Opinie o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Tom

Nie wiecie kiedy mnie z tej roboty zwolnią , już mi się tam nie chce robić

Ted
@Tom

Mam tak samo tez chce byc zwolniony ztej głupiej roboty nie wiadomo kiedy będą jakies grupowe zwolnienia bo nie chce mi się samemu zwalniać za dużo zalatwiania

@Ted

Mnie to zajęło 5 minut, kierownik zmiany wystawia dokument rozwiązania umowy za porozumieniem stron, ale przecież nie chcecie odejść z tej pracy, pragniecie, aby było lżej (u mnie nie było złudzeń, że lżej kiedyś na Baczyńskiego będzie i trza było odpuścić). Powodzenia wszystkim, ta postawa wynagrodzenia nie jest w DHL tragiczna ;) - premia to niech będzie dla kierownictwa , w końcu nikt się tak nie przykłada do pracy jak brygadziści i kierownicy ... hi hi hi , lol

Ken
@Ted

Ty się nawet zwolnić nie potrafisz.

@Cichywielbiciel to aż taki problem jest z alkoholem w firmie?

Cichywielbiciel

Nie mow ze nie widzisz co sie dzieje. Wystarczy przyjerzec sie kilku osobom i mozna rozwiac wszelkie watpliwosci, dlatego zostalo to zgloszone do PIP-u. Takie sytuacje nie powinny miec miejsca. Zwroc uwage w jakim stanie przychodzi Beny, zataczajacy sie, won czuc na kilometr. To jest pracownik.?

@Cichywielbiciel

A co masz coś do benka?jak to jest jeden z najlepszych pracowników w firmie dhl właśnie takich ludzi ta firma potrzebuje a to że to stary alkoholik tak samo jak damianek i ci pikerzy to mniejsza z tym po pijaku też można pracować...dhl sosnowiec to firma dla alkoholików bo tam to nawet możesz przyjść w stanie wskazującym jak beny a kierownik i tak ci nic nie zrobi...

Gridy
@Cichywielbiciel

Nawet na INie jeden z wozkowych jest czesto na bani. Jest tak bordowy ze swieci z daleka.

@Dhl

Skoro jwst taki super, otworz wlasna firme i go zatrudnij, ciekawe czy potrzebujesz takich ludzi jak on????

Ed

To już robi się nudne...

Ed

KK

Mógłbyś rozwinąć swoją myśl?

Beny

No ja mam bardzo duży problem z alkoholem dziennie seta wódki potem poprawiam piwskiem całe życie na rauszu...pozdro

Kzkgop

Zwiększają normy by ludzie premi nie mieli, i żałosna ocena pracownika .Dali jednego na lidera grid co niema w tym temacie pojęcia.

Grid

Podobno piątek wolny prawda to ?

logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Cichywielbiciel

Polowa pracownikow to same alkoholiki i nic wiecej. Juz za niedlugo alkomacik idzie w ruch wiec skonczy sie przychodzenie na zmiane w stanie jak Beny i kilka innych osob. Powodzenia

Kuku

Witajcie Ekipo DHL Exel Supply Chain przybywam do Was z takim dość konkretnym pytaniem...pracujecie już pewnie dość długo na magazynie DHL powiedzcie czym waszym zdaniem kieruje się DHL przy podejmowaniu decyzji "przedłużyć czy nie przedłużyć umowy pracownikowi DHL". Jak to jest waszym zdaniem? Jakoś losowo czy może obecności, błędy w skanowanou czy może jeszcze coś innego..A może kluczową jest opinia lidera??będę wdzięczny za odpowiedz

Geniu

Produktywność, błędy, absencja..

@Geniu

Produktywność, czyli ilość zeskanowanych paczek w krótkim czasie? A jeśli paczek nie bylo? Błędy owszem były ale nie jakoś strasznie dużo. Absencji brak.

Geniu
@Kuku

Chłopie Tobie się chyba pomyliły Psary z Sosnowcem... jakie paczki?

@Geniu

Nie pomyliło się, bo jestem na Psarach. Podpytuje teoretycznie jak to jest nie musisz od razu się unosić. Szuksm informacji a nie morałów.

Ldh
@Kuku

Uwierz, że dobrego pracownika nikt z Sosnowca nie zwalnia. A to że ktoś piszę, że go np. Lider nie lubi i dlatego go zwolnili, to bajki.

