RE/MAX Polska

Opinie o RE/MAX Polska

Daniel

Słyszałem o agencji sporo dobrych opinii. Teraz widzę jak fajnie tłumaczą ludziom mechanizmy działania agenta. To się może przydać w trakcie pracy. Takie wpisy na forum rzeczywiście są potrzebne dla nowych.

Zuzanna

To rzeczywiście ważne w nowej pracy @RE/MAX home expert i ważne, że szukający pracy mogą na forum znaleźć informacje od pracodawcy, które są najbardziej wiarygodne. Przed kontaktem z biurem czy można zapytać w imieniu innych poszukujących, po jakim czasie od zatrudnienia, agent uzyskuje samodzielność i zaczyna naprawdę zarabiać?

@Zuzanna

Agent uzyskuje samodzielność po 2 tygodniach intensywnych szkoleń wstępnych. Przygotowują one również do podjęcia świadomej decyzji, w jakim rejonie chce pracować, w jakich typach transakcji i rodzajach nieruchomości chce się specjalizować. Biuro wspiera Agenta w jego działaniach, pomaga, ukierunkowuje. Czas, w którym zaczyna się "naprawdę zarabiać" - zależy od jego zaangażowania i motywacji. Zainteresowanym z Warszawy z przyjemnością udzielę szczegółowych informacji w biurze RE/MAX przy ul. Krasińskiego 16. Pozostałych zapraszam do najbliższego biura RE/MAX w Polsce. unka.mijakowska@remax-polska.pl +48 607 038 214

Agentka

Dla mnie RE/MAX ma pracę wartą zainteresowania o ile sie to lubi.

Agentka

Jeśli ktoś nie potrafi odnaleźć się w pracy jako agent nieruchomości to może lepiej poszukać spokojnej pracy?

@Agentka

Praca w nieruchomościach to tak naprawdę praca "w biznesie Ludzi" - warto ich lubić. Jest to spokojna praca, jeżeli pracuje się systematycznie, w uporządkowany sposób - w firmie, która zapewnia wszystkie narzędzia, w tym wszechstronną wiedzę i wsparcie. Dodajmy do tego możliwość budowania swojego wizerunku Agenta i biznesu - bardzo ważny czynnik w tej branży. Praca profesjonalnego Agenta Nieruchomości nie polega na przypadkowym bieganiu po mieście - to uporządkowany ciąg zdarzeń, który zmierza od pierwszego kontaktu do sprzedaży nieruchomości Klienta. Bo pracujemy właśnie dla Niego i to on ma być zadowolony z efektów. Jak to osiągnąć? Zainteresowanym z Warszawy z przyjemnością udzielę szczegółowych informacji w biurze RE/MAX przy ul. Krasińskiego 16. Pozostałych zapraszam do najbliższego biura RE/MAX w Polsce. unka.mijakowska@remax-polska.pl +48 607 038 214

Agent Nieruchomości

Na rekrutacji dowiadujesz sie o tym ile musisz zaplacic chcac tam pracowac. Na tym zarabiaja, rotacja pracownikow= pieniądze. Po rozmowie wykonalem telefony do „agentów” z internetu z tej firmy.

Jak to może być legalne?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Agent

Słyszałem, że to dobra firma i mam zamiar zostać agentem. Opinie są raczej nie zachęcające ale wiadomo, że często piszą ludzie na bakier z firmą.!

Zyga

SYF a nie robota !

Agent

Czy RE/MAX daje swoim agentom swobodę w działaniu?

@Agent

Tak. Pełna swoboda w działaniu Agentów.

@Agent

Tak. Pełna swoboda w działaniu Agentów.

Olga

Czy praca agenta nieruchomości jest opłacalna przez RE/MAX ? Może ktoś podpowiedzieć mi w tym temacie?

cycek
@Olga

Każda praca jest opłacalna jak się przykładasz. Ogólnie nie pracuję w Remax-też jestem Agentem nieruchomości, ale nie w sieciówce. Mam kilku kolegów, którzy pracują w Agencji Remax. Odpowiedź brzmi tak: praca Agenta nieruchomości to nie jest pierdzenie w stołek ;) Musisz czuć przede wszystkim pewność siebie. Wykonujesz setki telefonów, spotykasz się, przyjmujesz nieruchomości, faktycznie nie raz to 12h pracy...ale co z tego masz? Masz zarabiać! A jak masz zarabiać? Ustal sobie przede wszystkim priorytety. Podpowiem Ci Olgo jak innym agentom. Ja pozyskuję oferty na wyłączność pod wynajem jak i na sprzedaż. 2-3 pok. i w górę ;) Dalej-lokalizacja, nie biorę ofert które są na totalnym zadupiu. Chyba, że klient przyjdzie do biura (warto to przemyśleć ) i zobaczyć co ma do zaoferowania. Jeśli daje wyłączność to jest szansa, że Ci się uda sprzedać. Przede wszystkim staraj się przekonywać właścicieli do wyłączności-takie oferty dają Ci zarobek. Mam umów otwartych kilkaset-jedna sprzedana nieruchomość. Przy wyłącznościach zarabiam. Jak to robię? Przede wszystkim...jestem uśmiechnięty! Warto czasem z klientami wyluzować! Najważniejsza rzecz to być profesjonalistą. Wielu agentów...brakuje im tego. Pozyskując daną nieruchomość jeśli przejdziesz szkolenie weryfikuj czy właściciel jest faktycznym właścicielem mieszkania. Jeśli nie chce pokazać aktu notarialnego albo podać numer księgi wieczystej odradzam współpracę od razu! A i najważniejsza kwestia! Szanuj siebie i swój czas! Ty decydujesz ile zarobisz. A Ci co narzekają na paliwo? Panowie...nie musicie jeździć autem..znam wielu agentów, którzy jeżdżą metrem. Też tak robię. Zdecydowana oszczędność i na paliwie i...na czasie! Problem z parkowaniem w Centrum jest bardzo często spotykany. Olgo polecam Ci nie pracować w sieciówce-z tego względu, że tam szybko odpadniesz. Ogólnie lepiej iść do małej Agencji, ale będziesz miała kolejny argument dla klienta.! Klienta przekonasz tym, że mała agencja będzie bardziej się starała niż sieciowa typu np.metrohause.

