Opinie o LILU FRUITS sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LILU FRUITS sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w LILU FRUITS sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LILU FRUITS sp. z o.o. w Gdańsk

Poszkodowany

Dzień dobry, Jeden z waszych kierowców wyrzuca nie dopalki papierosów przez okno prowadząc samochód, pech chciał, że trafiło w mój samochód. Czy na prawdę macie tak bezmyslnych kierowców jak o tym mówią na mieście.? Po prostu żal..

Poszkodowany i nie szczesliwy
@Poszkodowany

Co za pajac. Za dużo wolnego czasu masz

Wolny

Ta firma spada juz totalnie na psy. Od kiedy za sterami usiadł Pan K w firmie z miesiaca na miesiąc kest coraz gorzej dziwie sie ze Panowie prezesi tego nie widzą chyba ze im pasuje taki chlopiec na posylki , przyjdz podaj pozamiataj i keszcze dodatkowo donosiciel . całe szczescie juz jestem poza ta firma nie powiem ze bylo zle bo nie bylo do czasu gdy Pan K nie wygryzl Pana B ze stołka od tego czasu z dnia na dzien jest coraz gorzej. Panowie prezesi otwórzcie oczy bo bedzie za próżno .....

Prestiż

Skąd te informacje i jak można je zweryfikować?

Krs
@Prestiż

Dostępne w KRS po wpisaniu nazwy firmy.

Król Korony

UWAGA! Wysyłałem do tej firmy już wcześniej cv i podawali WYNAGRODZENIE przez obecnym czasem od 3100 do 3600 NETTO W Tej chwli PROPONUJĄ za te samą pracę (usunięte przez administratora)! UWAGA! Bo wychodzi na to, że to (usunięte przez administratora)

Dział HR Lilu Fruits
@Król Korony

Szanowni Państwo, Ogłoszenie na stanowisko Magazyniera zostało zaktualizowane, gdyż oferta widniejąca dotychczas dotyczyła sytuacji sprzed wybuchu pandemii. Zmiana została dokonana tak szybko jak było to możliwe, nikt nie maił na celu wprowadzania Państwa w błąd. Zgodnie z ogłoszeniem aktualna stawka wynosi 15 zł netto za godzinę pracę, łączne wynagrodzenie uzależnione jest od ilości wypracowanych godzin w ciągu miesiąca. W czasie rozmów rekrutacyjnych zawsze staramy się rzetelnie przekazywać naszym Kandydatom informacje dotyczące formy zatrudnienia oraz wynagrodzenia, a także zadań wykonywanych na danym stanowisku. W obecnej sytuacji realia na ryku pracy i możliwości finansowe firm ulegają zmianie. Każdy z nas, bez wyjątku został postawiony obecnie w niecodziennej, wyjątkowej sytuacji bądźmy dla siebie życzliwi i wyrozumiali. Życzę każdemu z Państwa zdrowia i spokoju Magdalena Melzacka-Duk

Pracownik Biurowy

luźna atmosfera, bez większych stresów. Prezes sympatyczny. Rozmowa konkretna bez zbędnych pytań. szybka odpowiedź.

nie było zaskaujących pytań. poprzednie zatrudnienie, kwalifikacje, zarobki

Xxxxx

Wdrażanie nowych pracowników tu pozostawia bardzo wiele do życzenia. Tak naprawdę stoisz i nie wiesz co masz w końcu robić. Nie polecam tu pracy.

Uczący się
@Xxxxx

Co zrobić.. Jaki kierownik takie szkolenie. Czyli....

