Opinie o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. w Katowice

Egipcjanin

Czy wiadomo czy coś dają na święta

Kurczak
@Egipcjanin

Tak śniadanie wielkanocne Ci zrobią

PULPET/ PULPI/ KUFEL/ DZBAN

ZAPAMIĘTAJCIE PSEUDONIMY LIDERA OUTBOUNDU NA ZAŁADUNKACH. POZNACIE GO PO CZERWONYM PYSKU HAHA :D Iniciały A. A. (usunięte przez administratora)

Załadunek
@PULPET/ PULPI/ KUFEL/ DZBAN

No on to jakiś nietrzeźwy jest napewno czasem że taki czerwony... Krzyczy na pracowników, ciągle karze szybciej... Chyba piją razem z Mariuszem i Małpą z pickingu i staruchem z foliarki Tomaszem. Ogólnie to nie lubię tego dzbana liderka czerwonogłowego. Chodzi i patrzy na inne po magazynie a jego lejdi siedzi przy biurku i pije kawke. Mariusz nie jednej proponował juz spotkania. Małpa sie wstydzi bo wiadomo^^ to chodzi zgarbiony. Pulpi chodzi i tylko patrzy z przyczajki zboczeniec. Ogólnie jak chce sie tu wytrzymać to trzeba niezwracać uwagi na tą patologie. Na magazynie zostają tylko (usunięte przez administratora) konfidenci, i ludzie bez ambicji. Jeśli lubisz wyzysk i mobing to śmiało sie zatrudnij. I PROSZE NIE USUWAĆ TEJ OPINI BO JEST PRAWDZIWA!!!

Janko muzykant
@Załadunek

Wystarczy też przeczytać magazyn Psary jak DHL traktuje ludzi ,przecież większość tam przeszła z Sosnowca po znajomości na lepsze stolki

Karlos
@Janko muzykant

Jutro idę do pracy w dhl a mam taką banie że masakra chyba jutro będę jeździł wózkiem po pijaku bo raczej nie wytrzeźwieje a jeszcze wieczór i impreza się nie kończy...

Outband
@Załadunek

A ty do powiedzenia masz najmniej ze wszystkich robiłeś może 1,5 miesiąca z czego większość na lewym zwolnieniu lekarskim jeździłeś do pracy pod wpływem alkoholu i wypisywałeś durnowate esemesy na wszystkich dookoła niczym w pracy nie błysnąłeś więc szkoda słów...

Nowo wybrany trener z Piking ze zmiany B ????,całkowita porażka.wydzieranie ryja na ludzi,unosi się i czepia jakby był jakimś kierownikiem,wiec jak już czujesz się jak kierownik to naucz się prawidłowo odnosić do ludzi bo nawet kierownik czy lider nie wydziera się jak jest jakis problem .brak jakiejkolwiek kultury ,non stop głupie dogadywanie ludziom ,i wkolko teksty do każdego brzmiące ,,co zazdrościsz mi ze jestem trenerem” ????chłopie czego?tego ze chodziłes i lizales (usunięte przez administratora) komu trzeba ?musialo być bardzo smacznie .warto było tyle latać do akwarium i trzymać się kogo trzeba .....i skończ już nasz cudowny trenerze czepiać sie i unosić się ryjem bo ktoś wjechał pod prąd,po ktoś z bulkujacych coś zle położył i odrazu robisz zdjęcia i lecisz do lidera z tym.a czy zwróciłeś uwagę jak sam robisz?identycznie jak reszta (usunięte przez administratora) byle jak i jechac dalej .ludzie maja ci zazdrościć trenera?hahaha chyba podpierdalacza.....ludzie maja dość twojego żenującego zachowania i co myślisz ze tak to zostawia?nie sadze .wiec jeśli chcesz zostać na swoim w (usunięte przez administratora) ambitnym stanowisku za 200,300 zł więcej prawidłowo traktuj ludzi .bo swoim zachowaniem pokazujesz brak wychowania ,zwykły ,fałszywy ,dwulicowy (usunięte przez administratora) i lizodup nic więcej.

Picker
@..

Dobrze by było , gdyby trener również dobrze szkolił :) jednak tego w tym przypadku nie można powiedzieć....słabo oj słabo,ale jak się ma wtyki zresztą jak "pomocnik lidera" to później to wygląda jak wygląda . Pozdrawiam wszystkich normalnych , nie (usunięte przez administratora):-)

Kenzo
@..

To ze nowy TRENER odnosi się do ludzi po chamsku to kogo to jeszcze dziwi.Na odprawie co robi?pajaca z siebie język wywala jak lider coś mówi to drapie się po głowie ze lider jest głupi oczami przewraca.A może nowy Trener powie za co go z poprzedniej pracy wyrzucili?bo my wiemy!!!Mało tego na imprezie z Mariusza się wyśmiewał ze świnia ma grubszy i gesciejszy ogon niż on kucyk.Ze jeszcze trochę i Mariusz poleci w odstawke.Tak TRENERZE myślałeś ze to nie wyjdzie? A może warto się przyznać co o Łukaszu lider ze mówiłeś! !!Ile jeszcze ludzi będziesz gnębił Hamie.

pik
@..

Zastępca lidera też nie lepsza, dziewczyna niech troszkę nabierze doświadczenia a później zarządza i pomiata ludźmi.

Patrycja
@pik

Tak zrobię, dziękuję ????

Rafał Grid
@..

W porządku ludzi już pozwalniali bo nie donosili,teraz zostały same konfitury i pizdojeby

kik
@Picker

Dobrze by było gdyby Pan trener dawał przykadł szkoląc nowe osoby i chodził w ubraniach pracowniczych jak inni trenerzy tej zmiany a nie w dresach! Bo kierownikiem czy liderem nie jest (śmiech). Chyba lider dał jasno do zrozumienia że mamy chodzić w ubraniach roboczych a nie w swoich, jakoś inni trenerzy potrafią się dostosować, nasz trener jest ponad wszystkimi.... pozdro mordki ::::))))))

NN
@Rafał Grid

Niby na podwyżki nie ma ,ale ludzie z agencji ich więcej kosztują zapłać im firmie ....

NN

A czemu liderzy nie chodzący w ubraniach roboczych ,przecież też powinno ich być widać, są lepsi od pracowników ,powinno to każdego obowiązywać po wejściu do magazynu

X
@..

Czy nowy TRENER ze zmiany B nie musi przypadkiem mieć zrobionych testów psychologicznych?Może warto aby ktoś z góry się bardziej przyjrzał tej osobie!!!

