Contact Center Outsourcing Sp. z o.o.

Opinie o Contact Center Outsourcing Sp. z o.o.

WiadroZminejWody

Jeśli chodzi o CCO jest zawsze zadbane i wszędzie jest czysto (nie wiem skąd się biorą takie farmazony, masz wybujałą wyobraźnie i to bardzo), stanowiska są sprzątane przynajmniej raz na tydzień - sorry jeśli chcesz mieć sterylne warunki to zapraszam do pracy w szpitalu. Za wykonaną pracę otrzymuje zawsze wynagrodzenie w terminie i nie ma z tym żadnego problem. Praca nie należy do najłatwiejszych, jednak kasa jest adekwatna do wyników (cele się zmieniają , to jest normalne, nie każdy miesiąc jest taki sam, ale co tutaj tłumaczyć, chcesz zarabiać dużo - nie ma problemu, ale nikt nie będzie Ci płacił za siedzenie). Otrzymuje dodatkowe bonusy w różnej postaci, nie narzekam, a wręcz przeciwnie –doładowania KKM, czy też np. słuchawki. Bardzo sobie cenie współprace z całą kadrą, od której można się wiele nauczy. Hallo CCO to call center tu się rozmawia czasami głośno więc jeśli ktoś tego nie ogrania nie powinien rzeczywiście nigdy się tutaj znaleźć. Co do szefowych nie mam nic im do zarzucenia, kobiety do rany przyłóż więc może przystopuj z ich oceną, bo jak plujesz jadem to zacznij może do swojego gniazda i obiektywnie przedstawiaj fakty. Polecam pracę w CCO, pracuje już od roku więc wiem o czym piszę, jeśli chodzi atmosferę jest genialna – to cc jest przykładem na to, że można połączyć przyjemne z pożytecznym.

WiadroZminejWody

Kiedy Ty pracowałeś/aś w CCO??? Widać, że masz problem z szefowymi i ogólnie z firmą, zastanawiam się jakim trzeba być człowiekiem, żeby coś takiego pisać... Uważasz, że każdy w internecie jest anonimowy??? Jeśli chodzi o to " (usunięte przez administratora) quot;, zazdrościsz komuś sukcesu i pracy wielu ludzi, którzy na ten sukces pracowali i dalej pracują. "Szefowe" doceniają pracowników, ale jak widać Ty nie doceniasz tego, że ktoś Ci dał pracę, a do tego usiłujesz za wszelką cenę wprowadzić użytkowników tego portalu w błąd - nic nie gnie w przyrodzie. Prędzej czy później trafi kosa na kamień - żenada. Ponownie i z całą pewności piszę, że to jedna z najlepszych firm w Krk. Dziewczyny dbają o pracowników, firmę i są na to dowody, więc może już skończ swoje farmazony i nie wyzywaj, bo karma wraca i pracuj sobie na zleceniu, zarabiaj 2 koła tylko sprawdź przy rozliczeniu stan opon.

Ndjdhdbdh
@WiadroZminejWody

To moj drugi i ostatni komentarz. Pracowałem wystarczająco długo, żeby mieć zdanie. To forum jest po to żeby wyrazić swoją opinię, dla mnie praca w waszej firmie była okropnym doświadczeniem.

Blondynka z GoWork

Widzę, że komuś od dłuższego czasu zależy na tym, aby zepsuć opinie CCO, jednak nieprawdziwe komentarze w żaden sposób w tym mu nie pomogą. Szczerze mówiąc szkoda mi Cie, bo Twoja bezczelność nie zna granic, radze zająć się swoim jak widzę nudnym życiem. Po poziomie komentarza polecam puzzle 20 elementów. P.S. znajdź w WOLNEJ chwili, a takich na pewno masz dużo definicje pojęcia stalking.

Mama na cały etat

Weź się lepiej zajmij dzieckiem.

Mama na pełny etat

Weź się lepiej zajmij dzieckiem .

mama na pełny etat

Weź się lepiej zajmij dzieckiem.

Czystalodowka

CCO jest związane z Orange? A tam nie ma przypadkiem projektu Playa? Taki sam komentarz pojawił sie na stronie mojego byłego pracodawcy Mconnect. Ciekawe o co tu chodzi.

er

@Mikser a powiedz mi kolego gdzie Ty widziałeś jakieś oferty pracy od nich? bo ja nic nie znajduje ..

Vbkcy

Nie bede wchodzić w szczegóły, ale jeśli chcesz oszczędzić nerwów to szukaj pracy gdzie indziej

fghkbnvbk

zalezt ile robisz umow i ile pracujesz. zarobki sa niskie. kilka stowek max.

Wojtas

Pracowałem w CCO jakiś czas i nie zgodzę się z negatywnymi opiniami. Zarobki były jak najbardziej in plus, a co najważniejsze- pensja rosła z miesiąca na miesiąc, wystarczyło wdrażać cenne uwagi szefowych :) Same szefowe super kobietki, bardzo dobrze będę wspominał współpracę z nimi. Wg mnie wielkim atutem tej firmy są właśnie one- wyjątkowo wyrozumiałe i sympatyczne. Minusem było tylko to, że nie załapałem się na żadną imprezę pracowniczą- jestem przekonany, że byłoby milutko hehe hehe. Pozdrawiam całą załogę CCO, życzę Wam oczywiście jak największej ilości podpisywanych umów, a nowym konsultantom z czystym sumieniem gorąco firmę polecam :)

Somat

fajne ceny mają u Play

Szkoda nerwów lepiej poszukaj pracy w innym miejscu

pakin
@,

Dlaczego? Pracowales/pracowalas tam? Mozesz powiedziec cos wiecej?

