CSP Customer Services Polska sp. z o.o.

Opinie o CSP Customer Services Polska sp. z o.o.

Film

Jak wygląda praca w soboty? Czy pracuje się normalnie po 8godzin dajmy na to do 18tej? Ile jest sobót w miesiącu? One oczywiście rozumiem niepłatne?

Wanda

Jak wygląda rekrutacja w CSP Customer Services Polska? Interesuje mnie to jak wiele jest etapów oraz jak wygląda idealny pracownik według pracodawcy. To znaczy na co kładziony jest nacisk, jakie umiejętności warto posiadać i czy jest się za coś szczególnie docenianym? Dziękuję za wszelkie informacje, które pozwolą na lepsze przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Ciekawski

Niemożliwe. To prawda że obniżają pensje nawet wieloletnim pracownikom? Jesli tak to to jest absurd. Nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałem. Chyba że pensje dają tak wysokie że maja z czego obniżać. Mimo wszystko jest to wg ewenement. Możecie coś powiedzieć na temat wysokości wynagrodzenia min i max?

@Ciekawski

To prawda to dziwne. No zarobki sa różne zależy od projektu ale to jak wszedzie chyba. Z tego co kiedyś w ogłoszeniach pisali to nawet 6000 brutto. Pewnie z tego obcinają . Ale czy wszystkim ? Tego nie wiem i nie potwierdzam. Ale fakt ze ponoć w grudniu taki prezent zrobili. Możliwe ze miało to na celu wyrównanie zarobków . No ale nie wiadomo kiedy innym obniża !

@Nowa

Bzdura !!! Nikomu nie obcięto wynagrodzenia tylko wprowadzono wynagrodzenia dwuskładnikowe (podstawa+premia). Solidny pracownik nie nadużywający L4 zarobi dokładnie tyle samo lub więcej niż przed zmianami ;) Plotki i niedopowiedzenia żyją jak widać własnym życiem ????

Pracownica

Pracowniku! Powiedz nam, jak dwuskładnikowość pensji wpłynie się na wysokość emerytury?

Bessa

Napisz w jaki sposób można zarobić więcej skoro max wysokość pensji jest taka sama jak przed zmianami. Co ty wygadujesz człowieku?

Devil

Wprowadzono wynagrodzenia dwuskładnikowe, czyli kolego/ koleżanko obniżyli w sposób jawny dla kumatych wynagrodzenia. Skoro wcześniej zarabiałeś 6000 brutto bez dyskusji a teraz 5500 plus premier to oczywiste, że zarabiasz mniej. I nie opowiadaj głupot, że ktoś zarobił więcej niż wcześniej bo takiej opcji nie ma!

@Pracownica

Podstawy zostały niektórym obniżone a niektórym podwyższone. wszyscy maja po równo. A tym ze emerytura liczona jest od podstawy nie od premii.

Miras
@Nowa

Składki odprowadzane są od całości wznagordzenia czyli podstawy i premii.

Major

Pytanie do pracowników- które z projektów są realizowane obecnie w biurze mieszczącym się w Posejdonie? Może ktoś wie, czy nowe projekty back-office i obsługi klienta , na które jest teraz nabór, będą realizowane w biurowcu posejdon czy na storrady? (pomijając fakt, że większość ludzi i tak pracuje zdalnie)

Prezentacja firmy, zakresu obowiązków, standardów pracy. Uważam, ze spełniłam wymagania rekrutacji i posiadałam odpowiednie doświadczenie. Tak jak moi poprzednicy otrzymałam zapewnienie o kontakcie zwrotnym, niezależnie od wyniku rekrutacji, jednak firma nie odezwała się słowem. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie, dlatego odradzam aplikowania. Szkoda waszego czasu.

