INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Katarzyna

@ciekawa, po Twoich wypowiedziach wnoszę, że pracujesz w incom polska. Możesz napisać coś więcej o pracy w tym miejscu? W jakim trybie się ona odbywa? @hmm, wydaje mi się, że także jesteś pracownikiem tej firmy. Długo już jesteś związany z incom polska? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tej firmie? Bardzo proszę osoby wypowiadające się poniżej o kulturalne wypowiedzi na forum i nieobrażanie nikogo!

ciekawa
@Katarzyna

Praca w firmie Incom nie jest szczytem marzeń. Pomimo tego pozytywnych tematów wcale nie jest mało: wypłata na czas, autobus bezpłatny, medicover. Praca wymaga dużej precyzji a nie szybkości (fajnie jak by było to i to). Wysiłek fizyczny nie jest zbytnio intensywny, ponieważ często jest zmiana materiału gdy można odetchnąć. Jedyne co to jest problem że praca wymaga stania, chodzenia, wchodzenia na stół i schodzenia z niego. Ale do tego też można przyzwyczaić się. Awans jest możliwy, nie ma dyskryminacji pod względem płci ani narodowości. Ja pracuję w zgranej ekipie i nie narzekam. Patrząc jak pozostali donoszą na siebie i plują jadem to nie dziwie się że takie wpisy pojawiają się tutaj.

Katarzyna

@anonymous, mimo wszystko jednak prosiłabym o nie obrażanie nikogo. Szanujmy się wzajemnie. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w incom polska w Szczecinie? Jaka atmosfera panuje w tej firmie? Czy praca w niej jest rozwojowa? Zachęcam do wypowiadania się!

Abc

Witam. Czy u was są szkodliwe warunki ? Chodzi mi o pył. Jak się wam pracuje? Byłbym wdzięczny za info. Jak z kierownictwem ? Bo podobno ktoś tam na dniach odszedł. Generalnie chciałbym wiedzieć czy ktoś nad tym wszystkim panuje czy jest bajzel (bo podobno jest ale nie wiem czy prawda)? Kto tam o czym decyduje-pytam konkretnie o tą halę z włóknem szklanym (Glass - tak mówią) Jak wam się pracuje? Macie jakieś dodatki? Bo zarobki nie powalają. Ale może się mylę. Ile macie na rękę? Czy jest możliwość dorobienia ( nadgodziny albo coś) ? Dzięki za info i pomoc

@Abc

Na hali jest teraz gorąco że masakra ,leje się z człowieka że takie pieniądze nie są tego warte bo o socjal to można pomarzyć ,nie mówiąc o włóknie szklanym.

@Abc

Szkodliwych warunków nie ma , a teraz jak jest ciepło to włókno szklane tak się ciebie czepia że cię swędzi ,skórę masz czerwoną i jakieś czerwoną, a jak ma własne okulary lecznicze nosisz niestety szkła się rysują i masz dodatkowe koszty wymiany plus okulista na którego czekasz pół roku na receptę żeby mieć zniżkę . A tak poza tym klimat wariuje to co teraz to początek ,w ciągu kolejnych 5 lat czeka nas znaczne ocieplenie klimatu ,a wina człowieka w dużej mierze.

Trelemorele

Upał jest straszny Padasz po dwóch godzinach na twarz. Zakazane zostało noszenie bluzek na ramiączkach . Wszystkiego się czepiają. Incom to już nie ten incom co kiedyś. Wczoraj na hali termometry pokazywały 30 stopni

@Trelemorele

30 stopni, było też nawet 32 stopnie ,a jutro ma być najgorzej ,niech przeczytają co mówią na ten temat,brak koncentracji i inne rzeczy, a oni sobie lecą, ile osób też zasłabło a oni dalej nic nie robią, chyba chcą się przejechać kiedyś w końcu .

NICK
@Trelemorele

Jak to zakazane bluzki na ramiączkach? Przecież połowa dziewczyn tak chodzi, paniusie z preformów, anorektyczki z płaską twarzą, nogi jak patyki, spodenki takie że pół (usunięte przez administratora) widać, dekolt do pępka pokazujący wątpliwe wdzięki. A reszta w kombinezonach po szyję. Coś tu chyba jest nie tak. Albo wszyscy albo nikt.