Rafał Grid
@..

Podobno mają nam do uszu przypiąć klipsy z numerami skanerów

Fiacik

Na tej pracy co zwiększają normę, byle by premi nie było, nie rozsmieszaj mnie ,zarobki coraz mniejsze. Dziękuję za pracę w DHL,są lepsze oferty

Pick
@X

zastanawia mnie jedno na jakiej podstawie wybierani są zastępcy liderów,trenerzy .....przecież nikt nic nie wie o żadnej rekrutacji na to stanowisko.....gdzie ta możliwość rozwoju dla osob które pracują tam długo?jak widac wybierane są osoby z wiadomo której grupki ,a pracownicy którzy pracują tam prawie od początku i chcą przejść na inny dział to lider nie pozwala ,grunt ze niektórym pozwolił,i nie było z tym żadnego problemu a osoby pracujące prawie od początku magazynu ,robiące normę i nie latające stale na L4 nie maja możliwości żadnej zmiany stanowiska ani działu .żałosne.pewnie kolejni nowi już widac ze prędzej będą mogli gdzies przejść niż pozostali.wiedza z kim maja trzymać ???????? .

@..

Omijajcie szerokim łukiem zmianę B jeśli przyjdziecie do pracy szkoli tam taki gruby brzydki trener,który sam jeszcze wiele rzeczy nie wie albo nie potrafi przekazać.Przeklina,słucha muzyki albo śledzi fb.między czasie zamiast szkolić zaczyna grać w piłkę.Opowiada historyjki wyssane z palca.Jednym słowem żyje w innym świecie.Kto go dopuścił do szkoleń?

Vx
@Pick

A jednego liderów skąd wzięli? Z przydrożnego baru co smazył frytki...czy z hotelu robotniczego

Olej kujawski
@Pick

Co komu lider może pozwolić to jego sprawa. Np miał Mariusza do pomocny ,potem go zepchnął na kartony ,koleś ciągle na l4 ,więcej niż w pracy ,tak samo jak jego oblubienica Anna .Śmiali się z niego jaki to naiwny (usunięte przez administratora) na przerwie .I że jak coś zadzwonią do Medicover .Każdy to słyszał.Z Mariuszem z Anety się śmiali jak to na niczym się nie zna ,ł.N ja ciągnie za sobą ,razem kiedyś pracowali i że ma sprawę o mobing.

DHL

Jeśli szukasz pracy szczerze odradzam to miejsce. zwalniaja ludzi z dnia na dzień. każą przychodzić na nadgodziny, nie ważne że skończysz o 2 w nocy i nie masz czym wrócić. Jedni mogą se robic nadgodzinki kiedy chcą innym jest on narzucany. mobing pełną gębą. Dzięki kilkorgu osobom z kadry zarządzającej ludzie sami zaczną się zwalniać. nie wiem jaki oni mają w tym interes. chca wszystkich wykończyć czy jak. Mam nadzieje że ta opinia dojdzie do władz wyższych może nawet do klienta pepco. Jest źle a zapowiada się jeszcze gorzej

Pracownik_dhl
@DHL

Nadgodziny bardzo chętnie biore wszystkie jakie są mogę tam tyrać 24/h na dobę 7dni w tygodniu..nie mam problemu z alkoholem jak ludzie pokroju beny i jego znajomi

@DHL

Wszystkim którzy się tu skarżą radzę złożyć skargę do PiP i czekać na rozwój wydarzeń a tymczasem notować zdarzenia z datą by pamiętać co się działo.Ja tak zrobiłam i czekam co będzie.Dziękuję.

Filozof
@DHL

To po co się zgadzadzie na te nadgodziny ,góra krótko nie ma podwyżek to nie ma nadgodzin z waszej strony

Gienek
@DHL

I co jak się nie zostanie stracicie pracę? Czy ludzie się tak boją że nie znajdą lepszej ,przecież życie nie kręci wokół Pepko ich chorych norm,i zmuszania .Chyba że lubią być wyzyskiwani za taka stawkę i obietnicę bez pokrycia. Zostaną i co oni zadowolenie ,wam znajdą błędy liczne minusy że bez premi i wyjdzie wam tyle co zawsze ,i tak się nie doliczycie bo wyjdzie po ich stronie tym bardziej że liderzy mogą innym zmienić wynik w systemie

Detektyw
@DHL

Oni myślą że ludzie są głupi,widać za takich nas mają ,lider skutecznie z jednej zamiany C pozbywa się par to też zgłosić do Pip czy do sądu pracy Podobno mu przeszkadzają w organizacji pracy

Luka
@Detektyw

A ty z której zmiany jestes ze pytasz

Zmiana
@Luka

Z takiej że wie się wszystko.

@Zmiana

Hahha pozbywa się nie potrzebnych więc jak mu nie pasowało będziesz następna więc nara

Haha
@:)

Już większość się modli żeby zwolnili, i odejść z tego syfu

Hi hi
@:)

Jakie to wszystko śmieszne ,na Psarach to samo ,jak rolują ludzi ,taka potężna firma A kierują nią pół...główki, po znajomości, naciskani.....po ....

Komandos
@DHL

To przecież Ci pseudo liderki zwalniają ludzi, przecież góra nie wie jak kto pracuje ,oni decydują kto wyleci .

Haha
@Hi hi

Potężna firma dhl..no bez przesady zwykły obóz pracy jakich pełno min.amazon portwest pannatoni itp gdzie nie ma możliwości się wspinać po tej drabince kariery nawet jak tyrasz i traktują cie jak maszyne do pracy..oczywiście poza takimi (usunięte przez administratora)jak alkoholik i lodzik który musiał aż tak lizac obsraną dupe kierownikowi żeby zostać liderem tylko po to żeby zrobić zrobić syf na swoim dziale i obwiniać za to pracowników..jeszcze jakiś czas tam pewnie popracuje i wróci na swoje poprzednie stanowisko a wtedy ludzie cie zjedzą za te twoje dążenie do zrobienia kariery ty (usunięte przez administratora)...wejs kąpiel i dbaj o czystość moze w końcu nie będziesz miał ksywy smrodzik

Pinokio
@Haha

Co jeszcze mogą ?pogonić Cię do pracy ,bo norma ma być, premia ma się im zgadzać, bo inaczej oni po uszach dostaną.A Ty biedny pracowniku ,możesz być bez ,po co Ci premia haha dac im palec ,wezmą Całą rękę. Im więcej pracujesz tym mniej zarabiasz,jak to jest możliwe aby nowy zarabiał tyle samo co starszy pracownik ?morał z tego taki że każdy w tym kraju robi co chce,aby się wzbogacić kosztem ludzi,jak nie rząd to zakłady pracy