Tłumaczenie banalnie prostego tekstu, zadania w wordzie i excelu-tez proste

ELka

Witam, mam pytanie odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej, czy pytania do projektu back office gdzie wymagany jest język na poziomie A2/B1 są zwyczajne, dotyczące doświadczenia itd, czy jednak można spodziewać się dziwnych pytań typu 'gdzie widzi się pan za 5 lat, jakie zwierzę opisuje pana charakter...' (serio, trafiają się takie..) Może ktoś mógłby podać jakieś przykładowe pytanie. Z góry dzięki!

xxx
@ELka

pani która przeprowadzała ze mną rozmowę skupiła się za bardzo na moim cv(pytania w stylu dlaczego tam i tu pracuje bądz już nie pracuję) i nie było dla niej ważne doświadczenie i kwalifikacje, znajomość języka, SAP, uważam to za wścibskie i nieprofesjonalne, (wkraczające w sferę prywatną), skoro w ogłoszeniu o pracę wskazują jakiego pracownika szukają, określają jakie wymagania mają, co do potencjalnego pracownika, jest to niezrozumiałe (szukają i nieszukają), tak wygląda rekrutacja w tej firmie (dotyczyło projekt back office).

TTT
@xxx

A pytania w języku niemieckim czego dotyczyły?

xxx
@TTT

pytania typu co robiłeś ostatnio, czym się zajmowałeś itp.

A mówili o jakiś zwolnieniach przez pandemie?

Xxx
@Marek

Nie ma zwolnień, przez pandemie. Można przejść na prace zdalna z domu

SzySzy

Cześć wszystkim.Czy prawdą jest,że w firmie jest 3 letnia tzw.karencja po tym jak się było na projekcie i się na nim poległo? Próbuje się dostać do POST ID wideo,ale coś mnie ewidentnie nie chcą. Czy to jest prawda?

Misia
@SzySzy

Nie obowiązuje karencja na żaden z projektów. Wszystko zależy od posiadanego poziomu języka niemieckiego i testów rekrutacyjnych, które obowiązują na niektóre z projektów. Są to podstawowe wymagania podczas rekrutacji.

Szyszy
@Misia

Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Szyszy
@Misia

Bzdura. Jest karencja. Właśnie się dowiedziałem,oficjalnie.

Kate

jak wygląda obecnie rekrutacja w CSP? jest prowadzona zdalnie czy spotkania są bezpośrednio w siedzibie?

Asia
@Kate

Telefonicznie

SzySzy

Bardzo w porządku firma.Ja akurat trafiłem na nie odpowiedni proces.Wszystko u nich poukładane,Tyle zauważyłem przez mc.nauki.

Jaki jest wkład kierownictwa CSP Customer Services Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Babka

Bardzo dobry. Czuje się jakby każdy był dla mnie najlepszym kolegą/ koleżanką. Mam możliwości realne by zająć lepsze stanowisko i wcale nie jestem młodą zgrabną dziewczyną i nie mam znajomości. Co niektórzy piszą jakby to był wymóg by móc awansować.... no cóż

Ola

Może ktoś napisać jak wygląda proces rekrutacji na stanowisko zw. z weryfikacją dowodów tożsamości (kamerka)? Jak sie pracuje na takim stanowisku? Jak zarobki?

Rowniez pracowalam z ta temlederka i ewidentnie Twoja wypowiedz na jej temat mija sie z prawda. Jest to osoba, ktora bardzo angazuje sie w projekt, do swoich pracownikow zawsze jest kulturalna, wrecz buduje relacje bardzo przyjazne ze swoimi pracownikami. Pracownicy moga zglaszac sie do niej z kazdym swoim problem, a ona robi wszystko, aby znalezc jak najlepsze rozwiazanie. Wiec polecam aby sie najpierw zastanowic aby wypowiedz byla zgodna z prawda, a nie zwyklym oszczerstwem ;)

Devil

Firma zaczyna wprowadzać pensje dwuskładnikowe, czyli podstawa plus premia. Zaczynaja jednoznacznie obniżać pensje. Jeśli masz dzieci to ciężki temat, bo jeśli będziesz brała zwolnienie na dziecko to pożegnasz się z praca. Premia jest zależna od wielu czynników, absencja, obecność, zaangażowanie i produktywność.

