MediaExpert

Opinie o MediaExpert

Już mniej ????

Już mniej ????

Hucer

Kraków Kapelanka na sklep wchodźcie z własnymi kamerami monitorującymi swoje otoczenie tak do pół metra najlepiej ukrytymi bo tam z ochroną to różnie bywa jak ruch to wiadomo jak nie to też się może zdarzyć nagle wyjście do WC więc na wszelki wypadek...

Wysłałem swoją aplikację na stanowisko pomocnik dostawcy, praca 4 dni po 10 godzin i 3 dni wolne. Wynagrodzenie 5500 tyś brutto. Niech mi ktoś odpisze czy rzeczywiście warto i w jakich dnia praca jest i jakie są dni wolne i czy rzeczywiście tyle płacą ze wychodzi na rękę tak 3800 -4000 tyś. W wymaganiach są zdolności manualne/ techniczne oprócz dostawy do klienta pomoc w instalacji sprzętu podłączenia a co konkretnie ? Pralki lodówki telewizora ?

@Zainteresowany

Grafik sam ustalasz z tym , że 2 soboty są pracujące. Ile dni ustalasz sam masz wyrobić etat praca po 10h. W poniedziałek idę na dzień próbny z kierowcą który śmiga na tym stanowisko to jego się szczegółowo wypyta człowiek co jak i ile.

Kazik
@Kandydat

Hej , jak już będziesz po dniu próbnym to daj znać jak to wygląda, sam jestem w trakcie rekrutacji i się mocno zastanawiam. Pzdr

Kondziu
@Zainteresowany

Najczęstsza wypłata (Warszawa) - 3100 bez paru zł. Czasem klient rzuci dychę, o wywożenie fajnych sprzętów z odzysku robią problemy co godzi w normalna opłacalność takiej pracy. Jak są braki w załodze w innym miescie to mogą cię wysłać. Ja pojechałem. Mieli zapłacić za to coś extra. Na obiecankach się skończyło. Pomoc w instalacji sprzętu? Jaki telewizor i pralka? Co ty gadasz chłopie? To chodzi na pewno o okna i żyrandole.

Ciekawy
@Zainteresowany

Jest ogłoszenie na dostawcę b2b w którym jest napisane że przychód na poziomie 18-22 tys. zł brutto. Jak się to ma do rzeczywistości?

Kierowca

A napisz coś więcej . Auto dają swoje ubezpieczenia paliwo naprawy w Twoim zakresie ?

PoradyMacieja
@Ciekawy

Pracowałem kiedyś na takich zasadach w branży gabaryty/home delivery. Nie daj przerzucać na siebie ryzyka biznesowego (zmienne koszty paliwa, awaryjność auta i ubezpieczenie, rosnące koszty samozatrudnienia i zatrudnienia pomocnika, wybiórcze podejście do przydzielania zlecen dla oszczędności zleceniodawcy, twoje zdrowie i mozliwosc pójścia na zwolnienie gdy trzeba a nie praca bez względu na wszystko). Mogę ci zagwarantować ze jakbyś miał wziąć w leasing nowe auto i pokrywać raty i inne koszty to zostanie ci w kieszeni mniej pieniędzy niż idąc do pracy na etacie i dostając wszystkie narzędzia pracy. Kazdy dostawczak szybciej zużywa sie od jazdy na wielu stopach dziennie. To sie nie opłaca i nie daj sobie zaświecić oczu 20 tysiącami przychodu. Oni próbują tak działać bo wiedza ze jest rynek pracownika a umowa o prace go dodatkowo chroni. Korzystajmy z tego a nie dajmy sie wrabiac w nieopłacalne podwykonawcze umowy na ich zasadach. Niech sami pokrywają koszty narzędzi, zatrudnienia, ryzyka. Ich na to stać a ciebie nie zawsze będzie stać. Firmę zakładaj wtedy gdy pracujesz faktycznie dla siebie a klient którego obsługujesz jest twoim klientem i twoim zysiem

Nigdy więcej
@PoradyMacieja

Miałem swoją firmę, małą co prawda i tylko dwa lata, ale problemów było co niemiara. Aż się boję co by było, gdybym miał ją teraz, za pisowskiego ładu... Możecie powiedzieć: gdzie twoja ambicja, nie ma to jak na swoim i więcej zarobisz, ale ja wolę w tych czasach "podpiąć" się pod kogoś większego. Po prostu tak czuję się bezpieczniej.

