INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o INCOM POLSKA SP. Z O.O.

ola

witam ile na dzień dzisiejszy firma zatrudnia pracowników na produkcji i w biurze?

Prod

Wymagana, wspomaganie i jeszcze raz wymagana, a o podwyższce, tam można pomarzyć, tylko sami Ukraińcy, będą pracować, bo im dasz i 15 zl/h będą robić, tak więc przez nich tak jest, i więc nie chcą dać podwyżki, tylko zasuwac, a niektórzy operatorzy to też chcą nie wiadomo, wymagania. A i dla niektórych to podwyżke dostaną.i szkoda tam zdrowia.To w Amazonie mam 21 zł /h

Ejbisi

Rażące w tej firmie są braki kadrowe i niedocenianie pracowników, brak stałej, stabilnej i dobrej ekipy. Kiedyś była. Kiedyś. Przyjmowanie ludzi nie wiadomo skąd, bez kompetencji, bez chęci do pracy, bez minimalnej znajomości języka. Czasem mam wrażenie że zatrudniają nawet bezdomnych bo zdarzali się tacy, co przychodzili w ob*ranych spodniach, nieumyci. Panuje tu zasada człowiek za człowieka. Czyli Polak ma dość i się zwalnia, więc dostajesz na stół czterech Gruzinów czy Nepalczyków, z którymi nie zamienisz słowa. Oni stoją jak kołki a ty jako operator robisz wszystko plus ich obowiązki za zaledwie złotówkę brutto więcej. Zwalanie winy przez kierownictwo na pracownika, bo dajesz nowym za ciężkie obowiązki. Jakie ciężkie obowiązki? Przyniesienie kilkunastu tub czy postawienie krzyżyków na kartce to za ciężkie obowiązki? To jest odwracanie uwagi od meritum problemu. Problemy finansowe. Podwyżki dostają głównie ci, którzy mają wtyki albo się podlizują. Brygadzista poda Cię do podwyżki a kierownik który pracuje pół roku stwierdzi że Ci się nie należy bo masz brzydkie nazwisko. Nie ma premii lojalnościowej (biurowi mają), więc ten co pracuje 5 lat i ten nowy co przychodzi, mają taką samą stawkę. Co to za motywacja do pracy? Z każdym rokiem rośnie najniższa krajowa, a tutaj cisza. Z każdym rokiem więcej obowiązków a pieniądze te same. Robienie ludzi w balona, w stylu zostawcie 5 dni urlopu na koniec roku bo firma będzie zamknięta, a później 2 grudnia jest przestój bo nie ma zamówień ani materiału (kierownik nie załatwił), nie ma postojowego więc musisz wybrać urlop kiedy oni chcą. Wtedy 23 grudnia mówią że jest full roboty i trzeba pracować do ostatniej chwili. Tu nic nie zaplanujesz bo w ostatniej chwili zmieniają plany. Nawet z klientami nie potrafią się dogadać. Tyle roboty, ale ludzi do pomocy nie dadzą bo "nie ma", "inne działy są ważniejsze". A jak dadzą to jakiegoś Nepalczyka, który nic nie rozumie, opóźnia pracę, przez co nie robisz targetów i tracisz premię. Kupują nowe maszyny i nie ma kto tam pracować. Pieniądze w błoto. Super że jest transport (nie wszędzie, tylko centrum), opieka medyczna ale to też nie jest wszystko. Skoro człowiek czuje się jak śmieć, to żaden social nie pomoże. Nie ma materiałów, co chwilę czegoś brakuje a wielki kierownik grzebie w śmieciach i przy 10kg znajduje jeden kolorowy papierek i już zabierają premię. To nie jest rażący problem firmy, zapewniam. Ten jeden papierek nie sprawi że produkcja stanie, ale brak zaopatrzenia i bałagan na magazynie już tak. Oni nie słuchają ludzi, twardo upierają się przy swoim. Problemem jest też to, że na wyższych stanowiskach są osoby niekompetentne, które nie angażują się w swoje obowiązki. Kiedyś kierownik to musiał przejść całą produkcję. A teraz pytasz go o coś a on "nie wiem, nie znam się, zapytaj brygadzisty". Ludzie, wraz z kierownictwem mają we wszystko "wywalone", więc nie masz co liczyć na pomoc. Radź se sam - im bardziej się angażujesz i starasz, tym bardziej Dostajesz po (usunięte przez administratora) Najlepiej to przesiadywać w tzw kurniku i błagać o podwyżkę. To jest morze, morze opowiadania. Miejsca nie wystarczy. Ale śmieszne że wszyscy widzą problemy firmy, a oni nie. To nie zmierza ku dobremu.

