Opinie o LILU FRUITS sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LILU FRUITS sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w LILU FRUITS sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LILU FRUITS sp. z o.o. w Gdańsk

Maja

@3miasto A co konkretnie sprawiło, że postanowiłeś zostać w firmie Lilu Fruits na dłużej? Mógłbyś opisać, jak wygląda Twoja współpraca z tą firmą? @Kamil W. Dziękuję za opinię. A jak oceniłbyś atmosferę panującą w firmie? Jaka ona była? Jako że w pracy spędza się znaczną część dnia, to dla wielu osób jest to bardzo ważny element. Dlatego właśnie proszę Cię, abyś do tego się odniósł. Będę wdzięczna.

@Maja

atmosfera na magazynie spoko tylko czasami najpierw zatrudniają potem zwalniają później znowu zatrudniają ta sama osobe po czym ją znowu zwalniają, tak zrobili ze mna a według mnie byłem jednym z lepszych pracowników.

hahahahahaha
@anonymous

farmazon

HAHAHA. Mam wrażenie , że w firmie zmienił się właściciel jak to czytam. Pracowałem tam przez dłuższy czas i z moich kolegów zostało tam może 20 procent i to głównie magazyn. (usunięte przez administratora) Nikt nie patrzy na to że masz normy czasu pracy, tylko magazyn ma je stabilne. Za siedzenie po godzinach nikt nawet dziękuję nie powie, a jak pokażesz, że możesz to uważają to za normę i foch jak wyjdziesz po ośmiu godzinach. Gdyby tam było tak super to nie byłoby tylu ofert pracy, zadowoleni pracownicy nie odchodzą. Obudźcie się.

prawda to jest, ale placa tez nie najgorzej wiec nie ma co przesadzać. Praca na pewno słaba dla kogoś kto ma rodzine.

Kamil W.

Solidna i pewna firma. Można pracować. Nie jeździłem tam długo, bo otworzyłem swój biznes, ale kiedy tam pracowałem to było ok. Dobra ekipa i fajne zarobki.

Maja

@Michał, dziękujemy za Twój komentarz, a co możesz napisać o kwestii dotyczącej benefitów? Z miłą chęcią poznamy więcej informacji w tym temacie. @Daria, zapraszam Cię do podzielenia się z nami dłuższym wpisem, większa ilość szczegółów dotyczących Twojej współpracy z firmą Lilu Fruits będzie tu bardzo pomocna dla innych użytkowników tego forum!

Daria
@Maja

Dowożą świeże warzywa i owoce. Nigdy nie zdarzylo sie żeby coś było nie ok. Jakościowo - najlepsza hurtownia. Do tego ceny nie są z kosmosu, a kierowcy nigdy się nie spóżniają z dostawą.

Pracownik Biurowy

luźna atmosfera, bez większych stresów. Prezes sympatyczny. Rozmowa konkretna bez zbędnych pytań. szybka odpowiedź.

nie było zaskaujących pytań. poprzednie zatrudnienie, kwalifikacje, zarobki

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
K.M.

Jak dla mnie praca jak najbardziej w porządku. Pracuję i nie narzekam. Wiadomo są lepsze i gorsze chwile, ale tych dobrych jest zdecydowanie więcej. Pewna umowa, dobre warunki. Jak najbardziej polecam!

3miasto
@K.M.

Narzekali, narzekają i będą narzekać nieroby. Robiłem w kilku firmach w Gdańsku i tylko w Lilu Fruits było na tyle dobrze, żeby zostać tam dłużej.

Daria

Współpraca z Lilu Fruits przebiega bez najmniejszych problemów. Polecam Lilu Fruits jako dobrego partnera w biznesie.

Maja

Czy coś się zmieniło w firmie Lilu Fruits od ostatnich postów? Bo właśnie ruszyła rekrutacja na stanowiska: magazynier, kierowca i reprezentant handlowy. Firma oferuje dla swoich pracowników -zatrudnienie w ramach umowy o pracę, atrakcyjny system wynagradzania i możliwości rozwoju w strukturach firmy. Ktoś z Was będzie aplikował? Dajcie potem znać jak Wam poszło.

