Lonza-Nata Sp.j. Teresa Zarębska Waldemar Michałowski

Gdańsk

Opinie o Lonza-Nata Sp.j. Teresa Zarębska Waldemar Michałowski

użytkownik zarejestrowany

@Xxd według Ciebie w pracy biurowej nie ma żadnych pozytywnych stron. Dlaczego tak uważasz? Jakie w takim razie zmiany byś wprowadził? Czekamy na Twoją opinię.

Ktoś

Opinia, jest jaka jest. Wiadomo jak jest. Z mojej strony też była przyjemność zahaczyć tą firmę i nie mam najlepszego zdania, gdyż w rzeczywistości, jest tak że: szukają jeleni, by wydoić z ulg PFRON które w/g ustawy przysługują na pracownika a potem wypad, jak coś się nie podoba. Potrzebują pracowników, ale przyjmują raczej nowych tylko i kobiety ( czasami z powtórki) ponieważ nożna takiego pracownika przystopować. Ponadto, jest: pijaństwo i mobing na terenie zakładu a kierownictwo trzyma takich pracowników tylko dla tego że: są wydajni i cicho siedzą.

użytkownik zarejestrowany

@Xxx, dziękuję. A jakie są pozytywne aspekty pracy?

Xxd
@Paulina 27.03.2017, 11:38
@Xxx, dziękuję. A jakie są pozytywne aspekty pracy?

Zależy o jaki stanowisko pracy chodzi. Domyślam się, że chodzi o pracę biurową. Jeśli o to chodzi, może jakieś są. Niestety ja ich nie zauważyłem.

użytkownik zarejestrowany

Czy pracownicy mają otwartą ścieżkę kariery w firmie?

Xxx
@Paulina 10.03.2017, 11:57
Czy pracownicy mają otwartą ścieżkę kariery w firmie?

Nie ma czegos takiego jak otwarta scieżka kariery. Nowy pracownik dostanie tyle co stary. Im więcej pracujesz tym mniej dostajesz a potem robią z Ciebie kozła ofiarnego. Jest to przykre, że sie starasz a nikt tego nie docenia. Kasa słaba, gdyby chociaż normalnie płacili było by ok. Przyklad. Pomocnik kierowcy nabiega sie jak głupi osioł z tymi zgrzewkami ile dostaje za to? Na trojke dzieci z rzadowego programu. Prosze ocencie to sami. Polityka w firmie totalnie bezsensowna. Zamiast dać ludziom normalne pieniądze to zatrudniaja nowych a starzy pracownicy (ze stazem powyzej 5 lat) odchodza. W biurach zostalo coraz mniej. Niestety lata 90 minęły ludzie za pół darmo nie chcą pracować więc przekłada sie to na podejscie do pracy. Firma potencjał, lecz na wyzysku ktory skutkuje niezadowoleniem pracownika nic nie osiagniemy. Gdy właściciele zrozumieją że lepiej doceniać starych pracowników będzie lepiej. Nastąpi to pewnie dopiero po zmianie zarządu, lecz raczej nie prędko. Z tego co pamiętam w zeszlym roku Państwo Prezesostwo miało się całkiem dobrze. Daj im boże zdrowia jak najdłużej. Moja opinia jest w pełni obiektywna, gdyż pracowałem w tej firmie i mnie osobiście dotknelo to co napisałem. Gdybym dostał odpowiednio zapłacone za swoją pracę nie odszedł bym tylko dalej się rozwijał, a tak rozwijam się ale w innej firmie.

Tadeusz

Napisałem 2 posty, jeden to ogólny a drugi to odpowiedź do Magdy. Żadne nie pojawiły się na stronie. CENZURA???? Ja nie chowam się za nick'ami, podpisuję się swoim imieniem a teren mojej pracy jako RKH nie pozostawia wątpliwości kim jestem. Szkoda, że poprzednie moje opinie nie zostały opublikowane. Były rzetelne, merytoryczne i uczciwe. Tadeusz

Igor
użytkownik zarejestrowany

@lol to jest najważniejsze. Jeśli wszystkim zależy tak samo mocno na dobrej atmosferze, to taka ona właśnie będzie. :)

Znowu

zatrudniają. Ktoś się orientuje jak teraz wygląda u nich praca?

tomek
użytkownik zarejestrowany

no tak, z tego co się orientuję to można u nich dobrze zarobić i firma też rekrutuje albo przynajmniej jeszcze niedawno rekrutowała na stanowsika taśmowe...tylko pytanie jeszcze czy oni mają takie dobre wypłaty czy jak to działa? bo konkurencja jest spora, a jednak wydaje mi się,ze lonza jest w czołówce.

ekwador cypr

na poczatek moze dostaniesz ze 3 do 5 stow a pozniej 1200 i nic wiecej i beda cie mormalnie gonic [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak psa. ja tam pracowalem prawie 5 lat.

klaun

my za darmo nie pracujemy, jest pieniadzie.

błazen

cieszko sie pracuje ale za darmo. doslownie. (usunięte przez administratora)

klaun

cieszko sie pracuje ale jest super. polecam.

janusz

Witam, jak to jest mozliwe, ze ta firma tak slabo stoi finansowo. Przeciez maja duze kontrakty. Ktos sie orientuje z kim wspolpracuja?

kasia

znowu ktoś z właścicieli zakłada nowe wątki i chwali pracę w tej fabryce... qpa śmiechu z przewagą qpy.

