Opinie o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. w Ociąż

hmmm

Nie wiem jak można zatrudniać na takim stanowisku osobę która nie potrafi rozmawiać z pracownikami... Na wszystkie pytania, problemy, sugestie itp. ma tylko jedną odpowiedź... "Jak Ci się nie podoba to tam są drzwi!".

GG
@hmmm

Bo oni nie maja pojęcia o niczym umie tylko takie zdanie powiedzieć i nic więcej poza tym są na sztukę w tej firmie oni na podstawowym pytaniu zadanym się rozkładają to o czym my tu mówimy a do madrowania i wymyślanie głupot i utrudnieniem pracy to pierwsi aż się nie chce ani tu przychodzić ani pracować to są ludzie którzy przyszli z zewnątrz i nie mają pojęcia o produkcji każdy się sam domyśla o kogo chodzi

hmmm
@GG

To po co go trzymają... Szkoda, że przez takich jak on zwolniło się tyle osób. Pewnie do dziś by pracowali gdyby zakład miał na uwadze zdanie pracownika. A teraz straszenie 12tkami bo nie ma ludzi... Przez kogo ich nie ma?

Walec
@hmmm

Masz w pełni rację mnie jak by zastraszyli to już bym wiedział gdzie sie udać i co zrobic na sucho by to mu nie uszlo

Kokosz
@hmmm

Jak placa tak maja a ludzi nie ma do pracy przez takich jak oni

Petitek

Żaden problem nie został rozwiązany , ustawianie ludzi i wyzysk na 12 trwa dalej, problemu z wolnym jak zawsze. Za 15.08 wolnego w piątek niemamy także wszystko bez zmiany tyramy dalej

Ludzie nie ma testów na koronawirusa i nie da się potwierdzić obecności koronawirusa nie ma testu specyficznego, testuje się testem PCR, który nie jest przeznaczony do diagnostyki, a jedynie do badań, mało tego test wykrywa genom pasujący do wielu różnych wirusów i bakterii powszechnie wystepujących w naszych organizmach i najczęściej nie wywołujących chorób- stąd też wymyślono określenie "chory bezobjawowo". Ot i cała pandemia, sprawdźcie sobie ogólną liczbę zgonów w poszczególnych krajach i porównajcie z latami poprzednimi. Gdyby nie media i rządy nikt nie zauważyłby tej choroby!

Tom100
@pracownik

Brawo za merytoryczną wypowiedź. Dopowiem jeszcze, na L-Correct jedna z pań "przypadkiem" dowiedziała się, że ma to coś (specjalnie nie używam prawidłowej nazwy, bo mnie szlak trafia). W momencie, gdy robiła badania do sanatorium (bo teraz takie wymogi). No i wyszło. Jednak wcześniej żadnych objawów, dobrze się czuła.A teraz i nici z sanatorium, i nici z wolności. Bo "kwarantanna", i nie wiadomo, ile potrwa. Mogą trzymać nawet dwa miesiące, bo Ci powiedzą, że ludzi nie ma do wykonania testów. Znam osobę, której się tak trafiło. Bez gorączki, jednak coś tam ze smakiem i z węchem miał. No i wyszło to coś. Po tygodniu ok, ale ten serial z podtrzymywaniem statystyki ilości zachorowań ciągnie się już 7 tydzień. Chłop dom buduje, świetnie się czuje, ale wg testów, ciągle to coś ma. No śmiech!!! Chyba przyjeżdżają z "brudnymi" testami, bo jak to określić. Brednie wyssane z palca, to są kagańce dla ludzi. Tak jak z kopalnią JSW,ale to temat na oddzielne pisanie.

PRAWDA
@pracownik

To ze mamy nosic maseczki jak sie przemieszczamy to nic nie da tonpowinno byc wprowadzone jak tylko to powstalo a po za tym nie mierza juz temp na wejsciu do zakladu przeciez nie jedna osoba moze miec wirusa i zarazac innych widocznie zaklad to lekcewazy nie jeden napewno to ma w sobie tylko nie wszyscy tak samo przechodza czemu sanepid nie byl na zakladzie na hali 16

Justyna

14 sierpnia wszyscy wolne tylko Magazyn MWG jak zawsze do roboty idzie

@Justyna

Na Lcorrect jak idą w dni świąteczne to za każdy dzień mają na rączkę 500 PLN....

Juri
@4321

Na MWG maja zwykła godzinowke płacona i to jest sprawiedliwość , kombinują ile idzie

Tom100

Brutto

Jak tam z wypłatami?

