Opinie o Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.

pracuś

Mnie najbardziej przeraża brak profesjonalizmu ze strony kierowniczej, to jeszcze młodzi ludzie. Dużo muszą się nauczyć. Za dużo samozachwytu a za mało pomocy z ich strony

pracuś

Pokusa
użytkownik zarejestrowany

Interesuje mnie praca konsultanta ds. sprzedaży telefonicznej. Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka istotnych informacji? Bardzo ważne są uwagi pochodzące bezpośrednio od pracowników. Trochę zastanawiam się nad wpisami mało korzystnymi dla firmy, jak tu jest?

miszcz

Jeżeli chodzi o telemarketing to jest wiele interesujących miejsc w Krakowie, gdzie można dobrze zarobić. Ta firma do takich nie należy, nieprzyjemnie się tu pracuje. Jak chciałem odejść to koleś od rekrutacji brodaty mówił że nie podpisze mi wypowiedzenia - to jakieś żarty? Jeżeli chodzi o zarobki to są najniższe w Krakowie. Na temat premii to szkoda słów. System premiowy ciągle się zmienia i to nie na korzyść, a najgorsze jest to, że ogłaszają go na koniec miesiąca, co jest absurdalne.

coco
@miszcz 2 dni temu

Mój drogi, dawno nie byłeś lub nie orientowałeś się w zarobkach. Zweryfikuj informację, odnośnie zarobków, potem się wypowiadaj.

konsultant tele

tylko ci co byli na wyższym stanowisku sami odeszli.. nikt ich nie zwalniał. nie pozdrawiam.

konsultant

Nie polecam

good remember

Pracowałam w Tele jakiś czas na wyższym stanowisku. Firma uczciwa. Dba o konsultanta. Co jest rzadkością na rynku w chwili obecnej. Negatywne komentarze są ewidentnie nagonką byłych pracowników, którzy zostali zwolnieni. Firmę polecam. Dla tych co się zastanawiają co zrobić po przeczytaniu powyższych opinii: IŚĆ, SPRAWDZIĆ. Nic nie ryzykujecie. A możecie zyskać po prostu fajną pracę ????.

Patryk
użytkownik zarejestrowany

Właśnie aplikowałem do firmy i w związku z tym mam pytanie jaka jest atmosfera w pracy? Jak przebiega proces rekrutacyjny? Czy Teleinvention Contact Center, Lockus ma już na wstępie jakieś wymagania bez których nie ma co startować? Czy są jakieś dodatki do pensji?

@Patryk 6 dni temu

Patryk każdego przyjmują :D byli i tacy, którzy czytać nie umieli hahahaha

@Patryk 6 dni temu

Patryk każdego przyjmują :D byli i tacy, którzy czytać nie umieli hahahaha

Teleinvention CC

W/W osoba została przeniesiona na inne stanowisko w ramch Grupy Kapitałowej

Konsultantka

Kto dopuścił do tego że Krzepki juz nie będzie pracował w Teleinvention, wygląda na to że firma rzeczywiście się kończy.

Klaudia

W końcu zmiany. Świetny plan prowizyjny, nowi ludzie w kadrze i faktycznie zaczyna się układać. Jak dla mnie odkąd pracuje nie było tak dobrze jak jest teraz.

@przemo

Popieram, atmosfera na projekcie na wielki plus

Zadowolony pracownik

W koncu na projekcie nc plus jest ktos zyczliwy dla konsultantow. Po ogloszeniu nowego planu prowizyjnego az chce sie pracowac. Nowa kierowniczka ma wiedze na temat projektu. Umie odpowiedziec na pytania dotyczace ofert i pakietow. Czego o poprzednikach nie mozna bylo powiedziec. Pierwszy raz ktos przeprosil nas za to ze plan prowizyjny zostal ogloszony po terminie. Po przejęciu projektu sama rozmawiała z konsultantami ktorzy mieli watpliwosci co do pracy na projekcie. Przede wszystkim niczego nie obiecywała. Mowila ze postara sie zrobic tak by na projekcie bylo lepiej. Widac ze tego chce. Rzeczywiscie jest mloda ale rzetelna i szczera. Bije od niej energia i sympatia. Strzal w dziesiatke dyrekcji. Oby byla na tym projekcie jak najdluzej.

