Opinie o Contentation Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Contentation Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Contentation Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contentation Sp. z o.o. w Szczecin

JestemMiły

Tak czytam komentarze i trochę mam wrażenie, że chyba pomylono w nich firmy. Pracowałem w Contentation stacjonarnie i zdalnie przez prawie rok. Odszedłem jedynie dlatego, że zaczęła praca kolidować z moimi celami. Co prawda było bardzo dużo pracy, jednak zawsze była konkretnie ustalona wytycznymi. Wszelkie taski były za każdym razem dokładnie określone, wiedziałem czego się ode mnie oczekuje i jaki mam na to czas. Mimo, że czasami miałem problemy z organizacją pracy i terminowością to właśnie szefostwo mnie wspierało i wspólnie próbowaliśmy znaleźć efektywne rozwiązanie mimo że dowalałem częściej niż inni. Jestem przekonany, że komentarze reszty są związane ze zwolnieniami za opierdzielanie się albo coś podobnego. Naprawdę nie widzę innej opcji, gdyż współpraca właśnie z Panami M. oraz P. to jedna z najlepszych możliwych rzeczy, które przydarzyły mi się w tej branży. Z tego co zaobserwowałem kiedy pracowałem w Contentation to wiele osób wychodziło z założenia, że praca zdalna to praca "Kiedy sobie chce i ile chce". Stawkowo - Jak się starałem to były podwyżki, jak się nie starałem i robiłem przez jakiś czas wszystko po najmniejszej linii oporu to dostawałem właśnie taki feedback. Ja dla odmiany - POLECAM! Możliwe, że kiedyś jeszcze wrócę jeżeli nadarzy się ku temu sposobność.

Rysiek
@A.

Pracując zdalnie miałeś chociaż zapewnione narzędzia pracy? Z tym oszczędzaniem i wyzyskiwaniem to co masz na myśli? Możesz to wyjaśnić, bo nie za bardzo rozumiem. Zarobki poniżej ludzkiej godności to najniższa krajowa? Bo mniej chyba już nie można

Hejka, czy czasem nie szukali tu do siebie specjalisty ds. sprzedaży? mam zajawke do takiej oferty z zewnętrznego portalu, jednak po kliknięciu w nią jest już nieaktywna. Ciekawa jestem jak dużego doświadczenia mogą wymagać, bo mam dopiero pól roku za sobą a chce dalej rozwijać się w branży

copywriterka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Cześć, czy ktoś może podzielić się informacjami na temat pracy jako copywriter? Czy można realizować tam zlecenia jako podwykonawca i jakie są stawki za przygotowywanie treści?

Wanda Nowy wpis

A na jakie stanowiska tu biorą, bo nawet nie wiem? Piszecie cos o rozsyłaniu CV i ofertach, mam jedna dawniejsza dla stażysty do działu SEO. Czy to będzie jeszcze dostępne? prowadza aktualnie staże?

I jak tam z tym ostrym ciśnięciem dalej? :D było napisane, że dwóch specjalistów dołączyło do zespołu z parę miesięcy temu. czy do dziś ktoś jeszcze przyszedł czy dopiero będą szukać? aktualna oferta mi się nie ukazała a interesuję się pracą. wiecie może jakie teraz maja wymogi?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Contentation Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Handlowiec - sprzedaż powierzchni reklamowych?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Ogłoszenie na Copywriter do Contentation Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Gigi

Ale to jakoś dużo teraz jest zwolnień? Ile osób zwolniono i jak te zwolnienia tłumaczą? Na ich miejsce szukają nowych pracowników może?