Gagagagagagaga

Ja zadowolony . 4 z przodu opłacało się robić 12h

Q3
@Mario

Niecałe 200h również 4 z przodu.

Gym

Krótko na temat. Ale czy oni to zrozumieją.

Toldi
@Gym

Juz nie zrozumieja

Wior

Przecież to jest specyfika pracy na produkcji i godzinowej stawki. Więcej pracujesz bo sezon to dostajesz dobrą kasę, ale za chwilę się skończy sprzedaż mebli i pracy będzie mniej = mniej kasy. Jakie to proste i logiczne. A ty człowieku pracując od lat w tej firmie już dawno powinieneś to pojąć a nie oczekiwać że co miesiąc wypłata będzie 4000 na rękę.

Q3

Ja dostanę ochłapy, ale będę miał z czego odłożyć teraz, a Ty w grudniu dostaniesz ochłapy i teraz też i kto lepiej na tym wychodzi? Z pewnością Ty :)

ktoś

na mwg dobre wypłaty dla wybranych ze strefy 101 103

wypłata bardzo średnia jak za prawie 300 godzin w pracy 6 z przodu

No name
@Adam

Jak pójdziesz do prywaciarza to dostaniesz 4000 za 300 godzin :)

Andrzej Zaucha
@No name

A com40 to nie prywaciarz? Zakład państwowy? No proszę cię......

@No name

A ta firma to nie jest prywaciarz ? Moja żona pracuje w firmie 5 osobowej i miała mniej nadgodzin niż ja a wypłata o 800 zł lepsza.

Jaa
@Marek

To jeszcze się pochwal gdzie ona pracuje. Napisać to ja też sobie mogę że moja zarabia 10 tys/msc

@Jaa

w aptece

@Gagagagagagaga

Ale to musieliście robić nadgodziny i też mieliście napewno ludzi

@Adam

Adam co ty robisz ze tyle zarabiasz na mc i jakie stanowisko zajmujesz?

Jerry
@Gagagagagagaga

Faktycznie Tez mi sztuka jest walić 12h i zrobić ponad 200h i dostać 4 z przodu , sztuka jest mieć 168h i zarobić 4 tys ,

Elektromechanik

Tak narzekałeś na przebieg rekrutacji, a teraz jesteś brygadzistą

Czy uwazasz, że uczciwie nim zostałes?

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Prawnik

Przypominam tylko ! 15 sierpnia 2020: Święto w sobotę – czy można odebrać dzień wolny? Pracownicy, którzy pracują tylko w dni robocze, czyli od poniedziałku do piątku oczywiście też mogą odebrać sobie dzień wolny. Przepisy mówią jasno, że jeżeli święto wypada w weekend, pracodawca ma obowiązek dać pracownikom wolne w innym tygodniu ich pracy. Wielu pracodawców wyznacza jeden dzień, w którym cała firma ma wolne. Są też jednak takie miejsca, w których to pracownik sam może wybrać dzień, w którym nie przyjdzie do pracy. To już kwestia indywidualna władz poszczególnych firm. Jeżeli nie dostaliście od swoich przełożonych oficjalnego komunikatu w tej sprawie, warto się z tym tematem przypomnieć.

:)))
@Prawnik

Dawno już był komunikat ,że 14 wolny za sobotę

Jerry
@:)))

Pewnie nie dotyczy MWG bo tam zawsze robią i nawet w swieto schodzą nieraz

Ida

I co z tym koronawirusa czy ktoś coś wie

@Ida

Nie wiem, nie interesuje się polityką.

Były

Koronawirus na correkcie i co kwarantanna . Zakład masakra

Abc
@Ida

No jest koronawirus 4 osoby zakażone na hali 16. Oby nie było podobnie jak w Mikstacie.

Riko
@Abc

Ale produkcja idzie teraz wszyscy z 16 powinni być przebadani i od izolowani od części

@Riko

Powinno tak być

Badacz
@Abc

Jak przebadają wszystkich to będzie jak w Mikstacie.

