GEDIA Poland Sp. zo.o.

Opinie o GEDIA Poland Sp. zo.o.

Witam, Mam pytanko do pracowników Gedia. - proszę o informację o czas pracy ? - jaką pensję można oczekiwać dla nowo zatrudnionych? -czy są premie, podwyżki, nadgodziny? - wg: was na jaki dział sie starac?,aby uniknąć takich incydentów o których pisza na tym forum - jaka atmosfera w zakładzie- - czy można liczyć na pomoc starszych pracowników ? -czy nowo zatrudniony jest w jakimś stopniu dyskryminowany przez załogę,przełożonych?

bezznaczenia
@Marcin

Cześć, Czas pracy : 8h Na dzień dzisiejszy ok 4600 brutto podstawy plus 300 premii OEE. Premie są, podwyżki też. Atmosfera zależy od wydziału, przełożonego itd

BHP istnieje tylko na kontrole, ciąganie to według nich nie noszenie więc maksymalny zakres BHP nie wlicza się, zapylenie skali poza normami chyba że akurat kontrola jest, stanie nad głową i popędzanie, a na koniec przyjdzie ci mądry lider zacznie nawalać części przez 30 sekund bo dłużej już nie daje rady i mówi ci że masz tak 8h

@Marek

Po pierwsze zarobki, po kilkunastu latach możesz liczyć na 200-300 złotych więcej niż taki świeżak (np.około roku stażu). Po drugie, za nowych oprócz szkolenia ich, trzeba myśleć i czasami wykonywać ich pracę oraz brać za ich poczynania odpowiedzialność. Po trzecie zwalniają się pracownicy z 20 letnim stażem a obowiązki i np. decyzyjność przechodzą na innych bo w ich miejsce przychodzą osoby niedoświadczone (firma w żaden sposób ich nie próbuje zatrzymać długoletnich, na drugi dzień jest już rekrutacja). Po czwarte, przełożeni traktują nas z góry z tekstami może się pan zwolnić, dając nam do zrozumienia że jesteśmy nikim w tej firmie (jakiś szacunek po kilkunastu latach się należy). Po piąte nas doświadczonych jest co raz mniej a pracy mamy co raz więcej , na zasadzie więcej za mniej (regulacje nawet nie doscigają inflacji w połowie).

@Marek

Jakie są szanse, że taki doświadczony pracownik sam zostanie przełożonym? Ile osób na wyższych stanowiskach zaczynało od najniższych stanowisk w firmie?

@Grzegorz

Odpowiedź jest bardzo prosta. Praktycznie wszyscy, którzy są na stanowiskach kierowniczych, tj. kierownicy produkcji, zmiany byli kiedyś zwykłymi szeregowymi pracownikami. Zaczynali na zgrzewarkach lub robotach. Jak to się mówi szczeble drabiny.

Grzegorz

Co decyduje o możliwości awansu na stanowisko kierownicze, prócz konieczności wolnego wakatu do obsadzenia oczywiście? Odbywa się to na zasadzie wewnętrznej rekrutacji, gdzie jest czas na zgłaszanie swojej kandydatury, a później rozmowy i oceny dotychczasowej pracy, czy inaczej?

Miasto

Kolego pensja jest uzależniona od wielu czynników. Pytanie o zarobki to rzecz względna. Atmosfera - zależy w jakim dziale i na jakim stanowisku Rozwój -podobnie. Od tego roku nie ma szkoleń zewnętrznych, chyba że są to szkolenia specjalistyczne i wymagane na danym stanowisku. Pensja- jest wdrożony system wynagradzania i jest uzależniony od zajmowanego stanowiska i kwalifikacji. Czy jest to coś z czego ludzie są zadowoleni? Ilu pracowników tyle odpowiedzi. Zarobki pozwalają na opłacenie rachunków, kupienie jedzenia i od czasu do czasu wybranie się gdzieś za miasto. Czy taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje? Jeśli ja mam ocenić to w skali od 1 do 5 daję 3. Ale tylko dla tego że Polak im więcej ma tym więcej wydaje. Źle nie jest...

Na rozmowie dowiedziałem się, że cytuję: "Pracodawca nie bierze pod uwagę byłych pracowników firmy oraz osób z poprzednich rekrutacji". Ogłoszenie przykładowe data publikacji 2019-01-09, a tymczasem co najmniej kilka osób które były pracownikami Gedii a odeszły do innych zakładów po tej dacie wróciło :) Naprawdę? A może dla niektórych osób są jednak wyjątki, jest co najmniej kilka osób które sobie wróciły :) No ale kryteria są przecież jasne i czytelne, no nie?