Atomek
@Haha

Potężna? Wybudowali magazyn na Psarach, większość poszła tam po znajomości na stołki wyżej niż na Sosnowcu, teraz wymiana ludzi z Psar dają do nas na parę dni ,bo niby tam nie ma pracy.I Tak sobie działają między sobą w znakomitej komitywie. Nowi przyszli zobaczyli jak to wygląda i uciekli kto będzie biegał za 2500 chyba desperaci

Wściekły

DO LIDEROW I KIEROWNIKÓW, którzy to czytają . Jeżeli nie zmienicie swojego postępowania względem niektorych pracowników ( czyt. PRZYPISYWANIE ZADAN , ZMIENIANIE INNYM DIVARU ,CZASY PRACY SKANERA ITP ) to zostanie to zgloszone gdzie trzeba. Wtedy będziecie szukać posady w innym miejscu pracy. Musi sie to skończyć !!!!!!!

Qqqqqqqq
@Wściekły

Masz rację, to co się wyprawia to jest szczyt (usunięte przez administratora) co niektórzy stoją w alejkach i nic nie robią a na koniec dniówki wychodza grubo na plusie, a inni zasuwaja jak woły i są pod kreską

Czeresniak
@Qqqqqqqq

Inni piją -mają względy, inni ciągle L4-tez mają względy ,nie będę wymieniać po nazwisku kto ile miał w tamtym roku.I jakoś liderek tego nie widzi czy udaje że nie widzi?

Kaśka

O jakim liderze mowa?

Wściekły
@Kaśka

o każdym.

Adplf
@DHL

To klient mówi ile ma być ludzi zatrudnionych, to klient wymaga od DHL że mniejszym zespołem ma pracować bo dadzą radę

@Adplf

To jest nieprawda.Proszę się nie wypowiadać bez odpowiedniej wiedzy.Dhl zarządza zasobami ludzkimi a klient tylko płaci.To co wyprawia się w firmie to inna sprawa.Liderzy nie wszyscy ale niestety dużo mieszają i tu jest spory problem.

Melanż
@Ona

Co ty piszesz co powie pepco to tak ma być, inaczej nie przedłuży kontraktu z DHL, A każdy boi się tam o stołek

@Melanż

Bzdury.Pepco płaci by ich zlecenia były realizowane a na ile osób to będzie to w Dhl-u się ustala.To że się ludzie boją utraty pracy to normalne ale poziom(usunięte przez administratora) że strony przełożonych przekracza tu często wszelkie normy.

Paragon
@Ona

I co przyjeli nowych parę dni temu i znikneli, dziwne .Dziś też przyszli i pewno też uciekną

Vvv
@Ona

Jakoś DHL miał pieniądze dla pracowników po to 300 euro teraz taki biedny ,że tłumaczy się obsługą pepco

@Haha

Nie kończ sam lider z barakow górniczych go szkoli ,pewnie ma wc na korytarzu ,slamsy się nawzajem przyciągają

Roland
@Bizon

Gdybyscie wszyscy byli tacy madrzy w pracy..

Ktoś
@Roland

W pracy ciężko coś powiedzieć bo cię wyrzucą.Czekamy na działania PIP itp. ponieważ parę skarg jest złożone.Swoją drogą ciekawe czy niektórzy z tych cwaniakujących liderów mają jaja poza pracą.

akolia
@Wściekły

nikt niczego nigdzie nie zgłosi, więc przestań (usunięte przez administratora)

@Ktoś

A co chcesz sprawdzić czy mają jaja poza pracą?

@akolia

Mylisz się.Ja zgłosiłam do PIP i wiem na 100% o paru zgłoszeniach więc hamuj się.

Guseppe
@Ona

Nie strasz, nie strasz, bo sie zesrasz :D A co PIP zrobi jak wszystko w firmie jest ok? Wkrecacie sobie i innym jakies pierdoly :)

@Guseppe

Nie straszę nikogo.Ktoś kto tam pracuje i trochę myśli widzi że ktoś miesza w systemie na rzecz niektórych.Ogolnie na szkoleniach i rozmowach wstępnych a także na zebraniach firma jest przedstawiana jako eden a jak jest naprawdę i jak ludzie są traktowani w DHL wiedzą ci co pracowali lub pracują nadal.

Mieszadło
@Ona

I tak nic nie ma z tego pisania ,lepiej szukać nowej pracy. To jest glupota że na grid wysłane przez jedną osobę na 2700 inerow była na minusie A ktoś 1700 I na plusie ,bo liczy się czas skanerowy. Wiadomo że zmieniają kogo lubią A na kogo są cièci. Już jeden liderek poszedł pokazać jednej pracownicy ile ma czasu na jedną paletę, oczywiście wziął najłatwiejsza ,bo z tamtych co się sypało zostawil ,ale plecki go zabolały to dopuścił resztę, zresztą jak się schylał było widać jego kraciaste zniszczone i nie doprane majty

Pracownik_dhl
@Mieszadło

Grid to najgorszy dział w firmie dhl gdzie można pracować żenująca praca stanie w miejscu i składanie palet straszna monotonia i ciągle na widoku heh już lepiej iść na pick przynajmniej czas szybciej leci...a ten (usunięte przez administratora) liderek jego od samego początku ciągle coś boli i narzeka a teraz ostatnio to go boli od siedzenia na krześle przed kompem chłop się marnuje przed tym kompem lepiej go przenieść na pick albo na składanie palet troche się rozrusza to może przestaną boleć plecki i może pokaże jak to się powinno pracować żeby zrobić norme w firmie dhl...

Transmisja
@Pracownik_dhl

To cud że wszedł na górę żar o własnych siłach, lider co śpi w schroniskach

Vacuś
@Filozof

W sumie to chyba masz rację. Zmuszać ludzi, żeby robili nadgodziny, za które mają większą wypłatę...skandal!