UBOT
@Badacz

Nie zdążą już by musieli to zrobić ja swoje wiem nie wiem na co ten zaklad czeka żebyśmy wszyscy zachorował i kosztem zysku a mało ludzi przechodzi przez hale na 16 albo teraz jak jest wykryte to dadzą na zastępstwo człowieka z 16 gdzie tu logika są osoby które nie mają pojęcia o zarządzaniu a są na stanowiskach i dlatego ta firma ma taka opinie i już się otrzasnie gdzie nie gdzie są jeszcze starzy pracownicy ale z czasem odejdą bo ma ja też dość jakiś chorych wymysłów stworzyli chore sztuczne stanowiska jak by były komu one potrzebne dalej komentować nie będę bo by mi czasu brakło po prostu brak słów ręce same opadają i szkoda nawet czasu na ten wpis co się tu wyrabia

No name
@UBOT

Ale długie zdanie :)

Orlov

Kto zabrania nosić maseczki?? Boisz się to załóż maseczkę i po sprawie.

@Orlov

Jak nie będziecie mieć założonej maseczki w autobusie to będzie to nagminnie zgłaszane do skutku a jak Ci się nie podoba to na nogach do domu albo na przystanek i autobus podmiejski a tam kierowca od razu Cię wyrzuci więc się nie madruj

@Fazi

A coś mówię o autobusie? Mówiłem o pracy, a autobus też nie muszę nosić maseczki, bo wszyscy kto choruje albo podejrzany nosi maseczkę i ja nie muszę czegoś bać)) . I na temat autobusów - gdzie autobus o 18.00?? Płaciłem 30 zl do koronawirus i byli, teraz nie ma a płacę też 30..

@Fazi

Temat maseczki to w całe jest śmieszne. Niech kazdy sobie przyzna jak często wymienia maseczki.. Czy maseczki wielokrotnego użytku skuteczne gdzie idziesz do pracy, założysz maseczkę a z powrotem z kieszeni ta sama maseczka. Bez jaj, lepiej już milczyć czym komentować aby coś.. Jak mówiłem - nikt nie zabrania nosić maseczki, chcesz załóż i możesz mieć spokój..

@Orlov

To zaczniesz nosić w autobusie i będziesz musiał się dostosować a jak nie to zapłacisz karę albo załatw sobie inny środek transportu a jak Ci nie pasuje że autobusy nie jeżdżą na 18 to przyjdź na nogach

DUR
@Fazi

@Fazi jak ty taki służbista jesteś to może powinieneś do Policji iść bo widzę ze się marnujesz w tym zakładzie

@DUR

Nie służbista tylko ma się dostosować nie wiem może na Ukrainie nie musi się dostosowywać ale jest w polsce i musi no chyba że to stać na mandaty co nie sądzę

@Fazi

Aha.. To dlatego ze jestem z Ukrainy. A ja to myślę o co tu chodzi a tu po prostu rasista siedzi)) nie założył maseczki - Ukrainiec.. Z kim przystajesz takim się stajesz)))

Q
@Orlov

Od razu od rasistow nas wyzywacie masz się dostosować i tyle

Jojo
@Orlov

Nie stety ale macie się dostosować do polskiego prawa które w polsce obowiązuje i nas Polaków tez to dotyczy więc przestań pisać bzdury i się dostosuj a jak nie to znajdź sobie inny środek transportu jak Ci nie pasuje

@Jojo

Nosisz maseczki?? Nie no to nie a jak nosisz to możesz nosić.. Dostosować, transport, musisz. Zrobiłi z tematu co innego oby znaleźć powód. Napisał bym miłego dnia wszystkim a w końcu wyjdzie znowu że musisz dostosować. Najpierw patrzyć trzeba na siebie..

Były biurowy

Tak to sobie możesz z banderowcami za Przemyślem wołać. U nas jesteś -dostosuj się, albo wypad. My nie jesteśmy takimi zwierzętami, żeby Wołyń43 wam robić, więc ciesz się, że tylko wypad.

Były biurowy

Znaj swoje miejsce. Jesteś tu tylko dlatego że potrzebujemy taniej siły roboczej. Czyli żaden Polak nie chciał pracować na twoim stanowisku za twoje pieniądze. Amerykanie importowali takich na plantacje z Afryki. My z Ukrainy czy innego Bangladeszu.

