Sunrise System

Opinie o Sunrise System

Asia

Odbyłam dwa etapy rekrutacji, najpierw w Toruniu później w Bydgoszczy. W Toruniu rozmowa przebiegła sprawnie i względnie okej. Pani oddzwoniła następnego dnia i zaprosiła mnie na drugi etap rekrutacji, gdzie na pierwszej rozmowie mówiła o nim jak o czymś, co jest formalnością wiec gdy coś takiego usłyszycie, nie myślcie, ze dostaniecie te prace :) oraz dodała ze oczywiście zwracają koszty dojazdu(miasto oddalone o 50km) Kosztów nie zwrócili, a nikt nie będzie się prosił, bo zwyczajnie jest głupio pytać się czy zwrócą Ci za bilety. Na drugim etapie test z wiedzy o firmie oraz 3 sztuczne rozmowy z pracownikami, pracownik udaje klienta. Wiadomo jak to podczas rozmowy stres, plus brak znającej oferty wpływają na to, ze rozmowy z udawanymi klientami nie są ,perfect’:) ale na pewno były dobre. Test napisany w zależności jak ktoś mocno przegląda ich stronę www. I w sumie tez była rozmowa, gdzie ja plus inna dziewczyna, która również brała udział w rekrutacji na te stanowisko-mogłyśmy zadawać pytania odnośnie pracy. Pani, która ten drugi etap prowadziła, niby wszystko spoko i wporzadku, ale gdy ktoś zadaje pytania , czy jest ścieżka rozwóju ustalana od początku pracy, jak wyglądają przykładowe cele sprzedażowe oraz jak wyglądają oferty dla klientów- dostaje się odpowiedz, skupmy się na tym co jest teraz i jakieś wymijające odpowiedzi, które w żadnym wypadku nie dają odpowiedzi na pytania- to jest słabe. Bo fakt, może firma nie chcieć zdradzać wszystkiego szczegółowo, ale jakieś odpowiedzi powinny być, w miare konkretne, żeby nakreślić jak praca wyglada od tzw. kuchnii. Bo to, ze pracodawca musi się zdecydować na pracownika to jedno, ale pracownik tez powinien mieć dokładny ogląd czy na pewno taka dokładnie praca go interesuje. A co jest najsłabsze,mimo, ze Pani na pierwszej rozmowie mówiła teksty typu, ze drugi etap jest formalnością, ze się rozwijają i szukają nawet więcej niż jednej osoby(co by tłumaczyło, ze na rekrutacji byłam ja i jeszcze jedna kandydatka)- nie oddzwonili ani do niej, ani do mnie, wiem, bo wymieniłyśmy się kontaktem do siebie ;) Trochę strata czasu, dwa dni z życia wyjęte, jeszcze żeby człowiek od razu po rozmowie wiedział, czy go chcą do współpracy czy nie, to jeszcze powiedzą mu, ze ma kilka dni czekać na telefon. Strata czasu.

Filip

Czy to praca w call center ? Jest duża rotacja pracowników w takim miejscu ?

ola
@Filip

nie tylko w call center sa rózne działy.

Dominika

Witam Czy Sunrise System przewiduje od nowego roku rekrutację na stanowisku SEO Copywritera w oddziale w Toruniu? Mógłby ktoś z działu HR wypowiedzieć się w tej kwestii? Dziękuję i pozdrawiam.

Xar

Hej, mógłbym się dowiedzieć ile zarabia się na stanowisku Webdeveloper/Pozycjoner? Da się z tego wyżyć?

Copywriter

1. rozmowa, 2. dzień próbny (testy wiedzy, znajomości ortografii, inteligencji, osobowości; zadania praktyczne - pisanie tekstów do katalogów, artykułów, parafrazy). Mimo zapewnień, że dadzą znać o decyzji po dniu próbnym nie raczyli zadzwonić ani napisać, co więcej - nie odpisali nawet na maila. Bardzo słabo to świadczy o firmie, znajomości etykiety biznesowej i szacunku dla kandydatów, którzy poświęcają (za darmo!) cały dzień pracy. Warunki pracy w biurze: ciasny i duszny pokoik z 6 biurkami, stary sprzęt i darmowe oprogramowanie, 15 minut przerwy na cały dzień pracy, ciasna kuchnia bez stołu i krzeseł. Raczej nie zapowiada to przyjemnej pracy...

Doświadczenie zawodowe, największy sukces, twoje wady, gdzie się widzisz za 5 lat.

Pola

Podbijam. Proszę o informacje na temat pracy w firmie i miejscCh gdzie można sie zatrudnić? Jakie są wymagania?

zatrudniony
@Pola

Gdzie jest otwarta rekrutacja to nie wiem, ale oddziały są w Toruniu, Bydgoszczy, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Myślę że sama skala rozrostu placówek mówi o dobrej kondycji firmy. Ja polecam pracodawce i nowym i doświadczonym pracownikom SS jest elastyczne pod kątem wynagrodzeń i docenia doświadczone osoby a nowe doszkala co nie często zdarza się na rynku pracy. Jeżeli tylko chce Ci się pracować to "będzie Pan zadowolony"

Dominika

Hej, czy SS otwiera bądź otworzyło oddział w Toruniu? Jeżeli tak to gdzie? Widzę oferty pracy w SS Toruń i jestem zaciekawiona. Proszę ładnie o odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam (jak zawsze wszystkich).

filozof

@Bob budowniczy Niestety nawet dobra firma nie zadowoli każdego!!!

