Kargo Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kargo Sp. z o.o.

Stach

@niepolecacz Możesz dodać coś więcej do tej opinii?

Ktoś
@Stach

Co chcesz wiedzieć? Pytaj

niepolecacz

nie polecam nikomu....

Nika

Witam. Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w Kargo? Jakie są realne zarobki na tym stanowisku? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Aaapracownik

Zajefajna firma, zajefajny Prezes i tak samo szefowie. Zarobki zależą od zaangażowania. A tak pozatym niedziela bez..... Itd

Słyszałem, że Kargo ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

X
@Kandydat

Na jakie stanowisko ? Który dział ?

Pracowałem jakiś czas w Kargo na magazynie. Są to niekończące się bezpłatne nadgodziny, które możesz sobie odebrać jako wolny dzień. Jakbym urlopu nie miał to i fajna opcja, ale nie pracuję dla wolnych dni tylko dla pieniędzy. Odradzam tam pracę.

Iza

@Ramzes a czy Ty wypowiesz się na temat pracy w firmie Kargo Sp. z o.o.? Obecnie firma poszukuje na stanowisko Fakturzysta - Pracownik Administracyjny. Z oferty pracy wynika, że firma zapewnia stabilne wynagrodzenie, umowa o pracę na pełen etat, narzędzia niezbędne do pracy. Czy zastanawiacie się nad aplikowaniem?

@Iza

Dokładnie tak jest jak piszą i mówią ;)

K
@Iza

Rekrutacja zakończona

@Ramzes

Ramzes skąd pochodzisz ?

Ramzes

Ale się zrobiło miło ;-) tak cichutko super :-)

Iza

@On na jakim stanowisku pracujesz? Co powiesz na temat warunków pracy w firmie Kargo Sp. z o.o.? Co najbardziej podoba Ci się tutaj pracując? W jakich godzinach pracujesz? Czy jest możliwość awansowania w firmie?

A jednak polecam :-)

Krzyś
@Raf

Kolego Pieniążki możesz zarobić i to naprawdę ładne. Ktoś to tam wyżej swietnie opisał. Oczywiście, ze znajdą się tacy co im nie pasowało ale nie ma chyba takiej Firmy co wszystkim dogodzi. Jeśli szukasz pracy na 6 godzin to tu się nie uda. Pracujesz zarabiasz - nie masz tego czegoś to jesteś taki Raf . Siedzisz w necie i klikasz zajmując sobie właśnie w ten sposób czas po ciężko przeprawowanych 6-ciu godzinach. Jak widać do tej pory nie może sie z tym pogodzić ze musiał odejść. Za chwilę pewnie napisze, ze sam odszedł i takie tam. Jego wolna wola - mi tu dobrze a pracuję prawie 10 lat i mam szacun duży do wszystkich innych co ze mną tu robią - bo do tego trzeba mieć to coś. Pozdrawiam serdecznie.

On
@Krzyś

Krzysiu dobrze mówisz i określasz sytuacje która panuje w firmie zarabiasz pieniążki i będziesz zarabiał pieniążki brawo ty

@On

I nigdy nie dowiesz się co to kasa ;)

Aplikant

Chce wysłać aplikacje... czy ktoś mi coś powie na temat pracy w tej firmie?

@Aplikant

Nie polecam firmy (usunięte przez administratora)

Jaro
@Raf

Raf napisz teraz pod innym nickiem Będzie ze to nie ty

PH

Witam, Widziałam ogłoszenie na teren Poznania... zastanawiam się czy aplikować.. @Raf o co chodzi? Widzę, że regularnie się udzielasz tutaj - pracowałeś, zwolnili Cię czy sam odszedłeś? Dlaczego ciągły hejt na tą firmę?

@PH

Pracowałem i sam odszedłem... to jedna z lepszych decyzji jakie podjąłem ???? Zatrudnij sie, a sama sie przekonasz

Nie polecam tej firmy

on

tak Teraz możesz pracować na umowę o pracę lub na działalności. Wszystkie za i przeciw opisane masz wyżej. Ogólnie polecam - pracuje tu ze 3 lata i można zarobić a nikt na Ciebie nie krzyczy i nie pogania bo sam wiesz za co robisz.

On

Ciekawe jaka będzie reakcja ludzi na zmiany

Natalia

Witam, Z dniem dzisiejszym kończę prace w Kargo. Chciałam Wam wszystkim bardzo podziękować i się pożegnać. Trzymajcie się kochani :) :*! Powodzenia dla Was wszystkich, a przede wszystkim dla Aniusi, Gosiuni, Justynki, Alinki, Agniesi, Łukaszka, no i oczywiście dla moich przedstawicieli Ewci, Aniusi, Beatki, Krzysia, Arturka, Sławcia i Damianka :). Praca w tej firmie byla dla mnie przyjemnoscia dziekuje :-)

Były

Ogromne zmiany się szykują w firmie Kargo ciekawe kiedy pan Prezes potężnej firmy to ogłosi :)

jaro
@Były

a ta cala chemia i kosmetyki to miala byc tajemnica a widze, ze juz ktos farbe puscil :-)

@jaro

Jaro wcale nie miałem tego na myśli co ty powiedziałeś chemia i kosmetyki to nic w porównaniu z tym co za chwilkę się wydarzy

spostrzegawczy

tak tak i widzialem opinie na temat krafta, henkla i pepsi - po kilkanasie tysiecy - podejrzana sprawa mnostwo kontrowersji i wpisow

@spostrzegawczy

Zatrudnij sie w Kargo to poznasz wszystko od podszewki... ja juz to przerobiłem...

spostrzegawczy

Wiarygodna firma nie powinna mieć tyle wątków na swój temat. Podejrzana sprawa.... moim zdaniem dobra firma nie budzi tylu knotrowersji.

@spostrzegawczy

I masz racje....

Mar

8 lat jestem tu handlowcem Płace wszystkie podatki a po nich zostaje wspomniane 4,5 W tym miesiącu nawet duzo więcej bo zakupiłem sobie laptopa z którego odliczam dochodowy i VAT wiec dodatkowo zostaje mi około 1600 pln :-) To daje w sumie 6,1 ale oczywiście dla jednego to ok a innego mało :-) Mi na bułki wystarczy Ps. Wszystkich zainteresowanych odsyłam do prawdziwych księgowych ( nie tych z forów ) bo mozna naprawdę sporo odpisywać i zarabiać więcej Tobie Taysonie życzę miłego weekendu z myślą ze płacąc podatki za kilkadziesiąt lat otrzymasz szufle kasy na emeryturę. Wszytko elegancko zgodnie z prawem :-)

pis

ph jakimi autami pracujecie i czy na weekend można skoczyć autem służbowym do kościoła?

Mar
@pis

smialo mozesz skoczyc autkiem do kosciola :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Kargo Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Kargo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kargo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kargo Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kargo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kargo Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kargo Sp. z o.o.