Tele

Jaka firma tacy kierownicy

Paliniak
użytkownik zarejestrowany

Z tego co mi wiadomo to usuwane są wpisy nie respektujące regulaminu tego forum, często są to wulgaryzmy lub podawanie nazwisk. Wcale się nie dziwię i bardzo dobrze, że tak robią, więcej kultury na co dzień.

misio
@Paliniak 2 tygodnie temu

Ty, paliniak czy jak się tam nazwales czy nazwalas.... Weź już nie pisz więcej bo pleciesz głupoty. Tele już pada , każdy to wie i widzi. Nie ma kto tym wszystkim zarządzać to jest jak jest. Odchodzą najlepsi a ci co nic nie robią zostają przy kadrze. Wiadomo, swój swojego zawsze pozna. Opinie i tak wiadomo że są usuwane te niewygodne a nie te łamiące regulamin. Zresztą... Ryba się psuje od głowy. Tyle w temacie.

Konsultant

co jak co ale ta kierowniczka Upsella jest najlepsza . plec meska rzada wiecej osob z takim usmiechem.

Piotr
użytkownik zarejestrowany

Teleinvention Contact Center to spoko firma dla dobrych pracowników.!

Konsul

Odpowie mi ktoś dlaczego usunął mój komentarz? Napisałem bardzo kulturalnie że nic się nie zmieniło i kadra ma tylko w głowie dalej papieroski i ploteczki. Napisałem również o związkach w kadrze których nie powinno być w szanujacej się firmie? Gdzie jest coś po za regulaminem że ten post zaczął komuś przeszkadzać? sama prawda!

ja
@Konsul 3 tygodnie temu

Nic się nie martw. Mój też usunęli. Prawda zawsze w oczy kole.

Konsultant

Zmiany w planie prowizyjnym jak i w kadrze na +. Ten kto pracował i robił wynik a nie puste godziny teraz może zarobić jeszcze więcej. Jak ktoś nie wierzy zawsze można przyjść i popracować żeby zobaczyć na własne oczy!

Doświadczony

Na projekcie nc+ wymiana kadry to strzał w dziesiątkę. Była Kierowniczka na każdej odprawie mówiła, że nie będzie płaciła za ''pierdzenie w stołek''. A sama co robiła??? Rano kawka i ploteczki ze swoja kadrą, a później non stop tylko przerwa na papierosa, tak wyglądał jej cały dzień. Pozostałe osoby, które się zwolniły nie były w stanie oswoić się z tym, że nagle trzeba zacząć pracować, a nie odbijać się. Zostali tylko Ci, którzy zawsze z chęcią pomogą konsultantom i dla których ta praca nie jest kawiarnią, gdzie się przychodzi napić kawę i poplotkować Serdecznie pozdrawiam osoby, których już z nami nie ma :)

hejter
@Doświadczony 20.09.2017, 23:52

haha brawo brawo, wreszcie ktoś normalny!!! pewnie dalej nie wiesz na jakich dekoderach działa nc+go tv

Tuiteraz

Dajcie tam Kinge . budzi respekt kobieta ale kieruje sie dobrem pracownikow.

Obiektywnie

Ten portal jest do wyrażania opinii na temat firmy, a pracownicy zrobili sobie tu pole do obrzucania się błotem. Dorośli a jak dzieci. Może w końcu przestaniecie i zrobicie tu jakis porządek, bo jak ktoś chce się coś dowiedzieć to widzi tylko kłótnie. Polecam odświeżyć profil, bo z tego nic nie wiadomo i ani opinia negatywna Ani pozytywna nie jest już wiartgodna. A kadra jak ma jakiś problem między sobą to niech go zalatwi prywatnie. :)

onlyyou
@Obiektywnie 17.09.2017, 13:04

W pełni popieram

obserwator

Jak to wygląda? Pozytywne posty piszą osoby które tam zostały, negatywne Ci którzy odeszli.

