Opinie o PGE Obrót w Łódź 8-go Marca 6

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PGE Obrót. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PGE Obrót o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGE Obrót w Łódź 8-go Marca 6

NOWO ZATRUDNIONA

Na razie nie jest źle. p.s. kto to jest psiapsiuła?

Starsza niż ta od psa:)

Najgorzej jak wypowiadają się tacy co dopiero tu zaczęli... No i mają pojęcie o wszystkim:) Wiedzą nawet kto co robi i jak szybko:) Toż to sami spece... Knując i obrażając innych daleko nie zajdziesz.

adam
@Starsza niż ta od psa:)

brak logiki w określaniu osób. Skoro psiapsiułka to samo przez się nasuwa się PSIA psiułka. Chyba, że PISIApsiułka...ale to trudniej będzie ustalić, bo tam każda liczy na awans przez łóżko ;P

ta od Psa
@NOWO ZATRUDNIONA

droga Baczna Obserwatorko, widzę masz nadmiar czasu skoro tak dobrze znasz moje statystyki o obyczaje. Proszę podaj mi tylko tytuł książki/ek które rzekomo czytam, bo widać są tak słabe, że już o nich zapomniałam. Przy okazji oświeć mnie na kogo i kiedy doniosłam bo też chętnie się tego dowiem. Ba! myślę, że wszyscy się chętnie tego dowiedzą :) Jeśli aż tak bardzo interesujesz się mną i moimi statystykami, zapraszam do mojego stanowiska, nie mam nic do ukrycia, jestem przy nim przez jakieś 97% czasu pracy, chętnie się z Tobą nimi podzielę.

Mno

"By" pisze się łącznie, wykształciuchu.

@ta od Psa

j

I znów ktoś lajki kasuje pod opiniami negatywnymi dla PGE. A te lajki pod pozytywnymi dla PGE rejestrują się bez problemu. Nie zastanawia Was ZERO pod niektórymi opiniami, pod którymi jeszcze kilka dni temu było sporo lajków ?! Sprawdźcie sami !

Zatrudniona przez PGE

Jestem zatrudniona przez pge ,ludzie którzy przychodzą przez agencję to w większości przypadków brudasy bez wykształcenia bez matury z trudnymi włosami i bluznierstwami na ustach.czasem w kuchni nie ma się ochoty jeść jak się patrzy na tych ludzi. Może i nie zarabiają dużo Ale jakaś ogląda obowiazuje. Supervizorki to gowniary ,ledwo kończące szkole .najlepiej bawią się w swoim towarzystwie,grają w piłkarzyki i zamawiają ubrania na alieexpress .Towarzystwo wspólnej adoracji patrzące krzywo na wszystko wokol.Po wyjściu szefostwa słuchają muzyki i oglądają filmy.Masakra jakas.Ludzie nie wiedzą co robić choć przypadki są różne.Gowniarstwo też tego nie wie. Ale awans na Facebooku zobaczyła każda.Starzy pracownicy pge nie spoufalaja się ani z "nowymi suv" ani tym bardziej z agencyjnymi.Kiedys to się nazywało pracownik uzycxony.I tak powinno się nazywać dalej.Niewolnik.Brudas.Parobek. .... ....zatrudnione przez pge pracownice relaksuja się na trawie i biegają po zoo w czasie l4 a zgłoszenia kwitną w kolejkach.Wniosek jest jeden,kilku a porządnych pracowników pge i firma może stanie na nogi

Zatrudniona przez agencję.
@Zatrudniona przez PGE

To co napisałaś ukazuję ogromną kulawość internetu jak i Twojego systemu wartości. Bardzo łatwo jest wylać wiadro pomyj na "gorszych" pracowników agencyjnych przy jednoczesnej całkowitej anonimowości. Podział ludzi na gorszych i lepszych i to pod kryterium zatrudnienia w firmie czy agencji świadczy o Twoim braku w wychowaniu i kulturze. Przeczysz dokładnie wszystkiemu co napisałaś o pracownikach zatrudnionych przez PGE. Mniej pracowników takich jak Ty a firma stanie na nogi.

