Opinie o LILU FRUITS sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LILU FRUITS sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w LILU FRUITS sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LILU FRUITS sp. z o.o. w Gdańsk

Kierowca

Pracowałam jako kierowca okolo pol roku w tej ZACNEJ FIRMIE , I muszę przyznać że nigdzie nie było takiego cyrku - oczywiscie w negatywnym znaczeniu . Absolutnie wszystko jest wg mnie tam do wyburzenia i zrobienia od nowa z DARIUSZEM na czele. Ogolnie pan Dariusz jest żywym dowodem na to iż komuna w Polsce nie upadła . Odradzam jakichkolwiek kontaktów i interesów z tym przedsiębiorstwem. Szanowny czytelniku - jeśli mi nie wierzysz to bardzo źle ale prosze cie - ZAUFAJ MI. pozdrawiam starszą Panią z obieraka.

Wstyd

Praca od rana do wieczora, brak wynagrodzenia za nadgodziny, soboty obowiązkowe, za które również nie ma wynagrodzenia, brak dodatku za pracę w godzinach nocnych, brak przyzwoitego miejsca do spożywania posiłków, toaleta a raczej latryna pracownicza wygląda gorzej niż na dworcu, smród, brud. Na Facebooku piękne zdjęcia, a szkoda im na nowy sedes. Dobrze, że do wiadra nie trzeba robić. Wstyd

@Wstyd

Jedyne co się nie zgadza to dodatek za godziny nocne który jest normalnie wyplacany ☺️

Spinacz

Dużo rzeczy pozostaje do życzenia w tej firmie, ale ekipa pracowników jest super. Pracowici i uczciwi ludzie.

Czy pracownicy LILU FRUITS sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Lolek

W tej firmie jest jedna integracja w roku. Po sezonie. Chyba że chłopaki sami coś sobie ogarną ale to ciężko przez czas. Dodajmy że na corocznej imprezie i tak cała ekipa się zmienia oprócz 2-3 osób ????

Pracujemy 6 dni w tygodniu. Nie mamy na to czasu

swieta
@Lolek

A w święta? Nie macie wigilii pracowniczej?

@swieta

Nie ma wigilii pracowniczej. Nikt nawet życzeń nie złoży.

@swieta

Ani wigilii pracowniczej ani Wielkanocy nic. W tej firmie jesteś pracownikiem nie człowiekiem. Nie ma nagród są same kary. Jak się spóźnisz 5 minut awantura. Ale jak zostaniesz 2h dłużej to nikt nawet nie podziękuje.

Nadgodziny
@Lolek

W wielu firmach nadgodziny są normą,a podziękowania za nie chyba nie są aż tak potrzebne jeśli pracodawca za nie płaci...

@Nadgodziny

No ale właśnie nie płaci..

@Nadgodziny

Nadgodziny nie są płatne.

Pracownik Biurowy

luźna atmosfera, bez większych stresów. Prezes sympatyczny. Rozmowa konkretna bez zbędnych pytań. szybka odpowiedź.

nie było zaskaujących pytań. poprzednie zatrudnienie, kwalifikacje, zarobki

Jackie

Robota jest ciężka, jest dużo rzeczy do ogarnięcia. Aczkolwiek jak wróciłem z zagranicy i potrzebowałem gdzieś na jakiś czas się załapać do pracy to nie było z tym problemu. Praktycznie z dnia na dzień mogłem przyjść. Lilu pozwoliło mi zachować płynność finansową zanim nie ogarnąłem się z otwarciem firmy na tip top przez kwartał. Co prawda to nie była duża pensja, ale lepsze to, niż nic - mniej dokładałem do swoich wydatków, w ogóle mniej przejmowania się. Podsumowując - praca na przeczekanie, dodatkowa lub nawet dla studentów to jest jak najbardziej dobra.