@Ldh

W sosnowca zwalniają za l4 i za dużo urlopu nawet jak wyrabiasz tą ich śmieszną normę

@Dhl

Jeśli masz liczne absencje, to nawet, gdy wypoczęty przyjdziesz do pracy i pykniesz im normę to i tak w ogólnym rozrachunku nie jesteś produktywny ...

Sosnowiec
@Kuku

To zapytaj na forum DHL Psary a nie pytanie tutaj ???? to jest forum DHL Sosnowiec gdzie pracuje się dla pepco i praca wygląda inaczej niż na Psarach

@Sosnowiec

Jednak jak by na to nie patrzeć to także jest DHL - wy dla Pepco my dla Amazon. Sposób weryfikacji pracowników może być taki sam. Kto pyta nie bladzi A co jest złego w zapytaniu pracowników z innego magazynu z dłuższym stażem? Moim zdaniem nic złego.

@TBC

W Dhl nie wolnego dużo absencji równa się wypowiedzenie

Beny
@Sosnowiec

I znowu piłem piwska i wódke z pikerami....kolejny raz zapiłem i znowu musze iść po pijaku do pracy hejka

@Beny

A kogo to obchodzi? Bym był kandydatem na pracownika po przeczytaniu czegoś takiego byłbym zniesmaczony

Antyniewolnik

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Zastraszenia i wymuszania sa tu na porzadku dziennym.(usunięte przez administratora) . Dziwi mnie to ze w tych czasach sa jeszcze takie miejsca pracy a pracodawca nie reaguje na zniszczenie dobrego wizerunku firmy zreszta pewnie zarząd nie ma pojecia co sie na hali dzieje. Jednym slowem nie polecam.

Zebo
@Antyniewolnik

Proszę wszystkich którzy chcą z tym coś zrobić o składanie wniosków do PIP z opisem zdarzeń i z prośbą o interwencję.Im więcej tym lepiej.

Czester
@Zebo

Ja już zlozylem z prośbą o interwencje...pozdro

Filozof
@Antyniewolnik

Zastanawia mnie dlaczego ludzie z bulka dostali tyle urlopów ,i zastępują ich ludzie z grida,podobno tyle roboty

Uuul
@Antyniewolnik

Oczywiście te urlopy dostali ulubieńcy tzw faworyzowane osoby .Z gridów nie było szans na urlop ,aby wypadło tyle osób. Ciekawe czy ludzie z bulka przyjdą zastąpić grid jak wypadnie tyle osób .To wina liderów którzy tak zarządzają ludźmi, jeden boi się drugiego

@Uuul

Liderzy?co masz do liderow, zostan jednym z nich. Pozbadz sie honoru badz falszywy, naucz lizac (usunięte przez administratora) zaloz okulary i zgrubnij z 20kg.tak ze sapiesz przy chodzeniu a potem wmawiaj ludzia ze mozna wiecej i szybciej robic bez premi bo przyzasz ja swoim od szczelania z (usunięte przez administratora) Wtedy bedziesz (usunięte przez administratora)

@Antyniewolnik

Wow a dokładnie którego lidera masz na myśli???

@Dhl

Tego ktory dobiera najlepsze zlecenia badz zadania swoim ulubienca a reszta mimo ze robi wiecej ma gorsze wyniki i sa bez premi badz wyrzucani bo grono dobrych pracownikow tak polecialo. Kazdy kogo zastraszal i wymuszal przychodzenie do pracy na nadgodziny wie o kogo chodzi.. Moze ktos z gory wreszcie sie pofatyguje na hale i zrobi wywiad jak to wyglada, ja na pewno chetnie pogadam jak dziala uczciwosc ze strony lidera. Moze to niedopuszczalne wsrod pracownikow ale no nie kazdy sie boji a dhl to nie koniec swiata troche szacunku dla samych siebie a nie dawac sie pomiatac komus takiemu.

@Antyniewolnik

Wow to wytlumaczyleś o kogo ci chodzi brawo ty naprawde jesteś bardzo konkretną i pomocną osobą...fajne lanie wody dhl to nie koniec świata i tak samo w drugą strone dhl ma taką liste osób na twoje miejsce w czasach covidu że na twoim miejscu grzecznie bym siedział i wykonywał polecenia a to że nie masz dobrych zleceń to twoja wina bo nie sprawdzasz gdybyś pracował uczciwe przez całą zmiane to i lepsze zlecenia mogłyby wpadać ale tobie się wydaje że jak wpadnie coś dużo to ogarniesz to szybko i bedziesz miał czas żeby postać pogadać pocisnąć bajerke moze telefonik itp...sory ale tak się niestety nie pracuje na magazynach gdzie jest pick itp nie wiem to może spróbuj w firmach typu amazon etc tam ponoć można postać

