Opinie o LonzaPet w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy LonzaPet. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w LonzaPet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LonzaPet w Gdańsk

Czy LonzaPet organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracownik Nowy wpis

Gość nie płaci na czas, na wypłaty trzeba czekać 3 miesiące, wielki problem jest zawsze z tymi pieniędzmi, ale to normalne w tej rodzinnej firmie. Jeden z pracowników musi się z nimi sadzić o swoje pieniądze

Czy w LonzaPet zatrudniani są obcokrajowcy?

Czy w LonzaPet panuje luźna atmosfera?

Właściciel i jego synek technolog - nie życzę nikomu znać takich ludzi. Nie jest to na pewno firma gdzie poczujesz się dobrze i swobodnie. Zreszta to widać po twarzach przebywających tam pracowników.

bodzio Nowy wpis

absolutnie nie, brakuje tylko bata nad pracownikami najniższego szczebla.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LonzaPet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Czy LonzaPet zapewnia kartę multisportu?

bodzio

Nie

Mateusz

Jakie są plusy i minusy tej firmy ?

Zuzanna

@Stefan Aktualnie nie widziałam nowych ofert pracy, jeżeli interesuje Cię praca w firmie LonzaPet warto śledzić na bieżąco oferty pracy. @. Czyli, żeby pracować w firmie LonzaPet trzeba założyć własną działalność, a po pewnym czasie można dostać umowę o pracę? Dobrze to rozumiem?

@Zuzanna

Przestrzegam przed tą firmą oszusći nie płacą składek. Na rozmowie obiecują ze po okresie próbnym zatrudnią na umowę o prace o potem proponują umowę zlecenie lub zamozatrudnienie. Spózniają sie z wypłatą, placą w ratach.wybierasz sie do lekarza u okazuje się ze jesteś nieubespieczony kłamią że to pomyłka trzeba to wyjasnic

Potwierdzam to wszystko jest prawdą nadal oszukują nie płacą w termimie i najlepiej żeby pracować i nie dopominać się o pieniądze ale w nadgodzinach codziennie i nawet w niedzielę czasem bo terminy itp. Totalnie żadnej organizacji pracy wciąż czegoś brakuje Omijajcie tą firmą z daleka

Zenek

Podpowiedzcie czy firma potzrebuje może kogoś do pracy?

Stefan

Może wiecie coś o nowych ofertach pracy?

Pracuje Juz w tej firmie jakis czas. Moglem miec umowe o prace ale na dzialalnosci proponuje duze wyzsze stawki. Czasami sa obsuwy z wyplata (tydzien to maks),fakt chca robic nagdodziny ale placa za nie tez dobra kase. Praca czesto od poniedzialku do soboty, ale tez nie zawsze.

Zuzanna

@anonymous, rozumiem, że najchętniej tego typu informacje chciałbyś uzyskać na tym forum od osób zatrudnionych w LonzaPet. Jednak jeszcze nikt nie zdecydował się na udzielenie odpowiedzi na Twoje pytanie. Może w tej sytuacji powinieneś nawiązać kontakt bezpośrednio z tą firmą. Miałbyś gwarancję rzetelnych i aktualnych informacji dotyczącej ważnej dla Ciebie kwestii.

Bardzo chcę pracować w firmie, ale nie chce zakladac działalności. Co radzicie?

Zuzanna

@Hakuna, rozumiem, że chodzi Ci o nadgodziny. Czy, są one odpowiednio lepiej płatne przez LonzaPet? Czy założenie własnej działalności jest warunkiem koniecznym, aby w dalszym ciągu współpracować z tą firmą? Twoja wypowiedź może zainteresować osoby rozważających aplikowanie do LonzaPet.

nataN

niestety jako dostawca też oczekuję i oczekuję na zapłatę :( widocznie firma boryka się z problemami finansowymi albo gra naszymi pieniędzmi w kasynie ....

XYZ
@nataN

Witam, jak to z tymi wypłatami wygląda ? Nie płaca na czas wynagrodzenia i składek?

Hakuna
@XYZ

Po 3 miesiącach na umowie zlecenie bądź o prace zakładasz działalność żadnych składek nie płacą za pracownika. No i najlepiej zeby pracowali tam kawalerowie dysponujący nadmiarem wolnego czasu, nawet w niedzielę. Z wyplatami bylo różnie. Nie wiem jak teraz to wyglada.

Zuzanna

Czy po nowym roku planowane są jakieś nowe rekrutacje w LonzaPet? Nigdzie w sieci nie natknęłam się na nie. W jakiej kondycji teraz jest ta firma? Zaszły w niej jakieś istotne zmiany? Każda Wasza opinia dotycząca tej firmy jako pracodawcy będzie ważna dla tych osób, które rozważają złożenie swojego CV do LonzaPet.

Zuzanna

@nickirozumiem, że polecasz pracę w LonzaPet osobom, które zamierzają aplikować na stanowisko operatora CNC. Czy mogą one liczyć na dodatkowe benefity? Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat swojej pracy?

tujpa

cncmaster, a powiedz - jakie oferty się trafią i skąd pewność że coś rzeczywiście będzie

cncmaccer

Możliwe,że będą potrzebować na dniach. Złóż CV jeżeli masz w się czym pochwalić to możesz nawet podjechać, zapytać.

sandra

@michna, Zapracowane pieniądze w formie wypłaty nie trafiają na czas, do zusu nie trafiają w ogóle. Pracodawca zatrudnia raczej na umowy cywilno-prawne, a płaci z opóźnieniami. Wstyd się przyznać przed ludźmi, że się tam pracuje, lub pracowało.

babas

rok założenia 1956? sprawdzic najlepiej w KRS. Pracodawca - jakich dziś wiele

Zostaw merytoryczną opinię o LonzaPet - Gdańsk

• Jak się pracuje w LonzaPet?

Zobacz opinie na temat firmy LonzaPet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

LonzaPet
1.2/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Kartuska 267
    80-125 Gdańsk