Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Opinie o Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Daria

Jeśli jest tak źle jak niektórzy piszą to może czas na zmianę firmy?Po co sie tak męczyć? Przyjdą inni i będą pracować.

c*ja warta

Uciekaj kto może! Ta praca wyciągnie z Ciebie wszystko nie dając nic w zamian. Kierownikom - manipulatorom wydaje się, że są bogami. Niestety czar pryska gdy tylko opuszczają swoje PBKM-owskie królestwo i znowu stają się zakompleksionymi, mało wartościowymi osóbkami. Napędza ich zazdrość i chęć zemsty na swoich podwładnych za ich inteligencję i zaradność. Zamiast wykorzystać ich potencjał robią wszystko żeby ich zgnoić. Wmawiają ludziom, że ta firma to ósmy cud świata. Życzę wszystkim by, tak jak ja, byli w stanie opuścić ten padół łez i poczuć że jednak są coś warci!

lol
@c*ja warta

w 100% sie z tym zgodze . Inspekcja pracy powinna do nich zawitac ;]

Danka

Cześć, Chciałabym się dowiedzieć jak realnie wyglądają zarobki w tej firmie na stanowisku konsultanta medycznego. Od czego zależy premia? Czy dostaję 2 tyś premii brutto za każdego przekonanego klienta? ile można wyciągnąć miesięcznie na rękę? Proszę napiszcie jak to wygląda naprawdę.

Iwona

@Roksana co sprawiło, że miałaś poczucie braku szacunku ze strony rekrutujących? Mogłabyś powiedzieć coś jeszcze na temat tego jak przebiegał proces rekrutacyjny>? Czy jakieś pytania w trakcie rozmowy Cię zaskoczyły? Zachęcam Cię również do opisania swoich doświadczeń w zakładce rozmowy kwalifikacyjne: http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,885523,1,1

Roksana

Strasznie niemiłe Panie rekrutujące, bardzo agresywne i nie znające się chyba na swojej pracy, ponieważ nic nie potrafiły powiedzieć o tym, czym zajmuje się firma, za to wymagały co najmniej epopei naukowych na temat, którym one same chyba się zajmują. Niski poziom kultury, kiepskie traktowanie w tym brak szacunku do potencjalnego pracownika. Ogólnie nie polecam. Szkoda czasu na pracę z takimi chamskimi i niepoważnymi ludźmi.

Julka
@Roksana

Roksana, widze ze Twoje oburzenie zatrzymalo sie na wiedzy o firmie. Może to Ty nie byłaś przygotowana do tego spotkania, co zdecydowanie jest brakiem szacunku i kultury, ale z Twojej strony- nie sądzę aby w takiej firmie rekrutowaly osoby bez doświadczenia. Rekrutującym pokazuje to natomiast, że skoro nie wiesz czym zajmuje sie firma, do ktorej chcesz sie dostać to może jednak nie zależy Ci na tej pracy. Jeśli jednak się mylę to napisz proszę jakie inne pytania padły podczas rozmowy.

była rekrutka
@Julka

Podejrzewam, że prawda leży po stronie Roksany. Opowiem w skrócie jak wygląda dzień z pracy przedstawiciela PBKM. Otóż wyjeżdżając do pracy układam sobie w myślach historyjki jak by tu obczernić w środowisku konkurencję. Muszę powymyślać, że mają laboratorium w piwnicy itd. Wchodząc na oddział muszę wyrzucić materiały konkurencji, o przepraszam już tego nie robimy bo mamy o to zakładane sprawy w sądzie. Później jeszcze trzeba jechać do lekarzy i nakrzyczeć, że w ogóle rozmawiają z konkurencją. Aha, no i jeszcze jeden szpital gdzie nie udało się położnej pobrać w trakcie porodu krwi z łożyska bo ciężarna miała cesarkę i było naruszone. To nic, trzeba zrobić awanturę na cały szpital bo przecież jeszcze mi z premii polecą. Następnie umowa z pacjentem. "PBKM jest taki wspaniały, taki prestiżowy. Świetnie Państwo wybraliście". Wieczorem szkoła rodzenia. Ach znów trzeba ponarzekać na konkurencję. I wreszcie można wracać do cieplutkiego domku gdzie czekają ukochane raporty. Podsumowując - krzykiem i chamstwem wynik zdobywać - to powinno być logo tej firmy.

Iwona

Obecnie Polski Bank Komórek Macierzystych poszukuje kandydatów na stanowisko Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta. W ofercie pracy można znaleźć informacje, że firma oferuje między innymi perspektywę rozwoju. Co możecie o tym powiedzieć jako pracownicy firmy? Co możecie doradzić osobom, które są tą ofertą zainteresowane?