Jak to?

Messi

Opinia dotyczy zakładu na przemysłowej. Martwi mnie to co dzieje się w tym zakładzie. Pracuje tu ponad 10 lat. Zaczynając od Produkcji, przez KT i LS. Po 7 latach stwierdziłem że wracam na produkcję. Zbyt duży nacisk z góry na moją psychikę. Wypowiem się na temat produkcji. Kierownicy nie widzą albo udają że nie widzą jak pracują ludzie. Jeden będzie codziennie na tym samym stanowisku zbijał bąki a drugi codziennie przerzuca po kilkanaście ton stali. Oczywiście więcej zarabia ten co nic nie robi bo przecież pracuje kilka lat dłużej. Zacznijcie zwracać uwagę na to kto gdzie pracuję, jaki jest jego wkład w firmę. Bo jeden jest odpowiedzialny za wysyłkę części prosto do klienta a drugi klepie na zgrzewarkach przez całą karierę. Zarabiają tyle samo a odpowiedzialność mają inną.

@Messi

Przepraszam być może za naiwność, ale jak to możliwe, że kierownictwo nie wie, co kto robi? Jest tu jakaś premia dla tych ludzi którzy przerzucają tony stali?

@Grzegorz

Niestety premi juz nie ma bo została wliczona w podstawe żeby na rozmowie atrakcyjniej wygladala. Możesz dostac premie od lidera ale to sa przypadki jeden na sto. Kierownictwo nie wie dużo rzeczy bo czesto jakies problemy odbijaja sie od lidera i dalej nie ida. Ewentualnie do kierownika sekcji dotrze jakas informacja ale tu tym bardziej jest sciana. Gdyby tak dyrektorzy albo kierownicy działów przeszli sie przez hale i popytali ludzi co sie dzieje i jaki mamy stan maszyn to złapali by sie za glowe. Wiekszosc zamiatana pod dywan aby tylko to jakos szło. Nowi przychodzą i maja albo taka sama stawke jak pracownik kilku letni albo niewiele mniej bo przeciez jak dostanie za malo to ucieknie. Pracownikom ktorzy dluzej pracują zalezy na pracy i sa straszeni ze na ich miejsce sa pracownicy z ukrainy i w ten sposób gedia pozbywa sie dobrych doswiadczonych ludzi ktorych zastępuje nowym nabytkiem ktory czesto jest z nowego pokolenia ktore do pracy się nie rwie. Ale liderzy i kierownicy robia duzo w tym kierunku zeby jednak pracownik doszedl do wniosku ze nie warto i mniejsza wyplata po zmianie zakladu jest jedyna opcja. Czesto nowi mlodzi maja '' beztroskie'' podejscie do pracy i potrafia po paru dniach złożyć wypowiedzenie ewentualnie do konca umowy probnej bo nie podoba sie ze jest dyscyplina i trzeba pracować. A jakos ich trzeba zatrzymac wiec ma stawke odpowiednio podobna do starszych pracowników. Taki pracownik nie ma nic do stracenia bo w kazdym zakladzie na jednej strefie czy drugiej dostanie te same pieniadze czego nie moze powiedziec pracownik ze stażem ktory czesto juz dlugo jest na rynku pracy czesto majac kredyty nie moze sobie pozwolic na strate pracy i utraty tych nawet 500zl brutto z tego wzgledu ze inflacja podniosla raty do tego stopnia ze czesto jest zaciskanie pasa od 10-go do 10-go i nawet 100 albo 200zl to jest być albo nie być. A jeżeli już taki starszy pracownik psychicznie sie wyłamie i probuje zmienić stanowisko albo dział to jest mu wszystko utrudniane na zasadzie ze akurat nie ma na twoje stanowisko nikogo i musisz poczekac az kogos zatrudnia a tak sie sklada ze nowi sie nie rwa do pracy w zakladzie albo musisz przeszkolic kogos na swoje stanowisko ale nie ma z kogo bo poziom wiedzy i umiejętności systematycznie spada. Bo kto ma szkolic nowych skoro pracownicy ktorzy robili pare lub parenascie lat zmienili zaklad albo zostali '' zmotywowani'' do tego. Ewentualnie jak taki pracownik da wypowiedzenie to nagle okazuje sie ze jest nie zastąpiony w zakladzie i nie moze nawet rozwiązać umowy za porozumieniem tylko musi pracowac do konca wypowiedzenia czyli 3 miesiące. A jezeli chce rozwiązać umowe natychmiast to jest straszony sądem i karą finansową. Co z tego ze firma bierze nowe projekty i rozwija sie przez kupno nowych maszyn skoro nie doceniaja pracowników doswiadczonych i przez to spada poziom co powoduje czeste przestoje spowodowane niewiedza pracownika albo uszkodzeniem maszyny lub przyrządu co skutkuje stratami bo skoro maszyna nie pracuje to nie zarabia bo czas postoju kosztuje albo naprawa uszkodzonego przyrzadu lub maszyny generuje kolejne koszty nieporównywalne z kosztem jaki można by bylo zainwestowac w docenienie doświadczonego pracownika. Czesto kierownik woli zeby pracownik ktory przyjdzie po podwyzke np 200 albo 300 brutto za to ze sie nauczyl kolejnych maszyn sie zwolnił i w to miejsce postawic nowego pracownika ktory nie bedzie tak efektywnie pracowal i nie bedzie wielomaszynowy. W tym momencie zaczyna wracac sytuacja sprzed kilku lat kiedy bylo głośno o gedii w gazetach typu lubuska. Niestety to nie były pozytywne artykuły wtedy. Pozdrawiam

