Opinie o Safran Transmission Systems Poland w Sędziszów Małopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Safran Transmission Systems Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Safran Transmission Systems Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Safran Transmission Systems Poland w Sędziszów Małopolski

Bartek

A to jak się obecnie firma nazywa?

????

I znowu zwolnienia i znowu elity małżeńskie zostają, czy zostaną kiedyś spełnione,, kryteria zwolnień,,?

Jeb**ty
@????

O kryteriach zapomnij!! Tego co powinni już dawno to przenieśli na logistykę żeby siedział do góry h**em i się śmiał. W łbie się psuje. Taka polityka. Zasługi trzeba sobie wypracować. Wielu się przekonało na własnej skórze.... A jak przyjdzie co do czego to się nawet nie spytają dlaczego tak zrobiłeś/łaś co na to miało wpływ? Przykre ale prawdziwe.

Ryszard

Witam. Może ktoś napisać jak firma radzi sobie w czasie epidemii. Czy są jakieś zwolnienia, jeśli tak to na jakich stanowiskach. Dziękuję za informację.

Epidemiolog

Firma radzi sobie wzorowo

Malutki
@Epidemiolog

Kabaret

Jędrzej
@Ryszard

Firma radzi sobie dobrze. A dlaczego pytasz?

Glaca
@Ryszard

Jakie zwolnienia!?!? Belgowie i Francuzi w porozumieniu z naszym prezesem i jego świtą opracowali plan w ktorym zakład zostanie przekształcony w fabrykę gwoździ i spinaczy biurowych co pozwoli na uratowanie wszystkich stanowisk i przetrwanie kryzysu epidemicznego!! Niech żyje SAFRAN!!!

Były
@Glaca

No dziś uratowali mnóstwo stanowisk...

Kowboj
@Ryszard

Kiedy w końcu ruszy produkcja, i czy w ogóle? Jakie plany względem zakładu? Upadłość?

Bogdan
@Kowboj

Produkcja przecież trwa. Pracuje pierwsza i druga zmiana. O czym Ty piszesz?

@Ryszard

Pracuje na wydziale Kadłubów najbardziej kompetentny mistrz pędziwiatr w całej Dolinie Lotniczej , więcej takich ludzi na takim stanowisku to przemysł lotniczy nie będzie miał żadnych problemów.

Nik
@Batman

Oj, oj widać że się zostało i za nic nie robienie kasa leci, po co jak nic nie robicie? za co wam płacą?

@Nik

ŹLE zrozumiałaś. To on stoi za zwolnieniami ludzi którzy z nim współpracowali przez wiele lat i dobrze wiedzieli jaki z niego jest młot i przecinak...

@Batman

Młody kierownisiu, ledwo co mianowany "awansowany" dał mu wolną rękę do wytypowania ludzi. Wierzycie w te kryteria co wyskrobali na kolanie...

@Batman

Jakie kryteria, stek bzdur, ludzi z absencją chorobową zostawili, z naganami, współmałżonków, a jedyny żywiciele do domu????

3210START
@????

Dokładnie !! Stek bzdur te kryteria !! Wg nich powinienem wciąż pracować ! 12 lat , zero absencji chorobowej, wyrobienie , wielostanowiskowość !! I zwolnili !! Władza miała swoje własne kryteria !! Żenada!!

@3210START

Szkoda się denerwować bo w tym zakładzie nic się nie zmieni. Układ jaki panuje od lat nadal istnieje bo kadra na to pozwala i jest nie do ruszenia. (usunięte przez administratora)

@Batman

Jaki spływ? Dzisiaj już nie ma spływów, teraz jest bezrobocie za które udający że pracują biorą kasę ????

@????

To czym sobie zasłużyli ci co zostali skoro nie objęły ich kryteria? Ci z naganami, małżeństwa, całe rodziny???????

@Niko

Jak czym? Każdy wie????????

@????

No nie każdy wie czym dlatego pytam

@Niko

Człowieku, już napisałem, ale komentarze zostają ściągane e strony, trzeba się domyślić ????