Zatrudniona przez Agencje :)
@Zatrudniona przez PGE

Całe szczęście nie wszyscy zatrudnieni prze PGE są tacy jak Ty, ale fakt myślicie, że rozumy pozjadałyście, a prawda jest taka, że większość z Was też jest zatrudniona tylko dzięki układy, bo pracowała tam mama, babcia itd. Prawda jest taka, że to my później właśnie te "brudasy" poprawiają po Was błędy.

Ciekawski

Jak sam mówisz byłeś zwykłym pracownikiem, to skąd u Ciebie taka wiedza, że dana osoba dostała awans po znajomości...?

Ciekawski

Skoro twierdzisz, że byłeś tylko konsultantem to mam pytanie...skąd taka szczegółowa wiedza o tym, że dana osoba dostała awans po znajomości?

Zadowolona

Szkoda tylko, że nie wspomniałeś o innych agentach, którzy zeszli z linii w ostatnich miesiącach. Dobrzy konsultanci prędzej czy później awansują tylko przecież nie mogą wszyscy na raz. Poza tym sam staż nie świadczy o wiedzy. Może wypadałoby się troszkę wykazać a nie czekać na cud! Chyba siedziałeś cichutko jak mysz pod miotłą i nie byłeś skłonny do niczego ponad minimum a teraz wypisujesz bzdury. Może w nowym miejscu ktoś Cię odkryje. Powodzenia. Pamiętaj tylko, że na sukces trzeba zapracować a samo zasiedzenie nie daje takiej gwarancji. Może wiecej krytyki dla samego siebie????

Zmarnowałem tam swój czas
@Ciekawski

skoro awansują najlepsze koleżanki pani supervisior które nie wykazują się niczym ani wynikami ani sprzedażą ani niczym innym to jak mam inaczej to nazwać?

Ciekaweski
@Zmarnowałem tam swój czas

Ale dalej unikasz prostej odpowiedzi na proste pytania.... 1. SKĄD wiedza, że Pani Supervisor nie wykazuje się wynikami...?! 2. W którym momencie pracy miała obowiązek opowiadać TOBIE o tych wynikach...?! 3. A może to sama góra PGE informuje Cie jakie są wyniki tej Pani..??!! Trzy proste pytania...chyba masz odwagę i honor udzielić na nie odpowiedzi...

Zaintrygowana
@Zmarnowałem tam swój czas

@ciekawski Nie sądze, że osoba która nie wykazuje się "niczym" dostałaby awans...

@Zmarnowałem tam swój czas

Cały czas unikasz prostej odpowiedzi na proste pytania... Udziel ich i wszyscy przyznamy Ci rację :D SKĄD masz informacje o braku wyników danej osoby?? W którym momencie dana osoba miała konieczność informowania Ciebie o tym czym się zajmuje i jakie są jej wyniki?? KIEDY góra PGE podjęła decyzje o informowaniu CIEBIE o wynikach Pani Supervisor...?? Trzy krótkie pytania...chyba masz jeszcze honor na nie odpowiedzieć.

?
@Zmarnowałem tam swój czas

Jak nie wykazują się niczym??? A czołowe miejsca w rankingu to co??? Miałeś kiedyś takie??? Żal czytać te obelgi i kłamstwa. Dobrze, że już Cię tu nie ma bo takie właśnie plotki psują atmosferę.

zmęczony
@Ciekawski

podczas pracy w cc, jedna z zaprzyjaźnionych mi osób, piastujących wyższe stanowisko, często pokazywała mi faktycznie co robią sv, pokazywała mi wyniki ich i konsultantów. Powiedz mi szczerze bo widzę, że prujesz się na pokaz aby udowodnić jakie to pge jest wspaniałe, dlaczego awansowała angelika m? a później jej najlepsza psiapsiuła kosa i oczywiście na końcu ewka? zbieg okoliczności? robią konkurs że niby wygrywa najlepszy, a to nie prawda. odrazu wiadomo kto ma wygrać. ciesze się że nie pracuje w tym burdelu. kończę to bezcelowa dyskusję. Ci co chcą tam pracować szybko przekonają się jak tam jest naprawdę

E
@zmęczony

Oj Angelika chyba ktoś Cię nie lubi a do tego nie zna bo inaczej wiedziały czym się zajmujesz i co potrafisz. Szkoda! Chyba za często otrzymywał maile o spóźnieniach od Ciebie albo miał marne statystyki. Mam nadzieję, że Cię to nie rusza bo to jedna wielka bzdura!!!

czy to są misiewicze

czy to są misiewicze?

