MODERNA HOLDING

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MODERNA HOLDING

Tomek
Pracownik

Pracuję w Moderna od 1,5 roku. Firma intensywnie się rozwija na rynku a w ślad za tym mocno organizuje się wewnętrznie. Nie ma nudy. Tempo pracy jest spore, ale jeszcze większa jest satysfakcja z tej pracy i świadomość, że każdego dnia współpracujesz z fantastyczną ekipą. Moim zdaniem najlepiej czują się tu osoby zorientowane na działanie i współpracę, zaangażowane i otwarte na wyzwania. Moderna jest wyjątkowa i tacy właśnie ludzie tu pracują.

1
Krystyna
Inne
@Tomek

firma ma aktualnie 4 oferty pracy i jedna bylabym zainteresowana, chcialam dopytac czy to zadowolenie to jest z pracy biurowej czy gdzies juz poza biurem?

Robert
Pracownik

Z Moderną współpracowałem projektowo od 9 lat, a od 5 lat jestem tu zatrudniony, więc obserwowałem firmę przechodzącą przez wszystkie etapy rozwoju. W mojej ocenie największą wartością tutaj są fajni ludzie, którzy bezwzględnie znają się na tym co robią. W każdym dziale są mega ogarnięci pracownicy z charakterem i osobowością. Tempo pracy jest duże, liczy się efekt i optymalne, sprytne działanie. Z drugiej strony jest też bardzo duża swoboda działania, spora decyzyjność, ważna jest umiejętność dopasowania się do nowych zadań, elastyczność i operatywność. Nie wszyscy się w tym sprawdzą, nie każdemu to pasuje. Firma cały czas ewoluuje, mocno zwiększyła skalę działania a to rodzi wyzwania procesowe. Pracujemy na trudnym rynku, gdzie klient jest wymagający o wiele bardziej niż może się to wydawać. Natomiast jest też satysfakcja z efektów i wynagradzanie za sukcesy.

2
Julek Nowy wpis
Inne

Wózki widłowe w jakim tu są stanie? Ja odnośnie pracy, oferowanej na stanowisku magazyniera. Napisano tam o nowoczesnych narzędziach usprawniających pracę, a niezbędnym warunkiem zatrudnienia są uprawnienia na wózki. Tak że jestem ciekawy.

Jul Nowy wpis
Pracownik

Dobre miejsce pracy dla rozwoju,, duza samodzielnosc w dzialaniu, fajny klimat na budowie - kazdy kazdego szanuje.

M. Nowy wpis
Pracownik

Jestem związany z firma już jakiś czas - jestem zadowolony, mam dużą samodzielność w działaniu i myśle że adekwatne wynagrodzenie patrząc po stawkach oferowanych przez inne firmy. Polecam ;)

Nick
Inne

Pracownik jest źle traktowany. Narażenie na zwolnienie ze względu na prośbę wzięcia pracy zdalnej ze względu na chorobę dziecka.

An Nowy wpis
Pracownik
@Nick

Pracuje już jakiś czas w tej firmie i nigdy nie miałam problemu z wzięciem pracy zdalnej.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MODERNA HOLDING. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. Komunikacji i PR?
Inne

Na stanowisko technika konserwatora szukają mobilnej osoby z prawkiem kat B. Czy samochod firmowy jest oferowany przez firmę? Oprócz tego chętnie się dowiem czy jeszcze jakieś narzędzia pracy firma ma do dyspozycji :)

Kandydat
Kandydat

Dzień dobry. Byłem ja rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko w biurze ( ;) ). Osoba prowadząca rozmowę bardzo spokojnie i w odstępach zadawała pytania odnoszące się do mojego doświadczenia. Po krótkim zapoznaniu się z moim CV zaproponowano mi stanowisko poza Trójmiastem i na stanowisku bardziej pracownika fizycznego. Podziękowałem za spotkanie i wyszedłem.

Petrichor
Były pracownik
@Kandydat

To pokazuje tylko obraz zepsucia tej firmy oraz podejścia do kandydatów. Każdego da się gdzieś upchnąć. Prawdopodobnie mają parcie na jakiejś budowie i potrzebują na teraz człowieka od 'brudnej roboty'.

Czesuaw
Były pracownik
 Pytanie

Opinia zdecydowanie negatywna. Szowinistyczna atmosfera, brak merytoryki u "managerów", zabijanie oddolnych inicjatyw i przytakiwanie wszelkim (bez względu na ich poziom) pomysłom prezesa to podstawowe zarzuty wobec tej firmy. A praca zdalna? Zapomnijcie.

