Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.

Opinie o Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.

anonimjajaja!

Ta firma to jeden wielki żart razem z kadrą ME. Nie polecam nikomu, nie sądziłem ze strona gowork ma prawdziwe informacje a jednak się bardzo zdziwiłem.

Z konsultanta no name do kiero

Pracuje w na projekcie RTV i AGD. Pracują krótko, ale dalej niw rozumiem jak Paulina z najzwyklejszego konsultanta o kompetencjach zerowych pracującego w trybie hybrydowym mogła zastąpić Dominikę która o firmie wiedziała już wszystko, i w biurze byla zawsze!!! Nie rozumiem czemu żaden starszy konsultant nie został kierownikiem byłoby to logiczniejsze chyba że były brane inne kryteria pod uwagę. Ale Paulina nie potrafi nawet złożyć poprawnie zdania!!!!!

Dokladnietak
@Z konsultanta no name do kiero

Nikt nie zastąpi Dominiki… i cieszę się, ze jeszcze są normalni ludzie, którzy o niej pamiętają. Dominika była i zapewne jest najlepszym mentorem i co by nie mówili ten projekt już nigdy nie będzie taki sam!!!

Xd
@Z konsultanta no name do kiero

Tez tego nie rozumiem Może znajomosci?

XD
@Xd

Skoro Dominika zostala zwolniona to z jakiegoś powodu. Może chodziło o wyniki? Może o coś innego? Zajmujecie się przeszłością jakby to się dało zmienić. Jak nie potraficie się pogodzić z przeszłością to polecam wrócić się do przedszkola lub do psychologa. Jeżeli nie wiecie skąd i dlaczego Paulina to polecam się zapytać jej przełożonej lub bezpośrednio jej i się dowiedzieć. Niejednokrotnie ktoś z konsultanta w firmie dawał możliwość rozwoju bezpośrednio na kierownika/lidera i nie widzę żeby te decyzje były błędne, a jeśli nikt z was nie chce się rozwijać tylko siedzieć jak szara myszka na słuchawce i tyle to polecam się nie wypowiadać na temat kogoś o kim nie macie żadnego pojęcia. Pozdrawiam cieplutko.

Yuyyyy
@XD

Wole być szara myszka niż psem pewnych osób po znajomosci ;) dajecie się tak wyprowadzać, jak was wypuszcza? Może została zwolniona, bo jakiś pies węszył, nic nie wywęszył i z zazdrości ja chciał wyeliminować? Przecież wiemy kto najbardziej czai sie na stanowisko kierownika me. Wiemy tez kto jej najbardziej zazdrościł w tej sali, a teraz trzęsie portkami, bo nic nie ogarnia, albo pracuje na jej starych plikach xD dobrze, ze je macie, bo nie wiem jakbyście ogarneli cokolwiek, skoro pytacie konsultantów o rzeczy kadrowe xddddd

Patrycja
@XD

Ten moment gdy Paulinka broni sama siebie jako anonim xD

Xde
@Patrycja

Jestem ciekawa kiedy zarząd zauważy, ze to nowa kierowniczka me jest przyczyna zmniejszenia projektu. Ta firma to jakiś jeden wielki żart. Zamiast coraz lepiej to jest coraz gorzej. Coraz większa (usunięte przez administratora) Mam wrażenie, ze kierownicy projektu to potulne zwierzaki kobiet w kryzysie wieku średniego, które maja fetysz zarządzania ludźmi, którzy sie ich boja, albo udają ze lubią żeby po prostu mieć kierownika.