;)
@Zaintrygowana

Wykazuje się, w PODLIZYWANIU I DONOSZENIU :P

ZNIESMACZONY
@;)

słyszałem, że nikt tam nie chce pracować, pewnie dlatego JAK SIĘ ZALAJKUJE OPINIĘ NEGATYWNĄ NA PLUS, TO ZARAZ ZNIKA TEN LAJK... TO PO TO ZMIENILI TĄ STRONĘ, ŻEBY KASOWAĆ LAJKI POD NIEWYGODNYMI DLA PGE (A JAKŻE PRAWDZIWYMI) OPINIAMI O TEJ FIRMIE

KRZYSIU
@ZNIESMACZONY

NO TAK, TO PRAWDA. JAKIŚ CZAS TEMU DAŁEM LAJKA POD KOMENTARZEM O DONOSZENIU, ZMIENIŁO SIĘ NA 1, POTEM WIDZIAŁEM NAWET WIĘCEJ LAJKÓW A DZIŚ JEST ZNÓW ZERO. TAK SAMO PODRASOWYWANE SĄ W PGE RANKINGI OSÓB, KTÓRE SIĘ TYLKO PLOTAMI ZAJMUJĄ ALBO NETEM ZAMIAST PRACOWAĆ, NO A ŻE NON STOP CHODZĄ NA PAPIEROSA (KILKA W CIĄGU GODZINY), TO ŻEBY BYŁO, ŻE NIE PRZEKRACZAJĄ PRZERW TO IM SIĘ STATYSTYKI W MAGICZNY SPOSÓB ZMIENIA JAK TUTAJ LAJKI ;) I ONI MAJĄ PREMIE, BO MAJĄ DOBRE STATYSTYKI (W DONOSZENIU DO KIEROWNICTWA) A INNI JELENIE ZA NICH PRACUJĄ, CIĄGLE ZA TĄ SAMĄ STAWKĘ

On

Znam osoby które jadą do Rzeszowa bez umowy a po powrocie dostają po kilku dniach.Ach te szkolenia

Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Piórko

Może pośmiejemy się razem .Moim zdaniem 32 godz miesięcznie to max .A w tygodniu 8.No chyba że się mylę to może są bardziej inteligentne osoby które mnie uświadomią

Piórko

A ja się zastanawiam czy pracownik PGE Obrót może pracowac po 12 godzin dziennie.W mojej ocenie chyba nie.

łdz

a dlaczego niby nie?

@Piórko

Pracownik PGE Obrót może i nie, ale pracownik firmy zewnętrznej Leasingteam już chyba tak xd

@Piórko

Pracownik PGE nie musi pracować po 12 godzin, bo ma na tyle dużą stawkę, że nie musi brać nadgodzin. Zawsze mogą mu zlecić pseudo szkolenie nowych pracowników, za które PGE zapłaci mu znacznie powyżej stawek rynkowych. Pracownik PGE jest pracownikiem zatrudnionym po znajomości, więc jak nie przyjdzie do pracy to też pozwolą mu podpisać się na liście obecności jakby był w pracy, żeby dostał kasę. Ot, cała prawda

Mania
@były pracownik

Teraz się wszystkie zenia pójdą na wychowawcze to i dla innych będą etaty. Swoją drogą dziwne że dziewczyny które biorą śluby i planują rodziny od razu dostały umowę z pge. Czyżby to prawda ,że swojemu miejsce grzeją? zawsze lepiej na chorobowym chorować z pge niż z agencji Cześć mamusiek już powróciło i nic się nie słyszy tylko jak ich asie basie i Marysie równo kupki robia.w zeszłym roku boom a i w tym zaraz połowa poleci.I (usunięte przez administratora) e masz asie basie czy Marysie (usunięte przez administratora) równo.a tu niektóre od razu chore na pge beda.Taka polityka.

była pracownica
@były pracownik

Zapomniałeś jeszcze dodać, że za pracownika PGE całą pracę wykonują właśnie ci agencyjni, których traktuje się jak śmieci - i dopiero teraz mamy CAŁĄ PRAWDĘ :P

gość

pisz tylko pochlebne, jedynie słuszne, żadnych innych!

