Metalleo (Tsr Poland Sp. Z.O.O.)

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TSR Poland Sp. z.o.o.

zainteresowany

proszę o opinie na temat oddziału BB o co chodzi ze tak wszyscy narzekają na pracę tam? chodzi o kasę, godziny pracy, kierownika, sprzęt? chciałem tam starać się o pracę ale teraz już nie wiem czy warto. może coś się zmieni po nowym roku? jest tam co robić dla kierowcy czy raczej szukanie na siłę zajęcia?

Rafik

Witam Wszystkich na forum z takim pytaniem otóż chce aplikowac na stanowisko kierowcy i czytajac te odpowiedzi na forum to firma TSR jest jako cyrk :D z pewnego źrodla wiem ze maja tam 4 kierowcow ale takich nie z prawdziwego zdażenia :D i szukaja kolejnego pytanie po co ?kogos zwalniaja czy tyle pracy ze wyrobic sie nie mogą? Prosze o odpowiedź

Aleksander
@Rafik

Omijaj szerokim łukiem a będziesz zadowolony z życia. (usunięte przez administratora) na kółkach i stare trupy. Tam siedzą kierowcy co ledwo jeżdżą lub mają art.52 i ich nigdzie nie chcą. Ci co coś potrafili szybko odeszli

Aleksander
@Rafik

Z tej firmy nikt nie odchodzi ze względu na kasę, tylko na warunki pracy i atmosferę. Proponuję podjechać na plac w DG i chwilę popatrzeć jakie mają warunki i sprzęt ociekajacy olejem. To wszystko mówi samo za siebie. Zwalniają się ludzie od szaraka po dyrektora. Dobra firma nie szuka ciągle pracowników.

Peter

Witam czy moze ktos napisac jak jest w Bielskim TSR widze ze jest oferta na kierowce i mysle nad zlozeniem podania o prace ,mozna sie tu dowiedziec o zarobkach,ogolnej atmosferze stanu pojazdach itp ,patrzac na inne komentarze to wiekszosc odradza !prosze o jakies odp

Charlie
@Peter

Oddział Bielsko nie szuka kierowcy Trollu

P. J.

Witam. Czy ktoś uchyli rąbka tajemnicy odnośnie tsr D. G.. Chodzi o stanowisko handlowca w kolorówce

@P. J.

Handlowcy z koloru uciekają szybciej niż Chuck Norris rozprawia się z wrogami. W ciągu ostatnich dwóch lat było tam chyba z 10 różnych osób. W tak zdezorganizowanej formie trudno być na jakimkolwiek ze stanowisk, a jeszcze gorzej na takim, które jest uzależnione od pracy wszystkich innych działów.

Brałeś udział w rekrutacji do TSR Poland Sp. z.o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Fanklub Marcina

Uwaga! Marcin miesza bigos głową i gotuje herbatę z wody po pierogach. Jego opinie są stronnicze ponieważ zawsze ogląda pornosy do końca; bo myśli, że na końcu będzie ślub . Podobno też robi wjazd na chatę bezdomnym.

Charlie
@Fanklub Marcina

Nie ma jak merytoryczne podejście do tematu.

Edward

Możecie wyjaśnić o czym rozmawiacie w komentarzach?Jeśli możecie, to opowiedzcie proszę w przystępny sposób o warunkach pracy i atmosferze w TSR Poland.

@Edward

On jest jedyną osobą zwolnioną z pracy w oddz. bielskim. Osoby którym donosił i te na które donosił poprostu miały dość. U kolejnego pracodawcy pracował miesiac. Nie oceniam ale warto spojrzeć na jego opinie przez pryzmat kierowcy, który bierze się za zarządzanie placem i oddzialem.

