Opinie o LILU FRUITS sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LILU FRUITS sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w LILU FRUITS sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LILU FRUITS sp. z o.o. w Gdańsk

Były

Co taka cisza. Kierowniczek dalej 24h pracuje

Pracownik roku
@Były

Ta pracuje. Chodzi i donosi jak zawsze zresztą. (usunięte przez administratora)

Stary

Witam, pracowałem w tej firmie i mogę się wypowiedzieć bo trochę czasu tam spędziłem. Atmosfera na magazynie jest okey chłopaki są okey, praca jak praca lekko nie będzie. Bywają gorsze dni jak i te lepsze. Od momentu jak odszedł pan D zrobiło się lepiej, ale to nie zmienia faktu że kierownik Kamil kompletnie nie nadaje się do tego co robi. Nie umie zarządzać ludźmi myśli że ma jakieś poważania a tak naprawdę w śród pracowników jest nikim, chociaż ma inne myśli. Gdyby nie ten kierownik było by inaczej, wypłatę są na czas, nadgodziny oddają i sam prezes przyjdzie i za pracę podziękuję, spędziłem w firmie dobry czas i polecam pracę. Tylko ostrzegam przed bajkami kierownika..

Kiero
@Stary

Tak prezes przyjdzie jak potrzebuje to ciebie po plecach poklepie nawet Ale większości to słoma z butów wystaje

Hływunio

W sumie to fajnie było. Stek irracjonalnych bzdur to co tutaj ktoś pisze. Popracowałem chwilę, tak wyszło, ale ekipa Spoko i praca też nie jakaś zła. Pzdro

Dobre xD premie ucinane, szukają teraz haka by kogoś wyrzucić. Pozazdrościć takiej firmy :)

Jakie premie?

NICK

Ciesze się, że w końcu jest nowy kierownik. Super atmosfera pracy, mam nadzieje, że wszyscy dostaniemy jakieś podwyżki przez udany sezon

wujo
@NICK

Kto tam jest teraz kierownikiem ?

Roger

W jakim dziale ?

Kalit
@NICK

Jaka premia ? Bardziej zwolnienia. W nagrodę Ci nawet nie podziękują. Słyszałem sam na własne uszy na magazynie ze jeszcze chwila i będą ucinać kasę i zwalniać po sezonie, nawet w środowisku kierowcow to mówią.

Karta
@Kalit

Pracowałem tam 9 lat . Co roku było mówione o zwolnieniach i ani razu mnie nie zwolnili.

Pracownik Biurowy

luźna atmosfera, bez większych stresów. Prezes sympatyczny. Rozmowa konkretna bez zbędnych pytań. szybka odpowiedź.

nie było zaskaujących pytań. poprzednie zatrudnienie, kwalifikacje, zarobki

Zocha

Cześć. Czy ktoś z Was może się wypowiedzieć na temat pracy na sortowaniu? Też taki kibel jest jak na innych działach?

@Zocha

Na sortowaniu przebierasz najgorszy towar by potem mogli go wydawać jako super jakosc. Trzeba dużo dźwigać i straszny smród jest od tych zgnitych warzyw i owoców. Praca za grosze dla ludzi bez ambicji. Pracuje na magazynie tutaj wcale nie jest lepiej. Ale i tak popracuje tutaj jeszcze z miesiac i idę dalej.

mała mi
@Marcin

nie mamy aktualnie żadnego Marcina na magazynie poza brygadzistą, który takich wpisów z pewnością nie robi

@mała mi

To jasne ze nie napisze swojego prawdziwego imienia bo bym premii nie dostał :)

Cezary

Praca jest ok. Dobra ekipa małe wymagania kasa ok polecam

Kalit
@Cezary

Ekipa tak, ale wymagania spore jak na tak niska kasę. (usunięte przez administratora). Mam juz cos na oku.

Cezary
@Kalit

To się zwolnij będzie więcej dla nas.

Widze, ze w Lilu Fruits wiele sie nie zmieniło....???? :/

Adaś
@Adam

Adaś gdzie teraz pracujesz?