Wykończona

'Po prostu porzuciłaś pracę.' -zdanie nieadekwatne, co do mojej osoby. Chyba jakaś pomyłka :) zły trop. Kończę czytanie tych wypocin. Szkoda jest mojego cennego czasu, który bardzo szanuję. Powodzonka w wielkim świecie pge! A twu!

Wykończonym być po miesiącu pracy - śmiech na sali
@Wykończona

Skoro stać Cię na więcej niż rozmowa z klientem na czas to po co w ogóle przyszłaś tu do pracy? Naprawdę nie wiedziałaś, że w Contact Center praca polega na rozmowie z klientami? Prawda jest taka, że chciałaś tylko przesiedzieć szkolenie, dostać pieniądze i lecieć dalej. Nie raz i nie jedną osobę pytałaś ile będziesz musiała pracować, żeby dostać kasę za szkolenie... Mylne jest Twoje wrażenie, że jesteś na tym forum anonimowa.

Wykończona
@Wykończonym być po miesiącu pracy - śmiech na sali

Haha, mylne moje wrażenie, że jestem tu anonimowa :D a czy ja próbuję sie ukryć? Czy staram się dochować anonimowości? Nie zależy mi na opinii ludzi z PGE. Poza tym, to trochę zabrzmiało jak groźba, co do mojej anonimowości. Więc rzucę jedną dobrą radą- ważyć słowa w komentarzach :))))

Hejterka_Wykończonej
@Wykończona

Nie zależy Ci na opinii ludzi z PGE, a jednak mimo podkreślania, że kończysz ta dyskusje ponownie tu zaglądasz, czytasz i odpowiadasz na komentarze. Nie starasz sie dochować anonimowości, a jednak nie podpisujesz swoich wypocin imieniem i nazwiskiem. Radzisz ważyć słowa w komentarzach, ale sama w słowach nie przebierasz. Mało mnie odchodzą rady takiej żałosnej osóbki...

@Hejterka_Wykończonej

Masz, dam Ci lajka hahahaha

Wykończona

Masz, znowu dam Ci lajka :D śledzę, bo poprę każdą złą opinię tutaj. Takie firmy jak PGE niestety trzeba wrzucać na światło dzienne. A, że czasem mam ochotę się pośmiać, to sobie napiszę komentarz, na który od razu dostanę odpowiedź :D

Moja opinia

jak najdalej od PGE, dobrze radzę! szkoda nerwów, czasu, no i ZDROWIA! (zdrowie psychiczne i fizyczne = bezcenne!)

Śmiech

@Wykończona jak czytam Twoje wpisy to aż płakać mi się chce osoba pracowita to jedno ale piszesz jestem osobą pracowita a po chwili jak chce wolne to je biorę bo mam taki kaprys taki sposób myślenia mają lenie a nie osoby pracowite oczywiście masz prawo wydać własną opinię ale może warto dawać opinie realne. Ja jakiś czas temu pracowałem w cc mam ustawione powiadomienia o opiniach i z ciekawości je czytam i szczerze są prawdziwe i wymyślone opinie zgadzam się z tym ze konsultanci bardzo chętnie pomagają innym bo taka atmosfera tam panuje ale trzeba pamiętać że mamy dużo dostępnych materiałów z których nie korzystamy bo łatwiej wstać i pójść po gotowa odpowiedz tez tak robiłem ogólnie miło wspominam czas tam spędzony tak jak w każdym cc liczy się czas i wyniki taki klimat

PGE: opinia niedostateczna

PGE = koszmar !!!

Parowa czy kabanosy nie wazne

Opinie są o pge a nie o kolejnej agencji pracującej na zlecenie.skad w ogóle tu dyskusja agencyjnych.jestes dziś jutro może Cię nie byc.masz prawo odejść w każdej chwili.nie potrzeba zwolnienia l4.dzwonisz i nie przychodzisz.a wrócić możesz bo potrzebują dobrej taniej siły. To pracownicy pge są związani i reprezentują firmę nazwiskiem.o agencyjnych się nie mówi Nigdzie !!!!!!