Janusz

Podejście do pracownika w firmie to jest po prostu tragedia (wystarczy zobaczyć wpis od Mozetakbyc). Brak szacunku do pracownika widać dopiero po rekrutacji, gdzie wszystko wygląda fajnie, a jak przyjdzie co do czego to pracuj na "śmieciówce". Słowa takie jak inclusive i diversity są dla "góry" obce. Memy z "panem Areczkiem" idealnie opisują ogólną atmosferę i to jak traktowany jest zwykły pracownik. Umowa o pracę jest tylko dla tych, co się klepią po plecach nawzajem. Dostaniesz jakieś tam drobne, więc jak mieszkasz z rodzicami/wynajmujesz pokój to można—tylko po co? Żeby zepsuć sobie zdrowie psychiczne? Nie będzie Was z "wypłaty" stać na sesje u psychologa. Podsumowując: Bardzo nie polecam, nawet jak potrzebujecie kasy, to: wypłata jest stosunkowo późno jeżeli macie jakieś zobowiązania finansowe, chcecie pracować za biurkiem, a nie fizycznie, to i tak poszukajcie sobie czegoś lepszego.

Mozetakbyc

Jeżeli kierownik uczy się projektu (to już tutaj zaczyna być śmieszne) przez prawie 3 miesiące i dalej nic nie ogarnia to ile jeszcze czasu potrzeba, żeby manager zauważył, ze po prostu się nie nadaje lub to nie był dobry wybór? W zarządzie tyle stanowisk, ze za niedługo będzie specjalista ds. robienia śniadań w rekrutacji. A normalnego właściwego kierownika nie mogą zatrudnić… Osoba, która ma w głowie melanże i przychodzi na przysłowiowym kacu do pracy to chyba nie jest dobry materiał na kierownika… jak projekt może osiągać dobre wyniki skoro kadra woli urządzać prywaty na projekcie… skoro oni mogą, to my jesteśmy gorsi? Przytoczę fragment wypowiedzi, osoby z kadry z konsultantem i sami oceńcie ich prace z nami: A: musisz poprawić NPSa b: ale jak ja to mam zrobić, jak już milej się nie da z nimi rozmawiać A: nie wiem, ale popraw go.

Telemarketer

Wystarczy że umiesz powiedzieć cokolwiek i się przedstawić, to masówka.

Odnośnie wcześniejszego doświadczenia które jest bez znaczenia tutaj.

Dla osób, które będą zainteresowane rekrutacją na projekt kurierski - niezależnie co zostanie wam obiecane, weźcie pod uwagę, że zatrudniając się w grudniu, najprawdopodobniej zostaniecie zwolnieni po nowym roku (projekt kurierski). Rekrutacja oczywoscie wam tego nie powie. Zapotrzebowanie się skończy i efekty są zazwyczaj dwa: 1. Zostaniecie łaskawie przeniesieni na inny projekt. 2. Usłyszycie, że będą się z wami kontaktować w razie wzrostu zapotrzebowania. Jeśli szukacie źródła utrzymania, a nie chwilowego dorobienia sobie, to nie warto zawracać sobie głowy - niech każdy sam to oceni.

troskliwy

Wyrzucenie z firmy z dnia na dzień, bez żadnej konkretnej informacji, zatrudnianie na śmieciówkach (więcej zarabia się na kasie w Lidlu - sprawdzone), kłamstwa ze strony managementu oraz, wracając do punktu pierwszego, "rozwiązanie" umowy przez SMSa. Natomiast sama umowa (zlecenie) była zawarta na papierze, więc wg. Kodeksu Cywilnego tak samo powinna zostać rozwiązana. Zasłanianie się tym, że to decyzja klienta—może zarząd powinien być wymieniony, skoro wybiera sobie "grube ryby" i sobie z nimi nie radzi? +reszta osób z projektu miały taką samą sytuację. CIĘCIE KOSZTÓW, niestety, kosztem zleceniobiorców/pracowników + faworyzowanie typu "a, ta/ten zostanie i damy jej/mu podwyżkę"

Niezadowolony

Teleinvention Nepotyzm Center, tak powinna nazywać się ta firma.

Zosiasamosia

Paulina nie dorównuje Dominice do pierwszego naskórka stopy stukającej z ziemia, bo pięta to już i tak za dużo. Szefostwo chyba nie widzi jak nas skrzywdzili tym, ze nie mamy nawet prawdziwego kapitana, który zawsze umiał odpowiedz na wszystko i zawsze potrafił uargumentować swoją wypowiedz MĄDRZE.