Franek
@Vacuś

Skandal to jest że nie dali podwyżki, dlatego łosie robią te nadgodzinki, myślą że więcej zarobią o ile? Haha jak im zaraz z premi odetna bo wymyśla sto powodów .jak jesteś łasy na 30 zł(usunięte przez administratora)

Naiwniak
@DHL

I znów przyszli nowi z agencji ,zobaczyli jak to wygląda i zwineli manele, jeden dostał sraczki następny wychodził z torbami w czasie przerwy ,inni tez podziekowali na rozmowie kwalifikacyjnej za taka stawkę buhahaha

XT.
@Vacuś

Podwyżek brak a prawdę powiedziawszy praca za te pieniądze jest bardzo ciężka. Pracowałam (em) w Amazonie i wierzcie mi ale tam praca była o wiele lżejsza i dużo lepiej płatna.A dlaczego tam nie pracuje?dlatego że do dhl.mam bardzo blisko.Teraz żałuję że tak wyszło.Ale juz złożyłem cv do innego magazynu ze stawką 3800.Czekam z innymi na rozmowę kwalifikacyjna .Praca na 2 zmiany!!!

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
biedronka

Kolejny pomysł gnojenia pikerów. Nie można sobie na przerwę podjechać wózkiem do szatni. Nie bo nie. Najwyraźniej pikerzy mają tutaj za dobrze. Oczywiście jaśniepaństwa wózkowych ten zakaz nie dotyczy.

Koleś
@biedronka

Dotyczy wózkowych z inbound

Chaos i anarchia

Najgorsze jest to że sytuacja epidemiologiczna na zakładzie robi się coraz bardziej niebezpieczna , A"góra" siedzi cicho.

Bb
@Chaos i anarchia

Przecież ukrywanie i maskowanie wszystkiego to ich specjalność, nawet liderzy Ci nie powiedzą, bo boją się że zasieja zament, lepiej milczeć

Soczek
@Chaos i anarchia

I co lider ze zmiany C nie poinformował ludzi że jeden pracownik ma covid ,A był kontakt z innymi ,co za tym idzie że z bulka ktoś się zaraził

Kiero

A od kiedy, to można mówić publicznie o chorobach innych?.

Madzia

Słuchajcie czy tam trzeba mieć swoj samochód ?

Lider
@Madzia

Samolot trzeba miec swoj. Z samochodem to nie przyjmjmuja.

Moderator

To forum spada na psy, zero rzetelnych informacji.

@Moderator

Chcesz info to masz ,znów fałszywy liderek nie poinformował ludzi że zmiany C że pracownik ma covid

I co z tego?

@Moderator

Jak zwykłe lajcik i olewka innych

Lala

A kto ma covid?

@Lala

A o to już zapytaj liderów

Wszyscy w porządku
@Szejk

Ten magazyn to jedna wielka farsa.Zaklamanie i ukrywanie faktów na każdym kroku. Grunt aby zarobić na ich stanowiska i pepco było zadowolone, z ludzi robią śmieci i nie swiadome istoty. Nie dziwię się że nowi wychodzą podczas przerwy z tobołkami o dziękują za ta pracę, która im tak przedstawiali na szkoleniu jako cud ,miód i malina

Tłusty

Najlepiej mieć karuzele

R
@Madzia

Nie , DHL daje za darmo jak wyrobisz normę gałek u lidera

Blo

Kto jest/był najlepszym trenerem na pickingu i na gridzie?

@Blo

Jožin Z Bažin

Pi pi
@Moderator

A kto jest najlepszym liderem?

@Pi pi

Józek z Drewutni

Ciekawy

Co tam słychać w zakładzie koledzy i koleżanki? polepszyło sie co czy nadal tak samo?

Znudzony

Jest coraz gorzej

ciekawy
@Znudzony

a pod jakim względem?

Bolesław
@Ciekawy

Już Cię testują ile pociagniesz, jak koń do morskiego oka ,dają Ci coraz więcej pracy za ta samą stawkę ,albo padniesz albo Cię zwolnią

Lamus
@Znudzony

Wycisną Cię jak cytrynę i wykopią, to ich motto ,niby głoszą że stabilna praca wcale to tak nie wygląda ,zawsze znajdą na Ciebie haczyk, o ile nie porównać do kotwicy ,najlepiej pij i cpaj oni ich lubią i dają im wolne oraz ich kryją ,biorą l4 bo imprezują maja kaca lub muszą pograc w gry ,co za wspaniali i wyrozumiali liderzy .

Fryderyk
@Lamus

Pracowniku tymczasowy ,lub z agencji lepiej się nie zatrudniaj bo i tak Ci podziekuja po okresie próbnym, zapytaj wielu osób z agencji którym podziekowali bo byli potrzebni na chwilę, nawet starszych pracowników ,polecam szukać bardziej stabilnej pracy.

@Bolesław

A tam gadasz głupoty w dhl jest całkiem spoko a jak chcesz zobaczyć prawdziwy (usunięte przez administratora) to idź pracować do amazon w sosnowcu

John
@Dhl

Tez uwazam, ze jest spoko

Felek
@Dhl

Jak masz układy ...układziki to może być dla ciebie spoko

Ciekawy
@Felek

A jak współpraca z liderami? na lepsze czy na gorsze? czy też nowe awanse ? bo słyszałem właśnie ze chyba 1 osoba została zastępca a 2 osoba liderem gridów? co o tym myślicie?

Edit
@Ciekawy

Dobrze słyszałeś, to jest chore , "dwóch"liderów na zmianie , na to pieniądze mają ale na podwyżki już nie.

@Edit

Ja właśnie nie wiem po co w firmie dhl jest takie stanowisko jak lider i czemu na te stanowisko biorą pierwszych lepszych (usunięte przez administratora) bez szkoły...praca przecież ogólnie jest mega banalna każdy jak przychodzi do pracy to wie co ma robić a jak się opierdziela to wystarczy rozmowa z kierownikiem o tym że jak się to nie poprawi to się pożegnamy a po co takie darmozjady jak liderzy którzy albo liżą (usunięte przez administratora) kierownikowi stoją cisną bajere albo zagadują laski...wystarczy obniżyć stawkę darmozjadom którzy się uważają za specjalistów od zarządzania i będzie na podwyżki dla zwykłego pracownika..

Zakłamany
@Dhl

Już wystarczy że jeden liderek jest zakłamany i fałszywy ,jak to mówi na zebraniu ZDROWIE NAJWAZNIEJSZE ,ale swoją faworyte trzymał do konca A.S Jak wyglądał na nią i czekał robiła z nim co chciała ,przez pół roku brała ciągle l4 ,zawsze mu sciemniala on jej wierzył i jeszcze mówił proszę się nie interesować chorobami innych ,widać nakładki na okulary źle sobie dobrał

Michu
@Ciekawy

Prawda jest ze kz i lider mają covida? Bo nic nie informują ludzi..?