ST
@Gigi

zwolnienia są z powodu złych winików i oficjalnie to mówią. nie szukają nowych osób. kolejny "startup" odchodzi do historii

Pracownik aktualny
@ST

Przestań gadać głupoty. Właśnie zostało zatrudnionych dwóch nowych mocnych specjalistów i ciśniemy ostro dalej

JestemMiły

A.
@JestemMiły

Niefajnie pisać sobie samemu opinie panowie :D Nikt kto tam pracował nie potwierdzi tych słów i w życiu by takiej laurki nie wydał, bo każdy wie jak było, tak jak ja mimo, że pracowałem zdalnie - wyzysk, oszczędność na każdym kroku, niezdrowe ciśnienie, fatalna atmosfera, zarobki poniżej ludzkiej godności, zero szkoleń dla wszystkich, wieczny stres. Koszmar nie praca. I usuwajcie sobie opinie, ale i tak wiecie jak jest, prawdy nie ukryjecie, każdy kto przyjdzie do firmy po paru dniach zorientuje się dlaczego ludzie nie chcą tu pracowac i uciekają tłumnie.

Rysiek
@A.

Jak wygląda kwestia awansu w Contentation Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Copywriter?

Adrian2000

Nie ma problemu z awansami.

Patka
@Adrian2000

Problemu nie? To ile średni zdarza się ich w miesiącu? Czy w tym momencie poruszane są awanse pionowe czy poziome także? ludzie przechodzą pomiędzy stanowiskami?

Pragnę zapytać w kwestii szczegółów współpracy w firmie Contentation Sp. z o.o.. Czy rozmowa rekrutacyjna odbywa się stacjonarnie? Dziękuje szczerze za odpowiedź.

Teresa

10 pln za dosłownie identyczny nakład pracy czy warunki są lekko odmienne? zlecenia są podobne? i czy tutaj w razie czego są jakiekolwiek persketywy na podwyżki czy nie ma raczej na co czekać?

Teresa

Czyli to jakaś szczera porada? A opowiesz mimo wszystko coś więcej o tej rozmowie? Jak ona tak właściwie wygląda i właśnie co konkretnego mówią, że obiecankami to nazywasz?

Barbara

A jakie konkretnie są rzeczy wykonane? No i skoro płaca niska to oprócz podstawy można liczyć chociaż na jakąś premie?

Pracuje w firmie. Faktycznie wynagrodzenia nie duże. Jednak atmosfera bardzo luźna i przyjemna. Z resztą pracowników w firmie super sie dogadujemy.

ABC

Najfajniejsi w tej pracy byli tylko współpracownicy, chociaż nie wszyscy ale wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś kto nie jest w porządku w stosunku do Ciebie i innych. Zgadzam się z negatywnymi opiniami innych, widać, że wszystkie są prawdziwe. Zarobki są bardzo małe. Pracownicy nie są w ogóle doceniani. Obiecanki bez pokrycia, ciągle niezadowolony "(usunięte przez administratora)" którego jak widzisz to od razu zastanawiasz się "co znowu jest nie tak?". Patrząc na ich prezentacje można odnieść mylne wrażenie, że jest to profesjonalna firma ale to tylko mydlenie oczy bo w "środku" jest naprawdę kiepsko. Jeżeli masz za zadanie znaleźć jakąś usługę to zawsze jest mówione ze musi być jak najtaniej ale oczywiście jakość ma być bardzo dobra co jest ze sobą sprzeczne. W sumie była to moja najgorsza praca.

P.

Nie mogę polecić pracy w tej firmie. Właściciele mają swoje wyimaginowane estymacje czasowe, których nie da się spełnić chcąc dostarczyć dobry produkt lub realizację. Mają swoich ulubieńców ktorzy pracuja z nimi w biurze i bron boze sprobuj im zwrocic uwage. Jedni moga niedopelniac swoich obowiazkow, od ktorych zalezy praca innych. Ale ci inni tych obowiazkow nie moga niedopelnic. (usunięte przez administratora). Jedynie fajnie wygladaja na tych konferencjach robiac z siebie profesjonalistow, ale profesjonalistami jest sie na kazdej plaszczyznie, panowie.

Justyna

A o jakie stanowisko chodzi konkretnie? Ja widziałam że ponad rok temu szukali kogoś jako SEO Copywriter. Oferują w ogłoszeniu pracę zdalną. I ciekawa jestem, jakie narzędzia firma dostarcza/udostępnia pracownikom właśnie na home office?

Zostaw merytoryczną opinię o Contentation Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Contentation Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contentation Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contentation Sp. z o.o.?

Contentation Sp. z o.o.
  • Al. Piastów 22