Ekwador

Ta cała linia\\\\\\\'\\\\\\\'\\\\\\\'5\\\\\\\"chwilę czasu chodziła a teraz stoi jak zaklęta.Bo jest \\\\\\\"zbudowana\\\\\\\"oparta na starych złomach np. jak ta pakowarka zgrzewek...... Ta firma nic an nic nie myśli..Żeby wzięli posprzedawali te wszystkie złomy co się wałęsają koło\\\\\\\"PAROSA\\\\\\\" to by też dosyć na tym zarobiła. Być może nawet tego tałzena by za to dało..... A auta np. te dostawcze to coraz gorzej funkcjonują chodzi o ciężarówki np. DAF ha96vitp... A jeśli chodzi o kierownika produkcji Piotra Cieślę to jedynie on i tylko on jest najbardziej w porządku i rozsądnym człowiekiem w całej tej firmie.To fakt że cię czasem ochrzani(okrzyczy)ale i tak najlepiej to tylko z nim się idzie dogadać.. POZDRO : EKWADOR.

Ekwador

Pierdoły piszesz i gadasz(MEGA GŁÓPSTWA)!!!!!!!

Zgadzam się ze kierownik [usunięte przez moderatora] jest najlepszy z nich wszystkich!!! Z nim najlepiej się idzie dogadać.

qaq

[usunięte przez moderatora] to najpożądniejszy człowiek z tej bandy [usunięte przez moderatora]

niski poziom społeczny? [usunięte przez moderatora] teraz to wymyśliłeś... )))starasz się ale nie w tym kierunku))), mimo wszystko powodzenia chłopaku

w - 2011-05-11 14:32:37 )))) następny udaje pracownika, z jednym się zgodzę,żeby tam pracować trzeba byc nie bywale odporny psychicznie, i jak plują krzyczeć ,że to deszczyk pada..))) Widać, że reprezentujesz dość niski poziom społeczny. Żyjesz w świadomości, że wszyscy oszukują i kantują. Napisałam prawdę i za nikogo się nie podszywam

Nie rozumiem was. Narzekacie na Natę a nic więcej nie zarabiacie nigdzie inndziej. Nie wciskajcie tu kitów, że nie wiadomo ile więcej zarabiacie i wogóle. Wszędzie coś jest nie tak. Po prostu jesteście zbyt słabi psychicznie, żeby to znieść. Osobiście pracuje mi się tutaj bardzo dobrze i nie zamierzam zmieniać pracy mimo tego, że dojazdy zajmują mi trochę czasu. Jakie opóźnione wypłaty? Ja mam zawsze na czas. Owszem zgodzę się, że są pracownicy z którymi się ciężko współpracuje, lecz są też tacy którzy naprawdę poważnie podchodzą do pracy. Nie będę tu wymieniała kto i w której części zakładu pracuje bo nie chce nikogo faworyzować. Nie wiem uczepiliście się pana [usunięte przez moderatora]. Osobiście nie mam z nim styczności, raz tylko z nim rozmawiałam i wydał mi się miły.

Sebastian, ten pupilek Natalii

Magdo, czy kimkolwiek jesteś... Prawda, jeżeli jest prawdą i do tego słuszną to chyba nie boli, myśląc oczywiście w kategoriach w oparciu, o które toczy się właśnie ta dyskusja. Pozwala jedynie poprawiać swoje dotychczasowe postępowanie. Nikt nie jest doskonały... Ale o czym my tu mówimy. Aby mówić prawdę trzeba mieć przysłowiowe j..a a nie tchórzliwie chować się za nic nieznaczącym "nickiem" i obraźliwie "jechać" na innych! I osobiście nie wydaje mi się aby do tego służyło medium jakim jest Internet. Jeszcze raz zapraszam na spotkanie... Chętnie wysłucham osobiście tego co miał/abyś do powiedzenia... Pozdrawiam

Sebastian, ten pupilek Natalii

Dzięki Bogu, że istnieje internet bo tacy prości i mali "ktosie" jak m. in. "rytol" i "fart" mają miejsce, w którym mogą się spełniać... I podejrzewam, że jest to jedyne takie miejsce! Zapraszam do mnie lub w inne wskazane miejsce. Możemy pogadać o naszych umiejętnościach i doświadczeniach no i może sobie coś wyjaśnić! No ale przecież Was pewno na to nie stać "ktosie"... Serdecznie pozdrawiam.

bogo

To się zdecyduj czy polecasz firmę czy pytasz jak tam jest....bo się gubisz dareczku..;)

Zostaw opinię o Lonza-Nata Sp.j. Teresa Zarębska Waldemar Michałowski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lonza-Nata Sp.j. Teresa Zarębska Waldemar Michałowski