Haha

Wszystkie negatywne opinie są usuwane specjalnie. Jestem byłym pracownikiem i zwolniłem się z takiego powodu, że była duża faworyzacja. Liderzy są dwulicowi a gdy Cię nie ma w pracy, jesteś obgadywany. Właśnie dlatego postanowiłem się zwolnić. Serdecznie nie polecam. Najgorsze call center w Krakowie pod wzgledem braku kultury, braku szacunku do drugiej osoby i braku poszanowania jakiejkolwiek godności!

Pozdrawiam z szacunkiem
@Haha

To nareszcie możesz być poza firma. Jak dobrze ze wziąłeś sprawy w swoje ręce i odszedłeś tam gdzie jest godność i szacunek jak twierdzisz. Rozumiem ze skoro twierdzisz ze najgorsze call center w Krakowie to już miałeś okazje oblecieć wszystkie. No niezbyt dobrze to o Tobie świadczy ale właściwe już po tych wpisach wiadomo czego się po Tobie spodziewać.

Myslezetoola
@Pozdrawiam z szacunkiem

O Tobie za to „dobrze” świadczy to jak się zachowujesz na sali :) a skoro popierasz działania na projekcie RTV tzn. Ze jesteś jedna osoba z tych, która przyczynia się do tej żenady. Gratuluje wyboru, niech Ci się darzy ;)

Ciekawe dlaczego nowe wpisy brzmią tak samo i są przesłodzone, a starsze prawdziwe zostały usunięte. Czyżby ktoś się przejął, ze prawda wypływa? Proszę nie usuwać komentarzy, to jeszcze bardziej irytuje.

Someone

W Teleinvention pracuję już od kilku miesięcy, w sumie dla tej pracy się do Krakowa przeprowadziłam. Atmosfera jest cudowna zarówno na moim projekcie jak i na innych. Z przyjemnością przychodzę w trakcie swoich godzin pracy, a gdybym mogła, to byłabym tu ciągle!!! Kadra jest profesjonalna, ale i cudowna zarazem. Mogę powiedzieć, że nie mogłam trafić lepiej!!!!

Xddde
@Someone

Mówisz o tej samej firmie, w której każdy może awansować z konsultanta na kierownika? Nie to nie jest pozytywne. Firma nie daje możliwości awansu tylko wyzyskuje młodych, ambitnych, naiwnych ludzi tym samym krzywdząc nas, zwykłych śmieciowych konsultantów, bo wymagają, a nic NIE UMIEJĄ nauczyć, przekazać jakiejś wiedzy. Lidera na coachingu można zagiąć jednym pytaniem i wtedy słyszysz „No ale tak musi być, takie są wymagania”. W poprzedniej firmie kadra nam pomagała, miała sensowne argumenty, umiejętności… a tu kierownik projektu, który nie zrobił ani 1 spotkania z żadnym konsultantem… cudowna firma, aż to bełtu…

Okej

Jestem nowym pracownikiem na projekcie RTV AGD. Kiero Paulina - tylko na plakietce. Mam wrażenie, ze przychodzi porozmawiać i for fun… Ola robi wszystko żeby przypodobać się jej, liczy chyba na jej miejsce przynajmniej tak to opisuje, ze robi kierownicze rzeczy na CAŁA SALE. Karol próbuje ogarnąć, ale sam na to nie ma siły. Darek wykonuje polecenia i jest neutralny. Reszta konsultantów jest super. Pomagamy sobie nawzajem kiedy kadra pierdzi w stołki i wola robić pogaduchy, ale jak wchodzi zarząd to płaczą, ze nie wiedza w co ręce włożyć. Atmosfera martwa chyba, ze ma śmieszyć kadrę to wtedy musi być fajnie… nikt nie ma do siebie szacunku w pracy. Kadra źle mówi o zarządzie, wiec jak my mamy to postrzegac? Ze są tam ludzie, którzy się nami interesują? Każdy każdego obgaduje. Mam wrażenie, ze ludzie znają lepiej zarząd niż swoje rodzeństwo… nie wiedząc kto to Sylwek, mógłbym opisać go drugiej osobie… zaraz dostanę hejtem po co tu pracuje. Myślałem ze Gowork nie jest wiarygodnym źródłem informacji i nie sugerowałem się nim, a jednak…