PoradyMacieja
@Nigdy więcej

Chodzi o to ze jak już masz zakładać firmę to po to żeby pracowac na swój zysk i na swoich zasadach, gdzie panem jest tylko klient. A nie na czyjsc zysk, np. Media Expert, chodzic w ich kostiumie i pracowac na ich zasadach. Od takiej pracy wyrobniczej, gdzie panem jest i klient i szef, to jest etacik i wszystkie przywileje które z niego wynikają. Nie dajcie się spychać do roli niezabezpieczonych podwykonawców w pracy ktora ma stały charakter i za którą należy wam się umowa o prace jak psu buda.

Radek
@PoradyMacieja

Znowu jest takie ogłoszenie na dostawce b2b z dzisiaj wiec mam pare pytań. To jak jest jak się zachoruje na takiej umowie? Są kary za niepodstawienie się? Są jakieś zabezpieczenia finansowe na taki wypadek? Ile jest płacone od adresu albo kilometra? Czy jest płacone za zlecenie niezrealizowane nie z winy dostawcy ale tez generujące dla niego koszty? Zapraszam do wypowiadania się. Mam własnego busa i rozważam te ofertę.

Kolega

Już się wpisow nie publikuje. Już pakiecik cenzury wykupiony.

Doradca Klienta

Po przywitaniu się i przedstawieniu zakresu obowiązków i mojej przeszłości, przeszliśmy do tzw scenki sprzedażowej, w której musiałem przedstawić propozycje jak największej ilości produktów dla klienta, uzasadnić dlaczego ma kupić droższy produkt oraz powiedzieć coś o nowym laptopie. Dodatkowo później przekonać go do zakupu na raty i zachęcić do skorzystania z promocji. Ogólnie rozmowa trwała ponad godzinę, czułem się swobodnie a kierownik sklepu doceniał moje doświadczenie oraz wiedzę.

1. Jak przekonać klienta do wyboru laptopa za 6 tysięcy, gdy on chce tego za 4 tysiące? 2. Co w przypadku agresywnego klienta, któremu nie działa sprzęt i chce go reklamować? 3. Jak namówić klienta na wybór ubezpieczenia za 1,5 tysiąca? 4. Jakie dodatkowe produkty można zaproponować do laptopa?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zainteresowana pracą

Nie wiem w jakim celu dodawane są ogłoszenia na pracuj.pl, skoro przez kilka miesięcy widnieje status "otwarte". Jeżeli kandydat nie odpowiada to proszę zrobić status "odrzucenie".

Zniesmaczony

Aplikowałem jako dostawca. Rozmowa kwalifikacyjna online - miła, sympatyczna. Pan poinformował mnie o drugim etapie na którym kierownik podejmie decyzję. 2 dni czekania na telefon. Pojechałem na rozmowę i tu zonk. Wynagrodzenie które jest opisane w ogłoszeniu to nieporozumienie. Pan stwierdził, że jest na tak ale ma jeszcze kilku kandydatów. Prosił żeby zadzwonić po weekendzie w poniedziałek rano. Okej dzwonię o 10 nie ma czasu rozmawiać, żeby zadzwonić za godzinę. Dzwonię za godzinę mówi że nie ma czasu jeszcze oddzwoni za 15min. Oddzwania za 40 i mówi tylko, że jednak nie potrzebują pracownika xD ludzie czy wy jesteście poważni? Przecież to śmiech na sali. Robota przy rozwożeniu pralek a wy podchodzicie do tego jakbyście szukali programisty na projekt międzynarodowy. Porażka

