Opinie o LonzaPet w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy LonzaPet. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w LonzaPet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LonzaPet w Gdańsk

oko

@maniek, piszę jak jest. Pieniądze owszem oferują, ale później ich nie płacą. Zresztą mają problem z płatnościami nie tylko pracownikom, ale również kontrahentom.

oko

firma beznadziejna, właściciele bezczelni i czują się bezkarni. kilka dni spóźnienia wypłaty to przejaw szczególnego traktowania, bo zdarza się, że nie płacą po kilka miesięcy. TAKA jest cudowna ta "firemka", no ale polecam każdemu kto ma za mało kłopotów ;)

ida

ta firma ma tylko i wyłącznie same plusy. jest lepsza od innych firm na rynku we wszystkim. jest po prosu idealna. gdyby wszytskie firmy poszły jej śladem świat stałby się lepszym miejscem. niestety... w tej firmie wszytsko jest zbyt piekne aby było prawdziwe.

iron

masz tutaj plusy ;) ~miła atmosfera, ~wypłata na czas, ~opłacony zus, ~prestiż,

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LonzaPet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
palma

trzeba przyznać że jeśli chodzi o minusy firmy LonzaPet to chyba już wyczerpaliście temat. ja natomiast podejdę w nieco inny szposób do tego tematu. napiszcie proszę kochani forumowicze jakie plusy ma zatrudnienie w terj firmie w i w czym ten pracodawca jest lepszy od innych na rynku? pozdrawiam wszystkie pomocne misie

thor

Tam nic sie nie dzieje z przypadku. To jest śmiadomie obrany model biznesowy. Tylko jeszcze nie wiem jaki :/ Jakaś innowacja pewnie :)

anatol

tutaj masz referencje...cała firma to jeden wielki,albo raczej mały przypadek

anuk

Dobrego słowa użyłaś - "jakoś". Niestety przekłada się to na waszą "jakość" w stosunku do pracowników i dostawców. (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora). Nic się nie zmienia i raczej się nie zmieni nigdy. Ta sytuacja trwa latami. Przestrzegam wszystkich ewentualnych pracowników i dostawców.

(usunięte przez administratora)OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM, chyba, że chcesz byś pracownikiem - wolontariuszem

niestety opinia anonim - 2011-08-01 14:26:53 jest nadal aktualna i nic sie nie zmieniło w tej kwestii

Firma ma ciekawy pomysł na PR, czyli tzw. walka z hydrą. Tylko pogratulować fachowców. Ale czemu nie. (usunięte przez administratora) Ludzie, którzy są zadowoleni z pracy u danego pracodawcy, nie traciliby czasu na hejtowanie, więc coś jest na rzeczy. Ale po co naprawiać to co w firmie działa źle. Lepiej od razu uciszać niewygodnych. Chyba, że nie ma się żadnego pomysłu na zarządzanie, tylko zganianie winy na klientów i pracowników albo nie przychylność sił wyższych.

anomin

Tak dział królewski się zajmuje pracą. (usunięte przez administratora). Zastanówcie się sami skąd one się biorą? Korzystacie z tego, że w tym momencie jest rynek pracodawcy. Ale wcześniej czy później przyjdzie rynek pracownika i wszyscy od was uciekną do lepszej firmy, bo chyba każda firma na pomorzu jest lepsza od waszego pożal się Boże konglomeratu.

Uwaga!!! (usunięte przez administratora) Przecież w firmie jest cudownie, wszyscy chodzą uśmiechnięci i nie mogą się nacieszyć, że pracują u najlepszego pracodawcy pod słońcem. Po prostu (usunięte przez administratora)są tak skromni, że czują się onieśmieleni słowami zachwytu i pochwał padających pod ich adresem. Aż się boję cokolwiek napisać, bo znowu jaśniepaństwo się zawstydzi,a przecież nikt tego nie chce. To by była nieuczciwa próba zjednania sobie ich przychylności, która standardowo jest już bezgraniczna. Lepiej nie próbujmy zagłaskać naszej cudownej oazy radości, na tym usłanym troskami padole, bo co nam pozostanie? Tylko rozpacz... :(

niestety zgadzam sie, jestem byłym pomiatanym pracownikien, odsyłam do opinii o lonzie , tam jest wiecej informacji na temat właścicieli tj (usunięte przez moderatora) . Mają pare firm ale wszedzie tak samo szmacą pracownikow

pracodawca do bani, nie wypłaca pensji na czas albo w ratach, (usunięte przez moderatora) jeśli odchodzisz z firmy to jesteś zapominanym pracownikiem jeśli chodzi o wynagrodzenie, możesz czekać nawet pół roku na wypłatę zaległości

Zostaw merytoryczną opinię o LonzaPet - Gdańsk

• Jak się pracuje w LonzaPet?

Zobacz opinie na temat firmy LonzaPet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

LonzaPet
1.2/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Kartuska 267
    80-125 Gdańsk