Nwm
@Okej

Osoby piszące tu wypociny rodem napisania powieści chyba naprawdę jedynym zainteresowaniem w życiu jest pisanie tu litani na temat firmy i obrabianie (usunięte przez administratora) innym osobom. Poważnie byś się zastanowił/a po co to piszesz bo jeśli do opisania „prawdy” o firmie to chyba masz inne odbieranie świata niż reszta i pora chyba iść porozmawiać do psychiatry o rzeczach jakie cię nękają. Zarówno możesz złożyć wypowiedzenie i sprawa zamknięta zamiast się kisić tu, a jeśli rzeczywiście Ci coś przeszkadza to polecam podejść do osoby która tak bardzo Ci przeszkadza i się jej wyżalić może jest jeszcze jakiś ratunek. Jeżeli chodzi o szacunek to jak podobno jak tego nie ma to polecam zmienić firmę może tam będą traktować Cię z należytym szacunkiem, przynosić kawusie i podcierać Ci (usunięte przez administratora) jak się wysrasz. To jest praca a atmosferę robisz sobie taką jaką Ty chcesz, jak Ci coś nie odpowiada idziesz do kierownictwa i sprawa załatwiona ale jak ktoś nie ma jaj to tylko będzie tu pisać żeby zaszkodzić jak najbardziej drugiej osobie bądź firmie chociaż nie znam za bardzo osoby której się tu nie podoba.

Brawo !!!
@Nwm

Dokładnie tak! Brawo za odwagę i argumentacje! Tez pracuje już długo i tez uważam, że negatywne komentarze wynikają z frustracji a zamiast wypisywać bzdety to lepiej wziąć się do pracy i pokazać co się umie, bo pisać i to jeszcze anonimowo każdy potrafi.

Ciekaa
@Brawo !!!

Nie napisałam tego komentarza, ale się z nim zgadzam :) mowie o głównym komentarzu.(usunięte przez administratora)gdyby było tak cudownie ludzie nie przechodziliby do innych firm ;) zanim zhejtujesz mnie. NIE, nie pracuje już tu. Właśnie dlatego, jak jest opisane poniżej… słuchawka jest dobra praca, tutaj na zdalnej tez taka była. Ale jak każesz komuś wracać ze zdalnej na sile (normalne firmy tego nie praktykują) to idziesz i się zwalniasz ;) przecież nie jedna osoba odeszła, czyżby dlatego, ze jest tak fantastycznie? „Z pewnością”. Ja miło wspominam same rozmowy z klientami, ale projekt dno. DLATEGO SIĘ ZWOLNIŁAM :)

Konsultant

Pracuje pół roku i jest fenomenalnie. Super kadra, świetni ludzie, jak się okazuje można przychodzić do pracy z uśmiechem na twarzy.

Ala
@Konsultant

Tak, też mam takie odczucia. Fajna firma ludzie nastawieni do siebie pozytywnie, z szefami idzie się dogadać. Super.

doświadczony konsultant
@Konsultant

Zgadzam się, pracuje prawie rok i pracować będę dalej :) Komuś bardzo zależy na zniszczeniu wizerunku firmy pisząc tak bardzo mijające się z prawda komentarze.

To nie pracuj)

Nick1

Ja dalej nie potrafię zrozumieć działania tej firmy. Atmosfera była kiedyś fajna teraz niekoniecznie jednak nie o to tu chodzi. Praca to praca ma się ja wykonać. Aczkolwiek nie mogę zrozumieć tego, ze zwolnili osobę która po prostu (usunięte przez administratora) Widać było ze lubi tu pracować i ze lubi to co robi, sama się z tym nie kryła, ze to jest praca dla niej, po czym zwolnili ja i wzięli niekompetentna zwykła konsultantkę, która przychodzi do pracy o 16 i przesiaduje na projekcie obok…. Albo gada non stop z Ola o prywatkach…. Poważna firma….