Adela
Inne
@Czesuaw

A szukają teraz specjalisty w bazie logistycznej - magazyniera. Chłopak chciałby się tutaj zatrudnić, ale zależy mu na dobrej atmosferze jednak, a Ty nie zachęcasz... Orientujesz się, czy dotyczy to też tego stanowiska? W ogłoszeniu napisali, że można liczyć na przyjazną atmosferę w pracy, więc nie wiadomo już co myśleć...

anonim
Inne

Ciekawi mnie, ile tam może młodszy specjalista ds kadr wyciągnąć, skoro oferują kontrakt b2b w ogłoszeniu. Zazwyczaj to takie umowy mi się kojarzą z IT, bo duża stawka. Zdziwiło mnie, jak zobaczyłam, że tutaj też taki Kontrakt oferują.

Maja
Kandydat

Cześć, pracuje ktoś z was w dziale sprzedaży? Bo właśnie wyczaiłam, że można składać cv na stanowisko asystentki:) Niestety widełek brak, na jakie wynagrodzenie mogę liczyć na start? Jest szansa na późniejsze negocjacje, czy firma nie jest zbytnio skłonna do podwyżek? :P Macie dla mnie jakieś rady, na jakie pytania nastawić się na ewentualnej rozmowie kwalifikacyjnej?

Leszek
Były pracownik
@Maja

Firma nie jest skłonna do podwyżek. Wręcz przeciwnie.

Tomek
Pracownik

Pracuję w Moderna od 1,5 roku. Firma intensywnie się rozwija na rynku a w ślad za tym mocno organizuje się wewnętrznie. Nie ma nudy. Tempo pracy jest spore, ale jeszcze większa jest satysfakcja z tej pracy i świadomość, że każdego dnia współpracujesz z fantastyczną ekipą. Moim zdaniem najlepiej czują się tu osoby zorientowane na działanie i współpracę, zaangażowane i otwarte na wyzwania. Moderna jest wyjątkowa i tacy właśnie ludzie tu pracują.

1
Krystyna
Inne
@Tomek

firma ma aktualnie 4 oferty pracy i jedna bylabym zainteresowana, chcialam dopytac czy to zadowolenie to jest z pracy biurowej czy gdzies juz poza biurem?

Mati
Inne

Teraz szukają na stanowisko architekta z uprawnieniami budowlanymi do projektowania w specjalności architektonicznej. Chciałbym dopytać o atmosferę. Ktoś w komentarzu wspomniał że jest sporo pracy i nawet po godzinach i w wolne trzeba być w gotowości. Często zdarzają się takie sytuacje? Zwykle ile godzin dziennie trzeba być do dyspozycji firmy?

Szymon
Pracownik

Pracuje w Modernie od 2 lat. Firma bardzo dynamicznie się rozwija i potrzebuje ludzi sprawnych w działaniu i wychodzących przed szereg z inicjatywą. Zespoły ze sobą współpracują i każdy działa drużynowo, zawsze można liczyć na pomoc innych. To czego się wymaga, to na pewno myślenia, samodzielności i rezultatów. Jeśli ktoś chce to można się tutaj wiele nauczyć i rozwinąć.

Nie polecam
Pracownik
@Szymon

Pracowałem w Modernie i uważam dokładnie odwrotnie. Nie rozwiniesz się tutaj, ponieważ nie ma znaczenia merytoryczna wiedza i doświadczenie, a "widzi mi się" prezesa lub jego podszeptywaczy. To nie jest firma na miarę współczesnych oczekiwań wobec pracodawców.

Pracowałem
Były pracownik

Pracowałem w Moderna Holding i nikomu nie polecam tej "firmy". Brak wytycznych, brak wiedzy u managerów, jakiegokolwiek mentoringu aż bije po oczach. Brak jakiegokolwiek work-life balance. Pisanie do pracowników w czasie wolnym. Bezwzględne wykorzystywanie ludzi, którzy są w danej chwili przydatni, zwolnienia z dnia na dzień to rzeczywistość Moderny. Praca zdalna praktycznie nie istnieje. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.

Administrator

Pojawiła się oferta pracy na Administrator Nieruchomości w firmie MODERNA HOLDING. Warto aplikować?

Jan
Były pracownik

Pracowałem w Modernie 5 lat i byłem świadkiem oraz uczestnikiem dosyć dynamicznego rozwoju firmy. Częste zmiany personalne, o których można tutaj sporo przeczytać najczęściej wynikały z błędnych decyzji rekrutacyjnych, zmiany pomysłu na rozwój działu lub sposób działania firmy albo zwyczajnie braku kompetencji pracownika. Zdarzało się jednak, że na niektórych nowych pracownikach z góry nakładano łatkę przyszłego zwolnionego bo komuś z kadry dyrektorskiej się nie spodobał. Osobiste i subiektywne opinie osób zarządzających miały wpływ na decyzje kadrowe. Atmosfera w dziale, w którym pracowałem była świetna, powierzane zadania wymagające a zaufanie do pracownika duże. Można mieć wątpliwości co do sprawiedliwego traktowania pracowników na podobnych stanowiskach pod względem finansowym ale to moja subiektywna opinia. To wszystko sprawiało, że praca w Modernie była satysfakcjonująca a odejście ważnym krokiem w karierze. Doświadczenie zdobyte w tej firmie bardzo przydaję mi się w obecnej pracy za co mogę być wdzięczny.

xyz
Kandydat

Chciałbym zapytac o atmosferze warunkach pracy na stanowisku technik mobilny

Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w MODERNA HOLDING na część etatu?