Joan
@Maja

Tak, jest zupełna zmiana zarządu. Jest nowy prezes i jest lepiej pod wieloma względami.

@Joan

To fakt podobno zmiany duże. KOlega pracuje od sezonu ichwali prace. I płace.,Szczególnie na magazynie. Ja szukam pracy po powrocie i myślałem o nich.

Kamil
@Adam

Praca na plus. Jak dla mnie warto i nie ma co narzekać.

@Maja

Witam, pracuję w Lilu od miesiąca na stanowisku kierowcy. Polecam wszystkim. Też sugerowałem się opiniami na forum ale na dniu próbnym pogadałem z chłopakami, którzy tam pracują i pojawił się zupełnie inny obraz firmy ! Postanowiłem spróbować i jest dobrze. Premia, umowa o pracę i dobra podstawa. Według mnie ktoś tu robi czarny PR firmie. Ja POLECAM !

michael

Właśnie mam zamiar się tam zatrudnić czy warto ? czytając te opinie wnioskuje iż ta firma to kompletne dno ;o

@michael

Nie wierz w to co czytasz, bo już kilka firm się uwzięło na Lilu i to jest żałosne co robią. Mi pracowało się dobrze i nie narzekam, bo mam stamtąd miłe wspomnienia.

Cezary

Jeszcze nie pracujecie a już wystawiane są zdania bezpodstawnie oskarżające!!!

@Cezary

czy aby napewno BEZPODSTAWNE !!!! jak nie pracowałeś tam to się nie wypowiadaj !!!

@lolo

Pracowałem, pracowałem :) Konkurencja jak widać nie śpi i bawi się w jakieś brudne zagrywki, klient i tak wie jaka jest prawda :)

Miro

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Jakie zarobki?

Koleżanka
@Miro

W firmie zaszło dużo zmian. Na trojmiasto.pl jest oferta na stanowisko magazyniera ( 2 500 na rękę + dodatkowo płatne niedziele + premia ).

Maja

@Lolo, @Licho według regulaminu musicie udowadniać. Bo na forum mają prawo być umieszczone tylko informacje prawdziwe. Jeżeli ich nie udowodnicie jest możliwość, że zostaną skasowane przez administratora forum. @auto to może warto samemu sobie prowadzić taką ewidencję godzin?

@Maja

Maja lub panie Maja super że tak się martwisz naszymi komentarzami, dziękuję za prelekcje.Udowodnić to ty musisz że ja piszę nieprawdę.Kto chce niech wierzy w brednie typu: jest super , super zarobki itp..Jeżeli ktoś chce pracować w tak kiepskiej atmosferze to jego sprawa.Owszem zmienia się- są wprowadzane kary za popełnienie błędów, zero poszanowania dla pracownika.

cyrk
@Maja

Jak mam ci udowodnić? Mam wrócić i nagrać rozmowy? Pokazać dokumentację której ujawniać nie można? A jak udowodnić że te pochlebne są prawdziwe i nie pisze ich rodzina firmy?

Maja

@MłodyD, zachęcam Cię do bardziej obszernej opinii, chętnie dowiemy się więcej informacji dotyczących Twojej współpracy z firmą Lilu Fruits! Zapraszam również do nowych wpisów osoby obecnie pracujące w firmie Lilu Fruits, chętnie poznamy najświeższe wieści dotyczące postępów tej firmy! A może ktoś was wie coś w temacie nowych rekrutacji? Nowe informacje będą w tym wątku bardzo przydatne dla innych!

MłodyD

W Lilu pracowało mi się dobrze. Nie mam na co narzekać.

Franek

Tak jakoś cicho zrobiło się na forum! Jest potrzeba ludzi?

ciekawy

Witam Cgciałbym się dowiedzieć opini na temat pracy na magzynie, organizacji pracy itd? jakie podejście maja przelożenie do pracowników?ile się zarabia?słyszałem że zachodzą tam zmiany, jak to wyglada w rzywistości?