Gofuckyourself

Cześć wszystkim :) Mój epizod w tej firmie był bardzo krótki, po bardzo długim czasie decyduję się na dodanie opinii, ponieważ często widzę przewijające się oferty pracy, a to też o czymś świadczy. Praca jest po prostu sezonowa, a po sezonie zwyczajnie zwalniają. Oczywiście znajdą masę powodów i argumentów, by udowodnić, że jesteś złym pracownikiem, pomimo tego, że to oni są złym pracodawcą. Szanowny Pan kierownik mobbinguje pracowników, jest pospolitym (usunięte przez administratora) niemającym nawet minimalnej wiedzy o współczesnym zarządzaniu. Polecam poczytać o Teorii Zarządzania X, by bardziej zrozumieć metody tego Pana. Tutaj należy wspomnieć, że wspomniany kierownik w pracy często śpi :) Ponadto brak istnienia czegoś takiego, jak doba pracownicza, pracujące niedziele były zapisywanie jako dni powszednie, żeby się w papierkach wszystko zgadzało. Skargi od klientów na zgniły towar sprzedawany im za miliony monet. Tam nawet za wodę trzeba płacić, a przecież pracodawca ma obowiązek zapewnić taki luksus pracownikowi. Oczywiście istnieje coś takiego jak stały zespół, ale podejrzewam, że od tej wzajemnej adoracji, to im języki zbrązowiały ???? Pracy w tej firmie nie polecam, chyba, że ktoś chciałby być traktowany jak kupka, serio dało się zauważyć nawet to, że pracownik płakał po starciu ze wspomnianą śpiącą księżniczką hehe. Reszta po prostu unikała jak ognia, jak tylko mogła, bo ileż (usunięte przez administratora) znosić można. Powodzenia wszystkim w karierze i rozwoju, byle nie tu :)

Rodzinny interes
@Gofuckyourself

Kto pracuje trochę w tej firmie to wie, że to rodzinny interes. Każdy inny kierownik gdyby tak robił to już by dawno wyleciał ze względu na psucie wizerunku firmy, spanie w pracy, chrapanie i znęcanie się psychiczne nad pracownikiem to karygodne i karalne, a tak ręka rękę myje. Przed wyżej wymienionym kierowniem było wielu, i nawet lepszych ze względu na to, że stał też za pracownikami a nie tylko za firma. Ale często takich się pozbywano. Przemoc psychiczna to bardzo mocna strona tej firmy. Widzisz sam co się dzieje... Brak słów..

Gofuckyourself
@Rodzinny interes

Oczywiście, dało się zauważyć, że w firmie panują rodzinne zależności. Co do psucia wizerunku, pamiętam sytuację, w której rzeczona śpiąca/chrapiąca królewna nakazała wyprosić klienta z BIURA czyli tej zimnej, śmierdzącej kanciapy, tłumacząc swoje zachowanie tym, że ów klient mógłby poznać TAJEMNICE FIRMY. Taaa, wprowadzane przeze mnie zamówienia na buraka i cebulę (dobór warzyw nieprzypadkowy:)) niewątpliwie spowodowałoby, że człowiek wyniósłby całe know how i w ogóle zagarnąłby w kieszeń sukces Panów Zarządców. Właśnie najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że tam nie tylko pracowników traktuje się źle. Tam nawet klientów najlepiej do gazu. Ja naprawdę baaaardzo rzadko dodaję opinie na temat czegokolwiek w necie, nawet niesmacznego burgera, który dojechał po 3 godzinach. Po prostu wychodzę z założenia, że ludzie muszą wiedzieć, żeby to miejsce szerokim łukiem omijać. A biorąc pod uwagę ilość dodawanych tutaj postów, są osoby, które to czytają. Dlatego apeluję: NIE TRAĆCIE CZASU NA TO COŚ. Niesmak po pracy tutaj pozostaje do dziś. Naprawdę niewiele trzeba, aby zdobyć pracę o niebo lepszą, aniżeli w tym miejscu. Z pozdrowieniami :)

Dlugi

Hej. Pracowałem kiedys na magazynie. Firma mnie zwolniła dla przykładu gdy zbuntowal się zespol. Ekipa walczyła o pieniążki za nadgodziny - ze względu na to że ich nie wypłacano. zostałem zwolniony bo byłem najlepszy - chcieli tym zaznaczyć kto tu rządzi. Co najlepsze, później mnie zaczepiali i dzwonili bym wrócił na sezon bo nie mieli ekipy. Przestrzegam przed tą firmą to tylko SEZNÓWKA. Po sezonie ucinaja wszystko i czepiaja się by nie wypłacić premii ktora jest uzależniona od zgnilego towaru na magazynie. Tutaj pytanie kto powinien odpowiadać za bardzo słaby towar jaki przyjeżdża?

