Opinie o Tan-Viet INTERNATIONAL Ltd. Sp. z o.o. w Łęgowo

counter
2 40 58 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Tan-Viet INTERNATIONAL Ltd. Sp. z o.o.?

Zainteresowany Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Hej, a jak w Dziale Finansowym? co jakiś czas poszukują Głównej Ksiegowej

TakNie1
Ale Nowy wpis
@Zainteresowany

Pytanie brzmi: jak myślisz dlaczego szukają ciągle księgowej...

Tak2Nie
Mmm
Nazwa działu: Handlowy

Witam, zaproszono mnie na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego. Proszę Was o opinie na ten temat. Pozdrawiam

Anna Nowy wpis
@Mmm

Hej, mniemam, że jesteś już po wspomnianej rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tan-Viet INTERNATIONAL. Możesz napisać, jak ona przebiegała, czy miałeś podczas niej do wykonania jakieś zadania, czy jesteś już poinformowany o wyniku rekrutacji?

Kk

Nie polecam. Jest tyle innych ofert pracy. Aplikujcie w inne miejsce.

on
@Kk

racja, absolutnie odradzam i przestrzegam przed popełnieniem tego błędu.

Tak10Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Miro

Firma z dobrymi opiniami, dobry pracodawca ale niestety wszystkim trudno dopasować!

Tak1Nie38
Ona
@Miro

Dobry pracodawca?! To Ty chyba nie miałeś nigdy dobrego pracodawcy ???? w tej firmie czas zatrzymał się na czasach komunistycznych! Każdy każdemu wilkiem okropnosc

Tak29Nie
Him
@Miro

Podzielam. Chyba Ci co to tu piszą negatywnie, nie znają "prawdziwych" lokalnych pomorskich Januszy biznesu albo po prostu udają! To dopiero jest masakra. W TV przynajmniej jest renoma i jakieś zasady.

TakNie18
on
@Miro

Wypłata (okrojona bez powodu) była na czas i to jedyny pozytyw. Zimą w biurach zimno, w weekendy wyłączane ogrzewanie, więc w poniedziałek siedzisz w kurtce, a latem gorąco. Niestety nie da się napisać nic dobrego o zarządzaniu firmą czy traktowaniu pracowników. Szkoda tych co przyjdą na moje miejsce.

Tak8Nie

Czy Tan-Viet INTERNATIONAL Ltd. Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak1Nie
Anonim
@Pytanie

Godziny są BARDZO sztywne 8-16.30 , brak elastyczności

Bolek

Ja myślałem że jak kilku pracowników zostało to jest szacun a tu widzę dalek jazda wyrzynanie się na ludziach

Tak5Nie
MariaN
@Bolek

Dla niektórych ludzi to jedyna sposób, żeby się dowartościować

Tak6Nie
Ania

Ciekawie jak tam szopka noworoczna ??? Dajcie znać !!!

Tak6Nie
Interesting
Użytkownicy czekają na odpowiedź 191 dni.
Nazwa działu: Marketing

Hej, a jak jest w marketingu i PR? Po ogłoszeniach można wnioskować rotację? Z jednej strony są reklamy marek w tv i produkt placement w TVN ale, przynajmniej w tym roku, ich marketing online i wizerunek w sieci z tego co poròwnałem, znacznie gorszej jakości. Ktoś coś wie, doradzi czy można realizować ciekawe projekty, aplikować?

TakNie6
Użytkownicy czekają na odpowiedź 240 dni.

Czy można liczyć w Tan-Viet INTERNATIONAL Ltd. Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

smile

W biurach ludzie bardzo spoko. Zarobki takie sobie. Rotacja, spora. B.duża renoma u innych pracodawców, mimo różnych historyjek.

TakNie19
Na serio
@smile

Cha cha cha to chyba jakiś żart pracowałem w T V 3 lata na żadnym z późniejszych moich pracodawców nie robiło to wrażenia. Zupki "samo zdrowie" .Historyjki to tylko negatywne

Tak15Nie
obiad
Nazwa działu: Marketing

Nie polecam calym sercem, szkoda życia, totalna porazka.