@Dhl

Grzecznie bym siedzial i wykonywal polecenia.. tak juz panie zycia i smierci! juz sie boje i prawie poplakalem no to wlasnie kwintesencja tej hali dobre podsumowanie dziekuje. Pewnie jest o wiele wiecej osob niz piszesz tylko jakos zadna nie pracuje zbyt dlugo. Cala grupa nowo przyjetych nie dostala drugiej umowy z tego co pamietam, tak za slabi bo tylko Ty jestes godnym uczciwym i wymarzonym praciwnikiem. Taki czasy ze ludzie nie daja sie pomiatac za takie pieniadze tak sa zli nie sluza wiernie na kolanach a przeciez powinni byc tresowani bo pracuja wsrod waszej elity. Jasne do pracy sie przychodzi dzialac owszem zgadzam sie i tez nie jestem fanem ludzi ktorzy najchetniej przesiedzieli by zmiane na tel.nie tedy droga. Raczej wykonuje swoja zadania normalnie ale nie bede obojetny wobec nieuczciwosci a taka jest na hali ale dobrze ze przyznales ze tez moglbym dostawac dobre zlecenia potwierdzilo to moje zdanie.. Czyli premia nalezy do wybranca ktory dostaje lepsze zadania.. Spoko straszyliscie ze w styczniu znowu zwolnienia to pewnie sie zalapie a jak nie to moze na zwolnienia w lutym, marcu, kwietniu itd. Wiadomo stabilna praca zacheca do dzialania.

Dhl 123
@Antyniewolnik

Czemu nie piszecie dokładnie o kogo chodzi i na kogo trzeba uważać ja wam powiem liderzy Mateusz Cz najgorszy lider jeśli wogole można nazwać go liderem praca innych zbiera nagrody Sławek pożal się Boże kierownik jeden i drugi powinien mieć biurko w palarni pseudo lider Beny na wejściu do pracy zbadajcie go alkomatem bajerant lowelas i damski bokser Damian M za wyższy stolek zrobi wszystko dosłownie teraz konfidenci miejsce pierwsze nikt jej nie zastąpi Justyna S miejsce drugie ludzie z grida uwielbiają sprzedawać i nic nie robić dalej Kaśka K Justyna B Natalia B można by tak wymieniać długo długo ludzie obudźcie się wokół nikomu nie można tam ufać

....
@Dhl 123

Sami sb wmawiacie przeróżne rzeczy na temat różnorakich ludzi i tematów i sie nimi karmicie..... tyle jadu jeszcze nie widziałem. Wystarczy 1 błaha sprawa a już co poniektórzy czekają jak na ścięcie. Współczuje nastawienia ludzi względem zespołu :)

@....

Podobnie jak u mnie :)

@....

Ja tez bardzo bym chcial by istnial tam zespol, niestety sposob oceniania i rozliczania ludzi jak i w glownej mierze prowadzacy grupe liderzy powoduja ze zamiast zdrowego zespolu powstaje konkurs lizustwa i gra po trupach"zeby tylko mnie nie zwolnili" co czesto powoduje ze licze sie tylko ja i za cene wydajnosci jeden utrudnia prace drugiemu.Mysle gdyby liderzy nie byli ludzmi z przypadku i mieli doswiadczenie+wyszkolenie co za tym idzie wiedze jak pracowac z grupa ludzi bylo by inaczej.U nas niestety jedno rozwiazanie na wszystko - straszenie. No ale jakich rozwiazan mozna sie spodziewac bo takim poziomie jak cwier..clidera.

Cichociemni
@Dhl 123

Lider Mateusz.CZ......jego styl jest wręcz prostacki i to jego komenty i wyśmiewane ludzi

Nemo
@Antyniewolnik

Prawda jest taka że jak się nie spodobasz liderą ,coś powiesz to Cię nie ma .Agata mysli ze sa malo wydajni a prawda jest calkiem inna, kto trzyma z kim sztame i kogo udupic lub wylać

@Antyniewolnik

Beny, sławek i dmian m mają kryzys wieku średniego czyli nagły pociąg do używek oraz do alkoholu związany z andropauzą