@Devil

Dziekuje. Hm to można cały miesiąc oracować na premie a tu pod koniec dzieciak chory i nici z premi. Ciekawe jak obcinają ? Ale skoro obniżają to co firma ma zła sytuacje finansowa? To dziwne. Czy z pażerstwa? Bo czy tak można obniżyć komuś pensje? Myślałam ze to plotki. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Dzieki za pomoc . Wiem co robić

Natalia

To straszne, że człowiek tak traktuje drugiego człowieka... A jak wygląda sytuacja z relacjami między samymi pracownikami CSP Customer? Jak to wygląda w Twoim dziale?

Norbi

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje teraz kogoś?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie CSP Customer Services Polska Sp. z o.o.?

Luk

Umowa o pracę, najpierw 3 miesięczny okres próbny, następnie najczęściej czas nieokreślony.

ExPracownik

Jedna z lepszych i lepiej zarządzanych firm tego typu w Szczecinie. Praca przy projekcie DP bardzo fajna, choć szybko można popaść w rutynę. Na pewno ciekawa i dająca wiele możliwości rozwoju w zakresie języka niemieckiego. Są też oczywiście minusy, ale w ogólnym rozrachunku – naprawdę dobrze prowadzona firma z bardzo miłym i różnorodnym gronem pracowników.

Paula

A co to za projekt DP?

Aleksander
@ExPracownik

Napisz proszę coś więcej o projektach, nad którymi pracujesz. Czy firma CSP prowadzi też wewnętrzne kursy języka, żeby można było podszkolić swoje umiejętności? Pojawiły się dwa ogłoszenia o pracę na stanowisko specjalisty do spraw rekrutacji i administracji oraz asystentki zarządu. Oferują atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów i możliwość rozwoju. Jeżeli ktoś będzie na rozmowie kwalifikacyjnej, napiszcie o jej przebiegu i stopniu trudności rekrutacji.

Urszula
@ExPracownik

Piszesz o rozwoju związanym z językiem niemieckim, czy jakiś etap rozmowy rekrutacyjnej również jest w języku niemieckim? Napisz szerzej o samym procesie. Dzięki.

A
@Urszula

w języku polskim, ale sprawdzana była też znajomość niemieckiego (kilka pytań). Angielski wykorzystywany w zależności od projektu, hiszpański niestety nie.

Stefan
@A

Firma inwestując w pracownika, dofinansowuje również w kursy językowe, żeby pogłębić swoją wiedzę?

Iwona

Musisz pamiętać, że na forum publicznym każdy ma prawo do własnego zdania i my musimy je respektować (o ile nie narusza regulaminu GoWork.pl). Może skupmy się na Tobie. Pracujesz w CSP Customer Services Polska? Jeśli tak może zechcesz powiedzieć nam coś na temat ogólnej atmosfery, która panuje między pracownikami przedsiębiorstwa? Bardzo zachęcam Cie do dalszej dyskusji!

Antoni

Wiecie może, czy aplikując do pracy w firmie CSP Customer Services Polska trzeba posługiwać się umiejętnością porozumiewania się w języku niemieckim? Chciałbym również dowiedzieć się, czy rozmowa rekrutacyjna jest przeprowadzana w tym właśnie języku? Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która odpowie na moje pytania.

A
@Antoni

Trzeba posługiwać się językiem niemieckim, a rekrutacja ma dwa etapy: rozmowa telefoniczna i kwalifikacyjna/spotkanie. Podczas obu sprawdzana jest znajomość niemieckiego i, w zależności od projektu, np. angielskiego (ale tylko podczas spotkania).