@Były biurowy

Sam wiesz co napisał?? Nie będę odpowiadał nawet takiemu peneru

Były Biurowy

Szacunek działa w obie strony. Jest obowiązek noszenia maseczki. Ale (usunięte przez administratora) Orlov nie będzie się dostosowywał, bo "wolność i chwała Ukrainy zawsze żyje". Ukraińcy nas nie szanują i nigdy nie szanowali. Ci, którzy mordowali Polaków na Wołyniu, są u nich "kombatantami", "bohaterami". Ukraińcy są u nas, bo są dla nas tani. Natomiast Ukrainiec od razu oleje pracodawcę, jeśli gdzieś dostaje złotówkę więcej. Absolutnie nielojalni. Do tego nie spotkałem jeszcze Ukraińca, który w pracy postarał by się pomyśleć. To zadaniowcy. Daj mu łopatę, pokaż którą stroną się wbija w ziemię i pilnuj, bo od razu ma przerwę na papierosa. Dlatego nie cenię sobie Ukraińców. Zdecydowanie zapracowali na taką opinię, jaką mieli Polacy w Niemczech 20 lat temu. Czyli obiboki, kombinatorzy i (usunięte przez administratora) A Wołyń wciąż nie został rozliczony...

Mi
@Były Biurowy

No jestem zdziwiony że ktoś tu wie co to Wołyń. Naprawdę razem ze mną na cały zakład to dwie osoby. Polecam książkę Ewy Siemaszko. Dzieło epokowe o tragedi obywateli polskich na kresach wschodnich. Co do Ukraińców. Są niektórzy porządni . Ale to ze nas nie szanują to prawda i nigdy nie będą.

Swiadomy
@Orlov

Nie wiem czy ktoś słyszał wypowiedź jednej z sędzi kiedy bronili swoich praw cytat najpierw będziemy my potem wy Kowalski ogranicxom nasza wolność i to się dzieje ciemnogród maseczkowy

@Mi

Cześć mojej rodziny pochodzi z Wołynia. Brat pradziadka został wraz z całą rodziną zamordowany siekierami i widłami przez takich Orlovów. Rezać Lachy! Dlaczego teraz tego nie krzyczą? Szacunku ciąg dalszy -odwiedzam często Ukrainę -jednak część rodziny pozostała. I od zawsze mam mówione -nie rozmawiaj po polsku. Najlepiej udawaj Niemca, Szweda czy cokolwiek. Byle nie po polsku. Bo bardzo nie są nam przyjaźni "przyjaciele" Ukraińcy. Dlatego nie szalejmy z tą miłością i tolerancją u nas w stosunku do nich.

Ruski

Orlov to ruskie nazwisko nie podawaj się za Ukraińca

@Orlov

Pener to twój kolega Bandera. Orlov zrozum, że nie jesteś tu ze względu na potęgę umysłu, tylko na tanie łapy. Twoja opinia, czy zdanie nie mają w Polsce żadnego znaczenia. Więc grzecznie dostosuj się i wracaj do łopaty.

Mi
@Były Biurowy

Ludzie nie interesują się historia wiec wiele razy słyszę ze to było 70 lat temu i ludzie są inni. Js patrzę na to inaczej zmieniają się czady śle nie ludzie. Przyjdzie co do czego i odwołania historyczne wezmą dominację. Na (usunięte przez administratora) jest pełno filmików ze świadkami histori wolynskiej mekki. Ha na szczęście znam ten kawałek historii. W mojej rodzinie była starsza kobietka która znała Ukraińców z okresu 2 światowej o opowiadała ze to straszni ludzie. Mówiła to grubo po 80 tce. Jej ojciec opowiadał ze oni to byli odważni jak widzieli kobiety i dzieci. Gdy wiedzieli o wsiach dozbrojonych to je omijali łukiem. Jak chcą niech w Polsce pracują ale bądźmy czujni każdy przejaw bandytyzmu w zarodku tępić. Pozdro.

Tytus
@Mi

Masz racje popieram to co napisales

No skoro firma nie potrafi wprowadzić nakazu używania maseczek w pracy na produkcji to pewnie kwestia czasu jak zaraz wszystko zamkną na 2-3 tygodnie,w Ostrowskim mahle nie ma mowy aby ktoś robił bez maseczki nawet kierownik jest zobowiązany do noszenia jej,maseczkę codziennie nową dostajesz na wejściu na teren firmy. Correct widać że ma kompletnie wypukane na to,nie dość że już teraz ludzi brakuje bo się zwalniają tak jak zaraz sanepid tu wpadnie tak od ręki wstrzymają panu Kaczmarku produkcję bo chytry dwa razy traci.Nie stać pana żeby zakupić hurtem ileś tysięcy maseczek ??? pozdrawiam.