Trampek
@Dhl

Dla zwykłych pracowników nie będzie podwyżki, robi się za Psie Pieniądze! Wymagania rosną...I po co się wysilać za te ochłapy

Kiedyś było inaczej
@Trampek

Wystarczy spojrzeć na gridy, ile dają stref ludzią. To jest fizycznie nie do przerobienia, na dłuższą metę Ci ludzie nie wytrzymają fizycznie, pójdą na l4 .Urlop na żądanie zakaz haha.Miej do 30 koszy ,przeciez Ci ludzie są bez pojęcia, masz biegać i tak tego nie ogarniesz za taka stawkę wypłaty w granicach 2500-2700za taka orke. Zabiorą Ci premię itd taka taktyka zakładu OSZCZĘDNOŚC.A TY zwykly pracowniku ,możesz padnàc. A jakby pepco nie przedłużyło kontraktu to gdzie Ci wspaniali kierownicy ,liderzy pójdą na fizycznego?wątpie .

Goryl
@Dhl

Jeden już lizał został liderem ,to w większości zasługa Radka ,że tak go wypromował .Biedaczek miał przedtem pracę fizyczną ,plecy mu siadly po dzwiganiu akumulatorów. Teraz gastronomia zostaje liderem

@Goryl

Naprawdę jest ślepy nie widzi ze jeden gada ciągle przez słuchawki ,bo ma dlugie włosy, udaje że schyla się do palet i ciągle w wc siedzi po 20 minut ,to mu nie przeszkadza? A jak ktoś nie dostanie UZ to bierze l4

TBC
@Dhl

Pic w DHL jest dużo cięższy niż w Amazonie - no chyba że bierzesz pod uwagę off task system którym się teraz tam posiłkują a którego kiedyś nie było

Felga
@Dhl

Co ma wspólnego Amozon z DHL ,że ludzi traktują jak gó....wino widać to ich łączy .Wystarczy poczytać inne oferty pracy ,również na magazynach gdzie oferują więcej i to bez nocnej zmiany i nadgodzin

Bmw
@Felga

No właśnie chyba nic a napewno nic nie ma wspólnego z wynagrodzeniem bo w amazonie zrobisz pare dni nadgodzin oczywiście ciagle ściemniając że niby coś tam pracujesz i masz 4900 na ręke a w dhl już nie jest tak łatwo..tyle zarobić i tak olewać prace zeby nikt tego nie zauważył...

Vacuś
@Bmw

Przysługuje ci zerowy pit ? Masz mniej niż 26 lat?

@Ciekawy

Polepszyło się norma większa za taką samą stawkę...19pln brutto na godzine plus premia którą i tak jakiś tam podpity psedo liderek zabierze...naprawdę żenującą mają tą stawke za takie tyranie...w firmie dhl nie warto tyrać bo nawet jak tyrasz jak wół typu lewy itp to i tak nic z tego nie masz poza wyplatą na poziomie najniższej krajowej zero możliwości awansu i wspinania się po drabince korporacji...oprócz takich ludzi jak mrozik aka smrodzic bo zawsze od niego śmierdzi na kilometr a teraz to dopiero bo ma pare stówek wiecej i juz nic nie jest w stanie zrobić z tym potem pewnie pajac popija pod biurkiem patrzy i się śmieje jak ludzie zapie..przają na jego premie...

Dylson
@Dhl

Proszę, trzymaj, to dla Ciebie -> „maść na ból (usunięte przez administratora)” :D Człowieku! Puchu marny! Ty wietrzna istoto!

Pan duże P

Na co dzień nie mam w zwyczaju pisać opinii na takich pseudo forach o moich byłych pracodawcach, ale nazbierało się, więc chciałbym też przestrzec ludzi przed tym "kolosem na glinianych nogach" zwanym DHL, a także wyrazić, a raczej podsumować moje spostrzeżenia związane w pracą w tej firmie na przestrzeni ostatniego roku. Firma pełna obłudnych kierowników, wieje hipokryzją na odległość, a zarządzanie i komunikacja w KADRACH to jakiś dramat. Na wstępie chciałbym podziękować kierownikowi pikingu (jakiego działu On już nie kierownikiem) Hagrid'owi za skrócenie moich cierpień i zwolnienie Mnie (jak to czytasz to mam się dobrze, już sobie pracuje w nowej fimie). Zacznę od tego, że najlepsze czasy w tej firmie już minęły i nie wrócą. Już nie dostaniecie premii motywacyjnej za brak L4, nie dostaniecie 18% premii tylko 15%, nie dostaniecie 100zł ekstra za przyjście w sobotę do pracy (teraz jak nie przyjdziesz to straszonko zwolnieniem lub NN) Normy są ustawione pod biegaczy lub amatorów białej damy. Zapomniałem dodać, że firma zmienia politykę i teraz przyjmuje tylko przez agencję (okres ochronny 2 tygodnie, dziewczyny robiły raptem miesiąc, fakt nie robiły jeszcze normy, ale co, zwalniamy, bo nie wydajna). W PICK sezonie po 6 dni pracować, gdy jest przestój to przymusowe urlopy bezpłatne. Żeby awansować lub chcieć się przenieść na inny dział to chyba trzeba zrobić coś 'ekstra" Hagrid'owi. Dziewczyna za przeniesienie się na inny dział musiała zrobić mu ciasto, nie wnikam w te grypsy (może to nowa pozycja w Kamasutrze, - chodź zrobimy to "na ciasto"). Ale do puenty... każdy pewnie zna słynną najgłośniejszą pikerke, przy okazji straszną mąciwodę koleżankę J, którą Hagrid i dupny lider Pan M(słynny wyciskacz pryszczów z pleców) przerzucali między zmianami, bo wszędzie siała ferment, Jest teraz pomocnikiem Lidera... No przecież, czymś "chyba" sobie zasłużyła... Czy Wy Kierownicy, liderzy, nie przeglądacie czasem CV ludzi którzy do was przychodzą pracować ? Na magazynie pracują ludzie którzy mają doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, są ludzie którzy skończyli studia logistycznie, tam szukać LIDERÓW, pomocników LIDERÓW, no ale co Ja się będę wypowiadał biedny Żuczek, skoro większość tych obecnych liderów to zarządzała swego czasu spłuczkami w swoich ubikacjach, a teraz dupni Panowie Liderzy. Pozdro dla normalnych i 3majCię się tam ciepło pikerzy, wózkowi, Inbound i Outbound no i może SK, reszty nie pozdrawiam :)

SzachMat

Ulżyło?