@Ejbisi

Ile tu można zasuwa i ganiać za takie pieniądze, szkoda ich lud, i mają za nic, tylko tych Ukraińców i innych, ledwo się nauczą, to ich już nie ma, Firma żenada.

Już tu nie pracuję, ale praca nie była zła. Dość lekka praca, bez dźwigania.najgorsze to włókno.kierownicy beznadziejni. Ludzie różni, niemiłe wspominam(usunięte przez administratora)konfident jakich mało. Piesek i podlizywacz.

Pracownik Produkcji

Szczerze mówiąc to na rozmowie nie było szału. Pytali czy jestem sprawny fizycznie i czy mam chęci. Pokazali mi chale z i pytali gdzie wcześniej pracowałem i czy nie będzie problemu z dojazdem do pracy. dodano że praca trzy zmianowa. Cztery dni pracy, dzień wolnego i znów cztery dni pracy. Teraz to mają zastanowić się i dać znać na początku nowego tyg. J

Prod

Miały być bony na święta i gdzie one są, wszyscy gdzue indziej podostawali ale nie tutaj, obiecują a tu nic ale wigilię to potrafili zrobić, tylko ciekawe z czego Żalosne

milusia

Wszyscy tylko narzekają. Proponuję dobre winko i manikiurzystkę mobilną. Praktykuje to od jakiegoś czasu i zawsze po zabiegu mam poprawę nastroju. Pozdrawiam

Prod

A od kiedy się w niedzielę odrabia zwykły dzień, w innych firmach nie ma tak, bo jeśli tak to sobotę to tak

Prod

Okres próbny trwa teraz miesiąc.

PROD.

Od 1.10 dali wszystkim więcej od 1-1.50 ,żę będzie 18 zł na godz. tylko że też podwyższyli targety , a ciekawe kto to im będzie robił jak jest coraz więcej jakiś obcokrajowców ,jak nie Gruzini to Ukraińcy i to nowych co nie rozumieją Polskiego ,którzy i tak pracują przez agencje za niższe stawki którym i tak nie zależy i co szukają idiotów czy co ,widać że się dalei nie nauczyli i nie wyciągaą wniosków ,no to się przejadą i gdzie jest PIP ,a włókno szklane nie jest zdrowe..A za takie pieniądze można prace znależć w mniej szkodliwych warunkach , a nawet i za więcej , cwaniaki ,szukają nie wiadomo co.

???????
@PROD.

Na H...j tam pracujesz ? Przestań użalać się i szukaj szczęścia gdzie indziej. Pytam się na cholerę tam pracujesz? Otrzyj łzy i ruszaj w świat szukać szczęścia.

@PROD.

Dokładnie po co tu pracujesz!! Nic ci się nie podoba!! Ciągle jedna i ta sama osoba pisze, dali podwyżkę - źle, dali napoje - źle, jest impreza firmowa - źle, wczasy pod gruszą - źle, Medicover - źle. Zacznij coś robić w swoim życiu a nie tylko narzekać, piszesz o jakichs głupotacj, wojnach, 500+,co ty masz w głowie? Tak Ci źle na tych preformach czy tam kleju? Ogarnij się wieczny maruderze.

Dawid Sa.

Złotówkę więcej brutto oczywiście ! I to jak będzie wystarczająco dobra punktacja :)

Jaka umowa obowiązuje w Incom Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Ktokolwiek

Umowa o prace od pierwszego dnia

Dawid Sa.
@Ktokolwiek

Podobno za 14 zł na godzinę (kpina)

PROD.