Suwak

Taka wielka firma. Właściciel miliarder a zachowują się jak biedota. Sprawdza się że czym ktoś bogatszy tym bardziej chytry. Propo zamknięcia zakładu to drugi raz nikt do tego nie dopuści chyba że granice zamkną i nie będzie mógł towar schodzić a poza tym każde wykrycie korona wirusa to już załatwią tak że firma będzie produkować sanepidem też się dogadają jak z inspekcją pracy w Ostrowie

Sklejka

Nie ma maseczek i jakoś dziwnym trafem wszyscy zdrowi to po co się męczyć jak w mahle?

Pracuś

Maseczki nie muszą być kupowane, w naszej firmie są produkowane maseczki.

Jordan

Ta maska potrzebna jak kuu gacie, będą mieli zamknąć to i tak zamkną w czym problem, jest lato to niema na co narzekać

W tym że możesz nawet o tym nie wiedzieć że jesteś chory i bezobjawowo zarażać innych,ty włączysz myślenie jak zaraz wypierniczą cię na miesięczny postój i nie licz że ci Kaczmarek kokosy zapłaci za to.

Wow

Pracowales kiedys na produkcji? Inaczej sprobuj (usunięte przez administratora)na akordzie w maseczce zobaczymy po jakim czasie stracisz przytomność.

@Wow

Pracuje na produkcji od 15 lat z czego w correct 7 tak więc nie produkuj się zbytnio,kumpel w mahle całe 8 h robi w maseczce od dobrych dwóch miesięcy i jakoś funkcjonuje,poczekaj jak zarazisz starszą osobę ze swojej rodziny to od razu pójdziesz po rozum do głowy.

Mokry
@Wow

Zwłaszcza że trzeba biegać jak pies. Trzeba nie miec sumienia żeby zmuszać ludzi do biegania.Zdrowie się nie liczy tylko norma

BB

Masz racje w autobusie trzeba a na hali nie super firma tylko pozazdroscic

@Sklejka

a skąd ty możesz wiedzieć że wszyscy zdrowi,rentgena w oczach masz czy jasnowidzem jesteś,masz prosty przykład zakładów AMI w mikstacie na 780 ludzi 230 zakażonych.

BATON
@ja

Przecież nasz zaklad ma to gdzieś nigdy o pracownika się nie martwil

Kowidyzm

Wyłącz telewizor i włącz myślenie. Jak chcesz to sobie nos maseczkę przecież nikt ci nie zabrania XXI wiek a ludzie dalej reprezentują sobą ciemnogród rodem ze średniowiecza...

Kusta
@ja

To co to za groźny wirus jak może go ludzie mają a nie wiedzą

Tom

Tylko imbecyl jest w stanie coś takiego napisać 8 h w masce ty się słyszysz wszystkie zarazki gromadzić na masce i wdychać je z powrotem co to za wirus że maska chroni tak samo jak gacie na twarzy byle tylko mieć zasłoniętą twarz chcesz się truć pod maską to rób to sam a nie zmuszasz do tego innych jaka firma jest każdy wie ale za brak nakazu noszenia masek w pracy akurat daje jej dużego plusa

Ktoś

I jak ty sobie wyobrażasz pracować 8 albo 12 godzin w tym upale w maseczce?

Tom

Pewnie zacznie jesienią chorych przybywać to normalne bo to sezon grypowy nie koronawirusowy ale skoro już ci tak zależy na tej masce to nie myślałeś przenieść się do mahle ?

Pff
@Tom

Albo dla przykladu chodź w pracy w masecsce przez caly dzien. Chron swoich współpracowników

Maska

A u nas maseczka jednorazowa raz na 2 tygodnie. Brawo Marcin

Zack

Pracuje na h16 i tutaj jest wszystko tuszowane i ukrywane, testy robione w prywatnych klinikach zeby tylko nikt się nie dowiedział a tym bardziej sanepid

X
@Zack

Nic tylko czekać jak staniecie się wylęgarnią koronawirusa,tuszować tylko da się do pewnego momentu,zobacz co w mikstacie się po robiło.

Haha

Na MWG szukajo winnego za komentarze na pana W żal ????

Czeniena

Nie jeden może ma korona wirusa jak na ochronie wpuszczają wszystkich czy wyświetli na czerwono termometr czy nie to każdego wpuszczają i jakoś wszyscy robią i żyją

Pracuś

Witam. Wiecie coś o koranawirusie w zakładzie?

Vv
@Pracuś

Na 16 podobno

Abc
@Vv

Ile osób? Czy jeździli autobusami?