Łukasz

Pracuję w cco od paru miesięcy, ale dopiero dziś przez przypadek odwiedziłem to forum i nie mogę uwierzyć w to co tutaj czytam. Atmosfera w firmie jest bardzo ale to bardzo przyjemna, zarówno szefowe jak i inni pracownicy to świetni ludzie z którymi bardzo dobrze mi się pracuje.Dostaje wolne wtedy kiedy chce, grafik mam cały czas ruchomy, szefowe na to pozwalają, zawsze idą na rękę. Jeśli chodzi o kase to jest porównywalna do innych call center tyle, że można liczyć na premię i różnego rodzaju wynagrodzenia za realizowanie zamówień. Nigdy wcześniej nie pracowałem na słuchawce a dzięki szkoleniu i przede wszystkim radom innych bardziej doświadczonych pracowników jakoś daję radę. Z czystym sumieniem każdemu polecam tą firmę. Pozdro!

Ruczi

Niewiarygodne, a jednak, że osoby kiedyś tu pracujące są na tyle bezczelne, żeby pisać takie komentarze. Szkoda, że nie byłyście takie zaangażowane w swoją pracę, jak w wylewanie żółci na forach.Jeżeli chciałyście wolne - to dostawałyście, nie mogłyście przyjść do pracy - spoko, zawsze można było się dogadać. Szczerze ? Pracuje tu 1 rok i 2 miesiące, dlatego dokładnie wiem, kto napisał takie brednie. Naprawdę mało było osób, które niezadowolone odchodziły z tej firmy - nie mówię tutaj o osobach, które zostały zwolnione za nierzetelne wykonywanie obowiązków. Zamiast pluć jadem i oczerniać firmę, oraz "wielkie Pani prezes" zajmijcie się sobą, waszym ZDROWIEM, wykształceniem i może same załóżcie własną firmę. Niestety, nie wróże wam sukcesu ze względu na Wasze doświadczenie i podejście do pracy patrz. siedzenie na pudelku. p.s jeśli masz zamiar odpisać, to lepiej się mocno zastanów :) Ze względu na moje doświadczenie i staż w tej firmie, mogę z całą pewnością potwierdzić, że kasa i atmosfera jest spoko :)

Łuki

Co jakiś czas prowadzą, ale jeżeli aktualnie nie ma ogłoszeń to zawsze możesz wejść na ich stronę i wysłać aplikację, co za problem. Ja tak zrobiłem. Chyba lepiej zapytać źródła niż tutaj.

Jestem pracownikiem CCO od jakiegoś czasu. Nigdy nie pracowałam na słuchawkach. Szefowe zadbały o dobre szkolenie, dawały cenne uwagi i motywowały mnie do pracy. Niezależnie od wyniku jestem traktowana tak samo. Mam elastyczny grafik, a szefowe nigdy nie odmówiły mi pomocy. Pensja jest przyzwoita + płatne szkolenie. Praca w tej firmie to czysta przyjemność. Można niesamowicie się rozwinąć. Moja ocena nie ma żadnego związku z relacjami z przełożonymi, które są świetnymi osobami prywatnie i bardzo profesjonalnymi pracodawcami. Jeżeli byli pracownicy wolą wylewać żale na forum, zamiast pracować to szczerze współczuje.

Hahaha

Same pozytywne komentarze, nic tylko sie zastrudniac. Olana wykladzina,grzyby na scianach i falszywe "wielkie panie prezes". A do tego niewygodne wpisy, ktore sa usuwane. Troche za duzo takich szczegolow pojawia sie w komentarzach, a jakos nikt nie mowi konkretow o kasie i super wyplatach :D Mysle, ze nie warto ryzykowac z wysylaniem cv :D

Contact Center Outsourcing

@wiarygodna @elsa Witam serdecznie, Forum istnieje po to, aby wyrażać swoje opinie - w przypadku tego forum, są to opnie dotyczące konkretnej Firmy i konkretnego Pracodawcy. Niestety Twoje komentarze nie przypominają ani rzetelnej opinii, ani konstruktywnej krytyki, ponieważ dotyczą tematów, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Mimo wszystko cieszy nas fakt, że odniosłaś pozytywne wrażenie po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej - bardzo Nam miło :) Jeżeli chodzi o wyniki, podejmując pracę w Naszej Firmie na pewno miałaś świadomość, iż ta praca polega na sprzedaży - drugi raz chcielibyśmy podziękować, że zwróciłaś uwagę, iż kadra zarządzająca śmiało pokazuje zadowolenie z rzetelnie wykonywanej pracy. Jeżeli chodzi o kuchnie, jest świeżo odmalowana, wygląda na to, że bardzo dawno u Nas nie byłaś - serdecznie zapraszamy, wtedy będziesz mogła sama się o tym przekonać :) A co do plam na wykładzinie, powstały przez nieuważne osoby, którym czasami zdarzy się wylać kawę na wykładzinę w pośpiechu. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi - taki urok call center :)) Oczywiście dziękujemy za zwrócenie uwagi na powyższe aspekty. Jeżeli masz dodatkowe uwagi lub pytania, na które chciałabyś otrzymać odpowiedź - zapraszamy do kontaktu : biuro@cco.com.pl Zespół Contact Center Outsourcing

Elsa

Szkoda że opinie które przedstawiają prawdziwy obraz tego jak wygląda praca w tej firmie są usuwane. A myślałam że po to właśnie jest to forum aby wyrazić swoje zdanie. No cóż, jak widać ktoś tu ewidentnie chce zatrzeć niezbyt pochlebną opinie o tym jak wygląda praca w tej firmie od kuchni.

Zostaw merytoryczną opinię o Contact Center Outsourcing Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Contact Center Outsourcing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contact Center Outsourcing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contact Center Outsourcing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contact Center Outsourcing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contact Center Outsourcing Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contact Center Outsourcing Sp. z o.o.