SDP Nieruchomości

Opinie o SDP Nieruchomości

Aktualność
Z ogromną radością informujemy, że nasze biuro w Warszawie znajduje się już w docelowej lokalizacji i można nas odwiedzać przy ul. Wilczej 66/68! Kilka dni temu odbyło się uroczyste, formalne otwarcie, więc zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. :)
F

Ok

Kasia Nowy wpis

Lubie te prace, atmosfera jest ok, zespol zgrany, jedyny minus to bardzo nieregularny dzien pracy - spotkania wieczorem, itp.

YYYYY Nowy wpis
@Kasia

Masz na myśli pracę specjalisty ds. sprzedaży? Chce aplikować na to stanowisko i właśnie piszą o dużej dyspozycyjności. Powiesz do której zwykle pracujesz i czy weekendy też są zajęte?

Nowy wpis

Aktualność
Wszystkim przesyłamy najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych!

Wiecie, czy SDP Nieruchomości udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Aktualność
Przywitaliśmy Nowy Rok, więc czas na przypomnienie najważniejszego wydarzenia w SDP Nieruchomości - czyli ostatniej kolacji w 2023 roku, połączonej z tradycyjnym podsumowaniem całego roku, uroczystym wręczeniem nagród i wspólną świetną zabawą.

Było pięknie, inspirująco i magicznie. Po raz kolejny udowodniliśmy, że się świetnie rozumiemy, wzajemnie wspieramy i bardzo dobrze razem bawimy! Odbierając życzenia i wręczając puchary doświadczyliśmy wielu ogromnych wzruszeń i jednego jesteśmy pewni - współpracujemy z najlepszymi doradcami nieruchomości na świecie!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SDP Nieruchomości? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Opuchlik Maciej

Odznaczyl sie wyjatkowa staranoscia oraz skutecznoscia w przgotowaniu dokumentacji do sprzedania nieruchomosci mego obiektu Wal.35/13 .Wystawiam mu note 4. J.Czoba (Wlasciciel).

An

I recommend cooperation with the SDP real estate company with Mr. Maciej Opuchlik. This is an agent who will explain every step during the rental and help during the lease period.

Chwalicie sobie to zlecenie, czy kontrakt b2b? W nawiązaniu do rozmowy o warunkach pracy na stanowisku doradcy nieruchomości wyjaśniano kilka m-cy temu, że takie umowy są tu dostępne, m.in. ze względu na zadaniowy charakter pracy. Nie wiem, młodszy specjalista ds. sprzedaży ma taki sam zakres obowiązków? Bo teraz szukają chętnych na zlecenie lub b2b. Piszą o tzw. miękkim starcie i programie Młody Pośrednik ze stałą podstawą i wypracowanymi prowizjami. Ile więc na dziś jest takiej podstawy, i jak szkolenie pomaga wyrabiać, jak najwyższe prowizje?

Ania P.

Jako wieloletni Klient mogę z całym sercem polecić współpracę z p. Maciejem Opuchlik - SDP Wrocław. Pan Maciej zawsze jest merytorycznie przygotowany, pomocny, dzieli się wiedzą o rynku, a przed wszystkim działa. Jest skuteczny zarówno w obszarze najmu, jak i sprzedaży nieruchomości. Wszystko w miłej atmosferze.

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci, Pracownicy oraz Sympatycy naszej marki
z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby Wasze serca napełniły się ciepłem, radością i wspólnym szczęściem w gronie bliskich.

Pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia pomyślności, spełnienia marzeń oraz niezapomnianych chwil w nadchodzącym Nowym Roku 2024!

Iście Domowych Świąt!

cuh

Siema, dostałem opcję pracy w SDP Nieruchomości, jutro mam rozmowę w ramach drugiego etapu rekrutacji. Chciałbym zapytać, jak się pracuje w tym miejscu? Jestem studentem i raczej, przynajmniej na start, będę pracować na umowie-zleceniu. Opowiedzcie mi jak ta praca wygląda, zwłaszcza na starcie, jak wyglądają sprawy wynagrodzenia- ile wyciągacie, atmosfera, czy to fajna praca i warta zachodu? Dzięki!

Wanda

Ktoś może powiedzieć czy agent w tej firmie może liczyć na umowę o pracę? Widziałam tutaj opinie z niedawna w sumie, gdzie pisano o umowie zlecenie i 1000 zł podstawy. Czy po dłuższej współpracy można na tą umowę o pracę przejść czy raczej nie?

@Wanda

Nie można przejść na umowę o pracę.

Grażyna

To na jakiej umowie się pracuje, na zleceniu? Pytanie, skąd taki wybór firmy. Czy praca jest jakaś zadaniowa, że taka umowa obowiązuje? Nie pasuje jej forma do umowy o pracę czy po prostu nie chcą dawać UoP?

@Wanda

Dzień dobry Pani Wando, proponowanymi przez nas formami nawiązania współpracy jest umowa zlecenie lub współpraca B2B przy stanowisku Doradcy ds. Nieruchomości. O szczegółach dotyczących wysokości wynagrodzenia prowizyjnego oraz podstawy poinformujemy podczas rozmowy rekrutacyjnej. W razie dodatkowych pytań, serdecznie zapraszam do bezpośredniego kontaktu: karolina.siemien@sdp-nieruchomosci.pl.

