Opinie o Safran Transmission Systems Poland w Sędziszów Małopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Safran Transmission Systems Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Safran Transmission Systems Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Safran Transmission Systems Poland w Sędziszów Małopolski

Kamil

Czy firma normalnie funkcjonuje, taka cisza.

Sasuke

Czy jest tak dobrze że nikomu nie chce się pisać na forum?

Paulina

@rozgotyczona, a dlaczego zdecydowałaś się na pracę właśnie w tej firmie? Co sprawiło że wybrałaś ją na tle konkurencji? Twój komentarz nie mówi wiele o tym czy w ogóle warto aplikować do Hispano Suiza Polska. Z całego wydźwięku wnioskuję że tak, ale jeśli napiszesz konkretnie dlaczego to Twój komentarz będzie bardziej przydatny dla użytkowników szukających opinii o tej firmie.

rozgotyczona

witam, bardzo przykro się tu to wszystko czyta, ja jestem doskonałym przykładem osoby przyjętej po tzw. znajomościach i co z tego? jak i tak przeszłam rozmowę kwalifikacyjną w 1/2 w języku angielskim (oprócz mnie aspirowało jeszcze 2 osoby ubiegające się o posadę), mam wykształcenie wyższe (w tym podyplomowe techniczne), język angielski biegle, mam głowe na karku i chęć do pracy... nie prawdą jest że w biurach są same tuki :/ poza tym firma stworzona od podstaw przez naszego "starego" prezesa Łęgiewicza w zamierzeniu miała być firmą rodzinną i cieszyło go że obiera właśnie takową formę.pisanie czegoś ze słyszenia od pana czesia, albo zasłyszane przez nie umyte uszy jest mocno krzywdzące dla tych który robią wszystko by praca była przyjemna i przed wszystkim profesjonalna - bo odpowiadamy za czyjeś życie w tych samolotach :(

Hyzek
@rozgotyczona

tuki? no to rzeczywiście...

Paulina

Jak aktualnie pracuje się wam w Hispano Suiza? Od dawna nie wypowiadaliście się na tym forum. Na stronie tego pracodawcy (Link - https://www.safran-transmission-systems.pl/pl/jobs/) możecie znaleźć oferty pracy na stanowisko planista nowych wdrożeń i operator obrabiarek sterowanych numerycznie. Czy ktoś wie czy te oferty są wciąż aktualne? Były umieszczane w styczniu.

operator

Mógłby jakiś operator CNC napisać w jakim programie CAM i CAD pracują w tej firmie? Z góry dziękuje.

Guzek
@operator

Ms paint

Marek Fil..

Jak chcecie (usunięte przez administratora) za marne 1870 zł na produkcji to Hispano stoi otworem dla was ;-)

Iwona

Witam, czy jest jakaś oferta pracy dla Kobiety, mam 25 lat, ukończone studia. Proszę o wiadomość.

Paulina

Na stronie Hispano Suiza Polska widnieje informacje, że rzeczywiście nowy zakład został otwarty. Ktoś wie, czy była w związku z tym organizowana rekrutacja i czy były jakieś nowe/lepsze warunki pracy proponowane przy tym?

Paulina

@111 czy możesz napisać więcej na temat otwarcia nowego Hispano Suiza Polska Sp. z o.o.? Kiedy nastąpi, od kiedy będzie prowadzona rekrutacja?

Przem

Witam. Czy mogl by ktos powiedziec jakie sa warunki pracy ? Te 2tys na reke zarobie jako Operator Cnc ?

pracownik na wypowiedzeniu

Witam, możecie aplikować gdzie chcecie i tak nic z tego zwykły szarak sie tam nie dostanie, pieniądze marne pracuje tam kilka lat i z roku na rok coraz gorzej, możecie bajerowac jak tam nie jest cudownie, sam mysle o wyjezdzie załuje tylko tego czasu spedzonego w tym zakładzie ludzie przychodza i mowia ze to co mówi się na zewnątrz a jak wygląda w środku to dwie różne rzeczy, peniądze dostają po znajomości i z układu reszt tylko ochłapy, wpółczuje tylko przyszłym ludziom którzy są zapatrzenie w ten zakład jeszcze nie wiecie jak bardzo się mylicie.

Cześć pracownicy produkcyjne i nie tylko. Chcesz zarobić i ustawić się w miarę. Proponuję wyjazd za granicę. Ja po 8 latach pracy postawiłem dom i prawie wykonczylem nie mówię już o wycieczkach samochodach. Teraz chce wrócić i mogę robić za te marne 2tys

mozna gdzies zlozyc cv jeszcze ? Bo nie znalazlem nic na internecie Technik elektronik

Grzesiek

Na magazyn nie ma na razie przyjęć niestety...

SzukamPracy

Witam. Mam pytanie mianowicie czy sa jakies przyjecia teraz na magazyn do hispano ??? Jesli tak to gdzie najlepiej zlozyc CV ? Bardzo prosze o normalne wypowiedzi Dziekuje

WhiteWoman

Byłam u nich na rozmowie jednak nie zdecydowałam się. Firma na zewnątrz owszem ładna ale w środku totalna komuna. Warunki pracy jak w GS. Osoba, która mnie rekrutowała spóźniła się i nawet nie raczyła przeprosić. Pani rekrutujaca zupełnie nie ma świadomości jak poprawnie prowadzić takie rozmowy. Na moje pytania o sprawy mnie interesujące Pani robiła minę jakby nie kumała o czym do niej mówię. Ogólnie bardzo zacofana firma i mam na uwadze biura bo o produkcji nie mogę się wypowiedzieć, gdyż brak mi wiedzy.

weko

Umowa zlecenia wcale nie jest taką złą opcją, bo składki za pracownika są normalnie odprowadzane. Ciekawe tylko czy wypłata normalnie jest terminowa, wiecie?

MM

Skoro są ogłoszenia, to gdzie je można zobaczyć ? Pod zakładem Hispano też nie ma wiele ogłoszeń. Stad ponawiam moje pytanie: gdzie można przeglądnąc oferty pracy do Hispano ???

MM

Witam, przejeżdzając obwodnicą Sędziszowa widziałem wielki szyld, że tu powstaje fabryka Hispano Suizy a poniżej napis: Dołącz do nas. W jaki sposob mozna do Was dołączyć skoro w Internecie widnieją już od dłuższego czasu tylko dwa ogłoszenia na Specjalistę Ciągłego Doskonalenia oraz Specjalistę ds. Controllingu. Gdzie są ogłoszenia na pozostałe różne stanowiska ? Gdzie można je znaleźć ? Pytam ponieważ zamierzam tam złożyć podanie o prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Safran Transmission Systems Poland - Sędziszów Małopolski

• Jak się pracuje w Safran Transmission Systems Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Safran Transmission Systems Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Safran Transmission Systems Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Safran Transmission Systems Poland?

Kandydaci do pracy w Safran Transmission Systems Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Safran Transmission Systems Poland
2.5/5 Na podstawie 68 ocen.

Safran Transmission Systems Poland