Tak22Nie
Słodki chili
Nazwa działu: Handlowy

A co to jakaś czystka była 3 PH firma potrzebuje, czy tak dynamicznie się rozwija?

obiad

Odradzam pracę w Tan-Viet wszystkim, którzy się tu wybierają. Płaca minimalna, zwolnienia grupowe z dnia na dzień i ciągłe podejrzenia w stosunku do uczciwych pracowników. Trzymajcie się z daleka od tego toksycznego środowiska.

Tak20Nie1
ann
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałam tam zaledwie kilka razy,a zaklimatyzowałam się dobrze,pracownicy bardzo mili,zarobki całkiem przyzwoite.

star

Żałosna firma! Totalna porażka, tragiczne zarobki, rządzą przedszkolanka i tramwajarz. Idź jeśli chcesz zmarnować trochę życia.

Tak25Nie
Taka sobie ja
@star

Też zmarnowalam na szczęście nie wiele czasu, ale zrezygnowałam dla tej pod firmy że stałej pracy.... Mój najgorszy życiowy wybór!!

Tak17Nie
Iwo

Mam mieszane uczucia po lekturze opinii. Podpowiedzcie czy warto starać się?

Tak1Nie6
Zupka
@Iwo

Wszystko zależy na jakie stanowisko polecam pracę jako PH fajni ludzie,stała ekipa

TakNie8
mac
@Zupka

stała Ekipa?! dobry żart. Dosłownie kilka osób i rodzina. Ciągłe zwolnienia z dnia na dzień, nigdy nie wiesz czy będziesz pracował kolejny miesiąc, a poza tym obcinanie kasy bez powodu, minimalne płace i tragiczne zarządzanie. Szczera dobra rada: jak najdalej od tego czegoś.

Tak21Nie
Karol
@mac

To prawda. Nie trać czasu. Ci którzy nie są po znajomości to szukają czegoś nowego.

Tak13Nie

Takaja
@Iwo

Nie polecam!! Starzy pracownicy nie dopuszczają nikogo nowego stąd taka rotacja. Piszą o wszystko donosy do przełożonych nie pomagają,nie wdrażaja. Szkoda czasu!

Tak17Nie

........
@Zupka

Ludzie jak najbardziej fajni......tylko szkoda że sami odchodzą ......??????!!!!

Tak1Nie5
burger
@........

odchodzą bo wszędzie jest lepiej.

kebab
@........

bo to firma dla chętnych powielać schematy i działać pod dyktando kierowniczek z przypadku i bez doświadczenia.

max

Pare lat temu było dużo lepiej, ale niestety to już nie wróci. Ciągła inwigilacja, brak przeszkolenia, fatalna atmosfera i beznadziejne zarobki. Szkoda, bo praca byłaby fajna, gdyby nie ci ludzie.

Tak13Nie
zupki

Trzy słowa: prostactwo, przekręty i wyzysk. Lojalnie ostrzegam - jak najdalej od tej firmy i od tych ludzi. Prymitywna rodzinka bez kwalifikacji. Wymagania z kosmosu. Pieniądze minimalne, ledwo starczy na paliwo do pracy. Premia ciągle zabierana bez powodu, więc nigdy nie wiesz ile zarobisz. Zwalniają ludzi z godziny na godzinę - wstajesz i wychodzisz bez pracy. Naprawdę nie warto.

Taka sobie ja
@zupki

Zgadzam się w 100%. Szkoda czasu na to miejsce. Z resztą nie tylko góra tej firmy jest do (usunięte przez administratora)pracownicy też, A kierownicy to pożal się Boże (usunięte przez administratora)

Tak11Nie
bobby
@Taka sobie ja

cała prawda.

OtoJa
Nazwa działu: Finanse

Nie polecam!!! Zupełnie nie wdrażają nowych pracowników, nawet więcej twierdzą ze nie musza tego robić. Wymagania bardzo wysokie, choć sami nie mają kultury pracy. Donosy wszystkiego do kierowników!! Ogólnie totalny zacof pracy i brak jakiejkolwiek kultury

Anonimowo

Firma może i nie zapewnia stabilności i dzieje z nią coś dziwnego: rotacje, zwolnienia czy brak rąk do pracy, ale - jeśli szukać pozytywów - wielkim plusem tej firmy są w większości świetni ludzie, którzy tam pozostali. Rozpoznawalne brandy też mogą być lepszym wpisem w CV niż jakaś pseudofirma albo żałosna instytucja.