Mnich
@Abc

Podobno 3 a dalej nie wiadomo czy jeździli autobusami a są tacy co masek nie mają w autobusie bo dzisiaj sytuacja się powtórzyła po 22

Antonii

Co myślicie na temat pracy Pań z HR na Correct ?

F4
@Antonii

Sa nie potrzebne tak jak wiekszosc sztucznych stanowisk w tej firmie

Hr
@Antonii

Jak były stare kadry to był całkiem inny zakładać pracy. A teraz HRy tylko pod górkę robią i nic nie umieją załatwić. Obiecanki i nic więcej - do wyje..bania wszystkie. Tyle w temacie

xxx
@Hr

a ty co myślisz, ze zmienią decyzje właściciela? nikt nie ma takiej mocy sprawczej....

Arystokrata
@xxx

Podsuwają mu te głupie, niekorzystne dla pracownika pomysły, stare kadry potrafiły wywalczyć coś dla ludzi, a teraz tylko wkładają ręce jak najgłębiej.

pracownikM1
@Hr

juz ze świeca szukac uczciwych w hr. tylko usmieszki z kierownikami na palarni. Jak dawno temu przychodzila na nasz wydzial pani Lałra, to zawsze wysłuchala i poradzila. I przynajmniej nie brala strony lidera jak nie mial racji. A teraz to lepiej sie zwolnic niz do nich isc

Antonii
@pracownikM1

Dokładnie. Nawet jak pójdziesz to i tak nic nie zrobią. Jest jedna Pani która poza paleniem papierosów na palarni z kierownikiem nic nie robi .Miałem okazję na rozmowę z ta Panią. Nic tylko głupie uśmiechy. Jestem zdania żeby zrlkwidować dział HR bo to na prawdę nie są potrzebne osoby .

hrej
@Antonii

Robią robią. Pośmieją się , obgadają i zanim wrócisz do pracy to kierownik zadzwoni do Ciebie po co tam byłeś!

@Antonii

Panie z HR tylko zaszkodzą nie pomogą, pupilki Kierowników i menadżerow..

@Antonii

HR. To są marionetki kierowników menadżerow..

filemon

a w czym ci zaszkodziły? ciekawe kto by z nami rozmawiał, jak kierownik nie raz nabiera wody w usta i nie potrafi za dużo powiedzieć na spotkaniu.

Stasiu

Naobiecywały pierdół nowym pracownikom a teraz zdziwieni jak nowi wydzwaniają że nie jest tak jak mówili

Roko
@Stasiu

Klamia w zywe oczy te z hr stary pracownik to się nie nabierze na te ich kłamstwa a wiadomości to kierownikiem przekazuje menadżer który sam nie ma pojęcia co mówi to po co są takie stanowiska w tej firmie nie było menadżerów to wszystko o wiele sprawniej szło także ta funkcja jest w tej firmie nie potrzebna

@Roko

buhahaha masz racje! jeden Prezes i sami pracownicy produkcji pod nim - to dopiero byłby bałagan

Tytus

Widocznie jestes na stanowisku i sie boisz wystarczy tak jak bylo kiedys kierownik brygadzista i bylo ogarniete wiec nie widze problemu

Kierownik zmianowy
@Tytus

tak jestem na stanowisku kierowniczym i nie wyobrażam sobie pracy w 7tys firmie bez managerów. Kiedyś to firma liczyła tysiac ludzi, wiec wiele rzeczy się dało, teraz jest inaczej i wracanie do tego co kiedyś nie ma sensu. Stare nie wróci, albo akcpetujesz nowe, albo nie i szukasz szczescia gdzies indziej. A ja najlepiej wiem, ile osób skuszonych stówką, czy dwoma po kilku tygodniach do comforty wracało bo okazało się że swiat nie jest w cale taki rózowy. Wielu by chętnie wróciło ale duma im na to nie pozwala (znam kilku osobiście co tak gadają - zaciskają zęby w nowej firmie i płaczą z tesknoty za comforty). Taka jest prawda. Tu tylu odważnych, ale na lidera to trzeba wyciągać bo chętnych brak - skoro macie takie pojecie o zarządzaniu to czemu się nie zgłąszacie w rekrutacji? Mało ta firma szans daje? ciagle jakieś rekrutacje otwarte, a to na brygadziste, a to na kierownika - proszę bardzo startować, wykazać się i potem opinie na forum pisać.