Dokladnietak
@Nick1

No z tym projektem obok to fakt… zachowuje się jakby dalej tam pracowała, a raczej plotkowała… Karola traktuje jak jakiegoś parobka i obraza go wśród konsultantów i dziwić się, ze chodzi smutny i zamyślony skoro nie widzi tu dla siebie miejsca. Szkoda mi go trochę, bo nie zasłużył na to, a wręcz przeciwnie jako jedyny próbuje to ogarnąć, a w zamian dostaje obryzgi od naszej pseudo kierowniczki na tle całej grupy xD Karol wiem ze to przeczytasz dlatego uwierz mi ze w moich oczach jesteś jedynym kompetentnym człowiekiem w tej całej kadrze -> jeszcze miesiąc temu te słowa byłyby dla mnie żartem.

Nazwanie tej pracy tragicznej to zbyt łagodne słowo. Pomijam fakt, że pracuje się za śmieszną stawkę chyba, że będzie się spędzać w pracy 12h cały czas to może jakaś kwota wpadnie. Z tego co widzę opinie na bieżąco są usuwane ale ja również będę dodawać je regularnie aby nowe osoby zastanowiły się 50x zanim w ogóle pójdą na rozmowę. Zaczynając od rekrutacji to jakiś nieśmieszny zart, 0 zapytań o kwalifikacje do pracy, 0 zainteresowania czymkolwiek. Biorą po prostu każdego żeby zapchać sobie dziury, nieważne że później jest problem z pracownikiem, a później przez to Ty masz problemy z klientami i słabymi wynikami (do tego przejdę później). Kolejna sprawa szkolenie, które nijak ma się do przełożenia na rzeczywistość bo jesteś wrzucany na głęboką wodę i sobie radź, materiały przestarzałe. Szkolenia nudne, na żadnych szkoleniach do tej pory nie było aż tak źle. Praca też nie należy do przyjemnych, bo niestety trzeba klienta zagłaskać, czasem się upokorzyć żeby cokolwiek wziął. Dział reklamacji tak samo tragiczny jak cała firma. Średnio połowa rozmów w ciągu dnia to awantury i problemy bo ktoś z działu wyżej nie może rozwiązać raz a dobrze problemu, ale Ty człowieku niestety tego musisz słuchać, a rozłączyć się możesz dopiero kiedy wyczerpiesz już wszystko co mogłeś powiedzieć lub jak klient Cię zwyzywa wiec czasem po 15 min rozmowy. Zaznaczmy również, że na reklamacji jest czas rozmowy, który nijak ma się do rzeczywistości bo skąd Ty możesz wiedzieć jaki klient Ci się trafi, chyba logiczne, że chcesz najszybciej skończyć tym bardziej nieprzyjemną rozmowę. Atmosfera w tym momencie jest zła aż do porzygu. Jeżeli ktoś pracuje w biurze to szczerze współczuje. Wyniki. To jest też kluczowy temat, wiadomo w każdej firmie cisną o wyniki ale jak masz je robić skoro czasem męczysz się z klientem przez innego konsultanta, którego wzięli z ulicy bo nikt już nie chce tam pracować jak widzi taki (usunięte przez administratora) Większość osób na projekcie AGD rezygnuje w trakcie szkolenia lub po pierwszej godzinie. Nie polecam nikomu chyba, że chcecie mieć nerwice i depresje. Nie, firma nie daje na lekarza myśle, że z pensji i tak nie jesteś w stanie sobie go opłacić.

Zgadzam się w 100%. Biorą każdego z ulicy bo nikt tam nie chce pracować. A już jak popracujesz to i tak Cie za jakiś czas zwolnią, bo im się znudzisz albo nie wyjdziesz z nimi na piwo.