NICK

PGE to po prostu moim zdaniem oszuści Uczą złego postępowania innych młodych ludzi, uczą i utrwalają złe nawyki.! Dobra mina do złej gry to standard. Forma ma być na 5+ natomiast praca, jakość pracy, jakość morale, moralność personalna nikomu w PGE nie jest drogą i ważną. Dla mnie to szambo wciągające i hodujące oszustów i nierobów manipulujących potem klientami bez mrugnięcia okiem. Chcesz żyć w takim, proszę, twoja wola :) Ja wolę pracować z uczciwymi i normalnymi ludźmi. Pozdrawiam

Parówa z tajnej Psiej Agencji

Czyścioszku z PGE ktoś Ci błąd zarejestrował że tak sie sadzisz na brudasów i parobków z Agencji. Widać, że życie Ci do d...py nie weszło porządnie skoro tak piszesz o ludzach który czesto nie mają wyboru i szukają każdej pracy. Zasady pracy są dla wszystkich takie same a patrzac na lepszych pracowników z PGE czytaj 3 pietro można odnieść wrażenie, że dla Was raporty, limity, błędy czy rankingi to jakaś abstrakcja. Jakbyście z kosmosu sie urwali a ktoś żądał od Was nauki chińskiego. A jak już pojawia się zmiana obowiązków lub dochodzą nowe to sie zaczyna sapanie i oczywiście zwolnienia bo na zdrowiu natychmiast pewne osoby podupadają.

nie polecam!

Przestrzegam przed PGE, a w szczególności przed ludźmi pracującymi w biurach rozliczeń PGE dystrybucja! Przykładowo jest tam taka Pani Chmielewska, która moim zdaniem: nie ma szacunku dla ludzi, manipuluje faktami, złośliwie proceduje błędy, narzuca wolę. Moim zdaniem Ta pani Chmielewska z PGE Dystrybucja działa destrukcyjnie, buduje zły wizerunek całemu PGE, cierpią na tym inni ludzie

k.

Przestrzegam przed kontaktami z PGE S A ! Problemy, męczarnia, problemy, bałagan, problemy, męczarnia itd itd

CN

PGE to jakiś KOSZMAR!!! Jak w ogóle takie coś jeszcze istnieje na rynku?

Franek

Miałem tą osobistą nieprzyjemność pracować w tym burdelu na kółkach nawet dość długo - 14 miesięcy. Długo zastanawiałem się czy szukać innej pracy skoro tu ogarniam temat ale to co się działo w tej firmie jeszcze bardziej utwierdziło mnie aby szukać czegoś innego. Dostałem pracę w mBanku również na infolinii i porównując jak to działa tutaj a jak w PGE to jak porównanie nieba i ziemi. Przede wszystkim porządne szkolenie, które trwało miesiąc (szkolenie podstawowe) w PGE tydzień i to raczej takie po łebkach aby do przodu. Druga sprawa umowa przez firmę a nie żadną agencję, pensja również dużo lepsza, na początku 1500 netto później 2100 netto + premie za sprzedaż co powoduje, że jak dobry miesiąc to i 4 tys można przekroczyć. W PGE zarobić więcej niż 2000 zł to marzenie ściętej głowy. Gdy przekroczę przerwę nikt na mnie nie warczy ani nie truje, że spóźniłem się 5 minut. Spóźniłeś się to odrobisz proste, nie ma z tego tytułu innych konsekwencji. Poza tym w konkursach organizowanych można wygrać coś ciekawszego niż uścisk dłoni kierownika. Szczerze odradzam aby szukać zatrudnienia w PGE chyba, że ktoś lubi być gnojony. Dziwie się ludziom, którzy dalej tam pracują na tych śmieciówkach przez agencję. Ludzi obudźcie się oni was wykorzystują i traktują jak bydło, gorzej niż niewolników. W Łodzi jest mnóstwo infolinii a gorszej niż PGE to nie ma. Praca w tym syfie to najgorsze co mnie spotkało, żałuje tylko mojego wysiłku jaki włożyłem w tą prace (parę razy byłem w czołówce rankingu) ale trudno było minęło. Jedyne co dobrze wspominam to ludzie, którzy tam pracują (oprócz SV) zawsze pomocni i koleżeńscy. Jeśli to czytacie to łącze się z wami w bólu, pozdro