X

Masz racje w stu procentach popieram to co napisales tamten musi jechac na jakis tabletach brawo

Pol

Nie dość że prawdy nie mówisz to jeszcze sam siebie oszukujesz a ludzie wiedzą jaka jest prawda tylko strach ci nie pozwala powiedzieć inaczej

Hehhf
@Pol

Ludzie wiedzą i co gorsza wierzą w to co sami sobie wmówili

@Antonii

Czy ktoś się w końcu weźmie za to że Ukraińcy jadąc autobusem zakładowym co nie którzy byli bez maseczki po 22 bo będzie to zgłoszone do pksu

@123

Do sanepidu zgłaszajcie takie rzeczy co pks może zrobić

Bandyta

Zobaczymy jakie zmiany na MWG po spotkaniu z prezesem będą. Wycieczki do HR nic nie zmieniają. Może prezes się za nich wkoncu wezmie

on
@Bandyta

oprócz prezesa przyszły 4 osoby, gdzie reszta brygady? wszyscy gadaja za plecami a jak przychodzi do spotkania to nikt się nie pojawi

Wow
@on

Mialo byc spotkanie z prezesem a nie z Panem K i Panen W I Wszystko na ten temat.... to w glownej mierze zniechecilo pracownikow do rozmowy.

Tu tu
@Wow

Prezes nie będzie gadał z takimi zwykłymi robotnikami on ma ludzi od tego ... chyba ze strajk zrobicie i cały zakład stanie ...cały a nie 50 pracuje a 100 strajkują ????

Kostrzka

DUR to jest inna bajka, to już zgniło od góry

Olim

Witam czy dostaliscie nowy formularz PZU ? Jaki wariant jest najlepszy waszym zdaniem ?

Bandyta

Zobaczymy co dzisiaj bedzie po spotkaniu z prezesem na MWG, może w końcu jakieś zmiany na korzyść pracownika będą Hhaha, wezmą może się za zarząd bo ludzi niema i wieczne zmuszanie do nadgodzin za psi huhu

Balista

Nawet Ukraińcy się zwalniają. Tak dobrze jest w firmie. Tak miały być tłumnie napływające tanie siły robocze z Ukrainy a tu nie chcą robić za te pieniądze co Polacy.Dlatego zakład zamiast coś poprawić zaczynając od zarobków po przez formę pracy skończywszy na szacunku do pracownika to nie. Teraz postanowili że postawią na kobiety bo tylko one pozostały chętne na pracę w tym zakładzie nie wiedząc na co się piszą. Jak na kobietę to jeszcze nie jest zły zarobek to prężnie przybywają do zakładu bo zaczęli je przyjmować masowo jak nie ma kogo. Tylko co będzie jak zobaczywszy że to raczej dla kobiet nie jest praca i zaczną masowo odchodzić to co wtedy?

Giruuu
@Balista

Pracuje na hali 15 i jestem zszokowany. Wszyscy robią po 12 bo chcą a nie bo im karzą. Jestem jednym z nielicznych którzy notorycznie odmawiają pracy po 12 i co ciekawe jestem napiętnowany wśród współpracowników niż przez osoby którym podlegam. Twierdzenie ze mam chodzić na 12 bo wszyscy chodzą mnie poprostu bawi. Ludzie cenią godzinę swojego życia na 16 zł. Odziwo prym w tym bezsensiu wiodą tubylcy. Co do kolegów za wschodniej granicy. Przyjechali zarobić a tu figa. Rypią tyle samo za relatywnie mniejsze pieniądze. Co ciekawe niektórzy to zauważają. Ale większość rypie. Niech robią bo ktoś musi. Każdy ma swój cel. Słyszę jeszcze wiele głosów gdzie ci będzie lepiej. Tez się zastanawiam. Ale gdzieś ci lidzie odchodzą. Nie ma co narzekać. Tylko trzeba się odrobine szanować a nie dawać okradać.

Śmiechu
@Giruuu

Jasne że tak chcesz to robisz 12 nie to nie robisz tu potrzebują takich co będą robić po 12 takich nie brakuje i przez takich będą nas traktować jak tania siłę roboczą to nie wina właściciela bo to jego biznes takie A nie inne zarobki to właśnie wina ludzi

Pan

Weeken masz że tak ślicznie piszesz??

Hmm

I co z tego że ludzi zapraszajo jak i tak z tym nic nie zrobiono wolo by się ludzie zwalniani nisz managera zdjąć ze stanowiska

Uprzejmy
@Hmm

Piszę się niż :) Manager zapewne wie jak poprawnie napisać zdanie dlatego zajmuje właśnie takie stanowisko!!!

