Opinie o LepszaOferta.pl S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy LepszaOferta.pl S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LepszaOferta.pl S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LepszaOferta.pl S.A. w Kraków

Pp

Tragedia

Jolek

@sr jak dla mnie to tak, możesz zawsze poznać szczegóły co do warunków zatrudnienia, także to tez do niczego nie zobowiązuje

wulso

Umowa o pracę i awans? dobry żart.

Dk
@wulso

Mozesz cos wiecej o nich napisac?

aaabbb

Rozmowa kwalifikacyjna zaliczona, rzeczy pisanych przez Katarzyna M nie było i do tego wyglądała niezbyt dobrze. Albo Katarzyna M. aplikowała do zupełnie innego działu albo opinia tej Pani jest nieobiektywna. Zobaczymy czy oddzwonią.

Sr
@aaabbb

Jakies wieksze szczegoly? Widzialam ze maja ogloszenie nie woem czy jest sens aplikowac

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
LepszaOferta.pl

Zapraszamy. Rekrutacja na stanowisko grafika trwa :)

kiść

Jak po aplikowaniu? Napisz coś więcej.

Katarzyna M.

Byłam na rozmowie, która trwała 40 minut (od razu zaproponowano mi coś do picia: kawa, herbata, woda) - nie jak w korpo "5 min" i następny proszę. Bardzo sympatycznie, dało się odczuć, że poświęcono mi czas i uwagę. Firma, która od początku traktuje ludzi jak należy. Samo biuro również zrobiło na mnie pozytywne wrażenie, czysto i nowocześnie. Widać, że ludzie, którzy tam pracują tworzą fajny i zgrany zespół. W porównaniu z innymi firmami, gdzie byłam na rozmowach uważam, że LepszaOferta wypadła najlepiej. Polecam wszystkim, którzy szukają stabilnej pracy. Pozdrawiam.

xx

Oferta dotyczyła pracy w Krakowie a w zasadzie w Hucie

Justysia
@xx

teraz Mistrzejowice , koło pętli

Marlena
@xx

w Mistrzejowicach , daleko do sklepu nie ma , z jednej strony Biedronka , z drugiej Lidl

Nati

Także stanowczo nie polecam. Praca może by była ok, gdyby nie to, że atmosfera w firmie jak w obozie. Ciągle patrzą Ci na ręce, czujesz się jak byś by (usunięte przez administratora) Synalek szefowej rządzi się jak by to była jego firma. Pupilek szefa (A.S.) to straszny "kabel" i obrabia wszystkim tyłki za plecami. Ogólnie lepiej pracować w sklepie na kasie niż w tej "pożal się" firmie z lokalizacją na peryferiach Huty...

bez nazwy

Czy oferta którą proponowali dotyczyła pracy w Warszawie?

karol
@bez nazwy

w Krakowie , nowe biuro nad Biedrą jest

KxKx

Nie polecam! Rozmowa przed kilkuosobową komisją, niczym casting do mam talent, trzeba napisać kreatywny mailing na kartce papieru a tak naprawdę obowiązki to obsługa panelu freshmail. Obiecują cuda, okres próbny. W moim przypadku wzieli 2 osoby "która lepsza" zostaje, ale jak się okazało żadnej z nas nie zatrzymali, jeszcze skrócili czas proby ze niby po tygodniu "maja slubowy wyjazd" i w związku z tym my kilka dni przerwy, ale później dalej kontynuujemy. Jak się okazało telefon i koniec, że "się nie nadaje" (to samo druga osoba usłyszała). Myślę, że umiejętności były wystarczające, a oni potrzebowali kogoś kto przeklepie dane z panelu do exela, bo nawet nie było kiedy inaczej się wykazać.... Atmosfera dziwna, biorą co jakiś czas do pokoju z pytaniem "jak ci sie pracuje" albo delikatnymi uwagami "bo wiesz, weźmiemy tylko jedną, nie chcesz to być ty?" Słabo. Jedyne co to pieniądze wprost proporcjonalnie do czasu wypłacili uczciwie więc nie był to "staż darmowy".

Przemo
@KxKx

co ? to może kiedys , teraz byłem na rozmowe i przepytywała mnie jedna kobieta ...nic strasznego

Adaś
@KxKx

bez przesady , teraz spoko jest , biurowiec nad biedronka , wyluzowany zespół , jakiegos wielkiego nacisku nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o LepszaOferta.pl S.A. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LepszaOferta.pl S.A.?

Kandydaci do pracy w LepszaOferta.pl S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LepszaOferta.pl S.A.
1.9/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Os. Bohaterów Września 82
    31-621 Kraków