Don Kichot

Pracowałem tam mam swoje wnioski: 1.Wyzysk przez pracodawcę (nie płatne soboty a gdy skończysz wcześniej i pójdziesz do domy to te godziny które nie dopracowałeś musisz odrobić) 2.Brak możliwości pobrania urlopu zaplanowanego 3.Kierownik magazynu a teraz za pewnie prezes pan Darek to co powie musi być święte a pracownik nie ma nic do powiedzenia 4.Do Kamila który był kierowcą i to co pamiętam to wahał się czy przyjść tutaj do pracy.Sam mówiłeś że ciężko i nie wiesz czy dasz radę bo dzieci,żona itp. a teraz wielki logistyk i koordynator i obrońca firmy hahahaha :). 5.Warunki sanitarne to tragedia ubikacja która cały czas się zapycha i nie można nawet się załatwić bo później musisz ją odpychać - jak to sobie przypominam to chce się ...... Gdy by ta firma była taka solidna to nie było by takiej rotacji w każdym dziale a widać to po ogłoszeniach które nie zmieniają się od czasu kiedy ja tam pracowałem. Ogólnie nie polecam krótko OSZUSTWO/SYF/PONIŻANIE

Sam się zwolniłem.
@Don Kichot

W 2017 kibel też się zapychał ???? Firma, widzę po komentarzach trzyma swój bardzo niski poziom.

Bolo
@Sam się zwolniłem.

No pewnie, wtedy wylewalo się aż na podłogę. Magazyn i kierowcy w ten sposób robili sobie na złość.

Soldek

Kto teraz jest kierownikiem magazynu ? Dariusz czy Kamil ?

Karol

Mam dosyć. Praca na magazynie jest ciężka. Dopiero co byłem na przerwie i myślę że za tą stawkę to kierownik powinien sam pracować. Ja dłużej pracować nie będę.

Dagmara

Nie sądzę by to były opinie wyssane z du.. Tak jak napisałeś :) skoro narzekają do dziś to coś w tym jest :) poza tym sam podpisałes się jako Magazyn i to Ty masz problem z przedstawieniem się :) ale pominmy to. Weronika taka była i jest, pracowałam z nią to wiem :) bronisz jej bo może jesteś jej chloptasiem, ale wątpię bo ona nie ma czasu na związki, całe życie poświęca pracy, to smutne :)

Nudzi mi się...:)

Pozdrawiam wszystkich na GoWork. Nie ma to jak nie mieć życia prywatnego i żyć życiem innych.

Nudzi Ci się?
@Nudzi mi się...:)

Kolejna osoba która nie ma życia prywatnego i pisze w weekend :) pozdro :)

Lila

Negatywne nastawienie, zero motywacji, ciągła krytyka i doszukiwanie dziury w całym . (usunięte przez administratora) Kierowniczka powinna nauczyć się pokory, bo żaden dobry, doświadczony handlowiec nie będzie jej pieskiem na posyłki (No chyba, ze nie ma pojęcia o pracy w handlu i korpo ...) i szybko ja pożegna . Szkoda, bo ogólnie firma fajna. Nie polecam pracy w Lilu głównie ze względu na ,, kierowniczkę „ .

Pani D.
@Lila

Ooo słońcu wyszła prawda o Pani pseudo kierowniczce? Byłam kiedyś swiatkiem u dość piorytetowego klienta, gdzie wspomniana Pani Weronika nadawała na magazyn bądź na kierowców - gdzie dobrze wiedziała jaki słaby towar jest na magazynie. Potem przyjeżdża kierowca i wychodzi na klamce, mało tego, ona potrafi obczerniac danego kierowcę u klienta a potem z nim palić papierosa :) to jest dopiero dwulicowosc :) Skoro takie opinie wywnioskowalas to znaczy, że nic w tej firmie nie idzie ku lepszemu. Ja na szczęście sama zrezygnowałam bo przewidziałam jakie krzywe zagrania ma ta pani. Firma faktycznie nawet fajna, da się współpracować z innymi działami lecz nie z nią. Ona ma chore ambicje - brak życia prywatnego itp itd.. Straciłam trochę czasu tutaj ludzac się że będzie ok, ale co nas nie zabije to nas wzmocni :) Uważa się za niewiadomo kogo, bo ma za sobą prezesów i to ona rozdaje karty w tej firmie. Stanowczo odradzam wszystkim potencjalnym przedstawicielom przyjścia do tej firmy - premii nie zobaczycie :)