Xyz
@NICK

Masz rację co do tych kreacji karnawałowych ale nie przesadzaj pisząc że ktoś chodzi w kombinezonach po szyję zapiętych.

Pracownik Produkcji

Szczerze mówiąc to na rozmowie nie było szału. Pytali czy jestem sprawny fizycznie i czy mam chęci. Pokazali mi chale z i pytali gdzie wcześniej pracowałem i czy nie będzie problemu z dojazdem do pracy. dodano że praca trzy zmianowa. Cztery dni pracy, dzień wolnego i znów cztery dni pracy. Teraz to mają zastanowić się i dać znać na początku nowego tyg. J

Katarzyna

@Min, rozumiem. Wygląda na to, że warto poruszyć tę kwestię z odpowiednimi osobami w firmie. @Marty, długo już pracujesz w incom polska? Jakie Twoim zdaniem zmiany powinny zajść w firmie, aby była bardziej atrakcyjnym pracodawcą zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? @Trelemorele, czy w pracy obowiązuje pracowników dresscode? W jakim trybie pracuje się w incom polska?

Katarzyna

@anonymous, dziękuję za wyrażenie opinii. Rozumiem, że jakby nie straszliwy upał panujący na sali to praca w tej firmie jest całkiem ok? Może trzeba porozmawiać z pracodawcą na ten temat? Może istnieje możliwość wprowadzenia nawiewu lub klimatyzacji by polepszyć warunki pracy? Jeżeli, jeszcze nie rozmawialiście na ten temat z pracodawcą to może czas najwyższy.

Eryk
@Katarzyna

Praca jest całkiem ok, nie jest jakaś bardzo ciężka i zarobki całkiem dobre porównując do innych firm w okolicy. I to też nie jest takie proste. Pracuję już 3 lata. To jest wynajęta hala, bardziej pod magazyn niż pod produkcję. Nie ma tam okien, które można otworzyć, nie ma klimy, nie można mieć ze sobą napojów. Jedyne co firma była w stanie nam zaoferować to podwieszane na ścianie wentylatory. Niestety te po tygodniu były już całe oblepione włóknem szklanym i różowym szkodliwym klejem, z którym się tam pracuje. I ten (usunięte przez administratora) jeszcze bardziej się unosił. Może to i coś daje, ale jeśli na jeden stół przy ktorym robi 20 osób jest jeden mały wiatraczek to nic to nie daje.... Aktualnie pracodawcy nie ma. Nie ma tam żadnego dyrektora. To hiszpańska firma i rządzą Hiszpanie. A dla nich temperatura jest w porządku bo oni przyzwyczajeni. Polscy kierownicy wzruszają ramionami albo uciekają na L4 bo boją się o stołki. Najczęstszy tekst? "ja mam związane ręce" "to nie ode mnie zależy" "zapytajcie się hiszpanów i róbcie tak jak oni chcą" Dla mnie osobiście największym minusem pracy jest jej zmienność i zero przepływu informacji. Pracujesz sobie na spokojnie a nagle ktoś mówi że zamiast 4 zmian masz 3 i będą mieszać ludzi. Od poniedziałku idziesz nowym systemem. Nikt nic nie wie. Pytasz i pytasz, w końcu w piątek wieczorem albo w sobotę poinformują cię że przychodzisz zamiast na nockę to na rano. I nie informują cię kadry oficjalnie, nie ma tam oficjalnych informacji. Albo zadzwoni do ciebie kolega ze zmiany który te informacje dostał albo nie. Tak jak w tamten poniedziałek - ludzie jadą na 14, tak mają w grafiku. Wpadasz na halę a jakaś randomowa osoba wywala oczy "jak to przecież wy mieliście mieć na 6 rano". Średnio ogarnięty brygadzista każe wypisywać urlopy, heja do domu i jutro na 6. Ale ty nie chcesz urlopu bo są wakacje i ci szkoda. No ale uj, pan każe sługa musi xD umówisz się do lekarza a tu dzień wcześniej powiedzą, że nie ma zamówień i musisz przyjść do kogoś innego na zmianę i likwidują nocki. i uj już po lekarzu xD są wakacje i każdy ma swoje plany. Niestety, nie w tej firmie. Pomijając ostatnią żenującą sytuację, obiecali ludziom wyjazd szkoleniowy do Chin, kazali na szybko papiery wyrabiać, paszporty, szczepić się, przewrócić do góry nogami swoje życie i..... wyjazd wstrzymany i nikt nie pojedzie. Tak samo było z Anglią kilka lat temu. A kto odda kasę za to wszystko? No nikt.