@Grażyna

Dzień dobry Pani Grażyno, Doradcy ds. Nieruchomości, m.in. ze względu na swój zadaniowy czas pracy oraz specyfikę pracy handlowca współpracują z nami w oparciu o umowę zlecenie lub umowę B2B. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań serdecznie zapraszam do bezpośredniego kontaktu pod adresem mailowym: karolina.siemien@sdp-nieruchomosci.pl. Miłego dnia!

Czy rotacja pracowników w SDP Nieruchomości na Specjalista ds. Nieruchomości jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 29 maja na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

W 95% sami odchodzą. To nie jest zawód dla każdego. Początki są trudne, nawet bardzo.

Skoro początki trudne to czy firma ma chociaż jakiś system wdrożeniowy? Albo szkolenia dla nowych pracowników? Czy w tej branży raczej trzeba być zdanym na siebie?

Karolina Siemień

Dzień dobry, Rekrutacja w SDP Nieruchomości jest procesem stałym i nie ma związku z rotacją pracowników w firmie - na obecnym etapie rozwoju jesteśmy stale otwarci na prowadzenie rozmów z nowymi przyszłymi Doradcami ds. Nieruchomości :). Trzyetapowy proces rekrutacji pozwala nam się lepiej poznać i podjąć bardzo świadomą decyzję dotyczącą nawiązania współpracy, w tym czasie chcemy dać się Państwu jak najlepiej poznać!

Marianna

Jestem zadowolonym klientem! Od początku do końca procesu zakupu pełna opieka i wsparcie informacyjne ze strony Pani Moniki Jaworskiej. Perfekcyjne i szybkie kompletowanie dokumentów. Konkretnie i szybko. Wszystko gotowe na czas. Łącznie z notariuszem. 100% dopięta transakcja. Pani Monika przeprowadziła obie strony perfekcyjnie.

Agnieszka B

Pani Katarzyna F była naszym pośrednikiem przy sprzedaży mieszkania i była to bardzo owocna współpraca, która przebiegła bardzo szybko i profesjonalnie. Pani Kasia zawsze służyła rada i pomocą przy wszelkich formalnościach. Również pani Kasia posiada duża bazę klientów i nasze mieszkanie znalazło nowego właściciela bardzo szybko. Bardzo serdecznie polecamy Sdp i panią Kasie F

Mimi

Byłam na rozmowie. Pani bardzo miła, ale okazało się, że na umowę zlecenie lub B2B dostajesz 1000 zł wynagrodzenia. Prawdziwym zarobkiem są dopiero prowizje od sprzedaży. Niestety nie mogę sobie na to pozwolić, ale rozumiem że są osoby, które najwidoczniej mogą...?

Łucja
@Mimi

być może skoro tak oferują. a powiedz mi co wiedziałaś na temat pracy na tym stanowisku oraz warunkach jeszcze przed przystąpieniem do rozmowy i skąd czerpałaś informacje?

Wanda
@Mimi

A jakie pytania padły na tej rozmowie ze strony rekruterki? Wiesz może ile wynosi ta prowizja od sprzedaży?

Aa

Nie polecam wspolpracy z Panią Sabina B (Wrocław). Agentka przyszła na spotkanie nie przygotowana, nie była w stanie odpowiedzieć najprostsze pytania (jaka jest cena czynszu, na ile osób, które są ściany dzialowe etc.) Dodatkowo, Pani Sabina zaczęła pisać do mnie niemiłe SMSy z wykrzyknikami w zwiazku z brakiem odpowiedzi z mojej strony o tym, że powinnam ja szanować.... Zero profesjonalizmu.

Oliwia Paduch

Serdecznie polecam współpracę z Panem Maciejem Opuchlikiem wszystkim, którzy potrzebują wsparcia przy transakcji wynajmu mieszkania. Pan Maciej świadczy bardzo profesjonalną obsługą na każdym etapie. Świetna komunikacja, zaangażowanie oraz dyspozycyjność!

Oliwia

Anna Z

Polecam współpracę z Panem Maciejem Opuchlikiem . Sprawny kontakt, fachowa pomoc .

Zadowolony klient

Gorąco polecam współpracę z Panem Maciejem Opulchnikiem. Pan (usunięte przez administratora) jest bardzo profesjonalnym, słownym oraz sumiennym pośrednikiem. Współpraca z nim to sama przyjemność. Potrafi bardzo szybkim tempie sprzedać I wynająć nieruchomości. Jest pośrednikiem bezstronnym i bardzo kulturalnym. Potrafi dogodzić zarówno kupującemu jak I sprzedajacemu. Reasumując jest pośrednikiem, który działa fair play.

Zostaw merytoryczną opinię o SDP Nieruchomości - Wrocław

• Jak się pracuje w SDP Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy SDP Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SDP Nieruchomości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SDP Nieruchomości