Salvat
@Zniesmaczony

Nie masz czego żałować. Ta praca już dawno zeszła (usunięte przez administratora). Chciałbyś dźwigać pralki na 3 piętro, znosić na dół stary sprzęt z odzysku i mieć jeszcze problemy robione o to ze ten sprzęt z odzysku uhandlujesz zamiast zwieźć na bazę zeby firma sprzedała po dychu za sztuke? Nie po to jest taka praca gdzie nadzwigasz się więcej niż w innej i użerasz sie z ludzmi żeby jeszcze żyć w niej z samej pensji na koncie. Tęsknie za normalnymi czasami w tej branży kiedy faktycznie dało sie z tego godnie żyć i robić drugą wypłatę.

Daj pan spokój
@Zniesmaczony

Czyli lepiej, żeby podchodzili niepoważnie? xd Każdy chce dobrego, zaangażowanego pracownika, nic w tym dziwnego

Ronson
@Salvat

Jak to sprzedać? To firma nie musi tego zdać/rozliczyć? A ustawa o gospodarowaniu odpadami? Tu nie ma miejsca na samowolkę

Zniesmaczony
@Daj pan spokój

Przeczytaj jeszcze raz komentarz ze zrozumieniem. Pytanie retoryczne raczej nie wymaga odpowiedzi ;) chyba, że lubisz tak wyciągać z kontekstu, niewypowiedzianych słów, to nadajesz się na polityka. A to, że każdy chce zaangażowanego pracownika to chyba logiczne. Tym jednak można odpowiedzieć o sytuacji przy pierwszym telefonie, niż kazać oddzwaniać, po czym nadal nie ma się czasu. Chyba, że kierownik jest na tyle nieogarnięty, że nawet nie pamięta kogo zatrudnia. Wszystko świadczy tylko o słabym podejściu niestety ;)

ZWOLNIONY

Opinia o pracy w Siedlcach na ul >brzeskiej. Ludzie pozytywnie nastawieni. tylko kierownik nie widzi ludzi którzy się starają, docenia tylko 2 dwie osoby a jedną z nich docenia nawet po godzinach pracy.

O Mój Jezu

A co to się stało w HUB Konotopa ze taki masowy nabór jak na wojnę? Wchodzę na ogłoszenia i wysyp jak halucynów w październiku. Dostawca, lider, planista, kierownik? Tylko magazyniera brakuje ale to chyba tylko niedopatrzenie. Co tam się stało? Opowiadajcie moi dobrzy koledzy ze starych, dobrych czasów, zanim dywersant Stivix przyszedł od konkurencji i wszystko popsuł - co popsuł ze az tak??

Panie drogi
@O Mój Jezu

Pewnie wymiana kadr. Nowa miotła, nowe porządki. Oby to poukładali i HUB działać będzie jak ta lala

Czujny
@Panie drogi

Nejepsze ze oczywiście ci za których szukają nowych nic o tym nie wiedzieli póki cynk od śledzącego takie portale nie poszedł. Także jakbyście pytali jak się szanuje ludzi którzy przepracowali kilka lat i jak się planuje proces ich wymiany…

Tabaka

Hej, dostałam pracę w ME(Wrocław). Czy możecie mi powiedzieć na jakie realnie zarobki można liczyć (stanowisko kredyty, ubezpieczenia itp.)? Czy realne jest zarobienie chociaż 3.5 tyś netto

Starczy na gaz?
@Tabaka

Dostałaś prace w której nie wiesz ile bedziesz zarabiac? A jestes pewna ze to Lidl we Wrocławiu a nie Biedronka w Olsztynie? Ludzie szanujcie siebie i czas który sprzedajecie bo kij i marchewka to są dobre dla osła.