Ehhhh
@Anonim

Firma i góra nie zdaje sobie sprawy, ze ten projekt jest naprawdę ciężki i wymagający… nie widzi tez tego, ze obecnie po odejściu Dominiki jest tam totalny (usunięte przez administratora) zwolnili osobę, która potrafiła nim zarządzać, a przede wszystkim pracować z ludźmi żeby ich szl*k nie trafił.

Nowy:nowa

Hej jestem nowa osoba w zespole RTV AGD opinie mocno powiązane z prawda niestety, Paulina (kierownik) przychodzi do pracy o 16, a Karol (lider) robi wszystko za nią, bo jej wiecznie nie ma… szkoda ze nie miałem/am możliwości poznać byłej kierowniczki o której tak pozytywnie każdy mówi. Projekt mocno wymagający, atmosfera stresująca i martwa. Ludzie mili, ale pracowałam w lepszych warunkach. Może kiedyś było tutaj fajnie, ale obecnie wolałabym/wolalbym inny projekt…

kandydat
@Nowy:nowa

Tak z ciekawości chciałbym zapytać, jak jest aż tak źle i chciałabyś zmienić projekt, to czemu tam pracujesz dalej? :d

Xddd
@kandydat

Pewnie dlatego żeby Dominika nie dostała kary za ściąganie ludzi do innych firm, tak jak powiedziano nam na spotkaniu kilka dni temu „nie róbmy jej pod górkę” ????????????????

Nocoz
@kandydat

Pieniądze za szkolenie otrzymujesz po pewnej ilości przepracowanych godzin (chyba 200). Wiec czemu mam nie dostać pieniędzy które mi się należą? Inne projekty oprócz kurierskiego nie prowadzą rekrutacji wręcz przeciwnie

ZabawnyGość

Idealnym podsumowaniem tej „firmy” jak fakt, że każdy niewygodny komentarz jest zwyczajnie usuwany, aby nie zobaczyła go szersza widownia. Jak to mawiają, tonący brzytwy sie chwyta. Nie pozdrawiam, firma tak czy inaczej już ledwo zipie, także nie ma co dolewać oliwy do ognia ;)

Nonono

Opinia dla projektu RTV AGD. Konsultanci przestali wyrabiać normy godzinowe. Dlaczego? Bo nie ma już takiej atmosfery jak za czasów Dominiki. Stazowi konsultanci poszli na zdalna, bo w projekcie jest nowa kierowniczka, która uważa ludzi za „zapychacze dziur w grafiku”. Jest niemiła i robi wszystko żeby utrzymać się tu gdzie jest. Nie ma pojęcia o projekcie i merytorycznie tez Ci nie pomoże. Wszystko za Nią robi Karol i Ola. Głównie Ola, bo Karol ma szkolenie nowych osób. Jeżeli chodzi o atmosferę jest tak, jakby na środku leżały zwłoki, nikt się już tak szczerze nie uśmiecha przychodząc tutaj. Sztuczna atmosfera dla nowych ludzi, którzy jak zobaczą co tutaj się naprawdę dzieje będą w szoku. Plan sprzedażowy masz zrealizować. Jest dziura w grafiku? Masz przyjść. Motywacja? - co to?????? Wsparcie?- chyba nie tutaj….

Antyzal

Projekt RTV AGD został bez kierownika, a zaraz zostanie bez ludzi i tak to firma zbankrutuje. Nie przychodź tu człowieku wszyscy kłamią. Postu z Gowork są usuwane, a prawda mocno skryta. Przecież są 4 wersje zwolnienia naszej kierowniczki, bo szefowa cc nie potrafi nam przyjść i powiedzieć co się stało. My wiemy, ale żeby szacunku nie mieć do zwolnionego człowieka tylko takie brednie opowiadać to w telewizji lepiej sobie bajkę puścić.

Zostaw merytoryczną opinię o Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 11 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleinvention Contact Center, Lockus Sp. Z O.O.