Wcaleniezaskoczony

Gabrysia na bieżąco czyta wiadomości . To już chyba potwierdzenie kto to wszystko pisze :)

Endrjuuu

moim zdaniem wszyscy kierownicy powinni isc do wymiany. Poprzednia kierowniczka malo profesjonalna, obecny kierownik obiecywal jak to super będzie a jest coraz gorzej. Ludzie odchodza przez stawki i atmosferę . Nowi przychodza ale nawet nie wiedza za co pracuja. Dowiaduja sie dopiero od innych konsultantow. Dużo ludzi odeszlo i beda nastepni odchodzic . Jak tego projektu nie przejmie ktos ogarniety to koniec nadejdzie szybciej niz sie spodziewaja

Matacjan

Stawki coraz gorsze ? Takich jak są jeszcze nie było . Jak się siedzi i nie pracuje to siła faktu stawki są beznadziejne . Bo przecież firma nie płaci za siedzenie tylko za ciężka pracę . W momencie kiedy osiągasz wyniki zarabiasz czasami nawet więcej niż byś chciał . A ludzi coraz mniej bo poprostu Ci którzy nie robili wyniku a byli na sztukę odeszli. Nie dziwię się im . Pewnie poprostu poszli gdzieś siedziec , bo wcześniej za to mieli płacone teraz już trzeba się postarać .

Amok

Przydały by się konkretne informacje. Ludzi coraz mniej, stawki coraz gorsze, atmosfera napięta

Doswiadczony

Projekt Upsell to jedyny warty uwagi w tej firmie. Szkoda ze nie mozna swobodnie na niego przejsc . Podejscie do konsultantow zupelnie inne. Kierowniczka dobra sztuka ale tez wyrpzumiala i pomocna. Ma wiedze i doswiadczenie. Jest mila i sympatyczna. Szanuje swoich pracownikow jak do tej firmy to na pewno tylko tam ! Sam chce sie przeniesc. Projekt na ktorym pracuje jest okej ale tam atmosfera jest nijaka. Zarobki sa dobre. Kto pracuje zarabia. Co do odejsc, ludzie ktorzy odeszli niczym sie nie wyrozniali kierowniczka byla nawet nawet . wiecej cwaniakowala niz robila. Jej odprawy byly bardzo nieprofesjonalne. A co do pozostalych osob , pracuje na projekcie rok i kazda z tych osob poza liderem ktory sie zwolnil, nie robila nic. Jakosc wtedy byla porazka . osoba ktora robi laske gdy przychodzisz do niej o pomoc , to osoba profesjonalna ? Nie do konca. Mysle ze tak jak ktos wspomnial te osoby wylewaja tu swoje zale. Firma jest okej nie jest idealnie ale gdzie jest.

Adam
@Doswiadczony 15.09.2017, 21:49

Który to niby lider który coś robił?

Dizy
@Adam 16.09.2017, 20:05
Który to niby lider który coś robił?

Na pewno nie ten ktory dalej "pracuje" i zachowuje sie jakby wszystkie rozumy pozjadal

Kazik

szczególnie ten z brodą

Kurier

Panowie też są przystojni

sałatka da grasso

to ta blondyneczka? mniam.....

listonosz

potwierdzam - apetyczna osóbka. Przynoszę pocztę często i też mi się podoba

Przystojniak

Kierowniczka dosprzedaży to laska pierwsza klasa i dlatego przychodze do pracy

Zmiany zawsze niosą ze sobą pewne zaniepokojenie. Wiadomo, każdy z nas się przyzwyczaił do byłego kierownika, tylko spójrzcie wstecz i zadajcie sobie pytanie Czy wtedy było dobrze? Dobrze jak były układy i układziki, kiedy zarabiałeś tyle ile chciał kierownik, albo tyle na ile cenił sobie Ciebie kierownik... ? Wiadomo, że dobrze jest nam się przyzwyczaić do dobrego, ale dlaczego ten kto nic nie robił zarabiał dobre pieniądze, a ten kto wykazywał się nieprzeciętną skutecznością w sprzedaży zarabiał mniej, tylko i wyłącznie dlatego, że pracował a nie podlizywał się kierownikowi. Zmiany wg mnie są dobre, ponieważ dobrze, a nawet bardzo dobrze wtedy kiedy pracujesz. Nikt nigdy nikomu nie da nic za darmo. Pracuję w firmie nie od wczoraj, znam kadrę oecną dobrze, jak i również dobrze znałem kadrę, która odeszła i mogę stwierdzić, że negatywne opinie są raczej pisane właśnie przez tych ludzi i są pisane tylko pod wpływem żądzy zemsty. Moje domysły na ten temat wynikają z faktu, że znam się z resztą Konsultantów i rozmawiamy na ten temat. NIKT z nas nie napisałby negatywnych opinii na zmiany w firime. Wiadomo są rzeczy, które nie każdemu się podobają, ale tak jest w każdej pracy, a nie w każdej pracy jest tak dobra atmosfera i wynagrodzenie jak TUTAJ!!