Kumpel

Boże jaka żenada jak to się wszystko czyta brak słów !!! Wydaje mi się ze piszą to ludzie którzy maja problemy z głowa bo nie ma innego wytłumaczenia. Tak na marginesie Weronika ma pokończone tyle szkół ze nie jeden z was chciałby mieć tyle włosów na tych (usunięte przez administratora) łbach! Pozdrawiam oszołomów których Lilu zwolniło bo nie mieli nic do zaoferowania oprócz opierdzielania się he he

Madam

Racji troche w tym jest, Weronika jaka jest taka jest.. Po trupach do celu? Biedni są ci przedstawiciele pod jej ręką ale co zrobić jak ma poparcie prezesów. Ale to prawda że ona przejmuje grubych klientów po poprzednikach :) i to że pracowała w warzywniaku to też - a teraz wielka Pani. Premia przedstawiciela jest tak zmanipulowana i obcinana że pracuje się za darmo.. Pewnie tyle co Weronika obetnie to trafia do niej...wkoncu trzeba tonę pudru nałożyć na twarz :)

Pracownik magazynu

Od Weroniki proszę się odczepić.

@Pracownik magazynu

Spokojnie jeszcze się na niej poznasz...

Kamil

Na forum to kazdy kozak wez jeden z drugim podejdź do delikwenta jednego czy drugiegoni powiedz w twarz co lezy na watrobie a nie na forum kozaka zgrywasz

@Kamil

Było wiele rozmów z zarządem. Efekt jaki? Każdy widzi na forum. Mówiliśmy o zachowaniu Darka, o nadgodzinach, o jakości towaru. Cytując zarząd "nikt nikogo na siłę nie trzyma. Drzwi są otwarte".(usunięte przez administratora)

Nicki
@Ziomek

Ziomek pracujesz jeszcze?

@Nicki

Nieee i już tam nie wrócę. A czemu pytasz?

Pytanko

Czy Dariusz M. dalej pełni obowiązki kierowniczo prezesowej w tejże firmie?

Rodzinny interes
@Pytanko

No ba, przecież to rodzina

Ziomek

Pewnie na swoje truskawki pojechał jak co roku.

Alina

Czy to prawda, że zwalniacie masowo ludzi? Ehhhh :(((

@Alina

Tak, a potem wydzwaniaja by wrócić bo nie ma komu pracować. Praca tu to tylko na chwilę, czy magazyn czy kierowca robisz nadgodziny i nie masz za to płacone, a jak wiadomo chodzi się do pracy w większości po kasę, stanowczo odradzam, nie warto składać papierów.

To po co robicie nadgodziny ? Jak odmawiaja wam za nie zapłaty, to równie dobrze odmówcie pracy na nadgodzinach ??? Ile osób polecialo ????

Nadgodziny
@Tomek

Wcześniej było paru nadgorliwców którzy się na to zgodzili i zarząd przyzwyczaił się do takiego wyzysku. Jak ktoś się nie godził odrazu był szykanowany. Jak wychodziłeś wcześniej niż skończenie pracy to miałeś problemy. Parę osób poleciało i parę samo zrezygnowało. Gdyby wszyscy naraz się zbuntowali byłoby okej. Ale niestety zawsze ktoś się wyłamywał

Rafał

Witam, Lilu ciągle poszukuje pracowników, pracuje w gastronomii w jednej z preztozowych restauracji w Gdańsku i gdy przyjeżdża kierowca z dostawą i zapytam się co tam jak praca ? To słyszę a szkoda gadać, płacą grosze, tony się przerzuca, za soboty nie płacą a każą przychodzić.. czyli jakas lewizna na boku się rzezbi. Zwracam się do prezesów tej firmy by chłopakom dawać dodatek do prania i wodę. - co jest obowiązkiem pracodawcy. Bo nawet koniom się daje chociaż suchy chleb i wodę. Wstyd, zresztą bywam czasami u Was i jak patrzę na firmę i kibel to aż się chce rzygać. Towar też przyjeżdża poprzebierany. A ceny wyjeb..ane.. Pozdrawiam Gastronomia

@Rafał

Rafał skoro twierdzisz ze towar nie jest ok kto wam kaze zamawiac z lilu są inne firmy świadczące takie uslugi lib jestes kolego z konkirencji i zal (usunięte przez administratora)ściska ze lilu dalo radę podczas epidemii a ty inyeres zamkneles. I nie wymyślaj ze kierowcy to czy siamto bo nikt nie da sie wciagnac w twoje czarne gierki

@Kamil

Przecież nie biorę towaru już od was :) biorę od konkurencji, towar bardzo dobry, braków nie ma i są na czas :) Poza tym nie wymyślam tylko skoro kierowcy narzekają to chyba czas pomyśleć :) zresztą jak to jest z wami, że niby firma taka prestiżowa a szuka ciągle na każde stanowisko?