Gilotyna
@Nemo

Zatrudniają ludzi przez agencję, potem i tak ich wykopią. Cała zabawa polega na tym ,że Ci ludzie chcą się pokazać z dobrej strony i pracują na 100% licząc na zatrudnienie przez firmę,ale kierownictwo woli trzymać swoich ulubieńców laserów z którymi można się pośmiać i pogadać niż wartościowych pracowników .Nie informują osób o przedłużeniu umowy tylko Ci mówią w ostatnim dniu.I na szkoleniu Ci cisną bajere o stabilnym zatrudnieniu buhahaha .Oraz że DHL pomaga w czym ja się pytam...że my pracownicy że swoich pieniędzy robimy te paczki

@Nemo

Myślę że Agata ma to gdzieś

Dhl539

Wszedzie obostrzenia związane z covidem rosna, ale nie w Sosnowcu. Tu juz po koronie. Mieszanie sie zmian, na przerwie siedzi jeden na drugim na jadalni bo krzesel brak. I wigilia firmowa we wspolnym gronie na magazynie ????????

dhl666
@Dhl539

I tak dobrze, że część ludzi na przerwie idzie na fajkę, a część je w szatni w smrodzie. Dzięki nim można sobie zjeść na jadalni śniadanie na stojąco.

Kiero
@dhl666

Dhl Sosnowiec oficjalnie odwołał covid. Tylko czemu wszyscy prowadzącą narodową kwarantane?.

Szefowa
@Dhl539

To ciekawe co piszecie o tym Covidzie - na magazynie, notorycznie widzę jak się grupujecie bez maseczek z własnego wyboru, rozumiem że wówczas Wam nie przeszkadza ze się zarazicie ale jak trzeba uczciwie przepracować 8 godzin to pojawia się problem.

Kiero
@Szefowa

Ciekawe, to jest to że przed każdą zmianą jest organizowane zebranie załogi około 50 osób również z poprzedniej zmiany, gdzie na każdym kroku są limity osób czy, to w sklepach, autobusie itp. I co z tego że ludzie mają pseudo maseczki dhl, jak wiadomo, że one przed niczym nie chronią. Zresztą przykład idzie dosłownie z góry, bo odbierając ubrania robocze, zauważyłem że mało kto prawidłowo nosi te maseczki, ale i na dole w akwarium można też, to zaobserwować.

DHL

Co wy chcecie? Przeciez inery sa najwazniejsze i słupki kolorowe. A jak ludzie zaczna isc na L4 to bedzie wina pracownika bo nie zachowali dystansu i nie chodzili w maseczkach. Przeciez bigos i bułka ma byc na wigilii????

Sylwia grid

Ołówek to największy przystojniak na zakładzie chętnie bym mu opitolila gałke

Sylwia Grid
@Sylwia grid

Pitole na okrągło dlatego tutaj jeszcze robię

Iza
@Sylwia Grid

Komu?

Akwarium
@Iza

Temu co z rabena przyszedł....

Damian
@Sylwia Grid

Ty baranie ty, Sylwia juz od kilku miesiecy nie pracuje w DHL. Odswiez dane. Widze, ze niespelniona milosc boli, dostales od niej kosza i teraz na forum bzdury wypisujesz.

Gridowiec
@Damian

Kolega myli Sylwie jak widać hahaha

@Sylwia grid

Na którym zakładzie robi ten ołówek?

@Marta

Na magazynie w psarach bo tam to pracują sami alkoholicy narkomani (usunięte przez administratora) gwalciciele i prostytutki...widać że firma dhl ma coraz większy problem ze znalezieniem normalnych pracowników za taką stawke

Rafal

Czy zgodne bylo z prawem ze ludzie przyszli w niedziele na 6 rano do pracy a pozniej na 22. Wydaje mi sie ze nie? I co to za straszenie ludzi co weekend ze jak nie przyjda do pracy to dostana przymus? A za chwile ludzi beda zwalniac bo malo pracy bedzie.

DHL_pick
@Rafal

Ziomek spoko jest ważne ze płacą ja tam mogę ciągle cisnąć z tymi nadgodzinami...a dzisiaj mam nocke i się tak nawciągałem białego ze już na samą myśl o normie biegam po magazynie dzisiaj na nocce zrobię taką norme że masakra 120% normy...uuups chyba że mnie kierownik rozkmini że jestem na dopingu i mi zrobią testy na dragi to wtedy będzie mała wpadka ale jestem dobrej myśli haha...start imprezy godz.22

@Rafal

Również wydaje mi się że to nie zgodne z prawem? w dodatku ludzie już nie mają siły pracować po tyle dni ciągiem, słyszałam że kilka osób miało to zgłaszać do PIP'u żeby to skontrolowali mało tego zwrócili uwagę na BHP które w ogóle nie jest przestrzegane w tej firmie a kartony walają się już po całym magazynie ale 'kierownik oddziału' - Agata chyba nie widzi problemu albo nie chce widzieć.