@Lolek

To Ty pisałeś, że można tu na produkcji dostać od 3000 do 3500 zł na rękę? A czy oprócz tego jest jakiś rozbudowany fundusz socjalny z dopłatami do wakacji, na święta coś? I nie bardzo zrozumiałem, szkolą tu, czy nie?

@Grzegorz

Tak do wakacji jest doplata ale to zalezy od tego jaki masz dochod na osobe. Sa takie widelki od do. Jezeli masz dochod na osobe wiekszy niz 3500 brutto to juz masz minimum doplaty i tu moge sie pomylic ale jest chyba 400 brutto doplaty. Ale tego nie jestem pewny dlatego informacja do weryfikacji. Przy mniejszym dochodzie czyli skala od 1 do 4 - 1000 albo 1500 brutto dodatek juz jest chyba 1200 ale to tak jak pisalem do weryfikacji. Z innych dodatkow socjalnych to zajaczek i karpiowe ( tu tak samo liczy sie dochod) 500 i 200. Z kolejnych dodatkow to masz stazowe w grudniu ale musisz miec przepracowany minimum rok zeby dodstac 800 brutto. Powyzej 2 lat do 5 jest chyba 1000. A 5 lat i wiecej masz 1200. Ale tu juz jest brutto ale jako koszt calkowity pracodawcy czyli powiedzmy normalnie z 1200 brutto masz ok 950 to w tym wypadku juz jest jakies okolice 750. No i to by bylo chyba na tyle. Kiedys jeszcze byla premia wakacyjna ktora byla w czerwcu i grudniu ale ze wzgledu ze podstawy byly niskie a nowy kandydat pytal o to i sie zniechecal to premie zostaly dodane do podstawy zeby lepiej wygladalo na starcie. Jakoś musieli sie pokazac przed pozostałymi pracodawcami na naszych strefach. Ale tak czy inaczej w nowej soli wszystkie zaklady placa podobnie. A co do pytania o szkolenia to sa ale na zasadzie jezeli bedziesz cos potrafil i bedziesz potrzeby zakladowi z nowa umiejętnością to mozesz miec kurs na widlaka. Sa jeszcze na suwnice ale to już musisz byc poptrzebny bardzo. Kursy sie przydają ale nie mysl sobie ze jezeli bedziesz mial kurs to bedziesz zarabial wiecej. Ogolnie zasada jest taka. Im wiecej potrafisz tym wiecej wykorzystuja to a zarabiasz tyle samo co pracownik co zatrudnił sie w tym samym dniu razem z Tobą i pakuje na tasmie. Masz poprostu wieksza odpowiedzialność, wiecej roboty i to tyle.

@Lolek

Dzięki za szczegółowe wyjaśnienie :) Mnie tam zamiast większej odpowiedzialności potrzebna jest tylko większa kasa. Ile więc bym zarobił teraz na pakowaniu przy taśmie?