molti
@SzachMat

Powiedział co mu leżało nie tak w tym zakładzie i tyle, na tym polega to forum by przedstawić zalety jak i wady danego zakładu. No ale to gowork xD wiec kipi jadem od ludzi którzy nie wiedzą czego chcą wiec nie zdziwię się jak za chwile posypią się komentarze typu "eee (usunięte przez administratora) wiesz bo ćpasz" Jeśli nie wiesz o co chodzi to zjedz dalej w dół na najnowsze i poczytaj opinie ludzie tam pracujących. Tyle jadu na tych naszych polskich goworkach ze aż sie uśmiać można :D

Wiadomokto
@Pan duże P

Nie jest tak jak jest napisane na tych plakatach w korytarzu. Hagrid nie pomaga wspiąć się wyżej, jeśli już to tylko podcina skrzydła rzucając na odczepne na jakąś funkcję (nie mylić ze stanowiskiem) po czym szybciutko pozbyć się problemu zwalniając

Pick
@molti

Komu się chce czytać te glupoty...ja od jakiegoś czasu w amazon za grudzień pare nadgodzin i ponad 5tys na rękę bez stresu o normę itp...

Ldh
@Pick

Napisz to na Amazon gowork zobaczymy.

Dywan
@Pan duże P

Nie ma to jak zostać liderem po szkole hotelarsko-gastronomicznej i Ty się dziwisz

Recydywa
@Pan duże P

I nie napisałeś o jednym dostajesz paszport do sukcesu, każda firma Cię z nim zatrudni bo jesteś certyfikowanym specjalistą hahahaaahaahaa

Sciema
@Pan duże P

Bo Agata potrafi tak to przedstawić abyśmy my pracownicy czuli się winni, że jest covid itd tylko głupcy uwierzą w jej słowa ,oni myślą że nie ma ogłoszeń o pracę i co zwolnili ludzi i każdy znalazł coś lepszego

Covid
@Pan duże P

Wystarczy spojrzeć na Lidera że zmiany C ,,była kontrola BHP czego nie dopilnowal to ludzi którzy biorą wózki i się nie podpisują ,potem wysyłał esemesy do nich aby uzupelnili książeczki w regałach co by wspaniale wypadł, szkoda że tego na kamerkach nie sprawdzili

Niepocieszony
@Pan duże P

Zgadzam się w wiekszości z wyższym wpisem, najlepsze jest że nikt nie wie jak jeśt liczona noprma dlaczego tak a nie inaczej, A i dobre też jest zmienianie wyników, Dzięki czemu zasłużeni zawsze mają premie.

Gizmo
@Covid

Widać prawda, jest kilku liderów na zmianie ,nie było napisane o kim ani danych, tylko sam się domyslił że to o nim ,i poruszyl ten temat ,bo tak zrobił

Pieszy
@Dywan

Chyba jedyny lider ,co nie ma prawa jazdy haha

EL CZTERY

ODKĄD PRZEDŁUŻYLI MI UMOWE SIEDZE SOBIE NA L4 REGULARNIE CO 1.5/ 2 MIESIĄCE :D. NIKT SIE NIE RZUCA, MÓJ LIDER WIE ŻE NIE JESTEM CHORY ALE NIC MI NIE MOŻE ZROBIĆ. CIĄGNE JUŻ TAK OD ROKU OD KĄD ZOBACZYŁEM TEN (usunięte przez administratora) I DEZORGANIZACJE. W MIEDZY CZASIE DORABIAM NA CZARNO ;)

Ździh
@EL CZTERY

Żegnaj.

Zdzich z pod biedronki
@Ździh

Zdzichu idz pod monopolwy lepiej zbieraj puszki, nie udzielaj.(usunięte przez administratora)

Teatr osobliwości

Dla mnie lider K .K strasznie boji się o stołek, musi być tak jak on chce ,nie rozumie wogole ludzi co mu powie lider Pick tak robi ,ogólnie jak ludzie że zmiany Mateusza źle się czują idę do domu, Pan K kaze im siedziedz A może udają ,jak tylko Anna S gwizdneła zaraz szła do domu

molti
@Teatr osobliwości

A ty byś na jego miejscu się nie bał? chłop zarabia dobrą kasę siedząc przed komputerem i od czasu do czasu chodzi na gridy by coś pozałatwiać. Nie dziwota ze chłop próbuje się utrzymać czy też " spuszczać" by mieć pewny stołek, co do koleżanki która już nie pracuje to co ty odkopujesz chłopie. To co było kiedyś a teraz to inna bajka.

Grid
@molti

Przeciez to normalne ze kazdy boi sie o stanowisko. Jak się ma rodzinę na utrzymaniu to juz calkiem. Pierdoly wypisujecie to tak na marginesie.

@Grid

No właśnie tak to jest narobią bachorów laski zmieniają jak rękawiczki a potem jest problem i brakuje kasy...a ten to chyba ma na utrzymianiu ale to nie tylko jedną rodzine

Ed
@Dhl

Ale o kim to świadczy? O chłopie czy o laskach, które rozkładają nogi?

????

Kto?

Kajetan
@molti

Nie rozsmieszaj mnie ,pomimo zgłoszenia przez jedną z dziewczyn że spadł jej towar na ramię kazal jej wracać do pracy z peknietym obojczykiem przecież jak by to zgłosiła do sądu lub do Pip...

???
@Kajetan

A skąd to wiesz? Takie informacje obciążające dana osobe mogą spowodować inne konsekwencje

Komityw
@molti

Bardzo dobrze odwala robotę będąc marionetka w rękach innych ,zrobił się taki pionek,że zawsze ma rację A powiedz mu swoje zdanie.... najpierw najezdzal na Mateusza teraz się z nim prowadza po hali namieszali mu w głowie. (usunięte przez administratora)

Cukiernia
@Komityw

Nie ma to jak karmić wieloryba szarlotka z lodami

Kombajn
@Komityw

To jest po porostu taki człowiek że ciągle zmienia zdanie ,czasem przeczy sam sobie ,jest dwulicowy i zaklamany ,do pracowników udaje jaki jest wspanialomyslny i uczciwy ,kiedys byl zwyklym pracownikiem ale potem sie zmienił .Kiedys zależało mu na ludziach teraz traktuje ich jak śmieci. Chodzi po tych gridach i nie widzi ze sie sypie ,moze pora zeby zmienił nakładki na okulary.Bo jeśli ma przyjść wizytacja nagle kosze mamy sprzątać, lata jak poparzony ,co by dobrze wypadł ,zobaczymy co będzie robił jutro bo też ma być kontrola

PTS

Z tego co wiem z grida ma jeszcze polecieć parę osób, Mateusz też mówił że jest za dużo ludzi ,mało pracy.Niektorzy u nas dostali plan naprawczy,czyli będą do zwolnienia...Angelike też zwolnił pomimo że podniosła wynik .