Witam BB

Szczerze odradzam. Witam, to co dzieje się w tej firmie,(oddział Bielsko-Biała) to istny cyrk. Na banerach mają wypisane HDS, waga 60 ton, skup złomu, gotówka... Wszystko kłamstwo HDS niesprawny i nieodpowiedni do załadunków złomu. Waga jest do 50 ton. Skup złomu??? gotówka ??? klienci odsyłani z kwitkiem bo panu Rafałowi nie chce się klasyfikować, a jeśli nawet przyjmie złom, klient po gotówkę musi sobie podjechać w innym terminie! Warunki pracy w skrócie: samochody przeładowane codziennie. DMC 26 ton, norma 33 tony i więcej. Zestaw DMC 40 ton, a w tej firmie zdarza się nawet 60 ton+ .Warto zaznaczyć, że kierowcy mają zamontowane zegary, mimo tego muszą odbierać przeładowane kontenery i w razie kontroli, szef się wyprze. Oprócz braków sprzętowych, czyli stary nienaprawiany sprzęt. (Nowe auto w tej firmie to 2007rok). Na placu przy niesprawnym sprzęcie dochodzi do wycieków oleju w glebę, przez nieszczelności w układzie hydraulicznym koparki załadunkowej (kilka tys. litrów !). Pan Rafał- kierownik placu, człowiek bez żadnego pojęcia o branży złomowej, transporcie i kontakcie z klientem dostał władzę w tym zakresie. Zamiast cokolwiek usprawnić, swoimi decyzjami prowadził wprost do zachowań mobbingowych wobec pracowników, centrala była informowana na bieżąco i nic z tym nie robiła (Lecz o tym pisał na forum publicznym nie będę, dla dobra sprawy) W firmie wszechobecne kłamstwo i zapewnienia o rozwoju, ale musimy oszczędzać xD. Podsumowując: Jeżeli przyszły pracowniku, chciałbyś pracować w firmie, gdzie musisz się martwić czy twój sprzęt będzie sprawny przez cały dzień, a jak się zepsuje to napraw to sam, gdzie musisz wykonywać polecenia człowieka bez kompetencji i jakiejkolwiek wiedzy w zarządzaniu, często prace niebezpieczne z łamaniem BHP, gdzie w razie kontroli Policji lub ITD można stracić nawet uprawnienia, gdzie jest praca na 2 zmiany, też w weekendy i święta ( wiem, mówią pn-pt, 8h- ale tylko mówią, bo w BB to nie obowiązuje).... Jeśli komuś to odpowiada to niech tam aplikuje. Poza tym oddział w B-B utrzymuje jeden klient, ponieważ nie ma żadnych innych stałych klientów. Działania na szkodę firmy są zasługą Pana Rafała oraz Pana Wojciecha. Firma w branży złomowej jest spalona, nikt zbytnio nie chce z nimi handlować. Jeżeli minąłem się z prawdą gdzieś tutaj w mojej wypowiedzi, proszę o sprostowanie. Chętnie się odniosę. Pozdrawiam

I po Bielsku
@Witam BB

Gminna wieść niesie że TSR wypadł z Polmotorsa.

Romek

Nie polecam, nikt tu nie docenia wykwalifikowanych, solidnie przykładających się, uczciwych pracowników.Dowodem odejścia solidnych pracowników w ostatnim czasie w wielu oddziałach. (usunięte przez administratora)Żyj z tej satysfakcji cały rok.

Edward
@Romek

Osoby zaangażowane w prace nie mogą liczyć na ewentualną podwyżkę wynagrodzenia bądź propozycję awansu? Myślałem, że wykazując się zaangażowaniem w wykonywanie obowiązków, można wypracować sobie wyższe stanowisko.

????

W calym TSR sa same gwiazdy i wszyscy gwiazdorzą

ha
@????

ale tylko Marcin jadł snickersy

????????????

Marcin jak nie było Internetu tylko rodzina wiedziała żeś (usunięte przez administratora)

Fanklub Marcina

Marcin zjedz snickersa bo zaczynasz gwiazdożyć!

Żegnaj BB

Marcin uspokoj sie!

bebe
@Żegnaj BB

Właśnie Marcin, nie świruj - idź na wybory!!!

Punto7

Proszę o kontakt na priva rozważam pracę w tej firmie punto771@gmail.com

Justyna

W obecnych czasach ludzie często zmieniają pracę. Myślisz, że rotacja jest spowodowana zarządzaniem w TSR Poland Sp. z.o.o.? Mobbing to poważny zarzut.

@Justyna

Jeśli firma nie daje możliwość rozwoju o szkoleniach można jedynie pomarzyć to istotnie pracownik szuka lepszej pracy. Zgadzam się że rotacja jest spowodowana ZŁYM zarządzaniem A w dużej mierze jego brakiem

Byłem Tam

Nie polecam pracy w tej firmie po 1 : nie odpowiedni ludzie na stanowiskach kierowniczych przyklad koles co robil w zakladzie miesnym potem w kurierce paczki podawal na tasme zostal kierownikiem placu w bb zenada :), drugi koles z branzy bhp nie majacy pojecia o branzy zlomowej i 0 pojecia o zarzadzaniu kierowcami tez totalne dno!! Jedno wielkie klamstwo ze bd sie rozwijac bd nowe sprzety itp caly czas robic oszczednosci na paliwie itp a pracownik co same szkody robi jest najlepszym operatorem :),kolejny przyklad nikt nie patrzy ze caly czas auta przeladowane przyklad solowki nieraz wazyly 40 t ,a zestawy ponad 60t gdzie tu bhp i gdzie Panowie z ITD?masakra jesli chodzi o zarobki to rewelacji nie ma kierowcy mieli po 3 tys z hakiem ,a jesli przeszedl nowy bez doswiadczenia to mial 4tys na start !poprostu super zero szacunku dla pracownikow jeden wielki (usunięte przez administratora) !