Pracodawca

@Pytanie

Moderna Holding oferuje możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy oraz inne, elastyczne formy zatrudnienia.

Toja
Były pracownik

Jestem byłym pracownikiem ten "wspaniałej" firmy. Wszystkie powyższe negatywnego opinie to niestety prawda. Jeśli szukasz pracy dla której oddasz się w 100% i tylko praca będzie się liczyła w twoim życiu to wtedy polecam, ale na pewno za te pieniądze co oferuje firma znajdzie się mniej stresująca praca(usunięte przez administratora) Ogólnie wiele by pisać, firma jest źle zarządzana, nie szanuje się pracowników, liczy się zysk, a pracownik traktowany jest jak robot do robienia kasy. Ciągle zwolnienia, w ciągu kilku lat było kilku kadrowych, których zwalniał Prezes. Szkoda, że w dzisiejszych czasach są takie firmy jak Moderna i jej spółki, które nie szanują pracowników tylko górę (dyrektorów), którzy nie mają żadnych kompetencji managerskich dot. (usunięte przez administratora) Panie prezesie proszę wysłać swoich Dyrektorów na zaawansowany kurs nauki współpracy z pracownikami, nigdy rotacja sie nie zmniejszy w

Pracodawca

@Toja

Firma Moderna nieustannie się rozwija, tworząc nowe miejsca pracy, co pociąga za sobą konieczność zatrudniania nowych osób. Warto podkreślić, że okres próbny jest zarówno czasem na adaptację w firmie dla nowego Pracownika, jak i okazją do weryfikacji przez pracodawcę jego kompetencji zadeklarowanych w CV. Nie zawsze owa weryfikacja przebiega po myśli obu stron, jednak dążeniem pracodawcy jest zawsze znalezienie pracownika, który nie tylko będzie wywiązywał się z powierzanych mu obowiązków, ale zechce związać się z firmą na dłużej. Przykładem jest liczna grupa pracowników Moderny, których staż zatrudnienia wynosi 3, 5, 7 lat lub więcej.

Negatyw
Były pracownik

Nie polecam, rotacja pracowników i nagłe zwolnienia z dnia na dzień.

Toja
Były pracownik
@Negatyw

Sama prawda, szkoda nerwów, wystarczy porozmawiać z osobami które pracują tam najdłużej i potwierdzą że rotacja jest olbrzymia, w ciągu kilku lat było kilku kadrowych. Zostają tylko ci co poświęcają swoje życie prywatne firmie i nie mają wymagań co do pracodawcy.

Agnieszka
Kandydat
 Pytanie
@Toja

Ale Ci co zostają są chociaż solidnie uhonorowani odpowiednio wysokim wynagrodzeniem ?

Inżynier budowy
Pracownik

Pracuję w firmie 2 lata i cenię sobie ambitne projekty, które wspólnie realizujemy. Najważniejszy w tej pracy jest zgrany zespół, który wspiera się nawzajem i zawsze pomoże, gdy jest taka potrzeba. Pracy i zadań jest dużo, nie jest to miejsce dla kogoś, kto nie lubi intensywnej pracy i wielu zadań w jednym czasie - jeśli ktoś więc szuka spokojnej pracy, to na pewnie nie tutaj. Wypłaty na czas, prywatny pakiet medyczny, generalnie polecam ambitnym ludziom i chętnym do intensywnej pracy i szukania nietuzinkowych rozwiązań.

Kto pracowal ten wie
Były pracownik
@Inżynier budowy

Opinia napisana przez dzial marketingu moderny, widać fake na kilometr

Julia
Inne
@Kto pracowal ten wie

Która część wypowiedzi wydaje Ci się być najbardziej podejrzana skoro tak stwierdzasz?

Inżynier budowy
Pracownik
 Pytanie
@Kto pracowal ten wie

Wyobrażasz sobie że taki system pracy jaki panuje w Modernie może komuś pasować? Mi pasuje stąd taka opinia.

Zostaw merytoryczną opinię o MODERNA HOLDING - Gdynia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w MODERNA HOLDING?

    Zobacz opinie na temat firmy MODERNA HOLDING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w MODERNA HOLDING?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MODERNA HOLDING
Przejdź do nowych opinii