@Uprzejmy

Zapewniam Cię, że nie wie :)) Podobnie zresztą jak nasi wspaniali kierownicy. :P

pinokio
@Uprzejmy

menager zajmuje takie stanowisko bo wie jak włączyć automatyczny słownik języka polskiego nic więcej a znam takich co pisali bióro zamiast biuro.

Joker
@Hmm

Usuwają wypowiedzi na które ludzie się konkretnie wypowiadają

Ona

Gratulacje dla pań MWG Kontrolerki załadunku, przyszły na 22 wczoraj do pracy dały 2 wypowiedzenia i już dziś nie przyjdą :) się musiał sopel zdziwić. Swoją drogą tą IZABELL przytuliłbym swoim menagerem załadunku analnego :)

@Ona

Dociera do nich pomału do czego doprowadzili dlatego obiecują podwyżki... nie wiadomo ile, kiedy oraz kto dostanie :PP Niestety są osoby które będą tu robić nawet za darmo wystarczy że przełożony tak powie.

Dur

Gwiazdy z dury menago i kieras tak samo pory pełne b(usunięte przez administratora) tylko w kamerach siedzą. Wiedzy brak umiejętności brak nigdzie by ich nie przyjęli . A ile to pracy nie mają a wszystkie nagrania co Dur robi śledzą większy monitor im dać bo na tych słabo widać

@Dur

Praca pod kamerą Monitoring to dziś norma w wielu miejscach pracy. Mimo że może ingerować w prywatność pracowników, przepisy do tej pory milczały na ten temat. Zgodnie z najnowszymi zmianami w prawie pracy, żeby móc zainstalować kamery, pracodawca powinien spełnić szereg warunków. Przede wszystkim muszą być one niezbędne do zrealizowania jednego z czterech wskazanych w przepisach celów: zapewnienia bezpieczeństwa pracowników, ochrony mienia, kontroli produkcji, zachowania tajemnicy pracodawcy.

@Durr

Zgodnie z art. 222 Kodeksu pracy monitoring nie może obejmować: pomieszczeń udostępnianych zakładowej organizacji związkowej, pomieszczeń sanitarnych, szatni, stołówek oraz palarni, chyba że stosowanie monitoringu w tych pomieszczeniach jest niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników lub ochrony mienia lub kontroli produkcji lub zachowania w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę i nie naruszy to godności oraz innych dóbr osobistych pracownika

@Durr

Czyli wystarczy że na stołówce jest czajnik i cyk....monitoring dozwolony :-)

@4321

Monitoring w pracy do innych celów Firmy nie mogą stosować monitoringu do innych celów niż wyżej wymienione – takich jak np. kontrola zachowań pracowników w miejscu pracy, weryfikacja efektywności czy tworzenie ewidencji czasu.

Qwdty
@Durr

Tymi waszymi kodeksami to oni codziennie się podcierają. Pozdrawiam.

Pododdo
@Durr

O kierownik się odezwał i się broni.

@Durr

6. Cele, zakres oraz sposób zastosowania monitoringu ustala się w układzie zbiorowym pracy lub w regulaminie pracy albo w obwieszczeniu, jeżeli pracodawca nie jest objęty układem zbiorowym pracy lub nie jest obowiązany do ustalenia regulaminu pracy. § 7. Pracodawca informuje pracowników o wprowadzeniu monitoringu, w sposób przyjęty u danego pracodawcy, nie później niż 2 tygodnie przed jego uruchomieniem. § 8. Pracodawca przed dopuszczeniem pracownika do pracy przekazuje mu na piśmie informacje, o których mowa w § 6. § 9. W przypadku wprowadzenia monitoringu pracodawca oznacza pomieszczenia i teren monitorowany w sposób widoczny i czytelny, za pomocą odpowiednich znaków lub ogłoszeń dźwiękowych, nie później niż jeden dzień przed jego uruchomieniem.

Człowiek w tej firmie sie nie liczy. Najgorszy pracodawca .Cyrk na kółkach . Rządzący to tylko pionki a pracownicy to tylko tania siła robocza. Smutne ale prawdziwe .

Zostaw merytoryczną opinię o CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. - Ociąż

• Jak się pracuje w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 462.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 415, z czego 45 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 246 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.?

Kandydaci do pracy w CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORRECT K. Błaszczyk i Wspólnicy sp.k.