Iwona

Jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Andzia

No właśnie... Może jakieś konkrety. Zarobki, flota, prywatne użytkowanie auta, ubezpieczenie, premię? A nie ciągłe narzekanie...ludzie

Xyz
@Andzia

Cześć, Podstawa 4500-5000 brutto Premie około 2000 brutto Flota kia ceed Ubezpieczenie jest dodatkowe Multisport Medicover Prywatnie auto do 350 km bez oplat

Ciekawy

A CZY KTOŚ MOŻE W KOŃCU NAPISAĆ JAKIE ZAROBKI, FLOTA, ITD....? jeżeli się pracuję 12 godzin, ale za dobre pieniądze, to może warto??? Nie sądzicie??? Chcesz odbębnić swoje 8 godzin w pracy to idź pracować do sklepu...

love6

szycho potrzebny jest ale jednak nie będzie tak prosto się dostać jak na typową słuchawkę, trzeba mieć wiedzę i interesować się temat komórek macierzystych, więc sądzę że byle kto tego stanowiska nie obejmie, i nie każdemu system zmianowy będzie pasował

jagoda

witam, czy ktos sie orientuje jakie sa zarobki na stanowisku SPECJALISTA dS SPRZEDAZY USLUG MED w PBKM? Z gory dziekuje za odpowiedź.

cania

Tylko od poniedziałku do piątku???To praca cały czas pod tel 7 dni w tyg 24 h na dobę w niedzielę i święta również ...bo przecież trzeba dopiąć plan. Nie polecam pracy jako konsultant medyczny no chyba że ktoś naprawdę się nudzi nie ma rodziny ,pasji i może traktować pracę na 1 miejscu no to wtedy tak.Produkt jest ciekawy ale sposób pracy ...no coment

nika

Firma ma świetny produkt,super się z nim pracuje.Co do samego systemu pracy konsultanta medycznego porażka ,jeśli macie czas 24h na dobę "być w pracy" to ok.Robi się z tej firmy coraz gorsze korpo a szkoda

empe

Ile się tam zarabia?

xcvcx

Były tu wpisy z 2015 roku już i co się z nimi stało??? Halo, cenzor!!??

asia

potwierdzam, nie szanuje kierownictwo ludzi a mają sie za lidera. na terenie polski południowej nikt nie zagrzewa miejsca dłużnej niż pół roku, także na jakiś czas i potem trzeba szukać czegoś innego. Inaczej by było gdyby podejscie do pracownika bylo inne no ale coz...

Chętny

A jak się tam kształtują zarobki dla przedstawicieli?

pati

firma nie licząca się z ludżmi, na rozmowie kierownicy przedstawiaiją ochy I achy no I oczywiście przedstawiają że można wypracować realną premię, co jest oczywiście ściemą,jak ktoś chce iść pracować do tej firmy to musi brać pod uwagę pracę na 3 zmiany rano lekarze I położne, popołudnia I wieczory szkoły rodzenia I podpisywanie umów, no I w weekenydy albo szkoła rodzenia albo jakieś warsztaty których tam nie brakuje ja się uwolniłam już jakiś czas temu ale wiem że nadal nic się nie zmieniło oprócz rosnących targetów, przestrzegam

pati
@pati

z ta rotacją to aż tak fajnie nie jest na 14 konsultantóww w ciągu 4 miesięcy 7 nowych...hmm przemyśl zanim komuś podpowiesz

fdffd
@pati

Jak Ci pasuje 12 h/dobę to gratuluję szerokich horyzontów myślowych. Idealny materiał na repa PBKM. Po co jakieś hobby, rodzina, kurs języka po południu... Gdyby robota się zamykała w 45 godz / tydzień to ok ale w PBKM nie ma szans. Praca dla podstarzałych singli bez żadnych innych zainteresowań.

monis

Praca w tej firmie jest bardzo wymagająca i trudna. Nie polecam osobom leniwym i nie kreatywnym. Polecam tę pracę wszystkim tym, którzy szukają w pracy pasji i zaangażowania.Dużo pracy to fakt i zgodzę się z poprzedniczką,że pracuje sie po 12 godz. Gps są w samochodach i telefonach( a w jakiej firmie ich teraz nie ma) sprawdzane non stop przez kierowników.Czy rotacji jest dużo? nie koniecznie. Jak masz co miesiąc zrobiony target to nikt się nie czepia.Pracowałam długo i polecam.

Mis

W firmie panuje straszna rotacja, wystarczy zobaczyć na gazetki informujące o przedstawicielach na konkretnym terenie, ciągła zmiana. Korporacja, która pilnuje gps i listy targetowej, dodatkowo sprzedaż za wszelką cenę. (usunięte przez administratora) Jeśli chcecie tam pracować to już od pierwszego dnia szukajcie następnej pracy, tam nie znajdziecie swojego szczęścia. Praca po 12 godz z gps w tle i nikt nikim sie nie przejmuje.

Chris
@Mis

Zgadzam się w pełni, że w tej korporacji wyciska się pracownika do maksa i nie docenia jego zaangażowania, punktualności, itd. Ważne jest tylko harowanie non stop i nie koniecznie za adekwatne pieniądze. "Gówniarstwo", które pracuje tam parę lat i czuje się bezpiecznie zakotwiczone, nie szanuje nowego pracownika, traktuje go nonszalancko i przedmiotowo, arbitralnie, nie pozwalając na własne zdanie, inicjatywę. Stąd nie żałuję ani trochę, że nie przedłużono ze mną umowy na stałe. Godność pracownicza, ale też zwykła ludzka, nie są wartościami, które gotów jestem sprzedać tej korporacji. Uciekaj, kto może !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.?

Kandydaci do pracy w Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.