Jestem Tu
@Byłem Tam

Jesteś malkontentem Marcinku !!!

Justyna
@Jestem Tu

Nie potwierdzasz powyższej opinii? Twoim zdaniem jest w TSR Poland inaczej? Liczę na Twoją wiadomość!

Bylem tam

Pisz po Polsku

Bylem tam
@Jestem Tu

Pisze prawde jak bylo i jest w Tsr

Marcinek

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Zarówno na stanowiskach biurowych jak i magazynowych. Potwierdzam negatywne opinie poniżej. Warunki wynagradzania są zmieniane często kilkakrotnie i drastycznie w stosunku do pierwotnych ustaleń. Oczywiście w dół. Dotyczy to premii i podstaw wielu pracowników. zatrudnionych w tej firmie. Ogromna rotacja pracownikow zarowno na magazynie jak i w biurze.

Damian
@Marcinek

Dlaczego pracodawca w trakcie trwania umowy zmienia warunki wysokości wynagrodzenia, które były ustalane z pracownikiem? Jest to niepokojąca informacja, że warunki zmieniają się w trakcie zatrudnienia, więc chciałbym wiedzieć, dlaczego tak się dzieje. Mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź.

Maciuś

(usunięte przez administratora)Zakład w stanie opłakanym, sprzęty ociekają olejem i sypią się, nie ma kim i czym robić ale to oczywiście nie wina szefa tylko wszystakich innych. Wszędzie kamery, iPhone, tablety i inne pierdoly, bo na to kasa jest. Za to nie ma na premie dla pracowników a nawet podstawy są ucinane. O socjalu w tej firmie można zapomnieć. Jedyny plus to wyplata zawsze na czas i pozytywni mimo wszystko ludzie. (usunięte przez administratora)

radzio

słabe zarobki, absurdalna biurokacja majace na celu kontrolę - niczego nie kontroluje tylko zabiera czas, ludzie za biurkami wydają polecenia nie wiedząc zbytnio o czym mówią, pełno korporacyjnych bzdur, na zeszłe swietą 0 bonusa - nawet czekolady dla dzieci, wyzysk Polaków przez (usunięte przez administratora)A DLA ZORIENTOWANYCH NA KARIERĘ,(usunięte przez administratora) 0 rozwoju, brak maszyn

Radzio2
@radzio

Nic dodać nic ująć. W biurze wszechobecna autopromocja kosztem innych. (usunięte przez administratora) Ale żeby nie było tylko czarno to dodam, że większość ludzi jest życzliwa i chętnie pomaga w problemach dopóki prezes nie powie inaczej.

gargamel

firma jest w porzo.

Alicja
@gargamel

Proszę Cię o pozostawienie rzetelnej i wartościowej opinii o TSR Poland jako pracodawcy. Co sprawia, że masz takie a nie inne o nim zdanie? Zachęcam Cię do przedstawienia wszystkich argumentów skłaniających do aplikowania do tej firmy. Będzie ona ważna dla innych forumowiczów, szczególnie tych, którzy zastanawiają się nad pracą w TSR.

Aśka
@Alicja

Brednie piszą Ci, którym praca nie pasuje. Dobry pracownik nie ma czasu na takie wywody. Pozdrowienia.

Damian
@Aśka

Będziesz tak uprzejma i napiszesz, jak oceniasz pracę w firmie TSR Poland? Chciałbym dowiedzieć się, czy jest to stabilne miejsce pracy? Pracodawca przewidział dla zatrudnionych osób jasną i przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego? Czy raczej trudno jest awansować na wyższe stanowiska? Zachęcam Cię do dyskusji na ten temat.

Henry

Myślę, że jesteście bardzo niesprawiedliwi w swoich opiniach

Bartek

Konkurencja tak inspiruje do pisania tych bredni?

Zostaw merytoryczną opinię o TSR Poland Sp. z.o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w TSR Poland Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TSR Poland Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TSR Poland Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TSR Poland Sp. z.o.o.