Opinie o PGE Obrót w Łódź 8-go Marca 6

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PGE Obrót. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PGE Obrót o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGE Obrót w Łódź 8-go Marca 6

A w PGE nie ma dodatków?

Z przykrością muszę stwierdzić że pracujemy na osoby które dostają bardzo dobre pieniądze naszym kosztem

Justyna
@anonymous

A oni jeszcze traktują nas jak motłoch...

Inny

Hej powiedzicie proszę po co pisać takie głupie i nie miłe opinie. Sami takim sposobem przyspażamy sobie więcej pracy. Zamiast pokazać nowym osobom że jest fajnie to ich odstraszamy. W ten sposób ludzie odchodzą a my musimy walczyć z kolejkami. Pokażmy że zmieniamy swoje otoczenie na lepsze i działamy żeby atmosfera była lepsza skoro jak piszecie nie jest. Szczerą rozmowa można zdziałać więcej niż obgadywaniem kogoś za plecami.

polonistka
@Inny

niemiłe pisze się razem a przysporzyć przez "rz" ;P Czyli martwicie się o własne tyłki, żeby czasem się nie przepracować :P

Ostra dzida

Jest ok. Ludzie mili. Warunki pracy jak na Call Center ok. Supercisorki tez ludzie mogą mieć gorszy dzień. Nie ma co marudzić.

nie-tępa dzida
@Ostra dzida

Supercisiorki...?! Dobre! To pewnie od tego, że cisną podwładnych, żeby jak najwięcej ofertowali ;P

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno

Ja już gram. Tylko jak ta gierka skończy się dla Ciebie? Czas pokaże.

Piłka

Gramy jutro :D

Druga piłka
@Piłka

Gramy!

Kiełbasa drobiowa 99% mięsa

Trzeba powiedzic wreszcie szczerą prawdę o tej pracy. Moim zdaniem jest całkiem fajna. Miła atmosfera, fajni ludzie, Krzysiek jest spoko szefem. Organizacja pracy myślę że bez większego zarzutu. Praca na jakiś czas na tak zwaną rozgrzewkę zawodową. Pozdrawiam CC

;)
@Kiełbasa drobiowa 99% mięsa

Chyba zaczęli im płacić za pozytywne komentarze... ;P

@Kiełbasa drobiowa 99% mięsa

Nie, to piszą je Ci, którzy się przeraziło, że jak nikt tam nie będzie chciał pracować to oni nie będą już mogli w Pidżi leniuchować ;)

Ktoś taki jak Ty

Polecam na pierwszą pracę np. dla studenta. Nie jest to praca dla NASA wiec nie ma co wymagać super wysublimowanych obowiązków i nie wiadomo jakiej drabinki awansów.

Szczera prawda. Nie każdy może. Tylko te osoby co od dłuższego czasu się podlizuja i zdają relacje górze. Można przyjąć że każdego dnia

Peter
@anonymous

i każdej chwili nawet :P

Mrrr

Od kiedy jest fajna atmosfera bo nie zauważyłem tego jeszcze. I idź do szkoły bo jak Ty tak pracujesz jak formułujesz zdania to muszę przyznać że naprawdę wartościowy z Ciebie pracownik

szczera
@Mrrr

Ona pisała ze swojej perspektywy, że fajna czyli tych, co mogą się o...dalać, grać w piłkarzyki, plotkować i jeszcze takie tam inne...

Mrrr

No tak 20 minut gra jedna osoba a 4 osoby jak grają to wychodzi 80 minut. Przy 12 osobach to już jest 240 minut. To są 4h które zostaje jedna osoba na nadgodzinach. Więc pytam czemu służą te nadgodziny?

B
@Mrrr

A może policzysz wasze siedzenie w telefonach na „obsłudze klienta” lub przeciąganie logowania przy awariach... co sąsiadko Ty tego pewnie nie robisz, jesteś czysta jak łza ??? Żałosne! Szkoda że tacy ludzie są wśród nas i psują fajną atmosferę. Ale karma wraca:)

On

Nadgodziny chyba są po to żeby poplotkowac i nic nie robić. No może trochę pograć na piłkarzykach ale kierownictwo tego nie widzi bo wychodzi z pracy dużo wcześniej

grrrr
@On

Żebyście Wy wszyscy byli tacy mądrzy w pracy jak tu jesteście to było by super. Pisać anonimowe komentarze każdy głupek potrafi. Masz cos do mnie? Powiedz w twarz. A jesli chcesz możemy sie zamienić na jeden dzień. Ja pójdę na Twoje miejsce a Ty na moje. Tylko ze ja poradzę sobie bez problemu z połączeniami czy mailami czy co tam jeszcze robisz, a Ty z moja praca...hmm...chyba ze sie mylę, sprawdź sie, spróbuj, pokaz mi jak wiele umiesz, pokaz ze potrafisz wiecej niz ja, bo chyba nie jestes mądry tylko tutaj, na anonimowym portalu? A jak juz udowodnisz ile wiesz, ile potrafisz, jakie masz doświadczenie i wykształcenie to wierz mi nikt Ci nie zabroni pograć 20 minut w piłkarzyki.

mrrr
@grrrr

Mój drogi geniuszu, masz takie wykształcenie, a nie wiesz, że "BYŁOBY" pisze się razem? Ostatnio jedna z Sv chciała też "porzyczyć" pendrive. Jeżeli jest tak ciężko być supervisorem to po co się tam pchałaś? Nie oceniam co Ty tam sobie robisz w godzinach pracy, ale jakoś nigdy nie udało mi się Ciebie zauważyć, że podczas nadgodzin odbierasz telefony, czy odpisujesz na maile. Jakoś nie wszyscy SV zostają na nadgodziny? Dlaczego? Może swoje obowiązki wykonują w godzinach pracy? Ty potrzebujesz na to więcej czasu? Może przez te 8h jak powinnaś pracować, warto BYŁOBY skupić się na pracy, a nie na pogaduchach, przeglądaniem stron internetowych (to prawda, co pisali inni, sporo czasu poświęcasz na przeglądanie stron www. niezwiązanych z obowiązkami służbowymi). Nie chodzi o to żeby wam SV dowalić, bo wiadomo też macie swoje przerwy, ale czasem chyba za długie...

