Opinie o Safran Transmission Systems Poland w Sędziszów Małopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Safran Transmission Systems Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Safran Transmission Systems Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Safran Transmission Systems Poland w Sędziszów Małopolski

Pracownik Doliny Lotniczej

Witam. Orientuje się ktoś z pracowników jak jest z zarobkami w dziale jakości w Hispano-Suiza? Czy jako doświadczony pracownik jakości (posiadam kilkuletnie doświadczenie w jednej z firm Doliny Lotniczej) móglbym liczyć przy przejściu do pracy w Hispano-Suiza na pensję w okolicach 3000 zł na ręke? Pytam bo zastanawiam się nad złożeniem tam CV ale jak mi zaproponują kwotę około 2000 zł to szkoda mojego jak i również ich czasu na takie rozmowy ?

kiki

Tak kolego i dla sąsiadów też dają bony!

@kiki

Czy to prawda, że zakończono już rekrutację do nowego zakładu w Sędziszowie ??

miki
@Marek

warto próbować...

zanek
@Marek

Rekrutacja trwa cały czas.

JEST ROBOTA UTC GASNICE ROPCZYCE

Uwaga! Przyjmę do pracy na stanowisk Mistrz linii produkcyjnej. Wymagania: wykształcenie nie pełne podstawowe, brak znajomości języków obcych, kurs z obsługi włączania komputera i obsługiwania przeglądarki internetowej z zaawansowaną obsług (usunięte przez administratora) facebook wiocha.pl i inne.Zakres obowiązków: picie kawy, robienie sobie przerw na stołówce co godzinę na 30 minut, udawanie nie wiadomo jak mądrego, gnębienie innych by przychodzili w soboty i robili nadgodziny. Przewidziane premie oraz nagrody. Chętnych prosimy o kontakt drogą email robota.dla.osob.z.dwoma.lewymi.rekami.@JUTISI.pl

rrrrrrrrrrrrrr
@JEST ROBOTA UTC GASNICE ROPCZYCE

w Lear Mielec poziom leaderów i brygadzistów jest taki sam.

deiv

Witam.. chcialem zapytac odnosnie pracy w w.w. firmie hispano suiza.. od kilku lat pracuje jako operator obrabiarek numerycznych , i zastanawiam sie czy nie zlozyc cv do tej firmy. pytanie.. czy potrzebuja operatorow , na jakich warunkach i ile placa,,..? z gory dzieki za info.pzd

nieskoligacony

Przyjmują teraz, ale w pierwszej kolejności są przyjmowani ludzie z dobrymi plecami, potem z gorszymi, bez pleców szanse na prace znikome. Prawda o premii jest taka: jak nie podpadniesz to ją masz, a brak premii jest bolesny bo premia potrafi sięgać do 15% kwartalnego wynagrodzenia. Nadgodziny są "nagrodą za dobre sprawowanie"

Baron

był ktoś ostatnio na jakiejś rozmowie? Rzeczywiście przyjmują ludzi do pracy?

Kukiełka

podbijam pytanie

karmicielka
@Kukiełka

premia kwartalna liczona jest od kwartalnego wynagrodzenia czyli w tym przypadku od 9000 i płatna do końca miesiąca następującego po zakończonym kwartale, czyli np. za I kwartał premia płatna jest najpóźniej do 30 kwietnia

Reklama

No właśnie... Jak liczona jest premia kwartalna? Jeśli np. zarabiam 3.000 na mc to jakiej będzie wielkości? Podstawa do premii liczona jest od zarobków kwartalnych (9.000) czy od jednomiesięcznej podstawy (3000)?

gość

czy moze mi ktoś powiedziec jak wyglada premia kwartalna w hispano? i od czego jest uzaleznoina ?

nowy

Witam, 1,5 msc temu złożyłem CV do Hispano i jeszcze nie dostałem od nich odpowiedzi. Jak długo u niech czeka się odpowiedz?

Juneboy

Drugi raz bym się tam nie zatrudnił. Dają 2700 na start, a potem mieszają z błotem. Jak ktoś chce się sprzedać jak dziwka to może pracować. Ludzie po znajomości w biurach, a na prod. po studiach. Szukają nie wiadomo kogo a potem ląduje się tam gdzie im się umyśli i nie ma bata. Bynajmniej na tym wydziale gdzie ja byłem tak jest. Na innych ponoć lepiej aczkolwiek sądząc po ocenie, lepiej szukać szczęścia gdzie indziej.

koko
@Juneboy

ale brednie bazgrzesz kurde ,prestizem fimrmy dzieciakow nie wykarmisz idz ty rob dla prestizu firmy jak wspoltworzysz a niech bosy sie bogaca ,gorszych bredni nie widzialem dawno tu

dan

hehehe to może niech dopłacają za możliwość przyjścia do pracy i tworzenia prestiżu? W życiu takiego idiotyzmu nie słyszałem -ci ludzie za prestiż mają wykarmić rodziny czy wziąć kredyt na mieszkanie? LOL

dymek

jaki hiszpański gigant toż to firma francuska, że się nazywała Hispano do niedawna to nie znaczy że hiszpańska- jezusie drogi....