@Olga

Postaram się odpowiedzieć na kilka powyższych pytań. RE/MAX zapewnia kompletne środowisko pracy niezależnym przedsiębiorcom, którzy chcą współpracować jako Agenci. Dodatkowo daje bardzo duże wsparcie szkoleniowe i najwyższy na rynku tzw. split % pomiędzy biurem a Agentem, bez planów do wykonania. Nie ma "targetów", "deadlinów" i innych korporacyjnych wymysłów. Agenci są niezależnymi przedsiębiorcami, mają pełną swobodę działania. Jeżeli są zaangażowani i pracują mądrze (o tym jak to robić mądrze Agenci są uczeni podczas szkoleń) są usatysfakcjonowani na wielu płaszczyznach, również finansowej. Zainteresowanym z Warszawy z przyjemnością udzielę bardziej szczegółowych informacji w biurze RE/MAX przy pl. Wilsona. Pozostałych zapraszam do najbliższego biura RE/MAX w Polsce.

krzysiek89

Witam Prosze napisac jak ktos sie zapisywal do Firmy REMAX to ja dlugo musial czekac na wyjazd do pracy i czy ktos ma moze numer telefonu do Opola REMAX prosze napisz na krzysiek-55@o2.pl

Zuzanna

@Jerzyk@Damian @WR Radom chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak oceniacie RE/MAX Polska jako pracodawcę. Co uważacie za plusy pracy, a co warto by jeszcze zmienić? Merytoryczne wpisy mogą być bardzo istotne dla osób zastanawiających się nad wysłaniem swojej aplikacji.

@Zuzanna

Trudno zrozumieć w pełni model biznesowy firmy i ocenić, czy posiada się odpowiednie predyspozycje do współpracy (rezultatem czego będzie satysfakcja lub jej brak), na podstawie lakonicznych opinii i pojedynczych zdań wyrwanych z kontekstu. Aby mieć pełny obraz, czy współpraca będzie korzystna, warto porozmawiać przez pryzmat swoich oczekiwań i potrzeb bezpośrednio z potencjalnym partnerem biznesowym - właścicielem najbliższego/wybranego biura. Zainteresowanym z Warszawy z przyjemnością udzielę szczegółowych informacji w biurze RE/MAX przy ul. Krasińskiego 16. Pozostałych zapraszam do najbliższego biura RE/MAX w Polsce. unka.mijakowska@remax-polska.pl

Damian

RE/MAX to fajna agencja , potrafią działać ponieważ maja dobrych ludzi.

Sylwester

Podobno dają tam pieniądze do ręki a nie na konto ,też tak macie ?

Jerzyk

Pracuję w RE/MAX-ie jako agent i chwalę sobie taką pracę. Niezłe zarobki mi wychodzą ale to zależy w dużym stopniu od mojego zaangażowania a czasami trzeba się napracować.

Andrew

Witam Proszę o informację o skuteczności sprzedaży nieruchomości i prowizji jaką pobiera Pozdrawiam

Zuzanna

@Remax mógłbyś przybliżyć nam jakiego szkolenia dotyczyła opłata? Chętnie również usłyszymy więcej na temat warunków proponowanych przez firmę.

Zuzanna

@Agent co najbardziej podoba Ci się w pracy w firmie RE/MAX Polska?

Agent

Re/Max to dobra firma i w sumie daje możliwość rozwoju pracownikom i agentom. Pracuję dla nich prowadząc własną działalność i to mi odpowiada, sam pewnie nie odważyłbym sie rozpocząć takiej pracy. Super

Adrian

A praca przy demontażu RTV i AGD był ktoś co to warte ,trudna to jest praca i czy warto ?

jerry

Zapomniałaś dodać @katarzyna, że z tej transakcji to nie masz mniej tylko 80% więc robiąc jedną rzecz masz wypłatę na cały miesiąc i przecież nikt nie każe ci tutaj na wyłączność pracować swoją działalność też możesz przy tym mieć

Specjalista IT jest poszukiwany przez Biuro Regionalne RE/MAX Polska. Agentów poszukujemy do biur nieruchomości, w związku z rozwojem.

Zostaw merytoryczną opinię o RE/MAX Polska - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w RE/MAX Polska?

Zobacz opinie na temat firmy RE/MAX Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RE/MAX Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RE/MAX Polska?

Kandydaci do pracy w RE/MAX Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RE/MAX Polska