CSP Customer Services Polska sp. z o.o.

Opinie o CSP Customer Services Polska sp. z o.o.

Antoni

Twoja wypowiedź związana z pracą w firmie CSP Customer Services Polska jest bardzo negatywna. Zastanawia mnie, czy w trakcie Twojego zatrudnienia w tym miejscu doświadczyłeś, może pozytywnych odczuć? Znamy już Twoje negatywne odczucia, dlatego chętnie poznamy również pozytywy.

Aleksander

W swojej opinii skupiłeś się na tym, aby przedstawić, jak wygląda praca w firmie CSP Customer Services Polska. Ciesze się, że przedstawiłeś nam to, czego można się spodziewać w trakcie normalnego dnia pracy na rzecz tego pracodawcy. Mógłbyś napisać coś na temat warunków zatrudnienia? Można liczyć na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie?

adamska

Zastanawia mnie jedno, skoro wiedziales na jaki projekt idziesz i jakie sa godziny pracy, po co podjales ta prace? Przedstaw mi prosze miejsce pracy w ktorym przebranie sie oraz przejscie do miejsca pracy jest wliczane w czas pracy? do tej pory pracowalam w wielu miejscach i jakos sie z tym nie spotkalam. 5 minutowe przerwy co godzine? z tego co sie orientuje masz w swoim czasie pracy wliczona przerwe 50 minutowa, czyli pracujesz 7 h 10 min 8hx5 min daje razem 40 min. Nawal pracy jest owszem jak w kazdej pracy. Tylko zastanawia mnie jeszcze jedno, przychodzisz do pracy, zeby pracowac ? czy przchodzisz do pracy, zeby pogadac i poczytac ksiazki ? Udaj sie prosze do innych korporacji to wrocisz bardzo szybko do miejsca na ktore psioczysz. Jezeli praca Ci nie odpowiada to ja zmien i pozostaw miejsca dla ludzi, ktorzy szanuja swoja prace i chca zarabiac na swoja rodzine i na swoj byt. Moze w niedalekiej przyszlosci docenisz to jaka prace masz i co powinienes robic. Oby tylko nie bylo za pozno.

Paula

Czy ktoś z tu obecnych pracowników może coś napisać na temat projektu video do weryfikacji tożsamości klienta?? Z góry dzięki za odpowiedź!

Irena

@Waldi, interesuje Cię rekrutacja do firmy? Na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Aktualnie firma szuka pracowników na stanowiska: specjalista do spraw obsługi klienta, specjalista do spraw logistyki, specjalista do spraw procesów e-commerce. Firma oferuje stabilne zatrudnienie, rozwój, pakiet benefitów. Jeśli będziesz na rozmowie o pracę, napisz na forum jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty? Czekam na Twoją opinię.

Prezentacja firmy, zakresu obowiązków, standardów pracy. Uważam, ze spełniłam wymagania rekrutacji i posiadałam odpowiednie doświadczenie. Tak jak moi poprzednicy otrzymałam zapewnienie o kontakcie zwrotnym, niezależnie od wyniku rekrutacji, jednak firma nie odezwała się słowem. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie, dlatego odradzam aplikowania. Szkoda waszego czasu.

Tłumaczenie banalnie prostego tekstu, zadania w wordzie i excelu-tez proste

atmosfera jest naprawdę dobra, sporo młodych ludzi i w przeróżnym przedziale wiekowym.

Waldi

Wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jaka macie atmosferę w pracy?

Pracuję tam od prawie roku i bardzo sobie chwalę. Dużo zależy od projektu na jakim się jest. Wraz z projektem idą inne godziny pracy jak i zarobki. Jest możliwość przechodzenia między projektami co uważam za spory plus. Jak w każdej pracy są plusy i minusy. Mimo wszystko uważam że praca tam ma więcej plusów, bynajmniej dla mnie. Ja osobiście szczerze polecam. Mam spore doświadczenie z poprzednich prac, może to dlatego potrafię docenić tę pracę.

admin

Dodaj komentarz o firmie CSP Customer Services Polska Sp. z o.o. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o CSP Customer Services Polska sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w CSP Customer Services Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CSP Customer Services Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CSP Customer Services Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 12 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CSP Customer Services Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CSP Customer Services Polska sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CSP Customer Services Polska sp. z o.o.