SDP Nieruchomości

Opinie o SDP Nieruchomości

ona

byłam tam ostatnio szok co za amatorka NIE POLECAM JAKIŚ AMATOR MNIE OBSŁUGIWAŁ I NIE WIEDZIAŁ O CO CHODZI TOTALNIE

Michal

Mają na portalach ogłoszeniowych dużo mieszkań w atrakcyjnych cenach lecz są one NIEDOSTĘPNE. Strasznie namawiają na spotkanie w biurze i pomoc przy kredycie, szkoda że tak chętnie nie odpisują na zapytania o mieszkania.

JA

Ludzie byłam i zobaczyłam tą amatorszczyznę!

Agata
@JA

Bardzo niesympatyczna obsługa. Dodatkowo wrzucają nieaktualne ogłoszenia atrakcyjnych nieruchomości i wprowadzają Klienta w błąd. Jak zwróciłam uwagę dlaczego marnują czas, Pani zaczęła kłamać, że czekają na finalizacje transakcji co nie jest prawdą, ponieważ nieruchomości zostały sprzedane kilka miesięcy temu. Pani starała się wmówić mi, ze jestem agresywna i o co mi chodzi. Strasznie słabe zachowanie.

OSTRZEGAM przed SDP Nieruchomo
@JA

90% osób rezygnuje po pierwszym dniu pracy! MEGA ROTACJA !!! Ogólnie jeden wielki bałagan. Brak organizacji. Osobom o słabych nerwach odradzam pracę w tym bałaganie, jedna wielka porażka. SDP Nieruchomości cały czas szuka tzw. "jeleni", których zatrudni na umowę śmieciową tj. umowa o dzieło, bez ubezpieczenia, bez składek do ZUS, bez stałego wynagrodzenia. Ostrzegam!!!

@Agata

Tragedia kłamie kobieta wymyśla spotkania jak umowa się kończy ,agresywna nie interesuje się nieruchomością. Rozmowa telefoniczna napastliwa zakrzyczeć chce i zawsze ma racje nie nadaje się jako pracownik z ludźmi . Nigdy więcej dałem się wrobić w umowę wtedy była milusia młoda pani.

@Klient

Do "Klient" Miałam przyjemność słuchać tej rozmowy siedząc biurko obok. Jeśli ma Pani trochę czasu to proszę usiąść przy komputerze i poczytać, podzwonić po biurach i zapytać jak wyglądają systemy wymiany informacji, przeczytać o polskim ustawodawstwie w tym zakresie a potem zastanowić się czy nadal chce Pani mówić, że agentka kłamie? Te "wymyślone spotkania" to byli poważnie zainteresowani klienci którzy przy odrobinie współpracy mogliby kupić Pani mieszkanie. Jeśli ma Pani nadal wątpliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego (może Pani poprosić o numer do mnie) a na spokojnie porozmawiamy , wysłucham Pani obaw i wątpliwości, wytłumaczę Pani powołując odpowiednie ustawy i regulacje które dotyczą nas jako firmy a które mają wpływ na Pani niezadowolenie. Pozdrawiam serdecznie Klaudia, pracownik SDP Nieruchomości

toms

co tam się dzieje to masakra

Grażyna
@toms

Fajnie byłoby, jakbyś napisał coś konkretnego na ten temat. Taki ogólnikowy wpis niewiele mi mówi. Jak SDP motywuje pracowników do pracy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SDP Nieruchomości? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy SDP Biuro Nieruchomości Wrocław?

Klaudia

Oczywiście, a gdzie miałaby się indziej odbywać?

Klient

Bardzo słabe biuro i bardzo słaba obsługa. Ja nie polecam.

Aga

Proszę o informacje na temat samego zatrudnienia - czy to umowa cywilna czy o pracę, czy jest zapewnione minimalne wynagrodzenie? Jak z nzdgodzinami?

Dc

Niepowazni posrednicy, co chwile obsuwa z umawianymi spotkaniami

kredycik

Chciałem wziąć kredyt ale trzy razy zmieniali mi doradce i żaden nie kompetentny. Dałem zarobić konkurencji. Co do kredytów to nie to biuro

Martyna

Nie wiem skad tyle negatywnych opinii - mam wrazenie ze niektore z nich są na sile dodane. Moim zdaniem wszystko jest zorganizowane na uczciwych warunkach, ludzie są bardzo życzliwi nie nie ma żadnego kolesiostwa ani nic.

Nie polecam. Amatorzy w każdym zakresie.