Roksana

Magazyn ok. 3 zmiany 6 dni pracy. 3200+ mozna zarobic

nie kłam, 3200+ jest jak przepracujesz wszystkie niedziele

Ni chu chu
@Roksana

Śmiechu warte, (usunięte przez administratora) kłamstwo!

auto
@Roksana

roksanka na pewno robila na magazynie i wie co mowi! Hahahahahahaha Ludzie w biedronce wiecej zarobia i beda choc odrobine lepiej traktowani

Maja

@MAXX po Twoim komentarzu pojawiły się już tylko same pozytywne opinie o pracy w firmie Lilu Fruits. Dlatego ciekawi mnie co takiego spowodowało takie właśnie zdanie o firmie? I @Lech ma racje. Właśnie o to chodzi na forum, by argumentować swoje wypowiedzi, by brzmieć wiarygodnie. Forum ma służyć pomocy w decyzji o podjęciu pracy, a nie utrudniać to zadnie. @Ja a jakie godziny pracy obowiązują w tej firmie?

Ltis
@Maja

@Maja magazyn normalna 3 zmianowka 6-14 14-22 22-6 od pn do pt Kierowcy chyba od 5 aby auto załadować do ostatniej trasy (kończysz o 12 - 13 i masz wolne) a przedstawiciele to niewiem

auto
@Ltis

kierowca sprzedawana jest sciema aby nie wyplacac nadgodzin. mowi im sie ze poza sezonem koncza tak wczesnie ze w sezonei nadgodziny im sie rownowaza. UWAGA nikt tego nie zapisuje i nie sprawdza, wiec musicie uwierzyc ze sie rownowaza. Inna sprawa ze spredycja tak kuleje ze potem trzeba sluchac klientow ze sie na czas nie przyjechalo jak sie go nie zna!

Maja

@Lolo nie pracuję w firmie Lilu Fruits i właśnie kieruję swoje wypowiedzi na podstawie Waszych. Nie mam podstaw by komuś nie wierzyć. Ważne, żebyście udowodnili, które opinie o firmie są prawdziwe.

Licho
@Maja

Nie, nikt nie musi nic udowadniać. Chcesz to przyjdź, zatrudnij się i przekonaj się na własnej skórze. Patrząc na rotację na bank znajdziesz tam pracę

Lolo
@Maja

Nic nie musimy udowadniać.Jak chcesz to się zatrudnij i poczuj na własnej skórze jak miło tam się pracuje.Gwarancja na szybką zmianę pracodawcy.

Maja

@Ja, @Lolo może to kwestia dogadania i nastawienia? @Ja się dogadał pewnie, bo miał inne nastawienie. I chodzi pewnie też o predyspozycje do pracy. Tak jak napisałeś @Ja, że nie każdy się nadaje do ciężkiej pracy. Ważne, żeby takie rzeczy sobie pisać, bo dzięki temu potencjalny pracownik potrafi ocenić czy da sobie radę i czy się nadaje do pracy w firmie Lilu Fruits.

Maja

@blee jesteś pewien, że właśnie w ten sposób te osoby dostały podwyżki? @Ja czyli współpraca z zarządem układa Ci się nieźle? Możesz liczyć na ich wsparcie, tak?

@Maja

Uważam, że można sie dogadać, kwestia tylko rozmowy. Wiadomo, sa różne sytuacje, ale jakoś nie mialam z tym problemu. Tak jak pisalam wcześniej o jednej osobie spoza zarzadu, ale to tylko pionek jak sie okazuje... negatywne opinie? Fakt, trzeba ciezko pracowac, no ale nie wszyscy potrafią. Najlepiej to nic nie robic, a kase brac i narzekać. Prawda lolo?

Zostaw merytoryczną opinię o LILU FRUITS sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w LILU FRUITS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LILU FRUITS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LILU FRUITS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LILU FRUITS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LILU FRUITS sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LILU FRUITS sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 128 ocen.

LILU FRUITS sp. z o.o.