Andżelika.
@PTS

W sumie to się cieszę, że mnie zwolnili. Taki cyrk i porażka się dzieje na tej zmianie, że to jest szok xDD

@Andżelika.

To ok jak się cieszysz głowa do góry pozytywnie

@PTS

Następny to ma ponoć polecieć beny za te jego urlopy na żądanie i ciaglą absencje w pracy...a każdy w dhl dobrze wie z czego ta absencja w pracy wynika...zbyt duży poziom alkoholu żeby się pozbierać do pracy

Tbc
@Andżelika.

Jest ogłoszenie rekrutacyjne na Baczyńskiego i do DGórniczej. Pogubić się można z tą ich polityką zatrudnieniową.

Luka

Normy mu zazdrościsz?wiadome

@Luka

Komu zazdroszcze??jemu??no co ty nie ma czego zazdrościć a to są litry wódki pitej przez lata...a pozatym taka prawda że gdyby nie wrzucanie mu tych najlepszych zleceń to koło normy nawet by nie stał...z takimi zleceniami to nawet stara babcia z domu spokojnej starości zrobilaby normę

Fortepian
@Tbc

Nagle nie mają ludzi? A przecież tyle zwolnili, bo argumenty to nie ma pracy ,A teraz nadgodziny i soboty ,co oni robią z ludźmi? Ludzie i tak się zwolnią bo to szopka, ulubieńcy zostaną co mają za pan brat z liderami, tacy mają zawsze fory

Siwy

Cześć. Mam pytanie. Czym można dojechać do Pepco z Dąbrowy Górniczej. Czy zatrzymuje się tam jakiś autobus lub tzw. "D-ka"?

@Siwy

Z DG masz tramwaj 21,dtka też jeździ, ewentualnie szukaj autobusu który zatrzymuje się Milowice park logistyczny lub egzotarium.

szyszunia
@Siwy

Wszystkie 800 co jadą na katowice. wysiadasz na przystanku egzotarium i masz z 10 min z buta do pracy 800 bezpośrednio za DHL podjeżdża

Zombie

Czy jest możliwość pracy na część etatu?

Dhlll

Dla dzieciaków,smarkaczy pracujących w tej firmie smarując i określając ludzi którzy sie starają i wywiązują się ze swoich obowiązków jestes mniej niż zero. Stasz takim głównem ze na odległość widac jaka pałasz zazdrością i wredota. Mozesz jechac po osobie która jest pracownikiem ale od osob trzecich powinieneś się wstrzymać skoro ich nie znasz. (usunięte przez administratora)

....
@Dhlll

Jestes jak menda,wsza myślisz że zniszczysz komuś tym posadę? Liderom ? Pracownikom? Stałaś śmiałaś się a chlop za ciebie robil? Odbij lepiej bo nie tylko zabola cie stopy ale i kolana bo w nie sobie strzelasz!! Pozdrawiam

....
@Dhlll

No ktoś mądry sie wypowiedzial

!!!
@....

Tak PO PIJAKU

@!!!

Jak po pijaku to napewno beny albo jego ziomki

@Dhl

Raczej pijany sfrustrowany lider,wylewa swoje żale bełkot straszny nie wiadomo o co chodzi o studentów czy zwolnione osoby

@%

To dlatego właśnie to był beny niespełniony pracownik który został liderem na niczym się nie znał a miał abicje na kierownika tylko że nie wyszło bo zawsze w pracy pod wpływem alkoholu

Wredota
@Dhlll

Odpowiedzmy sobie na jedno pytanie..dlaczego części osób nie wysyła na bulk i transfery ?

666 jp
@%

Pijany sfrustrowany lider to napewno chodzi o damiana m. aka mrozik w sumie racja pajac jakich malo na magazynie w dhl sosnowiec

?
@Dhl

Jak można mówić ludzià na odprawie że nie będzie im szedł na rękę i ciągle się chwalił jaki to ma wpływ na premię i co może na systemie że potrafi zmienić niektórym ludzià aby było ok .Dziwne że na zmianie Kuby i Maxa nikt nie pisze ?sam chodził i się śmiał że nie ma roboty i robił zdjęcia które ponoć wysyłał Agacie

Antychryst 666
@?

Nie dam się złamać tym gnojkom..nie mają prawa patrzeć jak gnije w firmie dhl żeby tyrać na premie starego i brzydkiego kierownika

@
@Antychryst 666

Te jego rządy to już zastraszanie ludzi,co za lider twierdzi że nie da urlopu na żądanie tylko wpisze NN przeciez mamy do tego prawo

Prawnik
@@

Urlopu na żądanie zgodnie z kodeksem pracy nie można odmówić, należą się każdemu pracownikowi w ilości 4 dni i są wliczone w sumę przysługującego urlopu wypoczynkowego.

Jak tam ludziska zadowoleni z podwyżek??

Endżi

Ja nawet tak, jak na te czasy 300 zł nie jest źle.

Edit
@Endżi

Skąd wiesz, że 300?

@Endżi

300zl - 300zl = 0zl tyle dostales srendżi. Chyba ze premie w koncu jakas wyrobiles i ci sie 300 uzbieralo hahhah

Vico

Poleciałem i sie ciesze. Z własnego szacunku do samego siebie. Miałem dosc oszczerstwa kolestwo apozniej pokazywanie jestem hit ja Bond . Zaprosić (usunięte przez administratora) a pokazuje ale karma.

Mydlenie oczu

I co miały być podwyżki w styczniu już nie będzie, może w kwietniu żałosne te obiecanki. Najlepiej normę zwiększyć aby ludzie premi nie mieli

Szemrane interesy
@Mydlenie oczu

Ten magazyn to jedno wielkie kłamstwo i obłuda! Dobrze że wyżej postawieni będą mieć premię naszym koszem .I po co gadała żeby się mię zwalniać, bo będzie lepiej ,jeśli jest coraz gorzej

Teatr
@Szemrane interesy

Fajną farse odegrali na tym zebraniu ,sciema goni scieme, najlepiej naròb się jak głupi i nic z tego nie ma ,grunt że normy zwiększają A nie zarobki buhahaaa

Mleczarnia
@Teatr

A dajecie na wynos w teatrze ??