Aneta

@anonymous, możesz w sposób bardziej szczegółowy uargumentować swój komentarz? Napisz coś więcej o pracy w firmie SDP Biuro Nieruchomości Wrocław, w chwili obecnej Twój komentarz niewiele wnosi do tematu, i nie jest pomocny dla osób, które szukają informacji o tym pracodawcy. @Klaudia, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie SDP Biuro Nieruchomości Wrocław, z Twojej wypowiedzi wynika, że osoby zainteresowane pracą u tego pracodawcy powinny być przygotowane na pracę pełną wyzwań oraz posiadać odpowiednią wiedzę oraz umiejętności, aby praca przyniosła oczekiwane rezultaty. Czy możesz w kilku słowach napisać jakimi dokładnie umiejętnościami powinien wykazywać się kandydat, który jest zainteresowany podjęciem pracy w firmie SDP Biuro Nieruchomości Wrocław? Czy polecisz pracę dla osób, które szukają możliwości rozwoju w tej branży? Zachęcam do dalszej dyskusji.

@Aneta

Odpowiadając na Twoje pytanie Aneto nie chce się wymądrzać ponieważ jestem świeżym pracownikiem niemniej są pewne cechy bez których nie ma możliwości być dobrym sprzedawcą na prowizji: -świetna organizacja -lubienie pracy z ludźmi i znajomość ludzkich zachowań -umiejętność szybkiego przystosowana się do zmieniających się warunków /klienci są nieprzewidywalni / -asertywność -chęć uczenia się i ogólna wiedza z niemal każdego tematu dla podtrzymywania konwersacji i relacji z klientami ( każda sprawa jest inna, nigdzie się tyle nie nauczyłam co tu przez ten miesiąc , a byłam kierownikiem regionu w innej dużej firmie tylko że z sektora finansowego/nudy) -umiejętność współpracy z innymi- szczególnie w dużym biurze Pewnie jest mi łatwiej niż innym bo od zawsze czyli od 13 lat pracuję na prowizji i znam tą pracę i prawa rządzące się nią. Pozdrawiam

@Klaudia

Myślę że ta wypowiedź jest najprawdopodobniej zamierzoną wymyśloną informacja od biura SDP

@Estate

w sensie, że moja? Myślę z kolei , że jesteś z konkurencji i wpadasz to tylko by porobić trochę dymu. Jeżeli tak to musisz mieć dużooo czasu a co za tym idzie mało pracy. PS. Ja przynajmniej jestem realna,przedstawiłam się z imienia, mogę z nazwiska. Pracuję od kiedy powiedziałam i jestem zadowolona nadal mimo upływu czasu. A Ty Estate masz tyle odwagi?

Klaudia

Współpracę z SDP podjęłam jakieś 5 tygodni temu. Obiecałam sobie, że po trzech miesiącach lub po pierwszej większej umowie opiszę pracę. No to jest i pierwszy miesiąc za mną i pierwsza umowa. Po mniej więcej tygodniu zadzwoniła moja mama i pyta: -czy Ty wiesz w jakiej firmie się zatrudniłaś? Powiem szczerze , że przez chwilę się zawahałam bo firma zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie a ja nie sprawdziłam jej nawet w google. Potem zaczęłam czytać wypociny niektórych ludzi tutaj. Tak- z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że to wypociny ludzi którzy : nie znają realiów pracy na prowizji, specyfiki takiej pracy która wymaga dużego nakładu wysiłku zanim zbuduje się bazę klientów i co najważniejsze NIE CZYTAJĄ UMÓW albo nie rozumieją ich? Ponadto z Waszych wypowiedzi wynika , że w sumie chcielibyście zarabiać niewiele robiąc, bo na początku nie ma za bardzo co robić jak pozyskiwać mieszkania , bo jeszcze nie ma się bazy klientów więc dlaczego problemem jest te 8 mieszkań? Widzę , że trochę się zmieniło w polityce firmy ( o ile to prawda, że kiedyś tak było, że np płaci się za telefon i połączenia bo teraz telefon daje firma ) Praca pośrednika w dużej firmie to nie jest łatwa praca, trzeba naprawdę się napracować zanim to przyniesie duże i wymierne korzyści. Trzeba mieć w sobie mnóstwo cech dobrego sprzedawcy, trochę psychologa i być bardzo zorganizowanym, większość ludzi niestety się do tego nie nadaje. SDP ma mnóstwo pracowników, z czego większość ludzi to pracownicy tej firmy od lat, czy gdyby było naprawdę tak źle to by tam zostali? Ostatnio siedziałam około 17tej z koleżankami w pracy i przy kawie zaczęła się rozmowa (jedna pracuje 4 msc, druga około 4 lub 5 miesięcy) o tym , że tak fajnie jest w naszym zespole , że się wychodzić z pracy nie chce. I rzeczywiście tak jest- ludzie są mili, pomocni, uśmiechnięci, czy gdyby było tak źle to by tak było? Co z tym , że najsłabsze jednostki odpadają? Życie, prawo rynku , w każdej firmie tak jest (chyba,że ma się "plecy" lub "zdarte kolana") Jeśli ktoś myśli , że to reklama firmy to zapraszam na kawę, lub do rozmowy-udowodnię jak krótko pracuję i że jestem normalnym pracownikiem który nie zgadza się na te wszystkie niesprawiedliwe opinie ludzi którzy sobie po prostu nie poradzili lub inaczej wyobrażali sobie pracę, lub po prostu nigdy nawet tu nie pracowali

bardzo konstruktywna wypowiedz dzieki

@Klaudia

Proszę bardzo :) kiedyś w tygodniu zajrzałam tu i ktoś mi zadawał jakieś pytania, ale wypowiedź zniknęła i nie widzę. Kolejny tydzień za mną, podsumowałam maj, jest dużo lepiej niż się spodziewałam.