@Dlugi

Adam no masz rację. Słabo

Dlugi

Napisałem tylko prawdę, jak było i zresztą tam zawsze będzie tak samo. Szkoda czasu. Panowie mamy ten epizod za sobą. :)

Damian

Witam, A jak wygląda tam praca przedstawiciela handlowego? Jaka podstawa? jakie auto dają?

Wiktor
@Damian

Nawet tutaj nie składaj, szkoda czasu i nerwów. Ale po krotce. Podstawa słaba, auto ok, lecz podpisujesz odpowiedzialność materialna więc za zwykle rysy parkingowe płacisz Ty. Od kiedy pracuje w tej firmie to zmieniło się kilka przedstawicieli, a to głównie przez Panią Weronike, która chodzi i donosi na każdego do góry. Napaczatku jest miła i nawet chce wdrazyc. A potem tylko się czepia, donosi a sama nic nie robi. To właśnie ona przejmuje same grube ryby gdy tylko się pozyska, a Ty dalej jeździsz po małych punktach i nie zarabiasz :) Jeżeli szukasz pracy na dłużej to z pewnością nie w tej firmie.

Damian
@Wiktor

dzięki za odpowiedź, nie szanowanie pracownika to szybka droga do klęski. pozdrawiam

Qwerty

Kamilku nie czepiaj się magazynu i kierowców bo sezon blisko a (usunięte przez administratora) premi za wszystko do niczego dobrego nie prowadzi . Czas również przystosować z alkoholem w pracy bo ktoś może zawiadomic odpowiednie sluzby i bedzie zdziwienie i nawet koledzy nie pomogą bedzie za późno. Pozdrowienia i zycze wszystkiego najlepszego H

Qwerty2
@Qwerty

Zgadzam się z przedmówcą. Co on wyprawia to głowa mała. Ale z czasem to i tak wszystko wyjdzie na jaw.

Swoje tu przepracowałem. Miałem też wzloty i upadki, teraz robię coś zupełnie innego i poza miastem.

Kolejna neutralna opinia by przykryć brudy :) dobrzy jesteście :)

Zobaczcie jakie pozytywne opinie mają na google. I to piszą często osoby które w ogóle nie mieszkają w okolicy.

Haha a to dobre, Lilu i dobre opinie to dwie różne kwestie.. :)

Dawid

Oczywiście że w google mają pozytywną opinię bo tam wystawiają ją klienci. Można dbać o klienta nie dbając o pracownika. I tutaj tak jest

Masakra

Chyba znowu akcja obrony firmy ???? płacą tyle że wystarczy na wynajem? Wow. Spoko ludzie pracują? Wow to na pewno zasługa szefostwa. Nie wierzcie w te pozytywne i neutralne komentarze. To jest (usunięte przez administratora)

@Masakra

Masz rację, najwidoczniej po raz kolejny pojawiają się neutralne wpisy w celu naprawienia wizerunku. Szkoda, że to i tak nic nie zmieni, bo każdy z nadal pracujących wie jak jest. Szkoda mi tylko tych naprawdę pracowitych, że dają się tak wykorzystywać za marne grosze.