kolo molo

Dużo sie dzieje to prawda. Liderzy odeszli ktorzy tylko na papierosie siedzieli i się naparzali z konsultantow. Moze sie coś zmieni. Nowy kiero spoko . Ale za to jaka jest na dosprzedazy kierowniczka palce lizac xD xD xD

Kon
@kolo molo 14.09.2017, 10:45

Potwierdziam, kierowniczka dosprzdaży to jeden z kilku powodów, dla których warto przyjść do pracy :)

Gru

Pracę w Teleinvention zacząłem ponad dwa miesiące temu. Do tej pory pracowałem w dwóch innych firmach tego typu. Stawki nie są najwyższe, ale chociaż wiem za co i ile zarabiam, a z tym bywało różnie u poprzednich pracodawców. Plan prowizyjny rzeczywiście się zmienił, ale z oceną wstrzymam się do końca miesiąca. Atmosfera na plus. Poszło trochę zmian, również kadrowych, ale na moją pracę jakoś szczególnie to nie wpłynęło (może temu, że nie poznałem na tyle dobrze obecnych i poprzednich pracowników).

Konsultant

Pracuję na projekcie od około 2 lat, zmiany, które ostatnio miały miejsce były tylko na plus. Pracuje mi się coraz lepiej, przychodzę do pracy kiedy mogę, i dostaję za to nie małe wynagrodzenie, nie wiem skąd te negatywne opinie. Firma jak najbardziej na TAK!!

Kusiciel
użytkownik zarejestrowany

Trudno jest zrozumieć jak różne zdania piszecie na ten same temat, chodzi o zwolnienia liderów. Zmiana liderów bardzo często korzystnie wpływa na pozostałą część załogi, ludzie się mobilizują do pracy z nadzieja na awans. Mają nową energię do działania !

Moja opinia? Konsultanci nie są wcale informowani co się dzieje w firmie! W ostatnim tygodniu zwolniły się 4 osoby, które miały pojęcie. Mam problem z kwestią techniczną i nie wiem do kogo mam iść, bo kadra nie ogarnia, konsultantów też ubywa. Obiecywali, że tabelę prowizyjną zobaczymy na początku miesiąca. Minął tydzień, a ja dalej nie wiem za co pracuję!

Junior86

Lider nc+ 3/4 swojej pracy spedza na fajce, nikt z kierownictwa tego nie widzi? A potem sie dziwią ze wyniku nie ma. Smiech na sali

Ann

Odeszli Ci którzy naprawdę wiedzieli jak wszystko wytłumaczyć i pomoc, a teraz.. widać ze liderzy nie wiedza w co ręce włożyć na sali i za co się zabrać.

nono

Jak dla mnie nie czuć różnicy po ostatnich zwolnieniach. Dzwoni się tak samo jak przy poprzedniej kadrze.

Lokiloki

Firma w końcu stracila tych którzy nic nie robili i tylko zajmowali stanowiska . Teraz zaczyna się dziać ! Mi atmosfera się podoba i naprawdę polecam tę firmę :)

Konsultant

Trochu osób uciekło, ale widać że tylko osoby, którym były kierownik pomagał w "odpoczynku" zamiast pracy . Reszta zespołu z tego co widać świetnie się dogaduje i już odbudowują zespół. Jak dla mnie oprócz tego, że te osoby się zwolniły wszystko jest na dobrej drodze . Odświeżenie kadry mega się przyda . Jak dla mnie w końcu idzie to w dobrym kierunku .

Mateusz

Czemu od początku stycznia odeszła większość liderów/trenerów z nc+, jakieś wyjaśnienia dla pracowników? Po co ... Wszyscy, którzy cokolwiek wiedzieli i bez problemu pomagali nagle wybrali inną drogę. Pora na to, żeby konsultanci zaczęli szukać dla swojego bezpieczeństwa czegoś innego.

Pytajacy
użytkownik zarejestrowany

Czy zmieniło się coś w firmie? Uspokoiła się atmosfera i można normalnie pracować? Skąd takie informacje macie?

eloelo320

wszyscy na BonPrix . Nc+ daje jeszcze dwa miechy

Zostaw opinię o Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.