@Eryk

Bo to jest państwo w państwie bo gdyby nasz rząd stawiał twardo warunki to by nie było tego i by Hiszpanie tak nie podskakiwali ten nasz Morawiecki powinien się wziąść za to a nie firm narobić a o ni o co robią ,robią z nas 3 świat drugich chińczyków

@Katarzyna

A znowu nie ma ręczników papierowych kpiny sobie już robią ,nie dość że swoje ubranie masz we włóknie gdzie szafki powinny być na odzież czystą oddzielnie

Kociak
@anonymous

Przecież są szafki podwójne na odzież czystą i odzież roboczą. Wystarczy iść do biura po nową szafkę. Jak byłam ostatnio mieli jeszcze dużo podwójnych szafek wolnych.

@Katarzyna

Zostało nam już dawno powiedziane,ze firmy nie stać na klimatyzację.

cleo

Cześć. A jak w tej firmie wygląda sytuacja w dziale jakości ? Z kim i jak sie pracuje ?

@cleo

Dział Jakości?! Raczej dział nierobów chodzą po hali 8 h i udają, że Cię sprawdzają a tak na prawde nie mają zielonego pojęcia o tym co robisz bo skąd mogą wiedziec skoro ich nikt nie wyszkolił. Przychodzą do pracy po to aby sie ponudzic i robić ciągłe przerwy na papierosa. Pracownicy na produkcji wiedzą wiecej niż oni.Jezeli jestes dziewczyną to masz na wejsciu juz po (usunięte przez administratora) bo Mateusz sie dosłowniee na Ciebie rzuci i bedzię mówił w sposob jaki nie powinien.

Marty
@cleo

No i mimo ankiet o mobbingu itp. to taki Mateusz czy cell leader shellglassa dalej pracują, odnośnie warunków pracy to tragedia. Zgłaszanie problemów przełożonym kończy się tak że stajesz się większą ofiarą bo bardziej Ciebie dojadą.Rada dla pracujących lub zaczynających, nie zgłaszać problemów tylko udawać że jest ok i szukać nowej pracy

Katarzyna

@Min, ale czy do pracy w incom polska bez problemu przyjmowane są także osoby polskiego pochodzenia? Czy ta bariera językowa, o której wspominasz, sprawia Wam duży problem? Może warto byłoby zastanowić się nad jakimś tłumaczem lub kursem dla tych osób. @Q, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w incom polska w Szczecinie. Jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy? Polecasz aplikować do pracy w tej firmy? Zachęcam do dodania komentarza.

@Katarzyna

Tak.Jest to duży problem.Ukraińcy ,którzy mówią po polsku też są zmęcZeni wiecznymi tlumaczeniami tym ,którzy nie rozumieją ani słowa po polsku.

Wiarygodny

Powiem Wam teraz prawdę najprawdziwszą. Praca ciężka nie jest, zwłaszcza na 2 i 3 zmianie - każdy wie o co chodzi :) Większość woli ciszę lub dźwięk maszyn niż repertuar disco polo typu majteczki w kropeczki czy dzikie techno rodem z Manieczek. Słuchając tego 8 h człowiek zapomina jak się nazywa. Co do premii to nie przypominam sobie aby była zabierana za nic. Już nie pamiętam aby ktokolwiek od nas miał za coś zabrane. Ostatnio dość częstym zjawiskiem jest wracanie pracowników, którzy już tu wcześniej pracowali - chyba każdy dział ma takiego pracownika który odszedł bo znalazł "pracę idealną" świadczy to że nie taki Incom straszny jakim go malują. Oby wszyscy szukający problemu na siłę znajdą swą "pracę idealną" bo tacy ludzie nigdy się nie zmieniają i widzą problem wszędzie tylko nie w sobie. Hiszpanie jak Hiszpanie zgadzam się w pełni choć ostatnio się uspokoili i już się tak nie panoszą.

@Wiarygodny

nasza obojętność grozi nam wymarciem jak tak dalej będzie

I jak by paru ludzi zasłabło to by się nauczyli ,bo inaczej to nic nie da, mają gdzieś nie przejmują się że ludzie ledwo żyją.