Www

Pracowałam tu, źle nie było, choć dobrze, że po jakimś czasie udało się ogarnąć coś zupełnie innego. Tym co tu pracują życzę szczęścia i powodzenia w przyszłości.

szukam pracy

Dzień Dobry, zastanawiałem się nad pracą na magazynie, czy ktoś tutaj mógłby mi opisać warunki pracy i czy warto podjąć tutaj pracę? Przeglądałem opinie i są bardzo negatywne, czym to jest spowodowane? Z góry dziękuję za informacje.

Robol
@szukam pracy

Stanowczo odradzam, nie pchaj się do tej firmy. Pamiętaj, że te opinie nie biorą się z niczego :)

Smyk

Bardzo fajni i pracowici ludzie tutaj są. To jest jakiś atut.

Justi

Nie pracowałam co prawda w magazynie ani jako kierowca, ale myślę, że w firmie nie było aż tak tragicznie jak tu czasem jest przedstawiane. Zachęcam do głębszej refleksji.

Grandy

Ja już swoją pracę tutaj mam za sobą. Swoje tu musiałem przejść. Ludzie dobrzy, pracowici. Trzymajcie się i nie dawajcie!

@Grandy

Zgadzam się. Ludzie dobrzy i pracowici. Ale tylko magazynierzy i kierowcy. Cała reszta... Brak słów. Jeszcze kierownik Kamil też jest jako tako spoko.

Kierowniczek Kamilek

Picie alkoholu w pracy jest zabronione a mimo to pracodawca na to zezwala i jeszcze usuwa komentarz, nie rozumiem na jakiej podstawie? To nie są pomówienia tylko fakty.

Mini
@Kierowniczek Kamilek

Pił ??? Ojaaa i się nie podzielił.. Czytając te opinie zazdroszczę niektórym ludziom wyobraźni ;)

Haha
@Mini

Żeby to raz... :)

Worker

Absolutnie nie kumam po co tak się wyżywać na tym portalu. Wiadra gorzkich słów lecą od pracowników non stop. Wiem, że Lilu jest wymagającym miejscem, ale znam historie, że w podbramkowych sytuacjach komuś czasem zatrudnienie tu ratuje skórę. Opłaty i kasa na jedzenie musi być przecież.

NICK
@Worker

Na jedzenie czy rachunki można też zarobić gdzie indziej.

Poruszony
@Worker

Absolutnie nie kumasz? To widocznie masz lekką i przyjemną posadkę w tej pożal się Boże firmie i pracujesz 8 godz. Większość pracuje ponad wymiarowy czas pracy i nie ma za to płacone - oddawanie dni wolnych za zebrane nadgodziny? To jest jakiś absurd. Wypłacana jest podstawa plus premia o ile niczego Ci nie potrącą. Firma jest poza sezonem i czepia się jeszcze bardziej niż kiedykolwiek by nie wypłacić całości premii. Generalnie pracuję, ale przed sezonem z pewnością stąd ucieknę.

Szczęsliwy BYŁY pracownik
@Worker

Jeżeli pracodawca nie szanuje pracownika(to co sie dzieje możesz przeczytać poniżej w postach- wstaw dowolny przykład np. wyzwiska) to "wyżywanie się" na tym forum jest jak najbardziej zrozumiałe. W świecie nic nie ginie, a właśnie to jak to określiłeś "wymagające" miejsce nie potrafi wziąć odpowiedzialności za to co sie dzieje na tym forum. Pozdrawiam

@Worker

To pracodawca może usuwac komentarze?

Lola89

Jakoś tę robotę dało się znieść.

Wiwaldi

Napisze krótko. Na szczescie miałem krótki epizod w tej firmie. Znalazłem lepsza pracę z normalnymi godz i kasa. Uwaga: nie polecam, nakładają kary finansowe na wszystko by odbic sobie straty słabego towaru jaki zamawiają.

Zostaw merytoryczną opinię o LILU FRUITS sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w LILU FRUITS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LILU FRUITS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LILU FRUITS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LILU FRUITS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LILU FRUITS sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LILU FRUITS sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 127 ocen.

LILU FRUITS sp. z o.o.