Kargo Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kargo Sp. z o.o.

nikt

Nie polecam tej firmy. fakt faktem mają szeroki asortyment ale co do przedstawiciela to jest tragedia.. Jeden przedstawiciel jeździ sobie jak chce . Przyjedzie przedstawiciel narobi zamówień i naciągnie na nie które produkty które w ogóle nie schodzą i faktury daje na długi okres spłaty a potem co do czego nie przyjeżdża ileś tam miesięcy żeby kasę odebrać ( bo tak jest u mnie ). od trzech miesięcy nie widziałem przedstawiciela tej firmy a dzisiaj dostałem wezwanie do zapłaty PRZEDSĄDOWE a przedstawiciel ma w dupie to wszystko. nie polecam współpracować z tą firmą i po zapłaceniu kończę współpracę

handlowiec
@nikt

tak - wszystko się zgadza - asortyment jest szeroki - przedstawiciele naciągają, a klienci dostają za darmo :-) - terminy płatności bardzo długie - jak nie płacisz to dostajesz wezwanie swoja drogą, czy nie prościej byłoby zadzwonić do firmy i zapytać co się dzieje z przedstawicielem lub zwyczajnie zapłacić? Czy to kogoś dziwi, że po 90 dniach ktoś się upomina o swoje pieniądze? PS. to na pewno nie mój klient. Moi wiedzą, gdzie na fakturze jest nr konta i płacą :-)

biuro
@nikt

Jak można powiedzieć , przedstawiciel naciąga. Nie masz Pan swojego rozumu. Bierzesz ile potrzebujesz. Wiedząc ,że nie ma kontaktu z ph trzeba było dzwonić do biura a nie udawać że nie ma się rachunku do zapłaty. Zdziwienie po trzech miesiącach ,że dostał wezwanie.

Marian Nowy wpis
@handlowiec

To jesteś wspaniały…. Dziwne, ze jeszcze sie marnujesz w takiej firmie Ha ha ha

O (usunięte przez administratora) magazyniera pisano w maju, że jest to robota za najniższą krajową na rękę. Nadgodziny miały być do odbioru, jako wolny dzień. Sprawa nie do zweryfikowania, choćby z ogłoszeniem na magazyniera, też z zeszłego roku. Ani widełek płacowych, i ani jednego słowa o nadgodzinach. Informowali zamiast tego, że praca na dwie zmiany (w godz. 6:00-22:00 - zmiany 8H), i że weekendy wolne. Tylko, skąd mam wiedzieć, jak często su tu te nadgodziny i czy wciąż do odbioru w tygodniu?

@Tomek

Nadgodziny nie są obowiakowe, a praca na trzy zmiany

@Gość

Nadgodziny nie są obowiązkowe chyba że nie masz urlopu a potrzebujesz dzień wolny lub chcesz wcześniej wyjść z (usunięte przez administratora) wtedy robisz nadgodziny Praca na trzy zmiany

Natalia Nowy wpis
@Gość

No, a to taki przypadek, że teraz szukają magazyniera i rok temu było to samo? Chłopak jest zainteresowany pracą i dlatego tu piszę. W aktualnym ogłoszeniu jest napisane, że to praca na dwie zmiany, a Ty tu piszesz o trzech i nie wiemy skąd takie rozbieżności. Te premie to można co miesiąc dostawać?

Nowy Nowy wpis
@Natalia

Są trzy zmiany - nocki są co trzy miesiące. Premię się dostanie jak w danym miesiącu jak się przekroczy w danym miejscu pułap wyników uprawniających do premii

DV Nowy wpis

Jestem tu w sprawie ogłoszenia w necie dla specjalistki ds. logistyki i zakupów. Generalnie ogłoszenie wygląda ok, ale ciekawa jest co oznacza to, że dają szkolenie przygotowujące do pracy? No wiecie, czego te szkolenie dotyczy, jak długo trwa no i czy firma płaci za czas na tym szkoleniu?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jak szefostwo w Kargo Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Antośka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Cześć. Zastanawiam się ile wynosi część stała wynagrodzenia przedstawiciela handlowego. Podstawa jest ustalana indywidualnie? Fajnie, jakby ktoś napisał od czego jest zależna.