Tak12Nie1
T.Rakso
@Anonimowo

Lepiej żałosna instytucja niż brandy których trzeba się wstydzić. Co z tego że są rozpoznawalne zdecydowanie mają negatywny odbiór. Rozpoznawalne nie znaczy ze dobre

Tak10Nie1

Idzi
@T.Rakso

Bzdury, jak pracodawca widzi w CV Tan-Viet i brandy to od razu się tym jara. Taka prawda

Tak4Nie1

Tu

Ile jest tych kont opinii Tan Vietu?

Tak3Nie

Miś

Nie polecam!!! Pracuje na magazynie, i Panie które tam pracują to porażka, nie pokażą nowemu pracownikowi co jak robić, odzywiają się jak do osoby bezimienia "ani na Pani ani po imieniu" tylko ona. To jest masakra. Przeklinaja między sobą, stać nie można bo odrazu wydzierają się. Nie polecam naprawdę..

Tak13Nie1

Sabina

Właśnie zastanawiałam się żeby złożyć CV do TAN-VITU ale po tych kometarzach co czytając to aż strach wgl myśleć o tej pracy !!! A mój partner z chęcią by poszedł tam do pracy spotkać się z tymi prowadzącymi egoistami nie szanującymi ludźi i pokazał im ze godność człowieka jest na pierwszym miejscu!!! I wysypał by im te kartony zupek na te puste głowy :-)

Przemysław

Co sądzicie aktualnie o firmie? Coś się zmieniło od ostatnich komentarzy? Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Tan-Viet mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Tak3Nie1

PIOTR CZ.
@Przemysław

Wczoraj zwolniono całą księgowość ( 8 osób , tych , które zostały , bo nie które czuły , że coś się święci i same złożyły wypowiedzenia wcześniej ). Dostały wypowiedzenia , bez okresu wypowiedzenia , bez słowa dziękuje . Pewnie posypią się pozwy do sądu pracy . Nie szanuje się pracownika , a prezes Wietnamczyk to złotówa , która nie uznaje sprzeciwów i gardzi ludźmi.

Tak32Nie
Janusz
@PIOTR CZ.

Smutne , bardzo smutne .

Tak2Nie

Regina
@PIOTR CZ.

To prawda. Został tylko RB (usunięte przez administratora)

Przemysław

@PIOTR CZ., jeżeli informacje, które opisałeś są prawdą, to są one niepokojące. Czy zwolnienia są związane ze zmianą profilu firmy Tan-Viet INTERNATIONAL? Czy słyszałeś coś o planach rozwoju tej firmy na przyszłość? Jak oceniasz swój dotychczasowy przebieg zatrudnienia w tej firmie? Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów do pracy. Twój wpis może być pomocny dla innych.

TakNie

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia

vifon

Przestroga dla wszystkich chcących pracować w Tan-Viet : OMIJAJCIE JĄ SZEROKIM ŁUKIEM! Fatalna atmosfera(stwarzana przez przełożonych),brak umiejętności motywowania natomiast silnie rozwinięta umiejętność zastraszania.Pełna inwigilacja,fatalne zarobki,oszukiwanie na wypłatach premii.

Tak29Nie

Alina
@vifon

Potwierdzam w 100%. Strata czasu omijać z daleka.

bpbek

nie polecam pracy w tan viet na stanowiskach sprzedazowych

Tak7Nie

Enzo

Czy Tan-Viet INTERNATIONAL Ltd. Sp. z o.o. daje umowę o prace od pierwszego dnia czy jakoś inaczej tutaj jest?

Zostaw opinię o Tan-Viet INTERNATIONAL Ltd. Sp. z o.o. - Łęgowo

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tan-Viet INTERNATIONAL Ltd. Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 40 ocen.