Czy nikt nie widzi że z tą firmą jest coraz zle ,czy ktoś jest ślepy i tzeba być ślepcem i udawać żę się nic nie dzieje ,to trzeba być naprawdę nie wiadomo kim , a oni nabrali wodę w usta i cicho , aż dziwne , zachowujcie się tak dalej a za daleko nie zajedziecie ,klapki na oczach macie , szkoda was i tej firmy ,obudzcie się w końcu i przejżyjcie na oczy bo inaczej daleko nie zajedziecie. I nie polecam.

@PROD.

Nie podałeś żadnych argumentów dlaczego masz takie zdanie o firmie. Warto napisać więcej szczegółów, co chciałbyś zmienić lub poprawić w funkcjonowaniu firmy, żeby zrozumieć Twoją wypowiedź. Co o tym myślisz?

Uk

W UK to jest dopiero porazka!, zadnych dofinansowan do wczasow, zadnej dodatkowej opieki medycznej... Duzo by wymieniac. Niestety Inne kwestie tez słabo.. Problemy z rekawiczkami - daja ogrodnicze????????. Brak muzyki pod groźbą dyscyplinarną... Jedyny plus to ludzie, ktorzy pracują... Pozdrawiam PL

tedimo

Nawet sobie nie wyobrazaja jakie teraz ludzie masowe zwolnienia się szykuja.

@tedimo

In Com to już (usunięte przez administratora),jeszcze chcą żeby Gruzini do 2 w nocy robili ,a ciekawe czym mają wrócić ,jak tak mają robić to też będą uciekać ,widać tej firmie na niczym nie zależy ,omijać ją szerokim łukiem.

@tedimo

Tak samo pracy ,ustawowo jest 5 dni ,można przyjść na nadgodziny ,ale oni by chcieli żeby jeszcze w niedziele ,bo sobota jak by było mało nie wystarczyła im ,Ja pracuje teraz w takiej firmie że tam w niedziele wogóle się nie pracuje ,a sobotę oczywiśćie i jak chcesz i tak jest w welu krajach .

Jas Fasola
@PROD.

Co za głupoty wypisujesz? Nadgodziny są dla chętnych, nikt nikogo nie zmusza do nadgodzin. Jak ktoś przychodzi to tylko dlatego że chce przyjść a to czy ktoś przychodzi w sobotę czy w niedziele to co Ciebie to obchodzi???? Ludzie ogarnijcie się bo niektórzy takie głupoty tu wypisują że aż żal baterii na czytanie takich bzdur.

@Jas Fasola

Rzeczywiście większość pracowników pracujących w firmie Incom Polska planuje złożenie wypowiedzenia? W wątku padła informacja na ten temat, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy jest to rzeczywiście prawda.

@tedimo

Firma taka sobie ,nic nie umieją ogarniać, ludzi rzucają po działach jak chcą, kiedyś były fajne brygady że chciało się robić a teraz się odechciewa, .dali po 1.50 więcej i zadowoleni i co myślą że to rozwiąże problem ,chyba nie bardzo bo i gdzie indziej dają na start po 20 zł. a tu się jeszcze czepiają wszystkiego byle czego i ci powiedzą że premie ci zabiorą ,całe te towarzystwo to powinien ktoś zrobić porządek z nimi .Nie umieją zapewnić żeby były platformy , a potem jak jest wysyłka to im pali się żeby szybko bo po 3 lub 2 osoby na stole ,normalne kpiny .

No k
@tedimo

No i gdzie te zwolnienia? Póki co nikt się nie zwolnił. No i jakie nadgodziny?? Mój dział nie ma nadgodzin od kilku miesięcy.

@No k

A na jakim dziale pracujesz? Może nadgodziny występują na zupełnie innym dziale. Myślę, że na poszczególnych działach może występować nieco inny system pracy.

Nok
@Grzegorz

Pracuje tu 5 lat wiec doskonale się orientuję gdzie i kiedy są nadgodziny.... Na pewno nie jest tak jak pisze ten kolega, że zmuszają do przychodzenia w sobotę i niedzielę. Nikt nikogo nie zmusza i firma ma obecnie mało zamówień.

PROD.