Taaa
@Jackie

Słaba próba przyciągnięcia młodych(czytaj uległych/nieswiadomych) pracowników choć na chwilę. Kiedy Ci studenci mają się niby uczyć jak chodzą na nocki tylko do pracy i to 6 dni w tygodniu? Juz jeden kolega student pisał, że studentom też nie jesteście przyjaźni. a tak swoja droga to nie ma i nie było wśród pracowników osoby, która ma chociażby podobną historię do twojej. Bardzo interesujące. To nie jest duża firma, ludzie coś tam zawsze o sobie wiedzą. Słabe!Postarajcie sie bardziej

Tylko jaka praca na sezonowa
@Jackie

Szkoda że prace w Lilu można traktowac jako dodatkowa albo okresową bo zastanawiałem się nad tą firma ale szukam czegoś na stałe a nie na chwile. Ps. Komu w pracy " na chwilę" chce się zapiera... i jeszcze dużo ogarniać w niej skoro niemożna wiązać z nią przyszłości...?

Fake
@Jackie

Dlaczego zachwalasz pracę pisząc, że ciężka, mało płatna i tylko na przeczekanie? Wracając nie spojrzałeś na ogłoszenia o pracę? Pracy od groma, większość firm szuka pracowników więc pracy od zaraz jest masa i to takiej nawet lekkiej i fajnej a nie 6x w tygodniu na nocki, z karami finansowymi i widzi mi się pracodawcy nad głową. Czy oby na pewno jesteś prawdziwy bo znów mam niesmak sztuczności w ustach.

Kolejny nowy pracownik :D

Jakże wielu tych nowych pracowników co te pozytywne opinie piszą ;p. Ale czy ciągle nowe twarze w firmie aby napewno dobrze o niej świadczą.?.. Nawet jeśli Ci pracownicy są zmyślenii.

Pensja

Tak bardzo podkreślają to że płacą z tego względu że tak naprawdę jest w Lilu z tym problem. Jak tam pracowałem to przez 9 miesięcy z rzędu niewyplacano mi pensji terminowo. Zdarzało się też że kasę dostałem w 2 ratach, rzecz jasna żadna w terminie. Mało tego w trakcie tych 9 miesięcy w większości przypadków musiałem chodzić i tłumaczyć że dostałem za mało. Jedno jednak muszę oddać Lilu. Mianowicie to że zawsze mi ta pensje ŁASKAWIE wyrownywano wyrownywano

Lolek

Widzę że pan darek po raz kolejny namawia pracowników żeby pisali pozytywne opinie o firmie. Nie pierwsza i nie ostatnia taka akcja ???? Wszystkie te nowe opinie to wymuszone przez szanownego Pana kierownika.

Lol
@Lolek

Też od razu o tym pomyślałem

ForTheBolts

Są dni, że jest naprawdę dużo pracy, trzeba ogarniać. Jednak myślę, że jako miejsce na pierwszą pracę Lilu Fruits nie jest takie złe. Można się nauczyć dyscypliny, w ogóle zobaczyć co to znaczy praca. Pewnie zaraz będę się zwalniał i szukał jakieś innej alternatywy, ale przynajmniej już pierwsze koty za płoty już są za mną. Co ważne CV też nie będzie puste, będę mógł powiedzieć, że już coś robiłem.

Były Pracownik

Oceniam z perspektywy byłego pracownika więc nie mam w tym żadnego interesu. Z perspektywy czasu widzę plusy i minusy ale jednak plusów jest znacznie więcej. Do minusów należała, co prawda tylko przez chwilę trochę napięta atmosfera ale udało się ją szybko naprawić. Do plusów jasne zasady pracy, terminowe płatności i z drugiej strony też atmosfera, która w dużej mierze zależała od sympatycznych ludzi których też nie brakowało. Ogólnie polecam, jak nie podołam w nowym miejscu to myślę, że bym wrócił. Nigdzie nie jest idealnie.

Litosci
@Były Pracownik

O zmiana taktyki z nowego na byłego pracownika. Argumenty te same co zwykle i te wszedobylskie: no coś trzeba robić, nigdzie nie jest idealnie ale jest więcej plusów. Nie nie jest. Obowiązków jest za dużo a w sezonie to juz w ogole nieporozumienie i kodeks pracy nie obowiązuje nikogo. Ani kierowcy ani magazynierzy nie dostają pieniędzy za nadgodziny i zmuszani są do pracy 6 dni w tygodniu. Juz nawet pomijam kary finansowe nakladane na praciwnikow. I te sztuczne komentarze co 2 dzień. Litosci

Słoneczko

Praca jak praca - coś trzeba robić bo przecież rachunki same się nie zapłacą. Na pewno już lepiej jest mieć zapewnione zatrudnienie w Lilu Fruits, niż wielu innych miejscach w Gdańsku.