Daria

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i tu przychodzą ludzie do pracy a konkurencja szaleje i pisze teksty!!

Bob budowniczy
@Daria

Jeżeli jest Pani pracownikiem tej firmy, zatrudnionym na stanowisku copywriter, to nie dziwię się, że firma ma tyle negatywnych opinii. Ani ładu, ani składu w Pani wypowiedzi. Współczuję i proszę popracować nad stylistyką wypowiedzi. Pozdrawiam.

Miśka

Myślę, że firma ma spore problemy z rekrutacja pracowników skoro posuwa się do takich działań jak próba werbowania pracowników z innych call center przez wysyłanie wiadomości mesengerem z fb. Mało profesjonalne! Ja sobie takiego kontaktu nie życzę z Państwa strony. Gdybym była zainteresowana zmiana pracy to bym się sama zgłosiła.

Niestety firma psuje wizerunek już na etapie rozmowy. Niemiło, nieprzyjemnie. Patrz ą na Ciebie z góry - nie dziękuję.

jaki zakres obowiązków jest na stanowsku Opiekun klienta (obsługa posprzedażowa)? Czy posprzedażowa obsługa klienta też wiąże się z planami i sprzedażą? Czy jest to bezpośredni kontakt z Klientem?

xYzY
@ja

w POS też trzeba dosprzedawać klientom usługi dodatkowe. Jest to głównie kontakt telefoniczny, bardzo rzadko ma się kontakt bezpośredni z klientem. Głównie osoby, które długo tam pracują mają możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem. Z tego co wiem panuje tam nie za dobra atmosfera.

@xYzY

A windykacja ??

Pauli

10/10 ! Atmosfera, ludzie, wartościowe szkolenia, świetne zarobki. Polecam każdemu :) Lubię atmosferę w Sunrise System za: Współpracownicy

xyz
@Pauli

???? kazdy ma prawo mysleć i czuc inaczej i ja do tych należę.Mam inne odczucia,podobne do wpisu ponizej.

antykorpo

Racja,a jeżeli jest tak super i mega premie to dziw,że od lat sa te same ogłoszenia o pracę.Rotacja?Rozwój?Ja po rozmowie i 2 etapie odniosłam negatywne wrażenie.Korpo na całego.

Garbiel

Co powiecie o tej firmie ?

Maja

@aktualny czyli jak ktoś się przykłada to może dobrze zarobić, widzę, że firma kładzie również nacisk na dodatkowe benefity, a jak wygląda sprawa z możliwością awansu? @prac widzę, że oceniasz pozytywnie warunki pracy w tej firmie, a jak wygląda sprawa z rekrutacją, może miałbyś jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników?

aktualny

praca 8-16, poniedzialek-piatek, bez nadgodzin. przyjazni ludzie, praca w handlu wymagajaca, ale jak ktos lubi pracowac na wysokich obrotach to sie nada. z plusow jest prywatny pakiet medyczny, karta multisport, upominki na swieta. mozna sie tez duzo nauczyc, nie tylko technik handlowych ale tez sporo wiedzy branzowej. na początku trzeba się troche przylozyc, ale pozniej z gorki

@aktualny

Upominki ????

ciekawska

Czy ktoś pracował w tej firmie jako copywriter? Jak wrażenia?

Ktoś tam

Profesjonalne doradztwo i w 100% idealnie wykonane usługi. Jestem zadowolona z Sunrise System i na pewno będę polecać tą firmę znajomym :)

prac

Polecam szczególnie młodym ludziom. Na początku trzeba się sporo nauczyć, dużo wiedzy do przyswojenia. Można dobrze zarobić, jak na tą branżę. Podstawa + prowizja za sprzedaż. Nie trzeba mówić skryptem, nikt nie wymaga że będziesz robotem, ale trzeba przywyknąć do pracy pod presją czasu. Jest koncentracja na wynik ale nie ma wyścigu szczurów - doświadczeni pracownicy chętnie pomagają.

Bartosz

Witam, Byłem na rozmowie na Doradcę Klienta w Bydgoskim oddziale. Zostałem poproszony do Pani dyrektor od razu po przyjściu, zgdodnie z umówioną godziną. Przekazałem dokumenty wymienione w mailu (CV, LM, Zaświadczenia, Certyfikaty oraz Dyplomy). Świadectwa pracy przekazałem jedynie do wglądu, gduż uważam, że nie są niezbędne na tym etapie rozmowy a zawierają dane wrażliwe - Pani dyrektor nie miała nic przeciw temu. (usunięte przez administratora)Pytania ogólne dotyczyły co oznacza skrót WIG, czy KRS. Zostałem zapytany o stronę www i profil firmy. Następne pytania dotyczyły moich doświadczeń, mocnych stron, sukcesów i porażek, czyli standardy. Zapytałem o kolejne etapy i zostałem poinformowany, że faktycznie jeden cały dzień na kolejnym etapie spędza się w firmie, aby rozwiązywać testy i zapoznać się z atmosferą. Mam pytanie może ktoś wie jakie są zarobki w Dziale Handlowym i Dziale Obsługi Klienta w SS? Czy są plany sprzedażowe i duży nacisk? Proszę o rzetelne informacje. Czy posprzedażowa obsługa klienta też wiąże się z planami i sprzedażą?

Zostaw merytoryczną opinię o Sunrise System - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Sunrise System?

Zobacz opinie na temat firmy Sunrise System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunrise System?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunrise System?

Kandydaci do pracy w Sunrise System napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sunrise System