Pofar

Sopot

Opinie o Pofar

Alicja

@CUK piszesz, że w firmie Pofar pracownik się nie liczy. Co masz konkretnie na myśli, co przez to rozumiesz? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja ze strony firmy?

bkx

marcin, zawsze możesz do nich próbować aplikować chociaż szczerze nie wiem czy to coś Ci pomoże. W tym momencie oni raczej nie potrzebują nikogo

private

(firma zajebista)1 placisz w biurze zeby cie rozliczyli w biurze rachunkowym 2.a potem wychodzi na to ze doplacasz po 2 msce pracy jak wytrzymacie?h okolo 4 tys zl i dlugi!!!!a zarobobki nic pedaly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonims

w dodatku jebiesz jak murzyn i zostajesz bez siana ,umowa ta jest ,placisz w biurze rachunkowym za rozliczenie ,,a potem doplacasz do pitu uchu i to ile wyyyyy pedały !!!!!!!!!!!!

byly pracownik

(usunięte przez administratora). nie radze was ! odradzam ! i dodatkowo zjezdzasz na wlasny koszt do polski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeszcze im [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] poczekam

były pracownik

pracownik - 2012-09-14 10:37:04 z dala od nich panowie lawina idzie w dół a to znaczy ze z takiej zaspy sie czlowiek nie podniesie ,w końcu znalazł sie ktoś z jajami i robi porządek ,mam nadzieje ze to poczatek końcamasz racje ,cały czas kłamią ale to są cwaniaki ,przez duże C

CUK
@pracownik 14.09.2012 10:37

Masz umowe na 3/4 etatu a zasuwasz jak na pelnym etacie i sostajesz z niczym a jak chodzi od sciaganie oesji na komornika to ci sciagaja 50% ze nawwt nie wiesz kiedy .A pracownik wogule sie nie liczy

były pracownik

Panowie nie polecam tej firmy oszukują we wszystkim i na wszystkim,brak słów a Prezesowie szkoda gadać wczasy i rozrywka a ludzi maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ... Dobrze że ich (usunięte przez administratora) podał podał do PIP

Zostaw opinię o Pofar - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pofar