Katarzyna

@ketidrap, rozumiem, dziękuję za Twoją wypowiedź. Długo już pracujesz w incom polska? Czy w firmie prowadzone są aktualnie jakieś ciekawe rekrutacje? Może ktoś z Was brał ostatnio udział w jakiejś? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią na temat jej przebiegu!

@Katarzyna

Przyjmują ukriańców,nic po polsku nie rozumieją,ciężko jest nam pracować z takimi ludźmi przez barierę językową.

Q
@Min

Min - polaczku. Pracują tu również ludzie z Ukrainy którzy świetnie mówią po polsku i napewno służą pomocą jeśli jest potrzebne tłumaczenie. Tylko czy ty chcesz się z nimi porozumieć? Dla chcącego nic trudnego, a złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy.

Katarzyna

@Pinki, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w incom polska. Możesz napisać coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Jest jakiś socjal w firmie? @Wiarygodny, a możesz napisać, jak wygląda Twój przykładowy dzień w pracy? Piszesz że jesteś zadowolony szczególnie z drugiej i trzeciej zmiany. Dlaczego? @Kociak, czy taką informację przekazał pracodawca? Jakiego typu benefity są przewidziane?

@Katarzyna

dlatego ze na 2 i 3 zmianie nie ma kierowników, bhpowca i wszystkich którzy trzymają rygor, co z tego jak na 1 zmianie chodzisz jak w zegarku Panie Wiarygodny i jesteś jedynie mieć od zap*erdalania, może Pan za długo już w tej firmie siedzi i zwyczajnie nie wie, że może mu się pracować dużo lepiej.

Katarzyna

@anonymous, dziękuję za Twoją rozbudowaną odpowiedź. Pozdrawiam i życzę wiele dobrego! Jak oceniacie pracę w incom polska? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

Kociak
@Katarzyna

od stycznia będą benefity socjalne

Muzykalny

Dobrze wiesz dlaczego wprowadzono zakaz. Znalazły się osoby które muzykę tak głośno słuchali że sam nie mogłem wytrzymać. Raz że głośno to jeszcze kilka "Dj-ów" równocześnie puszczało różne utworu. Można było oszaleć. Gdyby wszyscy szanowali się na wzajem i po cichu słuchali muzykę to tematu by niebyło. A tak mamy co mamy. Obserwowałem tą sytuację od początku także dobrze wiem jak to było. Pracowałeś kiedyś w jakieś innej firmie gdzie podczas pracy mogłeś sobie pozwolić na takie harce? Praca jak praca, każdy kto tu pracuje dobrze wie jaki "zapiernicz", zwłaszcza teraz. Wiele firm otwiera się także świat stoi otworem. Źle ci to ruszaj na podbój innych firm gdzie muzyka będzie ci huczeć aż będzie Ci miło. Sugeruję dyskoteki :)

ketidrap

ta firma to tragedia, pracowałem tam jakiś czas temu i wytrzymałem w tym pierdzielniku 2 tygodnie, atmosfera okropna, brygadzistka rzuca palete na srodku sciezki komunikacyjnej by zaraz zrobić awanturę sztaplarzowi "dlaczego to tutaj leży?" kompletna patologia :D lecą po premii za wszystko co się da, 2 minuty z przerwy się spóźnisz i zaraz ucinka jakiegoś procenta, zakład dosyć duży, woda jedynie w pomieszczeniach socjalnych i surowy zakaz wnoszenia swoich napoi na halę, porażka

@ketidrap

Ale ty bzdury człowieku piszesz. Nic z tego nie jest prawdą.

@pracownik

wszystko jest prawdą, dział szycia, brygadzistka nie wiem z jakiego działu była

Katarzyna

@Fibek, długo już pracujesz w incom polska? Jaka atmosfera panuje w firmie? @Byku, rozumiem, że także jesteś pracownikiem incom polska. Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? @Odido, czy możesz powiedzieć coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu.

@Katarzyna

Warunki są takie że każdy kto może ucieka stąd ,nawet Ukraińcy że ludzi brakuje a oni zabierają ludzi z braków już na inne działy gdzie i na tych nie ma komu robić ,a kto winien Hiszpanie, wygląda na to że sami będą robić jak tak dalej będzie ,bo ja mam ciekawszą ofertę pracy w niemczech niż tutaj i za takie pieniądze gdzie zamiast poprawy robi się gorzej

@Katarzyna

Tylko targety by podnosili, a nie ma komu robić bo jeszcze ludzi i tak zabierają gdzie indziej ,no i szkolenia jeszcze robią gdzie i tak nie ma komu pracować ,a nie spytają się czy ci pasuje, żenada szkoda gadać to jest wynik nie umiejętności rządzenia .