Zenek

Wiecie co, ta cała pandemia ma jeden plus. Skończy się pier....nie jakie to perspektywy itd. Skończy im się propaganda sukcesu, teraz trzeba zacisnąć poslady i pokazać kto jest dobrym managerem, a kto tylko od parady.

obserwator

Działania wspierające przetrwanie kryzysu w STSP: 1.Grupowe zwolnienia 2."Solidarnościowe" utrzymanie płac szebla kierowniczego na dotychczasowym poziomie, obniżenie etatu i płac do 4/5 załodze 3.Dyrektorzy wymieniają samochody na nowe Wstyd!!!

meteo
@obserwator

Cały zakład musi przejść transformację by zacząć działać po kryzysie . Narazie jest wszystko wywrócone . Kierownictwo jest do zmiany od mistrzów po po szefów jakości. Jeśli to się nie zmieni to nic nie ruszy bedzie kolejny kryzys

@obserwator

To co się wydarzyło w tym zakładzie to jakaś masakra, ludzie szli grupami jak na egzekucję po kilkunastu latach pracy zostali wyrzuceni a inni z o wiele mniejszym stażem pozostawali... Niektórzy całymi rodzinami.... Kim trzeba być i co robić żeby mieć takie przywileje.... To kazdy zorientowany kim tkto jest wie o co chodzi... W każdym razie wstyd na caky kraj taka firma

ggg
@Niko

Pracodawca nie może w sposób całkowicie dowolny ustalać, którzy zatrudnieni stracą pracę. Powinien stosować sprawiedliwe i obiektywne kryteria doboru pracowników do zwolnienia. Musi brać pod uwagę wszystkich zatrudnionych, których dotyczą przyczyny rozwiązania stosunku pracy. O tym, którzy pracownicy zostaną zwolnieni, powinny decydować kryteria, takie jak: • kwalifikacje, • wykształcenie, • staż pracy i doświadczenie, • przebieg zatrudnienia. Odwołanie do sadu pracy 21 dni (bezpłatnie). Nie potrzeba prawnika. Przykłady pozwów w internecie.

ktoś
@ggg

powinny ale niestety, zostały osoby które znają się dobrze z pewną osobą z działu HR, bo jak można np. kolegę wywalić. Nie ważne że ta osoba może jakieś dwa lata pracuje, gości z maszyn co lata robili, wyszkolili nie jednego wywalają a zostaje młokos bo zna się z pewną osobą która nie ma sumienia i wywala najbardziej doświadczonych pracowników. Odwołanie owszem ale chyba wtedy gdy nie zgodziłeś się na porozumienie stron, bo tym skusić chcieli pracowników, myśleli pewnie ze wszyscy pójdą na porozumienie i otrzepią ręce i będą mieć spokój.

Betof
@Niko

Mojego męża po kilkunastu latach pracy tam wyrzucili,a takiego co chodzi pijany do pracy został. Wracał nieraz z drugiej zmiany,to dzwoni majsyerek czy kto inny bo niewiedza jak co zrobić,i dodam,że była ponoć informacja,że jedynego żywiciela rodziny i z umową są bezpieczni,i tu nieprawda,został zwolniony.

Betof
@Betof

Umowa na stałe,za pierwszego prezesa bylo super. Prezes szanował pracowników itd. ok

Budowlaniec
@obserwator

Awansowałem o 500 parę lat temu do Jasionki. Było "super" bo od kwietnia na bezrobociu

zwykły

Masz kogoś na myśli? Czy po prostu trzeba się przeprowadzić na Broniszów? ????????????

Lolek
@zwykły

A czemu tak o co chcidzi z tym broniszowem????

Mnie nie zwolnią ,bo jo z Broniszowa jest..

Radca info do zarzada

Weźcie na poważnie aby faktycznie zatrudnić kogoś z umysłem technicznym kto zrobi porządek od zwykłych operatorów po dyrekcję.