Korek
@Mleczarnia

Tak wypowiedzenia

Henio

Jakich podwyżek? Teraz na każdym innym magazynie zarobisz więcej niż na tym DHL, ale jest ogloszenie że szukają łudzi z agencji bo zawsze mogą iść na bezpłatny urlop.Beda się was pozbywać po kolei

Zażenowany
@Henio

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że na zebraniu pani Agata mówiła, o lepszych wynikach finansowych Pepco w 2020r. niż w poprzedzającym go roku. Stwierdziła również, że została mocna ekipa ludzi, którzy przyczynili się do tych wyników, swoim zaangażowaniem i ciężką pracą... Więc nie rozumiem jednej kwestii. Czy dla tych ludzi, którzy niejednokrotnie pracowali w nadgodzinach i nie mięli absencji w ubiegłym roku, nie znajdzie się pieniążków na podwyżki? Nagrodą dla nich za ciężką pracę jest zwiększenie norm? Dochodzimy do pewnego paradoksu w tym momencie. Nie będę pisał o dodatkach jakie były, bo każdy o nich słyszał...( Niestety już ich nie ma). Podwyżki niby wstrzymał covid... Ale biorąc pod uwagę cały 2020 rok, pracy było dużo. Niech teraz każdy z pracowników zada sobie pytanie... Czy warto się tak poświęcać, zaniedbując rodziny? Zamiast podwyżek płac, dostaliśmy podwyżki norm...

Ksiadz
@Zażenowany

To Ty nie wiesz że karmiła obietnicami, bo ludzie byli potrzebni,na dwa miesiące gorące święta. Po wszystkim i tak Cię wykopią.Tak tylko w tej tandetnej firemce jest jak Psychoza A .Hitchcocka.Ich zadanie to zwodzic ludzi i robić z nich naiwnych baranów ,najlepsi już odchodzą ,oni myślą ze ten magazynek bez przyszlosci to ich życie

Ldh
@Zażenowany

Nie żebym kogoś bronił, ale tam nie było pokazane lepszych wyników pepco, ale nasze wyniki produktywności.

Zażenowany
@Ksiadz

Wiem doskonale jak to wygląda, bo pracuję już w tej firmie ponad rok. Karmią Nas wszystkich jak zwierzęta w zoo obietnicami... Ale zastanawiam się co by było, jak by nie było chętnych na soboty i nadgodziny ????...

Riki

I znowu zmuszaja ludzi do pracy w weekend. Powinien za to wziasc sie PIP. Chca wstawiac NN i premie zabierac jak ktos nie przyjdzie.

@Riki

No wlasnie co to ma byc za zmuszanie. Ludzie chca w koncu odpoczac i porobic jakies zakupy przed swietami i ogarnac co nie co.

Spinki_Holland
@Riki

Nie narzekaj i bardzo dobrze ze zmuszają do pracy w weekend a co bys robił w domu pewnie ciągle walił alkohol a tak przynajmniej popracujesz zarobisz kase i ci to jeszcze na zdrowie wyjdzie...

Dhl sosnowiec
@Andrzej

Jakie ty chcesz zrobić zakupy za 19pln brutto chyba że wynosisz skarpetki z pepco i sprzedajesz na allegro albo rozprowadzasz narkotyki na magazynie w sosnowcu

Lila
@Andrzej

Robić woły,jesteście tylko numerami w statystyce

Morał
@Spinki_Holland

I jaki z tego wniosek? Zmuszali, na swoje premię A nam obcieli, byliśmy potrzebni na grudzień A teraz każdego zwalniają, nawet nie informują ludzi którzy mają umowy na dniach tylko kilka dni przed ,gdzie oni znajdą pracę, tak tylko w DHL taka wspaniała firma i stabilna praca robią Ci pranie mózgu na szkoleniu i pokazują filmiki jak to cudownie wygląda mają ludzi za deb li i że każdy wierzy w ich bajeczki

Jolo

Wbijamy na impre do Karola tam odpoczniemy

Natka
@Jolo

Przecież karol to (usunięte przez administratora), każdy kto z nim imprezuje pokazuje poziom jaki prezentuję. Ten chłopak ma problem nie tylko z alko.

Natka

Sama z nim walisz a potem beke masz kto z kim co i jak.Plotky.Niech sprawdza twoje błędy sk to kolezanstwo gadanie itp.. smiech jak krowa na polanie. Za to jak cie kryją z błędami sk tez poleci panno NB

Łok

Nie mam pojęcia na (usunięte przez administratora) z nim pijesz, A potem żalisz (usunięte przez administratora) na GOWORKU ,według mnie to każdy robi co chce w wolnym czasie ! (usunięte przez administratora) się w dekiel kolezanko , obrobić (usunięte przez administratora) to każdy potrafi, prawda? Natalko B.. zresztą jesteś w tym najlepsza ????

@Natka

Na pewno ja kryje nie ma to jak fory u (usunięte przez administratora) może jej wpadła w oko ,skoro ciągle stoją w alejach i gruchają do siebie widac dobra robote SK

Kar
@Bizon

Parząc na cała prace w DHLu każdy rozmawia w regałach, ale zaczynam podejrzewać iż pracuje tutaj z bandą młodzieży a nie dorosłych osób. Macie problem do Benka, osoby która ma swoje życie i nie powinniście się do jego życia wtrącać, to co on robi poza praca jego sprawa nie wasza; wiec może zajmijcie się swoim życiem, które chyba jest mało interesujące.. PS dziewczyny brawo dla Was! W życiu trzeba się ustawić.

......
@Kar

Żyjemy w erze gdzie cudze życie jest ciekawcze niż swoje własne. Dziwie sie ze ktoś się przejmuje jakimiś pierdołami na jego temat. Ludzie to mają do sb ze tworzą o tb książki z byle jakiś pierdół ( kto tam pracuje to wie o co chodzi) ale nikt nie powie ci tego wprost wiec? czym sie tu przejmować. Pozdrawiam

Ble ble

Benek co by nie zrobił to i tak ich pupil zwłaszcza ogra lidera co chodzi i strzela z łokcia,a ludzie z jego zmiany nazywaja go wiking

Koordynator

Te słupki są skomplikowane :P

Olo ołówek

Moja roxi mnie zostawiła więc pozostaje tylko rękodzieło, w takiej sytuacji wylizakbym nawet całą sylwieGrid

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 320, z czego 57 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL Exel Supply Chain Sp. z o.o.