Decora S.A.

Opinie o Decora S.A.

mark

https://www.decora-pl.com/product/autolift-11-wolne-dzialanie-onon/?fbclid=IwAR00OXXoDVs08ojKNb9fteKCsNR1BtQPxAn6h0hFPyFcoSnMlcInx4fZKj8 czy to wasz produkt ?

Dimitr

Co zyska kandydat biorący pod uwagę pracę ? 13 i 14 pensja ? Dodatkowy urlop ? Wyszukane drogie szkolenia i studia podyplomowe ? Coś co wyróżnia ich od innych walczących o wartościowego kandydata ?

A.K

Od wielu miesięcy regularnie pojawia się oferta pracy na Kierownika działu Logistyki. (usunięte przez administratora)

Uwazajacy Obserwujący

Czy jest ktoś, kto obserwuje ich od lat ? Przygląda się ich procesom? CZY KTOŚ ZANEGUJE TO, ŻE JEST ROTACJA? POROWNUJĄC DO INNEGO PODMIOTU JEST ONA GIGANTYCZNA CZY RACZEJ W OGÓLE NIE MA?

Specjalista Ds. Sprzedaży

2 etapy

doświadczenie zawodowe nastawienie do aktywnej sprzedaży

Z plusów: tylko szybki odzew z zaproszeniem do procesu rekrutacji. Najpierw rozmowa telefoniczna, później rozmowa online, rozmowa telefoniczna z lektorem angielskiego, testy osobowościowe i test z umiejętności analizy i liczenia. Rozmowa jak rozmowa, uważam że można lepiej (usunięte przez administratora)Wszystko to kwestia organizacji pracy, wystarczy sobie przygotować miłego maila z odmową i po problemie.

panda13
@Kandydat

Test z liczenia, i analizy. Możesz coś więcej o tym napisać?. Jak wygląda taki test?

Hanna

Do jakiego działu?

Mikołaj
@Kandydat

Czyli język angielski trzeba znać na bardzo dobrym poziomie jak jest rozmowa z lektorem. A finalnie się dostałeś, czy ten miły e-mail z odmową ciebie też dotyczył?

Ewelina

Czy każdy ma umowę na stałe? Czy brak rotacji jest teraz ?

Sylwia
@Ewelina

W zasadzie nie ma problemu z umową na stałe. Firma coraz bardziej się rozrasta, coraz więcej pracowników potrzebują.

Magazyn

Nie mam uprawnień na wózki, czy mam szanse na prace w magazynie?

@Magazyn

Raczej uda się dostać, często magazynierzy mają szkolenie robione przez firmę

Woldi
@Magazyn

A nie lepiej na produkcji ? Lepsze pieniądze...

Halina
@Woldi

Ile zarabia się w Decorze na magazynie a ile na produkcji? Jest to jakaś większa różnica? Czy na jednym i drugim dziale są oferowane jakieś dodatki? Jeśli tak, to jakie? Jak generalnie różnią się od siebie warunki zatrudnienia tu i tu?

Dobrze jest, podwyżki były i elegancko

Czy czy

Czy czesto poszukują pracownika na to samo stanowisko? Czy non stop wymieniają pracownika? Czy jest wielka rotacja ?

Snow
@Czy czy

Różnie, trzeba być dobrym żeby się utrzymać, jak ktoś ściemnia to może sobie odrazu odpuścić. No chyba że ma znajomosci, ale to jak wszędzie…

Dużo tych firm w Środzie, Decora płaci dobrze? Podobno szaleńczo się rozwijają?

@Marek

W miarę dobrze płacą, premie są, na pewno nadążają za rynkiem

Halina
@123

O, a mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Ile płacą w Decorze i jak wyglądają premie? :) To znaczy - za co można je dostać i czy łatwo te warunki spełnić? Czy wysokość premii jest stała czy może zależna od osiągniętych wyników? I o jakim stanowisku mowa?

Szkolenia

Czy każdy pracownik może mieć opłacone szkolenia z języka angielskiego i niemieckiego. Jest to gratis?

zainteresowanyudt

jakie zarobki na magazynie? chodzi mi o operatora wózka widłowego. Warto wysłać cv-kę?

Biurwa

W administracji dużo i ciężko się pracuje, nie ma miejsca na chowanie się po kątach i bieganie z pustą teczką. W zamian dobre pieniądze i szansa na szybki rozwój

Na na
@Biurwa

Na czym ten rozwój polega ? Jakie korzyści ma pracownik ?

Potencjalny kandydat

Dzień dobry, chciałbym zapytać o atmosferę w biurze i prace na stanowiskach administracyjnych. Jest dużo pootwieranych rekrutacji, które trwają już jakiś czas. Zastanawiam się, gdzie jest haczyk ? Na co zwrócić uwagę na rozmowie rekrutacyjnej? Czy jest coś, czego nie mówią na rozmowie a wychodzi w praniu? Jak na nadgodzinami? Słyszałem, że komunikacja jest słaba. Proszę o Państwa opinie.

One
@Potencjalny kandydat

A w której firmie powiedzą na rozmowie wszystko? Przecież wiadomo że każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony ;) tak jak i kandydat jak i pracodawca ;) dużo ludzi tam pracuje wiec chyba źle nie jest

WG

Ktos moze napisac o zarobkach na produkcji system 4brygadowy? Zastanawiam sie czy zlozyc CV

John
@WG

Warunki spoko, tylko cztery brygady mi nie pasują, mój kumpel tam robi kilka lat i jest zadowolony, ludzie spoko, a robić trzeba wszędzie

Aktualny
@WG

Zarobki na produkcji porównywalne z innymi firmami w okolicy, a kierownictwo naprawdę okej. Polecam jesli komus nie przeszkadza praca na zmiany

Jaca
@WG

Kiero Rychu jest spoko, ludzki taki

Znam wiele osób ze Środy i okolicy którzy pracują w tej firmie i nikt nie narzeka, wypłata dobra i na czas a na końcu o to chodzi w pracy. Sam zastanawiam sie nad wyslaniem cv żeby mieć bliżej do pracy - czy szukają ludzi z uprawnieniami na wózki ?

@@@@

Daj już spokój... wszyscy wiedzą kim jesteś. Robiąc te wpisy obrażasz nas, tych którzy tu są- taki masz cel? Nie szkoda Ci czasu?

Come back

Rozglądam się od kilku dni za pracą w Środzie Wielkopolskiej, wróciłem na „stare śmieci”. Znalazłem interesujące ogłoszenie tej firmy, ale zanim zdecydowałem się aplikować chciałem się rozeznać trochę. Z tego co tu widzę firma chyba zalazła komuś za skórę ???? czy to możliwe, żeby w czasach gdzie to pracownicy stawiają warunki i ofert jest bez liku, w firmie w której jest niby tak źle pracowało tylu ludzi? No nie wydaje mi się, a niewolnictwa nie ma. Dobra rada- też mam niedobre wspomnienia z byłym pracodawcą (bez szczegółów)- lepiej tą energię poświecić na przyjemne rzeczy a nie spalać się na takich forach, serio. Myślałem, że wyciągnę z tego forum jakieś obiektywne informacje, ale chyba nic z tego.

Aga

Firma jak wiele innych, są lepsze i gorsze.

Nikt nie usuwa komentarzy

Nikt komentarzy nie usuwał Nie usuwa Nie usunie

Zostaw merytoryczną opinię o Decora S.A. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Decora S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Decora S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Decora S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Decora S.A.?

Kandydaci do pracy w Decora S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Decora S.A.