Korek
@Ania

Co ona widzi ?jak schodzą z pepco to jest picus -glancus ,nagle ich mniej jeździ nie ma bałaganu ,dziwne.Dbaja o swoje stołki A ludzi mamià obietnicami ,przyjdź zrób bo kontrakt mogą przedluzyc,i za marna kase na trzy zmiany ty jestes ledwo zywy ,kpina po porostu kpina .Ciekawe czy oni by wyzyli za 2600

Naiwniacy
@Ania

I co obiecali wam w niedzielę że wyjdziecie wcześniej hahaha to było do przewidzenia że nie .Ludzie łasy na 100 zł więcej i tak was wuj ją ,znajdą błędy itd i robią minusy by premi nie było, róbcie jak konie do morskiego oka

Bebek
@DHL_pick

Nie wiem jak ma się to do prawa, że niektórzy będą robić 18 dniówek w 17 dni bez żadnej przerwy, ale o ile dobrze wiem to nie było przymusu przychodzenia w tą niedziele do pracy? Przyszli Ci którzy wyrazili na to chęci. Tematu kartonów nie ma co komentować bo to co widać na magazynie to powinni nagrać i puszczać w filmikach na szkoleniach bhp jak nie powinno wyglądać. Nikt nic nie widzi do momentu aż stanie się tragedia a przy mega zmęczeniu i pracy w ciągu to niestety kwestia czasu. Wtedy i tak wina będzie pracownika bo ... tu się coś wymyśli.

@Korek

Racja, Agata schodzi albo ktoś z Pepco to z Bulka zdejmują pracowników na PTS'a tylko po to by Gridy mogły szybko posprzątać żeby to jakoś wyglądało. Kolejna sobota ponoć znów pracująca.

Dhl_pablo
@Ania

Uwielbiam jak Agata schodzi i robi te swoje przemówienia...Agata to gorąca laska tylko dla niej tak cisne na tym magazynie

Ziomek

Ziomek co ty wogle piszesz...johan chyba nigdy nie pracowałeś w amazon ale tak jest jak się zatrudnia dzieci które mają 13lat dostaną palec to chcą całą ręke...polecam prace w amazon

Farsa

Cały ten magazyn to pić na wodę. Wymagają od pracownika cudów, A sami szukają oszczędności, zmuszanie do sobót,które sobie odbija za wyszukanie twoich błędów to jest chore .Pracować bez premi na trzy zmiany to już szczyt bezczelności, ale masz gonić wynik dla kogo.... liderów...I całej tej garmazeri

Anty_dhl
@Farsa

Olać ten glupi magazyn dhl w sosnowcu jakis niemiecki (usunięte przez administratora) to tylko strata czasu to nawet jak ktoś bardzo kocha pickowanie..to nawet w amazonie masz 3tys na ręke bez nadgodzin za obijanie wystarczy pobrać jeden produkt na 3min a nie taki terror jaki jest w dhl odnośnie normy

Naiwniacy

Wszystko ładnie wam przedstawiają i mydlą oczy,bo jesteście potrzebni na grudzień .Od stycznia ma ruszyć fala zwolnień i nie będzie połowa załogi gdzieś ponad 40 osób info wyciekło.

Mak
@Naiwniacy

Chyba tobie, u nas lider mówił że od stycznia nie wiadomo co będzie, ale zwolnienia będą.

Dhl234

O premii możecie zapomnieć.Komuś trzeba ja zabrać żeby ktoś mógł ja dostać czyli liderzy za nic nie robienie. Bo chodzenie po magazynie z rękami w kieszeni lub siedzenie w akwarium i przeglądanie telefonu to raczej nie praca. I jeszcze szukanie wśród ludzi konfidentów a tych tam jest bardzo dużo.Utopia cię w łyżce wody.

Lila
@Dhl234

Za taką pracę i tak wam się premiera nie należy

brojler
@Dhl234

Trzeba się było uczyć! Też miałbyś szansę na bycie liderem. Nie po to ci ludzie siedzieli nocami nad książkami, żeby teraz robić na pickingu czy kartony zbierać jak wy.