@Grzegorz

Od podejście nowych i firm zewnętrznych. Zero odpowiedzialności, myślenia i zaangażowania. Niech się inni martwią i robią za nas, przecież pracują dłużej i mają lepiej płacone (tak po kilkunastu latach 200-300 zł więcej). Ale nam powoli też już przestaje się chcieć...

Zalezy jaki system. 3 zmiany czy 4 brygady. Myślę ze 3000-3500 netto

@Marek

Piszesz, że przestaje się już chcieć tam robić. To z powodu zarobków, ilości obowiązków, czy są jakieś inne powody?

@Grzegorz

Po pierwsze zarobki, po kilkunastu latach możesz liczyć na 200-300 złotych więcej niż taki świeżak (np.około roku stażu). Po drugie, za nowych oprócz szkolenia ich trzeba myśleć czasami wykonywać ich pracę i brać za ich poczynania odpowiedzialność. Po trzecie zwalniają się pracownicy z 20 letnim stażem a ich obowiązki i np. decyzyjność przechodzą na innych bo w miejsce ich przychodzą osoby niedoświadczone (firma w żaden sposób ich nie próbuje zatrzymać dlugoletnich-na drugi dzień jest już rekrutacja). Po czwarte, przełożeni traktują nas z góry z tekstami może się pan zwolnić, dając nam do zrozumienia że jesteśmy nikim w tej firmie (jakiś szacunek po kilkunastu latach się należy). Po piąte nas doświadczonych jest co raz mniej a pracy mamy co raz więcej , na zasadzie więcej za mniej (regulacje nawet nie doscigaja inflacji w połowie).

@Grzegorz

Po pierwsze zarobki, po kilkunastu latach możesz liczyć na 200-300 więcej niż taki świeżak. Po drugie, obowiązki jest ich coraz więcej ponieważ odchodzą pracownicy z 20 letnim stażem a nowi na ich miejsce są niedoświadczeni i ich odpowiedzialność oraz zadania schodzą na innych. Po trzecie, nowych trzeba szkolić (zaraz się zwalniając) a dodatkowo robić za nich, myśleć i brać odpowiedzialność. Po czwarte podejście przełożonych, żadnego szacunku do nas (nawet bardzo pożądanych pracowników) możecie się zwolnić nikim dla nas jesteście. Nie próbują zatrzymać tych doświadczonych, na drugi dzień jest już rekrutacja. Po piąte więcej za mniej. Obowiązków i odpowiedzialności przybywa a regulacje nawet w połowie nie gonią inflacji.

Franek

Cześć, czy wynagrodzenie w wysokości 12 tys. na rękę jest w tej firmie osiągalne?

@Franek

12 tysiecy za 3 miesiace ???? a tak na poważnie na produkcji mozna zarobic od 3 do 3.5 tys na reke zależy to oczywiscie od systemu brygadowego

Franek
@Lolek

Interesują mnie stanowiska takie jak Automatyk, Inżynier utrzymaniu ruchu, Inżynier procesu spawania, Kierownik, Lider, itp. zakładam, że na tych stanowiskach wynagrodzenie jest wyższe niż 3,5 tys. na rękę? Czy firma przeprowadza awanse na liderów oraz kierowników wśród obecnych pracowników?

Edyta

Cześć, pod koniec roku szukali pracownika działu Sprzedaży. Wiadomo, na jaki etat? Planuje jeszcze wysłać maila z CV, może jeszcze jest szansa, że rozpatrzą aplikacje? Ale muszę wiedzieć parę rzeczy najpierw.

Znajoma

(usunięte przez administratora)O 14 godzinie wychodzi się z zakładu a nie od maszyny odchodzi. Ktos chyba dawno nie dostal w potylice za traktowanie pracownikow. Zwiazki zawodowe powinny zrobic porzadek z tym wszystkim bo jak pracownicy sie wkurzą to wszystko stanie.