belweder

Witam, rowniez pracuje w tej firmie i szału nie ma atmosfera niby miła a wszystko do mistrza dojdzie kasa też nie ma szału, na zewnątrz mówi sie cuda o tej firmie ale jak wejdzie się do srodka to wtedy otwierają się oczy, osobiście szukam już czegoś innego ale niestety mam 3-msc wypowiedzenia, jest wiele firm i hispano wcale od nich niczym nie odbiega, dla osób które nie mają tam znajomości nie ma przyszłości, ja robie za 1700zł netto a szwagier kierownika ma 2300 netto za te samą robote, żeby czegokolwiek się tutaj dorobić trzeba mieć plecy jak sie ich nie ma to się stoi w miejscu nie pomogą studia ani nic innego tylko znajomości. Dla osób które chcą się rozwijać nie polecam

inzynier Kufel

Śmieszy mnie jak ludzie się pytają;"A jakie są zarobki dla inżynierów? Bo większość narzekaczy tutaj to pewnie pracujący na hali, bez wykształcenia wyższego". Tak się składa że jestem jednym z pracujących na hali z wyższym wykształceniem i zarabiam astronomiczne 1680zł netto - tyle wyszło za kwiecień z nadgodzinami... Jeszcze do niedawna miałem nadzieje na poprawę sytuacji ale kilku bosów mafii rodzinnych nie pozwalają na to... przyjmuje się ludzi w 99% z polecenia... postanowiłem że czas stąd czym prędzej uciekać...Miedzy swoimi na wydziałach jest miła atmosfera, jednak "białe kołnierzyki" i "fartuchowcy" patrzą na nas z góry, większość nie potrafi nawet odpowiedzieć dzień dobry... Dobre miejsce na zdobycie doświadczenia przy różnych maszynach, jednak na dłuższą metę bez znajomości szkoda czasu.

inzynier
@inzynier Kufel

Pisałes, ze atmosfera w Hispano jest miła. Ciekawe jak jest na prawdę? Bo od kilku osób słyszałem, ze rano jak masz isc to tej pracy to Cie nawet brzuch moze bolec bo taka jest tu wspaniała atmosfera. Idzie sie tam dogadac z ludzmi i normalnie pracować ?

poor rain
@inzynier Kufel

z całym szacunkiem dla ciebie ale gdzie w biurze planowania masz na start ponad 3tyś? bo chyba ze słyszenia pracowałam tam do niedawna i wierz mi tam nawet nie ma 2tys na rękę także please ... oszczędź tej swojej goryczy bo czy na hali czy na biurach ten sam shit:/

hh
@inzynier

jak wszedzie sa rozni ludzie

inżynier

Śmieszy mnie jak ludzie się pytają;"A jakie są zarobki dla inżynierów? Bo większość narzekaczy tutaj to pewnie pracujący na hali, bez wykształcenia wyższego". Tak się składa że jestem jednym z pracujących (juz od 2,5roku) na hali z wyższym wykształceniem i zarabiam astronomiczne 1680zł netto - tyle wyszło za kwiecień z nadgodzinami... Jeszcze do niedawna miałem nadzieje na poprawę sytuacji ale jak widzę że na stanowiska biurowe do pracy jako technolog, operator procesów lub planista (za blisko 3500 brutto na start) przyjmuje się ludzi tylko z polecenia z wykształceniem Europeistyka, Stosunki międzynarodowe... postanowiłem że czas stąd czym prędzej uciekać... Jak chcecie tu zarobić lub zrobić karierę to potrzebne są kontakty i koneksje a nie wykształcenie - brzmi znajomo? Witamy w POLSCE...

nan

A jak jest ze znajomością j. angielskiego? Czy rzeczywiście bardzo dobra znajomość jest jednym z najważniejszych wymogów?

Maverick

WYSTARCZY BY DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBILI A ZŁO ZACZNIE TRIUMFOWAĆ.

henek

ja słyszałem że z 4000 się zarabia tyle, że nie wiem czy brutto czy netto ale pewnie brutto... choć od innej osoby która dopiero zaczyna, że niby jej oferowali coś 2500 więc pewnie zaczyna się od 2500 i po pewnym czasie z nadgodzinami mozna dojsc do 4000

Nowi teraz dostają 2700 brutto.. żadna tajemnica

inżynier lotnictwa

A jakie są zarobki dla inżynierów? Bo większość narzekaczy tutaj to pewnie pracujący na hali, bez wykształcenia wyższego.

Hispano
@inżynier lotnictwa

A ty jesteś cymbał po studiach po których i tak nie masz bladego pojęcia o niczym...

Zostaw merytoryczną opinię o Safran Transmission Systems Poland - Sędziszów Małopolski

• Jak się pracuje w Safran Transmission Systems Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Safran Transmission Systems Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Safran Transmission Systems Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Safran Transmission Systems Poland?

Kandydaci do pracy w Safran Transmission Systems Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Safran Transmission Systems Poland
2.5/5 Na podstawie 68 ocen.

Safran Transmission Systems Poland