Maly

Ma ktos moze jakieś plany odnośnie Sylwestra? Może jakiś klub?

B

zycze aby osoby piszące te niskiego lotu opinie miały tyle zacięcia do pracy , co dziewczyny. Zanim ocenicie innych sami spójrzcie na siebie !

b
@B

Gdyby inni pracownicy mieli tyle "zacięcia" do pracy to robota leżałaby jak "ziemia odłogiem", nie nie byłoby zrobione a call center niebawem rozwiązane

A
@b

Ciekawe skąd wszyscy tak doskonale wiedza kto ile robi?

C
@A

Jak już wielokrotnie pisali inni, z nicnierobieniem przełożeni nie kryją się wcale...lenistwo widać na pierwszy rzut oka, choć bardzo muszą się namęczyć, że są zapracowani to im nie wychodzi :(

Nie watpię w to że Twoja ocena jest naprade ważna .Muszą miec naprawdę zapał do pracy.Tylko czy zapał będzie do tych lotów napradwę taki duży żeby przeskoczyc najwyższe skrzydła?

Zaniepokojony

Jestem na umowie zlecenie z agencji. Umowe mam do konca miesiaca ale niestety w trakcie trwania umowy zlamalem reke, mam L4. W umowie jest zapis ze przy nie wywiazaniu sie z umowy zabiora mi polowe wynagrodzenia. Czy dotyczy to rowniez choroby czy jak w moim przypadku zlamania reki? Czy zwolnienie usprawiedliwia moja nieobecnosc w trakcie trwania umowe i dostane pieniadze za wszystkie przepracowane godziny? Czy tylko za polowe?

@Zaniepokojony

Usprawiedliwia. Będziesz mieć wypłatę za wszystkie przepracowane godziny.

A

Anonymous jesteś żałosna!!! Plujesz jadem na prawo i lewo!!! Knujesz, kłamiesz a w pracy grasz koleżankę. Pamiętaj że to kiedyś do Ciebie wróci i to podwójnie!!! Z dala od takich przyjaznych i szczerych jak ty.

adix

Może jak połączą to zmieni się kierownictwo a nowe przyjrzy się pracy osób które mają umowę na czas próbny i nie będzie wtedy załatwiania po znajomości

Ciocia dobra rada

Rzygać mi się chcę jak czytam Wasze opinie, które nie dotyczą samego pracodawcy. A odbywają się tutaj jakieś rozgrywki personalne. Nikt z Was nie ma tyle odwagi by podejść i powiedzieć komuś prosto w twarz co o nim myśli. Na szczęście nie przyszło mi z Wami pracować, bo w tak toksycznym i fałszywym środowisku nie chciałabym pracować. Za rozwój kariery każdy odpowiada sam, a jeśli Wasza kariera stoi w miejscu to tylko przez to, że zamiast skupiać się na pracy, siedzicie tutaj i obgadujecie ludzi, którym "cześć" na korytarzu odpowiadacie. Pretensje możecie mieć wyłącznie do siebie. Zamiast snuć domysły o romansach i nic nie robieniu, skupcie się na własnych nosach pełnych wągrów i zróbcie coś ze swoim życiem. Poza tym PGE powinno tutaj przyjść, przeczytać jakich zatrudnia ludzi i wyrzucić tych fałszywych na zbity pysk!

człowiek bez koneksji
@Ciocia dobra rada

Jak to nie dotyczą pracodawcy?! A zwalnianie ludzi, żeby zatrudnić po znajomości, to nic innego jak (usunięte przez administratora)

szczera prawda
@Ciocia dobra rada

A kto tu jest FAŁSZYWY ?! Jak ktoś ma odwagę prawdę napisać o PGE to odrazu fałszywy...?! Zarząd powinien być zadowolony, że ktoś ma odwagę pisać prawdę, bo FAŁSZYWI to Ci, co wiedzą jak tam jest a piszą pozytywne opinie -najpewniej to szefostwo, które obawia się, że Prezesi się dowiedzą, że Ci na kierowniczych stanowiskach się obijają :P Jeśli zarządzający firmą nic nie zrobią na lepsze, to sami wczesniej czy później wylecą, bo sprawy same się nie załatwią i ktoś za ten bu.del odpowie !

Czwarta pseudoprzyjaciółka

Niestety nie wszystkie mogą, jedna z nich bardzo przez to ubolewa, że musi siedzieć trzeźwa, ale jest w ciąży.

Zostaw merytoryczną opinię o PGE Obrót - Łódź

• Jak się pracuje w PGE Obrót?

Zobacz opinie na temat firmy PGE Obrót tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGE Obrót?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 0 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PGE Obrót?

Kandydaci do pracy w PGE Obrót napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PGE Obrót