Tabaka
@Starczy na gaz?

Wiem, jaka jest podstawa, pytałam o realne zarobki na tym stanowisku wliczając premie? Wypłata to nie tylko podstawa, dlatego chciałam dowiedzieć się jakieś widelki, czy chociaż 3.5 netto da się zarobić... czy trudne do zrozumienia. Czy zawsze ktoś musi szukać dziury w całym? Więcej luzu życzę

Malik
@Tabaka

Dokładnie, po co się spinać. W Pl ludzie w ogóle nie potrafią rozmawiać o kasie. Ze swojej strony powiem, że te 3,5 tys. zł, o których mówisz to zgarniesz lekko.

Koleżeński
@Starczy na gaz?

Bo oprócz podstawy jest jeszcze bonus, który może się mocno różnić w zależności od lokalizacji, osobistych umiejętności i innych czynników. Pytanie koleżanki jest jak najbardziej na miejscu

Ranczer89

Normalnie bym nie pisał, ale tak jest, że udzielamy się tylko gdy jest coś źle. Ale pracownik z Media Expert na Vogla bardzo mnie zaskoczył. Skubany nie dość , że wszystko wiedział (nie dał się zagiąć, a znam się na sprzęcie), to jeszcze zaoferował pomoc w konfiguracji i dał numer, jakby co. raczej nie zadzwonię, bo sam ogarnę temat, ale zaimponował mi facet, nie ma co

Prędko, prędko

Hej, jakiś czas temu ktoś na GoWork marudził, że dostał wypłatę dzien po 10,. Zaraz były teorie spiskowe, jak to firma na tym zarabia. .. i nie wiadomo co. A teraz wypłata była 7. i nikt się nie odzywa... Nie mówi, że super, bo kasa na weekend była... Ech, ludzie..

Krzysztof
@Prędko, prędko

Brawo!!! Brawo!!! Firma zapłaciła pieniądze 7 a nie 10!!! Szampana otwórzmy z tej okazji albo świniaka ubijmy. Niech biesiada trwa!!! Pochwal sie czy 10 tysiecy czy tylko 7 bo to od ciebie przeciez w Media Expert zalezy ile zarobisz. Jak cos to ja miałem wypłatę w banku 29.12.

Zadowolona klientka

Obsługa Pani Moniki i Pana Kamila z Brzeska profesjonalna. Bardzo miło i życzliwie. Doradztwo na najwyższym poziomie.

Drift

Praca w media expert była przygodą, w której ciagle się coś działo. Na początku mojej kariery potrzebowałam wsparcia zespołu, którego nie otrzymałam. Wypowiedzenie otrzymałam z dnia na dzień, mino że kadra kierowników tydzień wcześniej podjęła decyzje o braku kontynuacji współpracy ze mną.

Kondziu
@Drift

Ważne ze przygoda byla grana. Motylki, dreszczyk emocji, adrenalina, testosteron na 100. Tak się w tym zatracasz ze az zapominasz o jedzeniu i spaniu. Coś jak jazda kabrioletem albo narty wodne. Ja tez lubie przygody.

Maras
@Kondziu

Nie wiem o co wam chodzi. Mi jest dobrze w Media. Bardzo dobrze.

Olga

Witam. Chciałabym zapytać, bo zapewne regularnie są takie osoby na forum, jak wyglada w Media Expert praca niższego szczebla w dziale marketingu, np. młodszy specjalista. Chodzi mi o takie typowe rękodzieło - produkowanie pozytywnych wpisów na portalach wykop, gowork, opinie Google pod poszczególnymi sklepami i innych podobnych. Jakie są pozostałe obowiązki? Jak płaca, atmosfera na tym stanowisku? Czy jest mozliwosc pracy zdalnej? Jak coś to jestem po psychologii

Odpowiedź
@Olga

Pozostałe obowiązki to produkowanie negatywnych wpisów a potem odpowiadanie na nie samemu, pozorując że to konkurencja. Byle zakrzyczeć wpisy prawdziwych ludzi z prawdziwymi opiniami. To byłaby wszak ogromna zniewaga gdyby pozostawić tę dyskusje bez odpowiedniej opieki.