Smutny

No i gedia wchodzi na nowy poziom. W dniu dzisiejszym jedna kobieta za 20 sekund ktore szybciej stala przy czytniku byla szarpana przez swojego kierownika ????‍♂️ na szczęście poszla do zwiazkow zawodowych i zobaczymy jak to sie skończy ale tego jeszcze ogolnie nie grali

Yaro
@Smutny

Podobno kierownik z Siedliska

Sylwia

Ktoś z was był na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko pracownik utrzymania ruchu? Udało się zdobyć pracę, może dowiedzieliście się czegoś o warunkach, co nie było zawarte w ogłoszeniu? Narzeczony jest w trakcie zmiany pracy, fajnie byłoby się zorientować w razie przyszłej rekrutacji :)

Kantyna na ulicy Przemysłowej powinna nazywać się " już nie ma". Przychodząc do pracy przed drugą zmianą zjeść dobry obiad o 13.30 nie ma już niektórych dań z menu? Pytając uzyskuje się informację- trzeba sobie rezerwować dzień prędzej. Na przerwie o 18.00 też już "tzw resztki" Więc jaki to profit dla Nas pracowników. Niektóre Panie podczas obsługi sprawiają wrażenie, że są tam za karę i najlepiej żeby nikt nie przychodził i nie zamawiał. ☹️ Przecież płacimy za to i to nie mało. Warto to zmienić bo wiele osób ma bardzo podobne zdanie. Dziękuję.

Luk

Jeśli jesteś w domu zrobić obiad za 12 zł to bardzo chętnie przyjdę... Także nie mów że Bóg wie ile płacisz ???? a jak potrafisz tylko narzekać to zapraszam po stronie robienia i zobaczymy wtedy...

@Luk

Gedia dopłaca do tego drugie tyle czyli 24 złote (cennik B). Licząc razy 4 (cała rodzina) wychodzi już 96 zł. Za tyle ugotuje obiadu na trzy dni...

Kalafior

Miałem wczoraj koszmar. Śniło mi się, że znowu tu pracowałem. Obudziłem się cały spocony pomimo tego, że nie pracuje już w traGedii od dawna. Polecam omijać to miejsce, ludzie się nie szanują, liderzy i kierownicy stosują metody podchodzące pod (usunięte przez administratora) Atmosfera bywa naprawdę nieprzyjemna. Szkoda gadać, omijać z daleka.

TEOFIL
@Kalafior

Atmosfera w pracy to ludzie. Kiedy ludzie są wypaleni i zmęczeni pracą, przekłada się to na jakość pracy i podejście.Wystarczy popatrzeć na zakończenie pracy pod koniec każdej zmiany. Jest różnica jak jest teraz a jak było np.6-7 lat temu.

Helena
@TEOFIL

Jak sądzisz, czemu tacy są? Brak wam motywacji ze strony pracodawcy?

@Helena

Ogólnie to teraz więcej demotywują niż motywują. Po prostu nic od siebie tylko 8 godzin i do domu.

@Helena

Teraz bardziej demotywują niż motywują do pracy. Po prostu nic od siebie już się nie chce dać (w sumie nawet nie warto) tylko 8 godzin i do domu.

Helena

To może warto pogadać z nimi o tym, co wam nie pasuje? Opłaca się im to, żebyście byli tacy zdemotywowani? Może by się coś poprawiło?

@Helena

Każda próba rozmowy (o ile do takiej dojdzie) jest sprowadzeniem nas na glebę. Teksty może się pan zwolnić, jest pełno osób na pana miejsce, za dużo pan zarabia (po kilkunastu latach około 200-300 zł więcej niż Ukrainiec pracujący rok którego trzeba było nauczyć wszystkiego). Zawsze mają jakieś pseudo argumenty mimo iż się starasz. Więc ile można... dlatego 8 godzin i do domu.

@Helena

Tu nie ma nawet sensu gadać. Oni nie sluchaja co sie do nich gada bo maja klapki na oczach i uszach. Oni widza i slysza to co chca. Wg nich tu jest najlepiej i powinni sie ludzie cieszyc ze maja szanse tu pracowac. Idac z problemem do przełożonego czesto wracasz z dodatkowymi. Jak ktos juz wczesniej napisał ukraina czesto ma niewiele mniej niz starszy pracownik a jak taki pracownik pojdzie po podwyzke to szukaja jakoegos byle jakiego powodu zeby odmowic. A to masz tydzien chorobowego w calym roku. A to nie masz za mało pomyslow napisanych. Maszyny w coraz gorszym stanie a wymagaja od ludzi zeby robili coraz wiecej pomimonze maszyny sie wiecznie psuja i nie ma juz nawet kto tego naprawic bo tak przeorali utrzymanie ze zostala garstka osob ktore nie maja fizycznej możliwości tego ogarnąć.