Rozczarowany

Pare informacji zanim zdecydujecie się zlozyc swoje cv do tej firmy: Wynagrodzenie dwuskladnikowe :podstawa i bonus tu haczyk ale o tym pozniej, Kalendarz pracy oczywiście zagraniczny nie polski-zdarza się ze czesc swiat pokrywa się ze swietami polskimi, ale sa lata gdzie jest ich wiecej niz w polskim kalendarzu wiec wtedy wyjscie albo uzbierac nadgodziny co graniczy z cudem albo rozwiazanie nr.2 przelozony zaleci ci wziecie urlopu w tym dniu-najlepsze rozwiazanie dla firmy , ewentualnie jak się dogadasz możesz przyjsc do pracy , wtedy dadza ci jakies durne zajecie, ale spr można Przerwa 50 minut ale w tym jest wszystko czyli przerwa na papieroska, na jedzenie, i na siusiu, Niedogodziny ( czyli godziny powstałe w większości przypadków z winy kontrahenta-za mało pracy dla pracownika/-ów - w firmie funkcjonuje cos takiego jak rozliczenie roczne, czyli nadrabiamy brak pracy w ciagu roku i tu haczyk nie zawsze jest mozliwosc nazbierania sobie odp ilosci nadgodzin na pokrycie tzw niedogodzin powstalych ze str kontrahenta, jeśli już się uda uzbierac nadgodziny sa one raczej sukcesywnie obierane, wykorzystywane na biezace pokrycie braku pracy w slabszych dniach, czyli takich w których jest zdecydowanie mniej pracy. Nadmienie ze nadgodziny sa często proponowane pupilkom temaleader a reszta musi o nie walczyc Nadgodziny/Urlop: w firmie panuje zasada :nadgodziny sa do odebrania i wyplacenia, ale uwaga, jeśli w danym m-cu masz wyrobione nadg. I bierzesz urlop nie licz na to ze zostaną ci one extra wyplacone, zostanie ci tylko odebranie nadg. Termin odbioru jest dyskusyjny. Ogólnie nie oplaca się robic nadgodzin jeśli ma się urlop w tym samym miesiacu, Kwestia bonusu: zalezy od ilosci , jakosci dyscypliny, przestrzegania zasad w firmie, ilosci godz przepracowanych, jeśli chodzi o godz to kwesia jest nastepujaca np. jeśli w danym miesiacu utworza się niedogodziny ( patrz wyżej) i nie zostana one odrobione-wyrównane w tym samym miesiacu, wtedy odejmowane jest to z bonusu na dany miesiac, można to nadrobic w nastepnym m-cu pod warunkiem jeśli uda się uzbierac nadgodziny Nagroda coroczna uzależniona od absencji w pracy, UŻ tez zabiera nam jakas czesc nagrody Przelożeni /Imprezy firmowe –mala stycznosc nie czeste , imprezy okazałe, z rozmachem, widac ze firma ma kase( na imprezy nie dla pracowników na podwyżki) Sami zdecydujcie czy chcecie pracować w tej firmie czy lepiej poszukać czegoś innego.

Gregory

Witam serdecznie. Czy jakaś część waszej firmy (być może informatyczna) była na wyjeździe w Hotelu Polanica (Polanica Zdrój) 26/27.11 2018 ? Chyba że inne CSP. Bardzo miło wspominam ;-). Łączę pozdrawienia Gregor

Antoni

Pracujesz bądź pracowałeś w firmie CSP Customer Services Polska? Chciałbym zachęcić Cię do wyrażenia opinii o pracy w tej firmie. W ostatnim czasie brakuje nowych wpisów, dlatego mam nadzieję, że zdecydujesz się podzielić swoimi doświadczeniami zawodowymi związanymi z tym pracodawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o CSP Customer Services Polska sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w CSP Customer Services Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CSP Customer Services Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CSP Customer Services Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 12 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CSP Customer Services Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CSP Customer Services Polska sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CSP Customer Services Polska sp. z o.o.