawa i bałem się, że będę musiał robić jakieś bzdurne rzeczy jak kserowanie, a tu bardzo pozytywne zaskoczenie, ponieważ mój opiekun przykładał bardzo uwagi do mojego szkolenia. Mogę ich śmiało polecić, ponieważ to profesjonalna kancelaria, która nie boi się wymagających spraw

Agnieszka

@Jadzia, miło słyszeć taką pozytywną opinię! :)

Jadzia

Ja jestem bardzo z nich zadowolona! Byłam ciężko ranna w wypadku komunikacyjnym, do tej pory odczuwam tego skutki. Ale dzięki pomocy Kancelarii Prawnej T&W dostałam odszkodowanie dzięki któremu mogę się leczyć u najlepszych lekarzy w tym kraju i wracam do zdrowia. Naprawdę bardzo dobra kancelaria

Agnieszka

Macie już jakieś doświadczenia z Kancelaria Prawna T&W spółka akcyjna? Pomogli Wam? ;)

Viki

Super kancelaria i tylko można ja polecać Super!!!!!!!!!!!

Miła

(usunięte przez administratora) Pracuję już długo i nigdy nie było takiego problemu. Kasa jest na czas.

Viki

Szukam nowej rekrutacji do kancelarii T&W ale nie widzę, może ktoś ma wiedzę czy potrzebują na PH d/s odszkodowań?

mps

Spotykam choć nie często na terenie sprawy , które prowadzi ta kancelaria i ż całym szacunkiem dla Zarzadu chciałam dodać iż dzialacie profesjonalnie i bez wariactwa jak to robią agenci pseudo kancelarii.Na miano kancelarii trzeba mieć wiedzę i kulturę wobec ludzi,a do tego im daleko.Co prawda tez pomagam ludziom w podobnej branży ale dla równie dobrego radcy prawnego niemniej jednak gratuluję wyboru kancelarii,T&W,jeśli spotykam u klientów i nie rozwiązuje umów. .Rozmawiałam telefonicznie z jednym z Panów z zarzadu,czysta przyjemność ☺.Życzę CAŁEJ EKIPIE dalszych sukcesów i zadowolonych klientów.

Monikkaa80

Byłem klientem tej kancelarii. Szybko załatwili mi odszkodowanie. Duza kwota! Inni obiecywali o oni zalatwili. Kasa na koncie, wszystko OK!

Kamil

Dziękuję Panu Dawidowi za pomoc i cenne porady. Sprawa zakończyła się po mojej myśli. dziękuję

Józef, Katowice

Chcę już zapomnieć o wypadku i o tym jak potraktował nas ubezpieczyciel. Dziękuję Pani mecens Jaonnie z T&W za poprowadzenie sprawy. Dziękuję w imieniu rodziny. Józef z Katowic

Tadeusz

Dziękuję kancelarii T&W za dobrze poprowadzoną sprawę. To co mówili zostało wywalczone. Tadeusz z Myślenic

Jadwiga z Zielonej Góry

Wysłałyśmy już pismo z podziękowaniem do Kancelarii, ale tu też napiszę. Dziękuję Pani Monice W z Kancelarii TW za to że pomogła mnie i babci w trudnych chwilach po śmierci najbliższej osoby. Sprawa poszła do sądu i długo się czekało. Ale zakończyło się pozytywnie. Jeszcze raz w imieniu babci i własnym dziękuję. Jadwiga z Zielonej Góry

Ania z Lublina

Dziękuję Panu Maćkowi za to że po wypadku zajął się moją sprawą. Odzyskałam zdrowie i zabezpieczenie finansowe. Ania z Lublina

ASta

ZADOWOLENIE w 100%!!! Dobra Kanacelaria z fachowymi i miłymi prawnikami. Znają się bardzo dobrze na tym co robią. Jako pracodawca nie wiem jacy są, ale po sposobie pracy widać ze pracownicy sa zadowoleni :-)

doświadczony

Witam wszystkich i jako pracownik szczerze mogę polecić Kancelarię Prawną T&W S.A. Dziś mija równo cztery lata od kiedy rozpocząłem współpracę z Kancelarią i pomyślałem, że coś napiszę z tej okazji. Kiedy zastanawiałem się nad przejściem do nich miałem wiele wątpliwości, ponieważ współpracowałem z największą konkurencyjną firmą na rynku, ale szybko się przekonałem, że to dobra decyzja. Po pierwsze żaden mój były pracodawca nie był tak mocno otwarty na moją osobę. Proponują wieloskładnikowe wynagrodzenie, profesjonalne szkolenia, ale przede wszystkim interesują się przedstawicielami rozsianymi w Polsce i ich klientami. Dzięki profesjonalizmowi Kancelarii i osób tam pracujących mogę budować swoją markę, ponieważ moi byli i obecni klienci polecają mnie dalej. Na koniec powiem tylko, że każdemu szczerze życzę takiego pracodawcy i tak zgranego zespołu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna T&W S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna T&W S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna T&W S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna T&W S.A.?

Kancelaria Prawna T&W S.A.

Kancelaria Prawna T&W S.A.