Czy rotacja pracowników w GEDIA Poland Sp. zo.o. na Specjalista Ds. Sprzedaży jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 1 grudnia na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Lolek

W większości to jest tak ze rzady kierownikow powoduja niezadowolenie u pracowników. Duzo pracownikow z ukrainy ktorzy nie potrafia dobrze operowac a czesto robia wiecej szkody. Liderzy i pracownicy zaczynaja zmienić stanowiska pracy co jest im utrudniane i w konsekwencji zmeczenie psychiczne powoduje ze sie zwlaniaja. Plus teraz jest nagonka na osoby ktore maja chorobowe i sa na tapecie do pozbycia sie. Niby za porozumieniem ???? nke wazne czy robi pol roku czy 20 lat. Nowi pracownicy maja podstawy nie wiele nizsze niz pracownicy ktorzy pracują po kilka lat przez co rośnie niezadowolenie a jak ida po podwyżkę z tego powodu to sa odsyłani z kwitkiem przez co w innym zakladzie na starcie maja podobna wyplate i poprostu ida. A w ten sposob jest coraz gorsza zaloga ( mniej doświadczeni pracownicy). Jak tak dalej pojdzie to nie będzie mial kto szkolic tych nowych

Gedia to najlepszy pracodawca w Nowej Soli wszystko na temat polecam wszystkim.

West

Cześć, Byłem najlepszym pracownikiem w tym zakładzie przez 6 lat. Każdy mówi jak źle w Gedii jest i nic z tym nie robi. Mi się nie podobało więc zmieniłem pracę na lepszą - to oczywiste ;). Miałem przyjemność oglądać kilka zakładów produkcyjnych. Gedia na pewno nie należy do najlepszych pracodawców ale też nie mogę powiedzieć, że jest najgorsza. Jest bałagan (trochę większy od połączenia), ciężka praca (za siedzenie płacą tylko tym na stołkach) i koloesiostwo (nic nowego). Z perspektywy czasu uważam Gedia za solidnego pracodawcę, który daje możliwość rozwoju.

Edyta
@West

Hej, napisałeś, że jesteś długoletnim pracownikiem firmy Gedia Poland. Według Ciebie firma nie jest złym pracodawcą, ale też nie jest najlepszym, jak to określasz. A możesz podać trochę więcej plusów i minusów pracy w tej firmie? Będę wdzięczna za więcej konkretów.

To, że Gedia skrupulatnie niszczyła sobie opinie przez lata to wszyscy wiemy, ale dziwi mnie, że nie robi nic by to poprawić. Potem wielkie zdziwienie, że nikt tu nie chce przyjść do pracy. Żadnego planu naprawczego? Naprawdę? Podpowiem -darmowe obiady -zorganizowane dojazdy autobusowe z dalszych miejscowosci (było nie wypaliło, bo było źle zorganizowane. Można to lepiej zorganizować) -zawalony parking, problemy z parkowaniem. Druga zmiana to niedlugo w rzeczce będą parkować - częściowe rozwiązanie patrz punkt wyżej -dofinansowanie do wczasów, nie 400zł co 2 lata, ale 2000zl co rok I co sądzicie o tym? Myśle, że pare punktów by podskoczyła opinia Rzucajcie pomysłami, dyrekcja to czyta, może te klapki z oczu im spadną

Karola

Czy ktos slyszal opinie na temat nowej firmy ktora bedzie w gedii poniewaz firma bejur nie istnieje z gory dzieki

Krzykacz

Jak komuś się chce pracować to będzie to robił ja pracuje i nie narzekam praca super klimat jeszcze lepszy jeśli chodzi o sekcje.ja osobiście nie żałuję podjęcia pracy ,wszędzie trzeba robić a tu mamy w Gedia super .Polecam ale tylko na Przemysłowa

Witam, jaki jest system zmianowy w Gedii? 2, 3 czy 4 brygadowy?

xxx
@Kandydat

Dzień dobry system 3 zmianowy 6-14,14-22, 22-6 , natomiast w grafiku podstawowym od poniedziałku do piątku , albo grafiku przesuniętego tygodnia od wtorku do soboty i system pracy w 4 brygadach wg grafiku.

Zbychu
@Kandydat

Tak

Mieciu Tesla

Co sadzicie o pracy na stanowisku utrzymania ruchu? Widze ze Gedia wystawila ogloszenie.

Zostaw merytoryczną opinię o GEDIA Poland Sp. zo.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEDIA Poland Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o. napisali 104 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEDIA Poland Sp. zo.o.