Kocham Pis i Po ponad wszystko

Kryzys gospodarczy zaczął się na dobre już pół roku temu. Dam Polakom robakom wmawia się że to przez korona wirusa. Głosując na Pis pozwoliliście zabrać sobie prace przez Ukraińców. Wasze dzieci wyjechały za granice. Bo sprzedaliście się za 500 zł. Wierzycie w walkę kreowaną przez media pomiędzy pisem a po. Dzielą was jak bydło. Wy to kupujecie bo jedynym oknem na świat jest TVpis i TvNPo. Przez polowe życia pracujecie na państwo. Od zawsze wiadomo było że safran to rodzinna firma, i żeby tam pracować trzeba mieć znajomości. Właściciel tego przybytku sam jest sobie winien że pozwolił na taką prywatne. Wy i tak z tym nic nie zrobicie bo żeby się zorganizować i założyć działalność w Polsce trzeba zapłacić 1500 zł co mieniąc. Cofacie się do socjalizmu czyli do komunizmu. Jesteście niewolnikami we własnym kraju. Chcecie żeby się wami ktoś opiekował jak niewolnikami. Zapewniał wam jedzenie, prace itp. Nie potraficie wziąć za siebie odpowiedzialności dlatego nie dostaniecie ani wolności ani sytości ani bezpieczeństwa. Macie pretensje do pracodawcy za to że ratuje resztki swojego majątku, zamiast pójść razem z wami na (usunięte przez administratora) W Polsce nie macie szans założyć swojego biznesu Bo nawet wasz ukochany Duda przyznał ze do wprowadza zmiany w podatku CiT tylko dlatego żeby zagraniczni inwestorzy inwestowali w polsce, a nie żebyście to wy inwestowali, wy macie tu pracować jak niewolnicy. Polacy mają tendencje do ratowania upadłych biznesów i życia z dotancji. Nie zrozumieją że biznesy które są słabe powinny upaść, a na ich miejsce pojawi się coś nowego. Czekajcie spokojnie za rok dwa z powrotem będziecie mogli pracować w waszym zakładzie jako niewolnicy. Starczy wam już tych mądrości, żyjcie w swoich bańkach informacyjnych. Miejcie (usunięte przez administratora) a będzie wam dane. Elo

Popis
@Kocham Pis i Po ponad wszystko

Co jak co ale ktoś kto to napisał ma równo pod sufitem,to może nie miejsce na polityke ale nasze społeczeństwo nawet jesli by miało "diamentowego" kandytada na prezydenta to i tak zagłosuje na "peło"(Trzaskoski) ktore przez 5 lat tyle nakradlo ze szkoda gadac,lub glosowac na cień Dudy ktory strasznie mi przypomina staruszka z kotem w rękach,30 pare podwyzek podatkow ktorymi musieli zapachac 500 plusy 13nastki itd plus oplata reprograficzna w ostatnim czasie i podatek od cukru w towarach ;) a dalo by sie wymieniac i wymieniac,wirus nastal i lotnictwo dostalo po 4literach,wiec kolega/kolezanka dobrze mowi,firma nie zarabia wiec z czego ma placic Nam pensje ? Ratuja siebie,a ze Nas zwalniaja to skutki pandemi i obostrzen jakie zostaly wprowadzone na calym swiecie,Safran przetrwa ale zrobia co trzeba by tego dokonać,nawet kosztem etatów,i tu nawiaze do POPISU, madry czlowiek ma alternatywy,inne zawody,a jesli widzicie tylko jedna opcje na zycie tak jak większość (nie mowie ze Wy bo kazdy ma inna sytuacje) tak jak tylko pis i po to w takiej sytuacji zostaniecie sami bez pracy bez pieniedzy,a ktos kto wiedzial ze kazda firma moze miec gorszy czas to zrobil sobie spawacza,hydraulika,kierowce,logistyka itd, duzo wymieniac to nawet jesli go zwolnia nie minie miesiac i bedzie mial prace bo sie zabezpieczyl chociaz jedna alternatywa,z szczerego serca nie zycze nikomu zwolnienia i zycze by kazdy z Nas pracujacych w Safranie sobie poradzil,a jak bedzie nikt nie wie,zostaje Nam koledzy kolezanki czekac na lepsze czasy lub zaczac sie kwalifikowac pod inne zawody lub firmy,zawsze jest jakieś wyjscie z sytuacji ;) milego dnia dla wszystkich Was i oby nastaly lepsze czasy dla Safranu oraz ich pracowników;) pozdrawiam

Obserwator

Zarząd niech się zastanowi nad zatrudnieniem kogoś kto zrobi porządek w zakładzie czystka w kierownictwie jest potrzebna po to by zakład nie pracował na ludzi którzy nie nadają się do pracy a był efektywny .