@Rafał

Wiadomo że jak firma ciągle szuka ludzi to nie z ludźmi coś jest nie tak tylko z pracodawcą. Rotacja w firmie nie świadczy o niczym dobrym

@Rafał

Rafał prestizowa restauracja haha ciekawe która jak nic nie u ylo jeje dobry jestes ale spoko pozdro

@Kamil

Oj poczucie humoru trzyma :) do czasu gdy przetrzymam kierowcę i go przeważe dokładnie a gdy zobaczę słaba jakość to wszystko cofne bez gadania. Spójrz lepiej na ilość zamowien. Jak ja jestem w restauracji to nie zamawiam już od was, chyba że ktoś inny się zapomni to wtedy zamówi. :)

Rafal

I kto to mówi :) haha zaglądam bo widzę że prawda boli i aż odpisujesz na bieżąco :) Popcornu brakuje tylko :) Pozdrawiam :)

Jak ze studentami w LILU FRUITS sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Nie zatrudniają bo studenci mają określone swoje godziny, a w tej firmie pracuje się ponad wymiarowe godziny pracy za które nie płacą, wiec nie zaprzataj sobie tą firmą głowy.

Nowy-Stary?

Jest nieco inaczej... Pozmieniało się od momentu jak stery na magazynie objęła nowa osoba, która stawia na ludzi, i to widać, czuć. Fakt faktem, za czasów władania kierasa D, bywało ciężko, natomiast teraz jest znacznie lepiej - zarówno jeśli chodzi o podejście, jakość, czy rozliczanie - mam nadzieje, ze to się nie zmieni, a chłopaki utrzymają poziom bo jest znaczny przeskok, dlatego wróciłem. Firma postawiła na wdrożenia, i dość mocne wprowadzanie pracownika. Nie ma już na co narzekać, zmieniło się znacznie na +. Pod wieloma względami. Każdy potrafi wylać wiadro ścieków, to ja wyleje wiadro pochwał, bo decyzje które podjął zarząd były po pierwsze trafione, a opinie i sugestie - zauważone, co dobrze świadczy o pracodawcy. Praca w Lilu Fruits stała się przyjemnością, jestem doceniany, zauważony, nie ma tego co było kiedyś. Polecam Wam, jak macie jakieś konkretne pytania co się zmieniło jeszcze, śmiało pytajcie, postaram się na forum tutaj wszystkim Wam odpowiedzieć. Reasumując, tak jak kiedyś patrzyłem jak przez mgle, tak teraz z czystym sumieniem polecam - jest lepiej. A no i są zniżki pracownicze :)

Ta na pewno :)
@Nowy-Stary?

Kolejna opinia pisana przez pracownika, któremu kazano :) czy o pracodawcy dobrze świadczy jak co chwile wstawia ogłoszenia na wszystkie możliwe stanowiska? Bo z pewnością nie :) zwalniają potem szukają, zniżki zawsze były ale odbijają sobie je prędzej czy później na pracownikach za słaby towar. Ja pracowałem dwano temu i z tego co wiem to polityka firmy jest ta sala. Czyli nie ma ludzi niezastąpionych, a potem płacz że towar nie złożony :)

Krs
@Nowy-Stary?

Jak masz na imię? Ile czasu pracujesz? Jakie stanowisko?

@Krs

Mam na imię Kamil i sam pisze o sobie komentarze aby wszyscy musleli ze jest super a tak naprawde jest tu (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o LILU FRUITS sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w LILU FRUITS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LILU FRUITS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LILU FRUITS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LILU FRUITS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LILU FRUITS sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LILU FRUITS sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 126 ocen.

LILU FRUITS sp. z o.o.