Syriusz
@Słoneczko

Praca pracy nie równa a człowiek spędza w niej większość swojego czasu. Ludzie nie chcą pracować tam gdzie się źle czują. Na szczęście mają możliwość poszukania innej, lepszej propozycji i też zapłacą swoje rachunki.

Na prawdę.... Wszystkie pozytywne opinie są tak sztuczne. Po co tak wymyślać i kłamać? Proszę was.

Pracuje jako kierowca od dwóch miesięcy i póki co wszystko jest Ok. Ze wszystkimi się dogaduję, staram się jak mogę. Wiadomo, że praca wymaga pewnego wysiłku i zaangażowania, każdy chciałby sobie odpoczywać całymi dniami, ale to jest raczej niemożliwe. Myślę, że jak jest się w porządku, to nie będzie się tu miało źle.

Cezary
@Marek

Hej, praca to umowa między pracownikiem i pracodawca i obie strony powinny być w porządku. W jaki sposób określa się w firmie kto jest w porządku a kto nie? Bo czytałem opinie, że w porządku w tej firmie są osoby, które donoszą na swoich kolegów szefowi. Czy to prawda? Myślałem o złożeniu cv na magazyn ale nie wyobrażam sobie takiej atmosfery w pracy.

Artur

W Gdańsku mieszkam od niedawna, przeprowadzałem się z daleka. Lilu Fruits to moja pierwsza praca w tym regionie. Po miesiącu pracy już jakieś rozeznanie o tym miejscu mam. Bez rozwodzenia się - jest na tyle dobrze, że nie muszę myśleć o szukaniu jakieś innej roboty, spokojnie chce sobie tu popracować i zobaczyć jak się tutaj sytuacja rozwinie.

Tak
@Artur

Od razu widać, że lilu to świetny pracodawca. Poza Tobą w ostatnim czasie na forum wypowiadają się liczni nowi pracownicy z różnych stanowisk. To takie realistyczne i prawdziwe. :) Musi być naprawdę fantastycznie skoro w przeciągu 5 dni aż 5 czy 6 nowych osób zachwala firmę, w tym np nieistniejący Szymon. :)

Pracująca

W każdej firmie trzeba się postarać, aby nas doceniono i zdobyć zaufanie otoczenia. Ja staram się jak mogę, pracuje rzetelnie, chcę być miła i pomocna to i lepiej czuje się w firmie. Jakbym przychodziła z negatywnym, złym nastawieniem do jakiejkolwiek pracy, to byłoby tak samo. Trzeba sobie dać szansę w tej firmie bo można liczyć na normalne warunki zatrudnienia i wypłatę na czas co też jest bardzo ważne.

Emilia
@Pracująca

Masz stu procentową rację - w każdym miejscu pracy niejako musimy się wykazać, by zostać odpowiednio docenionym. Widzę, że jak na razie praca w LILU FRUITS spełnia Twoje oczekiwania, a to oczywiście bardzo dobrze. Jestem jednak ciekawa, jak dokładnie wyglądają tam warunki płacowe. Powiesz mi coś o nich?

@Pracująca

Zgadzam się. Nie zapominajmy też, że w każdej firmie trzeba się starać aby pracownik chciał w niej długo i sumiennie pracować. Wiadomo wypłata na czas jest już normą na rynku pracownika. Pracodawcy starają się jak mogą, znają się na zarządzaniu, doceniają swoich pracowników, a przede wszystkim ich szanują. Jakby tego nie robili to ogłoszenia o prace musieliby wstawiać co tydzień w jakimkolwiek biznesie. Pracująca piszesz, że chcesz być miła i pomocna, a jakie wsparcie otrzymujesz od firmy poza wypłatą?