Lili

Witam Widzę, że tu wiadro pomyj się wylewa na tę firmę. A prawda jest taka, że i zarobić można i fajni przełożeni. Wiem bo pracuje i nadal zamierzam. Także nie piszcie ludzie bzdur bo wprowadzacie tylko nie potrzebnie innych w konsternację ,,składać czy nie składać CV,, Polecam z całego serca

Danuta
@Lili

Jak długi tutaj pracujesz i na jakim stanowisku? Mówisz, że da się zarobić.. w formie podstawowej pensji czy chodzi o jakieś dodatki, nadgodziny? Widziałam, że niektórzy wskazywali tutaj na brak premii, to prawda?

Lili
@Danuta

Nie wiem jak zarabia biuro. Nie mam styczności z ludźmi poza kontaktem telefonicznym. Jako PH pracuje kilka lat. Zarobki bardzo zadowalające. Są premie,konkursy itp. Jak pracujesz to zarobisz, jak się opierdzielasz to z wielkim szacunkiem ale i w KGHM nie będziesz mieć kasy.

@Lili

Jako PH to można zarobić Pracownicy którzy pracują na magazynie kokosów nie zarabiają

Edyta
@Ktoś

To jak wygląda wynagrodzenie na magazynie? Są możliwe jakieś premie? Czy jedynie podstawa? Pracujecie nadgodziny? Są jakoś dodatkowo płatne czy odbiera się wolne za to?

Mario
@Edyta

Najniższa krajowa na rękę a nadgodziny do odbioru jako wolny dzień

Witam, czy ktoś może coś więcej napisać o pracy na magazynie? Jakie warunki? Widzę po raz kolejny ogłoszenie i nie wiem czy to aż takie zapotrzebowanie na pracowników czy tak duża rotacja i co chwilę ktoś odchodzi.

Czy w Kargo Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Dominika

Żadnej premii? No to teraz bardzo mnie ciekawi, ile dają ludziom tej podstawy, bo jednak ktoś tam nadal pracuje? Powiedz, czy się opłaca to jakoś.

Czy Kargo Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nnnnnnnm

Niestety nie zapewnia

Marzena

widzę, że opinii tutaj dość dawno nie było a chciałam się dowiedzieć czegoś odnośnie pracy jako spec od zakupów. Pisali na forum, że atmosfera świetna, dalej taka się utrzymuje? W jednym ogłoszeń oferowali możliwość rozwoju zawodowego właśnie dla speca i ciekawa jestem jak to ma się do potencjalnych awansów tu w firmie. Na jakie stanowiska obecnie jest taka szansa i pod jakimi warunkami?

Sosenka

Pracowałam w Kargo (w biurze) około roku. Patrząc z perspektywy czasu najważniejsza w pracy jest atmosfera ????, bywały tam różne dni, ale bardzo dobrze wspominam ten czas.Wypłata może nie oszałamiająca, ale nie narzekałam - no może troszkę.Niestety minusem w pracy tam była ilość obowiązków, ale nie miałam okazji o tym porozmawiać, bo musiałam zrezygnować z pracy. Szczera rozmową naprawdę można było wiele załatwić. Każdy oceni sam jak tam się pracuje, ale bardzo wiele się tam nauczyłam, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Było fajnie i śmiechy i żarty i praca ????.

Stokrotka
@Sosenka

Witam, chciałabym aplikować o pracę w biurze w firmie Kargo. Czy mogę prosić o dobre wskazówki? Pozdrawiam

@angie

A ja mam pytanie dotyczące warunków zatrudnienia: - jakie są widełki dla PH na podstawie i jak wyglądają średnie premie? - czy auto służbowe przysługuje również do celów prywatnych oficjalnie czy średnio? - jakie są plany sprzedażowe i akwizycyjne?

Sosenka

Znaki zapytania dodały się same. Atmosfera świetna :)

Klient

Zostałem (usunięte przez administratora) przez firmę Kargo. Gdy kończyłem prowadzenie działalności zostałem zapewniony przez przedstawiciela firmy, że towar pozostały ( ok.1000zł) może być zwrócony do hurtowni. Przedstawiciel zabrał towar. A po miesiącu powiadomił mnie, że towar zostanie mi zwrócony. Zaznaczam, że towar jest pełnowartościowy i długim terminem przydatności. Pytam ile warte jest słowo i reputacja firmy Kargo? Ja już wiem.