typowy Janusz

Czytając te wszystkie opinie trzeba przyznać, że jest w tym wszystkim ziarenko prawdy. Przychodząc do pracy w PGE nie ma co liczyć na umowę z tą firmą, jedynie z agencją. Druga sprawa możliwości awansu praktycznie nie ma. tzn jest z młodszego konsultanta na starszego konsultanta co w rzeczywistości powoduje, że masz +1zł brutto/godz i masę innych obowiązków. Awans na stanowisko SV jest raczej nie możliwe ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Gdy ktoś z nich odejdzie wtedy organizowany jest konkurs ale zwycięzca nie zawsze na to zasługuje. Nie będę dyskutował czy to znajomości czy nie ale jest to fakt i wszyscy o tym dobrze widzą tylko każdy udaje, że tak nie jest. Szczęście mieli Ci, którym udało się dostać na maile. Jest to łatwiejsze niż ciągłe gadanie przygłupami, którzy dzwonią po 10 razy. Sama struktura PGE jest źle zorganizowana, ale to dlatego, że władze spółki za wszelką cenę chcą oszczędzać. Szkoda tylko, że nie tam gdzie trzeba. Zwróćcie uwagę na szkolenia jakie mają pracownicy na infolinii banku. Trwają od 1 mc do nawet 3. Tutaj tydzień! Nic więc dziwnego, że jest duża rotacja skoro po tygodniowym szkoleniu wrzucamy pracownika na głęboką wodę. Tym którzy zależy na pracy zostają reszta odchodzi czyli jakieś 95%. Zamykane są BOK przez co klienci muszą jeździć po 50 km stać pół dnia w kolejce żeby na sam koniec dowiedzieć się ze niczego nie załatwią bo konsultant nie przekazał dokładnych informacji. Co do pracy jest ona ciężka i tyra banie nie ma co ale da się znieść. Wypłata mogła być lepsza ale tragedii też nie ma. Denerwujące jest jednak kiedy wychodzisz z toalety po "dłuższym posiedzeniu" i nagle SVO krzyczy dlaczego przekroczyłeś przerwę. Ostatnia kwestia jest taka, że PGE faktycznie ma w du*pie pracownika, żałują na wszystko. Masz siedzieć, pracować i się nie wychylać, nie zdawać pytań i robić to co każą. I tak sytuacja z wodą jest prawdziwa, dla pracowników zatrudnionych przez agencje wody nie ma...

oszukany nie raz przez PGE
@typowy Janusz

Cytuję: "...PGE faktycznie ma w du*pie pracownika, żałują na wszystko. Masz siedzieć, pracować i się nie wychylać, nie zdawać pytań i robić to co każą..." Z tym się zgadza, bo nie tylko mają w (cyt) własny personel ale i klientów co dobitnie świadczy kto kieruje na szczycie tym bałaganem i gdzie mają klientów Moim zdaniem już dawno powinien się niejeden prokurator zająć praktykami PGE Dystrybucja W szczególności praktykami PGE wobec użytkowników którzy śmieli założyć sobie na własny dach OZE PGE Dystrybucja to jakiś koszmar = państwo w państwie!!!

Kajosz

SVM o których jest tu często mowa to osoby, które przeszły tą samą ścieżkę co sami konsultanci. Wszyscy zostali docenieni za swoją pracę i innowacyjność. Jeżeli ktoś piszę , że są niepomocni to widocznie przyzwyczajony jest do gotowych rozwiązań. Call Center PGE to nie jest miejsce dla osób, które będą "mierne,wierne, ale bierne". Jedyną wadą jest brak rozwoju tj. umowy z PGE. "Pan z Plusa", który jest obecnie przełożonym większości SVM oraz konsultantów nie pomaga w prowadzeniu normalnej polityki zatrudnienia w tej firmie. Jeśli ktoś liczy na zatrudnienie przez PGE to może swoje zamiary odrzucić w kąt. W tej firmie nie było, nie ma i nie będzie normalnego zatrudnienia bezpośrednio. Jest to mrzonka. Mam olbrzymi szacunek dla osób,które pracują w Call Center PGE. Jesteście wspaniali ale niedoceniani.

Zostaw merytoryczną opinię o PGE Obrót - Łódź

• Jak się pracuje w PGE Obrót?

Zobacz opinie na temat firmy PGE Obrót tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGE Obrót?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 0 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PGE Obrót?

Kandydaci do pracy w PGE Obrót napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PGE Obrót