Yeti
@brojler

A czego oni się uczyli być pod pantoflem i nie rozumieć ludziach spraw haha ,bo stołek i inery to ich życie stawka i wypłata

Dhl123

No jak tam moi drodzy jest niepewność prawda? A ja wiem coś czego nie wiecie wy? Ale niech to będzie dla WAS taka mała niespodzianka na Święta i nie tylko. Wesołych Świąt.

Yup!
@Dhl123

Normy podniosą, żadna nowość :)

asteroid
@Dhl123

Kolejna fala zwolnień i podwyższenie norm, to już chyba wie każdy.

@asteroid

Niech zwalniają należy się.

Kk

Jak tam ? Dalej zwalniaja ludzi z byle powodu ?

Picker

Traktujecie ludzi jak najgorsze ścierwo, Później się dziwią ze ludzie chorują hmm zmieńcie podejście i oddajcie ludzią premie zanim zaczniecie osądzać w pracy kto pisze negatywne opinie ????????

ktoś

Chciałam się wypowiedzieć na temat bezpieczeństwa w firmie.Hasło "Bezpieczeństwo przede wszystkim" to tylko puste słowa powtarzane na zebraniach.Priorytetem są słupki wydajnościowe i zawsze tak było.Ostatnio zwalnia się doświadczonych pracowników za niby słabe wyniki co też jest kłamstwem.Operatorzy z inbound są obwiniani za wypadek w którym mało nie zginął człowiek bo wrzucają źle ułożone lub źle ofoliowane palety ale...Całe dostawy przychodzą w stanie nie nadającym się nawet do ruszenia z rampy co dopiero przewiezienia i wrzucenia na regał.Operator ma polecenie służbowe wrzucać te palety od kierownictwa.Najlepszy jest samozwańczy trener który nigdy nikogo nie trenuje.Mało tego sam stwarza największe zagrożenie wymuszając za każdym razem pierszeństwo i ogólna słabe umiejętności jako operator wózków.kolega "Trener" zawsze coś rozwali a potem strasznie robi zdjęcia i zgania na wszystkich wkoło swoją nieudolność.Jeżeli ma być bezpieczniej powinno się zmienić normy na REALNE do zrobienia zająć się wyglądem palet przeznaczonych do lokalizacji na magazynie i proponuję przyjrzeć się pracy pana "Trenera" który duuużo robi szumu a sam nic nie potrafi oprócz udawania że pracuje.Dziękuję.

Bmw
@ktoś

Wow ale odkrycie że w tej firmie mowa o bezpieczeństwie to jedna wielka ściema i najważniejsza jest produktywność od samego początku tak było w tej firmie..zwalnia się doświadczonych pracowników którzy mają za dużo do powiedzenia albo poprostu już są zmeczeni tym ciągłym tyraniem na cel mają umowe o prace na jakiś okres lepiej zatrudniać nowych pracowników na okres próbny lub przez agencje przynajmniej można ich ostro przegonić przez 3 miechy a jak nie ma wyników to info że niestety się rozstaniemy...ale nie ma to jak praca w dhl za 4,5 euro na godzine jestem z siebie dumny że tyram dla niemca za takie grosze

@ktoś

Ale to chyba operator ma obowiązek sprawdzić paletę czy jest odpowiednio ofoliowana i zabezpieczona przed wrzucaniem na regały w końcu bierze za to odpowiedzialnosc na tym polega ta praca..ale jak tam pracują narkomani i alkoholicy to nie ma się czemu dziwić że zdarzają się wypadki..jestem za tym żeby przeprowadzać przez ochrone wyrywkowe badania na trzeźwość w pracy w szczególności na obecność narkotyków typu amfetamina najlepiej na nockach pod koniec zmiany...

@ktoś

O jakiego Trenera chodzi??

@Oww

Chodzi o to że zgłaszając pretensje co do wyglądu palet mają nakaz wrzucania ich na regał a potem niby ich wina że takie są.A agencja ma płacone nie małe pieniądze za przygotowanie palety i nie ma odpowiedzialności tylko owe.Palety na regałach są przepychane i obrysane przez inne a winny zawsze ten co wrzuca.Słabe

@Andrzej

Tzw. Kartofel który wyleciał z jednej firmy z poważnymi zarzutami a który robi i tutaj wiele zamieszania.