Kuchcik

Kargo sie sprzedało... teraz juz Merkury

Ph

Jak się pracuje jako pH w Kargo? Bo wiedzę, że jest oferta pracy i się zastanawiam czy składać aplikacje.

Były
@Ph

Oczywiście że składaj nie słuchaj innych jak nie spróbujesz to się nie przekonasz POWODZENIA :)

Ph
@Były

A Ty pracujesz czy nie? Możesz wyrazić swoją opinię.

Magdalena

A czy można po prostu nie robić tych nadgodzin skoro są niepłatne?

Szczecin

Czy firma prowadzi rekrutację na zachodniopomorskie? Z tego co widzę chyba aktualnie nie ma PH?

Arek

Nie polecam pracy w kargo na magazynie Są to niekończące się bezpłatne nadgodziny Zero czasu dla siebie i rodziny

Robert
@Arek

W jaki sposób pracodawca rozlicza rzekome nadgodziny, które należy przepracować, będąc pracownikiem magazynowym? Ciekawi mnie, czy z tego tytułu możemy liczyć na dodatkowe wynagrodzenie, czy może godziny nadliczbowe odbieramy w formie wolnych dni.

@Robert

Nie ma mowy o dodatkowym wynagrodzeniu. Nadgodziny możesz ewentualnie odebrać w formie dodatkowego dnia wolnego.

Mario

W Kargo nigdy nie będzie dodatkowych wynagrodzeń:D

Helena
@Mario

(usunięte przez administratora)Można liczyć na premie bądź inne benefity?

Madziulek

Cześć . Pracuje w Kargo 5 lat jako handlowiec . Bywało różnie , ale wyszliśmy na prostą. Ja z pracy jestem zadowolona . Moze nie pracuje po 8 godzin ale i nie zarabiam jak za 8 godzin . Mam ułożony rynek. Kierowcę . Zajebistego Szefa . Jest towar . Wchodzą nowości . Wystarczy logicznie myśleć i kombinować a można zarobić . Prezes jest jaki jest ....ale daje zarobić . Nie powiem Wam ile wyciągam w najlepszych miesiącach ...ale są to kwoty składające się z 5 cyfr . Przemek to (usunięte przez administratora) Szef . Wszystkim życzę tak inteligentnego kompetentnego pomocnego i życzliwego Szefa jakiego mam ja . Jesli jesteś inteligentny pracowity i używasz głowy to zapraszam do firmy . Mazowsze górą !!!

@Madziulek

Magda, nie kłam.... nie pracujesz w Kargo 5 lat!!!

@Madziulek

Zarobki w Kargo... kwoty składające sie z 5 cyfr??? No pewnie... tyle tylko, ze 2 cyfry są po przecinku ????????????????

Madziulek
@Ktoś

Az tak Ci wstyd ze boisz się napisać swojego imienia ? No tak kompleksy najlepiej wylewać anonimowo w internecie . Jak tam , poprawiłeś swoje samopoczucie takim wpisem ? Pewnie wywalili Cię z Kargo bo leniwym głąbem byłeś i teraz boli Cię każda część ciała ze w tej firmie można zarobić pieniądze . No ale jak ktoś wstydzi się swojego imienia to jak ma handlować . Jak Cię to wzniesie na wyżyny to napisze ze pracuje dwa miesiące i zarabiam 900 pln . Lepiej Ci ? Tylko uważaj zebys głowy sobie nie rozbil spadając z tej wyżyny bo pusty łeb najszybciej pęka.

Iza
@Madziulek

Twój wpis jest ważny, ponieważ przedstawia różne aspekty pracy w firmie Kargo z punktu widzenia stanowiska handlowca. Proszę Cię jednak o zachowanie merytorycznej kultury wypowiedzi. Ironiczne komentarze kierowane do innych użytkowników nie wnoszą niczego do rozmowy. Czy zechcesz powiedzieć jeszcze, czy nowy pracownik może liczyć na tak dobre zarobki, o których wspominasz? Czy są one dostępne jedynie bardziej doświadczonym pracownikom?

@Madziulek

Ja tam pracowalem w latach 2005-6 i zarabialem 1000zł na rękę.

Zostaw merytoryczną opinię o Kargo Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Kargo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kargo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kargo Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kargo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kargo Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kargo Sp. z o.o.