MODERNA HOLDING

Opinie o MODERNA HOLDING

Bartek

Największym atutem pracy tutaj są ludzie, można otrzymać dużo wsparcia a jeszcze więcej fachowej wiedzy bazującej na doświadczeniu. Raczej polecam ludziom dynamicznym i nie bojącym się pracy.

Pracownik Moderny

Polecam pracę w firmie, można się dużo nauczyć i działać nieszablonowo.

Agata W.

Po kiego grzyba te ogłoszenia wiszą jak z nikim się nie kontaktują. Wysłałam do nich nawet fake CV z dokładnie wszystkimi, wymaganiami, doświadczeniem itd. Nikt nawet nie raczył zadzwonić. I ciągle wiszą te same ogłoszenia. Zwykle stanowisko i rok się szuka osoby odpowiedniej do pracy czy zwyczajnie robicie sobie z ludzi jaja? Nie polecam. I jeszcze te chamskie opinie pisane przez sekretarkę prezesa gdzie na kilometr widać, że pisała to ta sama osoba.

Julia
@Agata W.

Może wysłałaś zbyt idealny profil kandydata i się skumali, że taki by się bankowo nie zgłosił? ;p A to po czym wyczajasz, że to właśnie ta Pani pisała niby? Przecież styl pisania może być nawet podobny?

Iwona

Czekaj, w sensie po rozmowie urwali kontakt? Czy jeszcze przed, nie odpowiedzieli ci na aplikację?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MODERNA HOLDING. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. Komunikacji i PR?
Robert

Z Moderną współpracowałem projektowo od 9 lat, a od 5 lat jestem tu zatrudniony, więc obserwowałem firmę przechodzącą przez wszystkie etapy rozwoju. W mojej ocenie największą wartością tutaj są fajni ludzie, którzy bezwzględnie znają się na tym co robią. W każdym dziale są mega ogarnięci pracownicy z charakterem i osobowością. Tempo pracy jest duże, liczy się efekt i optymalne, sprytne działanie. Z drugiej strony jest też bardzo duża swoboda działania, spora decyzyjność, ważna jest umiejętność dopasowania się do nowych zadań, elastyczność i operatywność. Nie wszyscy się w tym sprawdzą, nie każdemu to pasuje. Firma cały czas ewoluuje, mocno zwiększyła skalę działania a to rodzi wyzwania procesowe. Pracujemy na trudnym rynku, gdzie klient jest wymagający o wiele bardziej niż może się to wydawać. Natomiast jest też satysfakcja z efektów i wynagradzanie za sukcesy.

A jak sie pracuje w dziale sprzedazy w Gdańsku? Obecnie szukają doradcy ds. nieruchomości.

@Ania

Praca w dziale sprzedaży w Gdańsku przebiega w kameralnej atmosferze. Dział sprzedaży składa się z: dwóch doradców, asystentki działu sprzedaży, recepcjonistki oraz osoby odpowiadającej za komercjalizację lokali usługowych. Posiadamy nowoczesne narzędzia niezbędne do efektywnej pracy oraz designerskie biuro w centrum miasta. Osoby chętne podjąć współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim, zapraszam do aplikowania pod tym linkiem: https://www.pracuj.pl/praca/doradca-ds-sprzedazy-nieruchomosci-premium-gdansk,oferta,1001535665

Janek

Podpowiecie mi czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jaka atmosfera, na jaką umowę mozna liczyć?

@Janek

Dzień dobry, obecnie firma Moderna prowadzi rekrutację na kilka stanowisk. Ogłoszenia znajdują się zarówno na serwisie Go Work jak i pracuj.pl. W naszej firmie możesz wybrać rodzaj umowy jaką chcesz się z nami związać. Zatrudniamy pracowników w oparciu o umowę o prace oraz B2B

Bartek

Jestem małą firemką i szukam pracy dł zbrojarzy czy firma jest wypłacana?

Marzena
@Bartek

Niestety, nie mam pojęcia, jak to jest z wypłacalnością firmy Moderna Investment. Może ktoś inny coś powie w tej kwestii. Nie widziałam z kolei żadnych ofert pracy od nich - chyba nie prowadzą rekrutacji, ale oczywiście mogę się mylić. Dostałeś już propozycję pracy?

@Bartek

tak, oczywiście firma jest wypłacalna

Pracownik Moderny

Pracuje w Modernie od 3 lat, aktualnie firma zatrudnia ok 150 osób. Zwolnienia stanowią niewielki procent w stosunku do całkowitej liczby zatrudnionych i nieprawdą jest, że zdarzają się każdego miesiąca. Faktem jest natomiast, że najczęściej dotyczą osób, których zaangażowanie w prace i umiejętności współdziałania w zespole pozostawiają wiele do życzenia. W firmie pracuje wiele młodych ambitnych osób–dzięki ich zaangażowaniu w ciągu ostatnich kilku lat firma prężnie się rozwija. Zdarza mi się pracować po godzinach, ale z pewnością nie jest to regułą i zawsze wiąże się z dodatkowym wynagrodzeniem. Nie zgodzę się też z opiniami odnośnie atmosfery pracy, komentarze dotyczące rzekomego zamykania się w pokojach i braku integracji nijak się mają do rzeczywistości.

Marko

Firma niestety nie jest zbyt lotna. Duża rotacja pracowników, bo nikt nie chce tam długo nie wysiedzi, no ewentualnie zwalniają z dnia na dzień. (usunięte przez administratora) pracy z czasów, kiedy nie szanowali pracownika i tak pozostało. Niezbyt rozgarnięte osoby są na stanowiskach decyzyjnych, nie wiedza jak postępować z ludźmi. Jak najbardziej negatywne odczucia. Nie polecam - odradzam.

Magda

Ale czemu jest aż tak duża rotacja ?

Rotacja
@Magda

Ponieważ preferowany typ pracownika w tej firmie to taki, który żyje pracą. Jeżeli chcesz mieć czas wolny po pracy, płatne nadgodziny, to nie pasujesz do profilu preferowanego przez prezesa.

@Rotacja

A jak sie pracuje w dziale sprzedazy w Gdansku ? Pojawiło sie ogloszenie ze szukaja doradcy nieruchomości.

Zainteresowana pracą

Praca Młodszy specjalista ds. kadrowo-administracyjnych - czy ktoś jest w stanie udzielić więcej informacji na temat pracy, rekrutacji oraz atmosfery pracy?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Moderna Investment Sp. z o.o.?

Czy jesteś dyspozycyjny, w domyśle 24h/7 za wynagrodzenie 8 h/5, oczywiście z prędkością błyskawicy, bo ZAWSZE na wykonanie zadania otrzymujesz abstrakcyjnie krótki czas. Zadanie, które normalnie wykonuje się w tydzień, masz wykonać w 1 dzień, bo szef chce zarobić, nieważne że kosztem twojej rodziny, zdrowia, twojego prywatnego czasu. Szef nie dopuszcza do siebie myśli, że wyczerpany pracownik nie jest wydajny i żyje w przekonaniu, że najlepiej pracuje skłócony "zespół", do czego on personalnie się przyczynia... Tworzy wizję super firmy, atmosfery, możliwości rozwoju, manipulując i rzeczywiście uzależniając od siebie tak, że człowiek zaczyna się zastanawiać co jest właściwe, a co nie. I dotyczy to wszystkich, zaczynając od szeregowego pracownika, po dyrektorów.

Zostaw merytoryczną opinię o MODERNA HOLDING - Gdynia

• Jak się pracuje w MODERNA HOLDING?

Zobacz opinie na temat firmy MODERNA HOLDING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MODERNA HOLDING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MODERNA HOLDING