Bagażnik006
@Odpowiedź

Że ci się nie nudzi to szczucie ludzi. Pierwsze słyszę o takiej strategii - pisać o sobie negatywne, żeby potem odpowiedzieć pozytywnie... No geniusz z ciebie:) To takie przewrotne:)

Joanna
@Olga

Kurczę, całkiem fajne stanowisko. Widać po tym forum ze to złota robota. Nawijanie kitu jak jest super. Samo się przecież nie zrobi. Zazdroszczę

MartaB.

Jestem pod wrażeniem obsługi pani Karoliny i pana Marcina. W sklepie była masa klientów, le w ogóle tego nie czułam. Zajęli się mną tak, jakbym była dla nich najważniejsza. Szczerze podziwiam. I dziękuję. Wesołych Świąt państwu życzę!

Takata

Każdemu rozwieje wątpliwości przez obiektywna opinie. Pracowałem rok, wiec jakaś podstawę do wyrażenia opinii mam. Zakończyłem współpracę, ponieważ wynik jest ważniejszy niż człowiek, jego rodzina czy życie prywatne. Pracodawca uczciwy pod względem wypłat, terminowo, dokładnie - nigdy nie miałem pomyłki przy wypłacie. Zarobić można, ale trzeba wiedzieć jak. np zrezygnować z wyników(wtedy największy hajs) Praca dosyć wymagająca bo 12h trzeba klientom walić te same teksty. 4500 na rękę przy umowie o prace miałem zawsze, bo wiedziałem że wynik Ci (usunięte przez administratora) da a sprzedaż najbardziej opłacalna dla Ciebie. Ogólnie polecam młodym, jak ktoś chce żyć w ciągłym stresie(przekonacie się sami) to śmiało, do ustatkowania ta robota nie sprzyja bo co miesiąc temat ze Cię (usunięte przez administratora) Pozdro

Coprobo

Hej, leci mi rok więc powiem co i jak, na minus ciągłe zmienianie cen, dla niektórych może być duża presja bo największy nacisk jest na wyniki, bardzo często irytujący klienci, koledzy niby spoko ale każdy jednak robi wynik dla siebie więc jak masz wolne ktoś może coś przebić na siebie, na plus to nie praca w zakładzie od 6 rano przy maszynie gdzie nie ma czasu się po dupie po drapać, są jakieś zniżki, są premie, szkolenia, itd. Ogólnie polecam jeśli jesteś pracowity i nie boisz się sprzedawać, rozmawiać z klientami itd.

Dokładnie
@Coprobo

Z pracą jest jak z miłością - na początku wszystko ci się podoba. bezwarunkowo. A potem dostrzegasz minusy. Ale one są wszędzie. Dorosłość polega na tym, że pokonujesz przeciwności i nie rzucasz wszystkiego, bo coś ci nie przypasowało.

GABRIEL

Kupuję w wielu marketach, media expert jest z nich najgorszy, totalny bałagan, klient to intruz, o wysyłce przez Internet lepiej nie wspominać, porażka

lesiu

ten sklep to istne (usunięte przez administratora) sprzedają chińskie padziewia a jak przyjdzie do reklamacji to wypinają (usunięte przez administratora) na klienta

Polak
@lesiu

Brednie oddawałem zepsute słuchawki wymienili na miejscu.

FanME

Fajne jest ME - najlepszy sklep z elektroniką w Pl. Fachowo doradzą, ale nie marudzą.

Nat
@FanME

Poczekaj, aż będziesz musiał zgłosić reklamacje

@Nat

Wszystko działa...:)

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Warszawa

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MediaExpert?

Kandydaci do pracy w MediaExpert napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MediaExpert