Firma taka sobie ,co oni szukają zamiast Polaków przyjmować do pracy za odpowiednie pieniądze to przyjmują ,albo Gruzinów albo Ukraińców z którymi nie można się porozumieć bo oni albo nie znją języka polskiego albo udają jakby Polaków nie było do pracy , ale tak bo im można dać mniej i na swoje wyjdą , a nas mają gdzieś ,cwaniaki ,dobrze kombinują , i idż tu człowieku na wybory ,jak niszczą nas Polaków ,bo ci będą dawać za darmo jakieś 500 plus i inne rzeczy ,za które będziemy kiedyś rozliczeni ,bo za darmo nic nie ma ,szkoda gadać ,I gdzie tu logika nie ma ,po prostu chcą nas zniszczyć i może im się udać w ten sposób ,tylko nikt nie wie że tu się pracuje w warunkach szkodliwych że jeśli nie chcesz stracić zdrowia to tu można pracować góra do 5 lat i szukać gdzie indziej ,a nie za takie pieniądze .

PROD

Od przyszłego roku płaca minimalna ma wzrosnąć do 2600 żł

zet

@ PROD Weż się k.....a w garść. Zacznij działać , a nie tylko użalać się nad sobą. Napisałem niżej jak można załatwić wysokie podwyżki.

zet

Jeśli chodzi o podwyżki to jest jeden niezawodny sposób. Masowe samozwolnienia. Jeżeli stanie produkcja to natychmiast stawka wzrośnie do 25 zł. Tylko ilu z nas poświęci się dla innych ?

zet

Postanowiłem poprosić o kontrolę Państwową Inspekcję Pracy. Dosyć użalania się . Czas na działanie.

Himu

Fajnie, że jest dojazd do pracy i z... Ale jadą do pracy na 14 godzinę w ten upał gdzie w autobusie nie ma żadnego okna to jest przesada. Zgłoszone już dawno w biurze i nic z tym oczywiście nie zrobiono. W autobusie jest jakieś 50 stopni!!!! Bez dopływu powietrza. No ludzie!!!

@Himu

Ta firma to jakiś żart , teraz w upał nie do wytrzymania , gorąco ,duszno że ledwo idzie wytrzymać ciekawe jak by ktoś przekręcił by się ,to by mnieli pozamiatane dają jakieś śmieszne napoje ,po których bardziej się chce pić , szkoda gadać i brak słów , ludzie się dla nich nie liczą ,tylko targety żeby robić i soboty niedziele robić zamiast podwyżki dać bo przyjęli Ukraińców, Gruzinów żeby za mniejszą kasę robili a wiedzą że oni przyjdą bo chcą zarobić że szkoda gadać , omijać to szerokim łukiem.

@PROD.

Czy oprócz wynagrodzenia przysługiwały ci jakieś inne korzyści ? Wspomniałeś o warunkach pracy które są w opłakanym stanie. Co na to zarząd, zgłosiłeś to im ?

Incom
@PROD.

Nie dogodzisz, nie było napojów - źle, bo trzeba na stołówkę latać i pracę przerywać żeby się napić, dali napoje izotoniczne - źle, bo bardziej się chce pić po nich. To co Ty byś chciał, piwo? Wódkę? Jakby dali wodę mineralną to też by było źle, że firma tak oszczędza i wodę zwykłą kupuje jak dla psów. Izotoniki są przeznaczone właśnie dla ludzi którzy ciężko pracują i dla sportowców. Nie mówię że w firmie jest idealnie bo nie jest ale narzekać jak za darmo napoje dają? Masakra.

żart

PROD ... widzę, iż lubisz monologi prowadzić, ktoś tu ma problem sam z sobą...

@Incom

Ludzie teraz to są jak pasożyty chcą żerować na innych a szczególnie na słabszych ,ale sprawiedliwość dośięgnie ich wcześniej czy pózniej .

Prod.
@żart

Ta bo cwaniaków nie brakuje, którzy uważają się nie wiadomo co, powinno się takich tępić.

Zenon

a jak wygląda temat pracy , płacy i atmosfery w dziale IT?

Zostaw merytoryczną opinię o INCOM POLSKA SP. Z O.O. - Szczecin

• Jak się pracuje w INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy INCOM POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 3 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w INCOM POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INCOM POLSKA SP. Z O.O.