@Klaudia

A ile lat SDP istnieje na rynku

@Klaudia

A jakie tak mniej więcej duże i wymierne korzyści?

@Estate

SDP istnieje około 8 lat na rynku /taką mam informację, nie weryfikowałam bo nie mam powodu by nie wierzyć/ . Co do korzyści to powiedz mi czy naprawdę myślisz, że ktoś kto lubi swoją firmę, wiąże swoje nadzieje z nią na dłużej będzie zdradzał strategię firmy? Tak by konkurencja rozwijała się równie szybko i dobrze? Zaczynałam swoją pracę na równi z koleżanką i kolegą którzy poszli do innych firm więc mam porównanie bo rozmawiamy co jakiś czas. Oczywiście że są aspekty gdzie jest część rzeczy na plus dla ich biura jednak suma plusów przeważa na rzecz firmy w której pracuję.

Klient

Wstępnie byłem zainteresowany kupnem mieszkania i wzięciem kredytu ale dobrze że tu wszedłem i zobaczyłem najpierw opinie. Odpuszczam nie zaryzykuje

@Klient

Drogi kliencie Z całego serca życzę Ci byś NIE przekonywał się w swojej firmie/pracy jak można zostać obsmarowanym w internecie,zupełnie za darmo i bez powodu. Na szczęście osobiście trafiam na samych fajnych klientów którzy potrafią czytać między wierszami i śmiejemy się z tych niczym nie potwierdzonych opinii na takich portalach jak ten. Zresztą setki zadowolonych klientów mówią za siebie. Czasem miarą sukcesu jest ilość hejterów. Mimo wszystko mam nadzieję, że gdziekolwiek szukałeś, znalazłeś kliencie i jesteś zadowolony. Pozdrawiam serdecznie jako zadowolony sprzedawca u tego jakże strasznego /wedle opinii tutaj/ pracodawcy.

Maciejo

To oni jeszcze istnieją???

Jagoda

Podpowie mi ktoś na jakich zasadach pracuje się w firmie? Czy potrzebują kogoś?

Aneta

@ON pracownik były, zgodnie z Kodeksem Pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy takie działania miały miejsce w stosunku do Ciebie?

Podbijam

@Aneta

jezzzzzuuuuu kim ty Aneta jestes w tym biurze,ze cytujesz pargrafy - juz stoisz na lini obrony jakbyś przeczuwała nadchodzącą bombę!!!

Aneta

@Klaudia, dziękuję za odpowiedź. Możesz w sposób bardziej szczegółowy napisać dlaczego polecasz pracę w firmie SDP Biuro Nieruchomości Wrocław osobom, które chciałyby rozwijać się w tej branży i zdobyć cenne zawodowe doświadczenie? Czy pracodawca oferuje merytoryczne i ciekawe szkolenia rozwojowe dla takich pracowników? @ona, opinie klientów i kontrahentów są równie cenne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy SDP Biuro Nieruchomości Wrocław. Dlatego fajnie, że opisałaś nam swoją sytuację związaną ze współpracą z tą firmą.

@Aneta

Cześć Aneta, około 7 msc za mną a ja nadal w tej firmie . Czy poleciłabym ? Tak, i klientom i osobom które chcą tu pracować. Każdy kto miał styczność z pracą z klientem wie jak to ciekawe i rozwijające doświadczenie. Firma inwestuje w szkolenia, daje merytoryczne wsparcie i narzędzia pracy jeśli o to pytasz. W dodatku tworzą ją ludzie-mnóstwo fajnych ludzi a szefostwo jest otwarte i słucha pracowników. Pozdrowienia

Igor

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Aneta

@DO STUDENTÓW I MŁODYCH LUDZI, czy możesz coś więcej napisać dlaczego tak uważasz? Uzasadnij swój wpis na temat pracy w firmie SDP Biuro Nieruchomości Wrocław. Czy wyjaśniałeś tą sytuację z pracodawcą dlaczego Twoje wynagrodzenie w danym miesiącu różniło się od na umowie? @Klaudia, dziękuję za odpowiedź. Czy polecisz pracę w firmie SDP Biuro Nieruchomości Wrocław osobom, które chciałyby rozwijać się w tej branży i zdobyć cenne zawodowe doświadczenie?

Zdecydowanie tak

Zostaw merytoryczną opinię o SDP Nieruchomości - Wrocław

• Jak się pracuje w SDP Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy SDP Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SDP Nieruchomości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SDP Nieruchomości