Taka super rozwijająca się firma,że nawet kierownicy się zwalniają. Padają na nadciśnienie przez Hiszpanów. Brak ludzi na produkcji od jakiegoś czasu,łatają braki na stołach Ukraińcami ,którzy są zatrudnieni przez zewnętrzną firmę za 10 zł / h . Lesery,którym się nic nie chce.Zgłasza się to kierownikom ,że ludzie są zmęczeni pracowaniem za trzy osoby to mają to... Od paru miesięcy jest totalna masakra w tej firmie . Ludzie padają. Koordynator Nowy? Asystent kierownika ? Śmiech na sali Kolejne osoby ,którym INCOM zapłaci za nic i siedzenie w kurniku . Jeżeli zależy Wam na zdrowiu - OMIJAJCIE TEN ZAKŁAD PRACY !!!!!!!!

Xxx
@20

A na której hali jest : i koordynator i asystent? Bo chyba w takim razie w innym Incomie pracuję :(

Fibek

Jak praca w incom to tylko infuzja polecam ten dział z wagi na współpracowników sam komfort pracy tez nie jest zly jak ktos jest chętny pracy to nie bedzie problemów

Byku
@Fibek

Na Infuzji było spoko gdy była nasza kierowniczka ale się zwolniła. Załatwiła wszystko i pomogła, robiła co do niej należało. Teraz robi się do bani, zero zainteresowania, no i teraz ktoś nowy kto niby ma teraz coś działać.

Blonde

No raczej....

Haha
@Fibek

Człowieku chyba nie wiesz co piszesz. To najgorszy i najcięższy dzial w Incomie. Najlepiej ludziom dalej mydlić oczy.

Odido

Ja tam pracuje w incomie i nie narzekam praca jak praca zle nie jest

Katarzyna

@., chciałabym przypomnieć Tobie o regulaminie forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Na forum nie podajemy danych osobowych pracowników, na przykład imion. Rozumiem, że negatywnie oceniasz pracę kontroli jakości, czy próbowałeś rozmawiać na ten temat ze swoim przełożonym w firmie incom polska? Jeżeli posiadasz odpowiednie doświadczenie, może warto zaproponować swoją kandydaturę do tego działu?

@Katarzyna

brak umiejętności zarządzania firmą a szczególnie pracownikami nie dość że gdzie nie gdzie brakuję osób to jeszcze zabierają ,szkoda gadać są zakłady że takich cyrków nie robią jak tu bo umią myśleć żeby pracowników mieć a tu im nie zależy i nic dziwnego że się zwalniają jak takie jest podejście bo im na niczym nie zależy tylko na sobie i o swoje (usunięte przez administratora) dbać.

@Katarzyna

Jesteś doradcą zawodowym aby mi proponowac tam kandydure? Czy Incom jest tak zdesperowany, że składa propozycje pracy poprzez ciebie nawet tutaj? Jest potrzebnych więcej osób do podpierania ściany?

Ciekawa

Skoro tak wszystko wiesz to powiedz jak to możliwe że firma dalej istnieje pomimo ze jest kontroIwana przez PIP i Sanepid ? Powiedz bo jestem mega ciekawa.

@Ciekawa

Jeszcze jedno pytanie: czy komukolwiek powiedziałeś w oczy co o nim myślisz? Bo tak wiele nieprzyjemnych opinii napisałeś.

Obserwator
@Ciekawa

Pisz na forum ,jeśli tak nie jest.

i więc co oni chcą osiągnąć nic tylko chaos że ludzi już brakuje na niektórych działach , bo nie umią rządzić ,bo jak by umieli to by tak nie było ,myślą sobie że w Chinach otworzyli fabrykę to już rozwiąże ,nie na długo jeszcze się przekonają .

@Obserwator

odpowiedz na pytania

Zostaw merytoryczną opinię o INCOM POLSKA SP. Z O.O. - Szczecin

• Jak się pracuje w INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy INCOM POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 3 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w INCOM POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INCOM POLSKA SP. Z O.O.