Marzena

Mam za sobą kwartał pracy w firmie i nie mam żadnych strasznych powodów do narzekania. Spokojnie wyrabiam swoje dniówki, nie mam nadmiaru obowiązków i zawsze mogę zwrócić się o pomoc do innych pracujących osób. Na prawdę pracowałam w miejscach gdzie warunki pracy były gorsze a atmosfera mniej ciekawa. Dlatego uważam, że Lili Fruits to bardzo rozsądne miejsce do pracy.

hehe
@Marzena

Rozumiem Cie. :) Zawsze o 6 .59 przy porannej kawce siadam sobie i piszę pozytywne opinie na temat mojego pracodawcy. A nie czekaj... Pozdro dla kumatych

Szymon

Pracuję w firmie blisko pół roku i jakoś da się żyć. Wypłata na czas, nie mam większych zgrzytów z przełożonymi czy w administracji. Spokojna, choć odpowiedzialna praca na magazynie.

Ocochodzi
@Szymon

Od ponad roku nie ma żadnego Szymona na magazynie ????????

Jerzy

Pracuję w firmie od kwartału i jestem zadowolony. Póki co ze wszystkimi się dogaduje, staram się wypełniać swoje obowiązki najlepiej jak umiem. Plusami są na pewno normalna umowa i regularna wypłata.

Norma
@Jerzy

To nie są plusy to jest norma, czasy PRL mamy dawno już za sobą. Zrozumcie to wreszcie i zacznijcie nas szanować. Pisane przez was opinie sa żałosne.

Dzikun

Pracowałem w tej firmie pół roku na magazynie. Generalnie współpracownicy super, można bylo się posmiac i porozmawiać na poziomie. Ekipa super. Dziewczyny z biura tez super. Jezeli chodzi o kierownika to porażka. Pan Darek wielki gbur, śpi w pracy przy czym chrapie. Masz inne zdanie lub powiesz cos nie po myśli to przez tydzien nie odpowie dzień dobry. Komunistyczne myślenie, po jego mysli albo wcale. Uczysz się zaocznie to jestes na straconej pozycji bo i tak musisz w niedziele pracować i kombinować jak tu przyjść zeby byl zadowolony. Płaca spoko, ale 6 dni w tygodniu to za dużo przy takiej pracy. Niby niedziele dodatkowe ale nie przyjdziesz to pewnie i zwolnia. Dodatkowo po nocce nie ma (nie bylo) nikogo kto przyjdzie i powie idzcie do domu a my ogarniemy reszte zamówień. Czasami zdazalo sie ze zostawalo sir po nocce do 10-11 czyli 4h dluzej, a na 22znowu do pracy. Oczywiście nadgodziny nie byly platne. Jak to PAN Darek powiedział i tak musicie to zrobić wiec do roboty (jak (usunięte przez administratora) czasami). Na szczęście zmieniłem prace w zawodzie gdzie nie ma problemu z tym ze studiuje. Dodatkowo prezes i kierownik każe pisac opinie ze jest świetnie żeby nie zniszczyć reputacji. ŻENADA.. Podsumowując pracownicy na magazynie i biurze super. Kierownik gbur totalny, kasa w miare ok mimo tylu godzin. Tylko nie usuwajcie komentarza bo jest na wasza niekorzyść. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Maciej
@Dzikun

@dzikun wygląda na to, że firma nie jest zbyt przyjazna studentom. Za to atmosfera miedzy pracownikami wydaje się być naprawdę pozytywna. Czy możesz napisać jak kształtowało się wynagrodzenie plus ewentualne benefity?

Ryszard

Witajcie, jestem nowym pracownikiem i mogę powiedzieć jedynie tylko tyle, że jestem zadowolony z pracy.

Johny bravo
@Ryszard

Pracowalem tam wtedy Nie było nikogo o imieniu RYSZARD. Także ciekawie

@Johny bravo

Pracowałeś, czyli jak przypuszczam nie jesteś już pracownikiem firmy LILU FRUITS? Mimo wszystko, czy mógłbyś podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy? Ciekawi mnie, czy jest to miejsce pracy, gdzie nowo zatrudniony pracownik będzie czuł wsparcie i pomoc pozostałych kolegów? Proszę, abyś ocenił tę kwestię na podstawie swoich doświadczeń zawodowych.

@Paweł

Wsparcie kolegów tak. Kierownictwa nie.

Zostaw merytoryczną opinię o LILU FRUITS sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w LILU FRUITS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LILU FRUITS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LILU FRUITS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LILU FRUITS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LILU FRUITS sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LILU FRUITS sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 127 ocen.

LILU FRUITS sp. z o.o.