@ktoś

Jestem wózkowym na INie i jest tak, że nie ma w ogóle odpowiedzialnego za te palety. Palety rozwalone, za szerokie, a wystarczyłoby żeby osoby przyjmujące lub rozładowujące byli za to odpowiedzialni, ale niestety nikt nie pozwoli by zadbać o to, bo przecież tabelki źle będą wyglądać jeśli pracownik będzie musiał dłużej pracować nad dostawą. Osobiście nie wrzucam żadnej palety, która budzi moje zastrzeżenia, bo wiem że pracują tam ludzie i chce żeby bezpiecznie wrócili do domu. Chętnie bym je owinął folią, ale jeśli mam takich 50 palet na dniówkę, to jak to zrobić? Zwyczajnie nie biorę tych palet. Musi być osoba, która stricte będzie się tym zajmować. Albo job kod na foliowanie i tyle. Jest obecnie strefa, do której można odstawiać takie palety, ale co gdy są całe dostawy źle ofoliowane. I żeby nie było my to cały czas zgłaszamy, robimy zdjęcia, przesyłamy.

@wózkowy

Najsmieszniejsze sa w tym wszystkim zdjecia robie przez stazystke ktora nie ma zielonego pojecia jak powinien byc towar magazynowany. Najlepiej karac wozkowych a wina lezy po stronie agencji bo nie umieja foliowac palet a po drugie ich chore futprinty gdzie towar wystaje duzo poza obrys palety. Ale co tam niech wozkowi sie martwia jak to wrzucic. Jezeli chca zeby oww poprawiali takie palety to na godz norma 12 palet i wtedy mozna to robic. Kolejna sprawa to zrywanie foli na erkach, jednym slowem porazka. Od tego powinni byc pikerzy albo sprzataczki ktore zbieraja kartony. Jak chca zeby szybko robic erki bo juz maja cieplo w gaciaccch to folii nie trzeba zrywac i ludzie nagle sie znajduja do tego. Powiem tak lepiej juz nie bedzie bo slupki sa wazniejsze.

KKK
@Oww

Każdy ma swoją robotę za którą odpowiada. Nikt was nie trzyma tam na siłę!!! Przestańcie tyle marudzić i robić taką chorą atmosferę! Widzisz że coś jest nie tak z paleta? To zgłaszaj a nie gadaj na forum anonimowy. Stażystka to normalny pracownik i ma swoja robote. Jak to jest ze tyle osob pracuje normalnie a kilka takich perelek jak wy robi taki ferment. Rece opadaja..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Koleś
@KKK

Każdy chce pracować a tu jednak są dobre pieniądze ale chodzi o to że takie rzeczy są zgłaszane i słyszymy że mamy się tym nie interesować i wrzucać na regał.(usunięte przez administratora)A i zapomniałem dodać że 45 palet na godzinę to każdy kto kiedyś jeździł na wysokim wie że na pewno nie jest bezpieczne.

@KKK

Nie robisz jako wózkowy a się wypowiadasz. Żeby sprawdzić każdą paletę trzeba by ją obejść dookoła. Przy 300+ palet na dniówkę dla wózkowego jest to niewykonalne, a poza tym to agencja powinna zadbać żeby palety było odpowiednio przygotowane a nie wózkowy. Ja mogę ją zweryfikować tylko wzrokowo, nie jestem kontrolerem jakości zafoliowanych palet, bo od tego jest osoba, która foliuje tą paletę i to ona musi zrobić to dobrze. Jeżeli ja mam po nich poprawiać, to co oni robią w tej pracy - zwolnić i tyle. Druga sprawa, że palety z ubraniami są w tak miękkich kartonach, że jak leżą na regale to pod wpływem czasu dolna warstwa się ugina pod ciężarem i przeważnie łamią się na bok lub spadają. Trzecia sprawa palety tak zwymiarowane, że wózkowi walczą o każdy milimetr na regale żeby wcisnąć te palety.

ToTen
@wózkowy

Każdy słyszał to powiedzenie, jeżdżę szybko, ale bezpiecznie i większość myśli do czasu. I właśnie, tak wygląda praca OWW w DHLu. Dodajmy do tej szybkiej jazdy, duży ruch ( pikerzy ), dodajmy wąskie ulice, uliczki ( towar wystający za obrys palety ) i mamy ekstremalnie niebezpieczną "podróż". Całe szczęście że wypadków z udziałem operatorów , jest tak mało zważywszy, na, to jak wygląda ich co dzienność. I jeszcze są głosy że tyle przecież zarabiacie, zarabiają, to może Ci co siedzą przed komputerem, albo Ci co wychodzą, co 15min. na papierosa, bo są tak zajęci. Ktoś piszę nie podoba się praca, to się zwolnij, ok ale, to nic nie poprawi, nowy pracownik, będzie się borykał z tymi samymi problemami co Ci obecni.