Były

Jakieś dwa lata temu Pan prezes mówił pokażcie mi firmę która zapewnia pracę na 5 lat do przodu. Można brać kredyty itp. Hehe długo uszlo, z wydziałem Ercel było to samo najpierw zebranie wydział roku nagrody, rozdawnictwo pieniędzy, pół roku później wydział sprzedany, a na zebraniu prezes mówił że mamy produkcję na tym wydziale na 10 lat do przodu. I kto jest do wymiany pracownicy czy ..... ?

Info do prezesa

"Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeżeli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów.” – Richard Branson

Fernando

Mówiłem, ze jak odejdzie (usunięte przez administratora)...cienko będą spiewac...dawałem tej firmie pod tym panem max 5lat. Nie pomyliłem się...

Banita
@Fernando

To było do przewidzenia!

Adaś

Czy można pracować tu w obliczu wirusa na home office?

Bea
@Adaś

Można, jeżeli masz taki charakter pracy, że obowiązki da się wykonywać zdalnie

Sos

Jesli juz safran zaczyna zwalniac najwiekszy pracodawca w tym rejonie w ktorym to i tak jest bardzo zle z praca to chyba pasuje emigrowac .

Ross

Zwolnienia, 29 osob miesiecznie co by uniknac zwolnien grupowych. Wolne piatki w calej firmie... Przestoje w polowie roku. Cos sie zle dzieje w safranie.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Safran Transmission Systems Poland?

Czytaj poniżej ....

Matek

Czy wie ktoś jakie stawki w dziale zakupów ??

@Matek

Od 3 jak jesteś świeżak do 6 jak jesteś starszak. Oczywiście brutto.

polaczeknarzekacz

Zastanawiam się jaki jest sens czytać jakiekolwiek komentarze na temat jakiejkolwiek firmy w Polsce, a zwłaszcza na Podkarpaciu. Wszędzie to samo: wredne, zazdrosne, fałszywe, ZAWSZE narzekające na wszystko Polaczki. Szkoda tylko, że w pracy żaden się nie odezwie i im bardziej narzeka, tym bardziej włazi w tyłek przełożonym i tym większym jest kut***m w stosunku do kolegów. Typowy Homo Subcarpathicus - narzekać, kombinować, szpanować, zazdrościć i do kościoła w pierwszej ławce.

zzz
@polaczeknarzekacz

A ty polaczku jaki jesteś ?

Look7
@polaczeknarzekacz

Dużo w tym racji. Trafić na dobrą załogę to skarb. Co do korporacji. Pracowałem w innej i podobne zarzuty się pojawiały jak to wszystkim tam źle, a jednak robią. Mi tam było dobrze i dlatego sami mnie zwolnili. Potem cofnęli wypowiedzenie, potem po pół roku sam się zwolniłem. Na kolanach mnie błagali żebym został, a ja im środkowy palec.

Przemooo
@polaczeknarzekacz

Świetnie to ująłeś. Mieszkałem całe życie na Śląsku, teraz 2 lata na Podkarpaciu. Mentalny dołek, po prostu przepaść między ludźmi tam i tutaj. Jak by z innej planety się urwali.

spawacz

Zostałem zaproszony na rozmowe kwalifikacyjna na stanowisko spawacza. Czy może ktoś podpowiedzieć jaka atmosfera, i jakie stawki?? (Moje doświadczenie 12 lat jako spawacz)

Edyta
@spawacz

Myślę, że najdokładniejsze informacje uzyskasz już na rozmowie kwalifikacyjnej, jednak zachęcam pracowników firmy Safran Transmission Systems Poland do wyrażania swojej opinii na temat pracodawcy. Jeżeli zdecydujesz się wziąć udział w rozmowie to daj znać na forum jak ona przebiegała.

szybki
@spawacz

Spawacz w STSP to praca lżejsza od snu.

Zostaw merytoryczną opinię o Safran Transmission Systems Poland - Sędziszów Małopolski

• Jak się pracuje w Safran Transmission Systems Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Safran Transmission Systems Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Safran Transmission Systems Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Safran Transmission Systems Poland?

Kandydaci do pracy w Safran Transmission Systems Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Safran Transmission Systems Poland
2.5/5 Na podstawie 68 ocen.

Safran Transmission Systems Poland