@ToTen

Zgadza się. A odnośnie zarobków to naprawdę nie ma czego zazdrościć, na DHLu jest ciężka praca na wózkach w porównaniu do innych zakładów. Jesteśmy kierowani na bufory gdzie mamy wrzucić 45 palet na godzinę, gdzie w innych zakładach 100 palet to się wrzuca na całą dniówkę. Niech ktoś spróbuje tej pracy, gdzie przez 7 godzin jeździsz z alejki do alejki z głową w górze wrzucasz te palety. Po tygodniu takiej ostrej jazdy gwarantuje, że nie będziecie mogli z bólu przekręcić głowy. Jeżeli nie wrzucamy z buforów to jeździmy z jednego końca na drugi i zamarzamy na tych wózkach, zobaczcie jak wózkowi są poubierani. Ja się przyzwyczajałem parę miesięcy do tego tempa. Teraz jest lżej, bo mniejszy wolumen, ale naprawdę te średnio 3500 PLN na rękę za tyle pracy i taki stres to nie są duże pieniądze. Pikerom też nie zazdroszczę i uważam, że powinni więcej zarabiać. Ja wiem, że z boku tak to nie wygląda, ale uwierzcie mi, że praca na wózku w DHLu nie jest niczym przyjemnym i lekkim. Jedyne co tam ludzi trzyma to te kilka stów więcej, gdyby nie to to żaden wózkowy by tam 5 minut nie siedział. Pracujemy na jednym zakładzie i powinniśmy się wszyscy razem trzymać, wszyscy jesteśmy niestety słupkami w excelu dla tej firmy i wszyscy jedziemy na tym samym wózku, więc nie dajmy się skłócić. Jako wózkowy szanuje pracę pikerów, gridowców i każdego "fizycznego" na tym zakładzie i złego słowa o nikim nie mogę powiedzieć.

@wózkowy

Pięknie to opisałeś. Jestem z Tobą. Taka jest prawda.

@wózkowy

Dokładnie dobrze piszesz inne zakłady tylko czekają na takich ambitnych wózkowych jacy pracują w dhl którzy lubią ostrą jazde ale to chyba nie w godzinach pracy tylko raczej w czasie wolnym..dokładnie są poubierani a najbardziej ci co przychodzą do pracy po melanżu na kacu albo po nosie a czasami nawet u niektórych w czasie pracy zdarza się amfa do nosa ale tu to jest tolerowane...

@wózkowy

To trzeba było skończyć jakieś studia a nie narzekać że zarabiasz 3,5tys na ręke za siedzenie na (usunięte przez administratora) i jeżdżenie po całej hali...piszesz jakies głupoty że przeworzenie palet z punktu a do punktu b wywołuje u ciebie stres to może faktycznie nie nadajesz sie do takiej pracy pod presją czasu a w szczególności te dzieciaki bez doświadczenia

ktoś
@Dhl

Jaki ty głupi jesteś.Nie każdy przełożony tutaj ma studia to raz.Skończenie studiów nie uprawnia cie do bycia burakiem to dwa.A trzy to poczytaj tutaj jakie są problemy a nie o przewożeniu z punktu A do punktu B.Dziękuję.

Nowa2
@Dhl

3.500 w dhl na wózku?Przyznam że to dużo.W Psarach jest sporo mniej.Chyba że to wysoki sklad?My wysokiego nie mamy.

@ktoś

Widzisz nie chciało się chodzić do szkoły a teraz trzeba przerzucać kartoniki w dhl ale porażka..no to wiem że nie każdy przełożony miał szkołę najlepszym przykładem to był ten beny ten pajac to nawet podstawówki nie skończył bo go trzęsło i musiał się napić wódki

@Dhl

Nie no spoko znam swoje miejsce w szeregu.Chodzi o te wszystkie sprawy opisane powyżej by pracowało się bezpiecznie i o wzajemny szacunek.Tylko tyle i aż tyle.Luzik.

Wiktor

Nie wiecie może czy będą jakieś zwolnienia w DHL-u Sosnowiec?

kiro
@Wiktor

Oczywiście, że będą. Mamy sezon przedświąteczny i później długo, długo nic. Będzie powtórka z tamtego roku.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 320, z czego 57 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.