Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

prawnik

słuchałem tego nagrania na tym linku...masakra pip zachwile bendzie na hali w koamie a pan kryszak ..hmmmm...nie chce prognozowac ale chyba sprawa bendzie badana przez prokuratora i dojdzie to do sadu..az mi sie nie chce wierzyc ze taki mobbing jest na logistyce... prosze zeby sie wypowiedziały osoby z logistyki wy najlepiej wiecie jak sie tam pracuje

kola

Podobno postoj ma byc w pierwszych dwoch tygodniach lipca

Od wielu dni dają ogłoszenia na ox że firma poszukuje operatorów cnc a stawka wynosi do 10 000 zł ;)

tomekkoza

wiadomo juz kiedy bedzie postój w lipcu czy sierpniu 2016 ???

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
lol

Pozdrawiam zmianę B :D

tomas

To jest firma!!! Już ukrainców zatrudniają za 5zl na godz.Je..ne żółte wyzyskiwacze. Podatków tęz pewnie nie płacą!! Może wkońcu PIS sie zajmie złodziejami takimi jak oni!!!!

K.

Pozdrawiam wszystkich magazynierów, a w szeczególności zm D :*

PR

Do wiadomości "On". Praca jest na 4 zmiany po 12 godzin. Pracujesz 1 dniówkę, następnie 1 nockę i masz dwa dni wolnego. W miesiącu jest ok. 15 dni roboczych.

D

Będzie ten postój w grudniu ?

ASJ1

Zdaniem Was nawet te 1700zł, o których tutaj mowa to dobra kasa? Nie róbcie sobie jaj, przecież 1700 zł to głodowa pensja, nie wspominając już o 1300zła. Śmiech na sali (usunięte przez administratora) po 12 godzin na trzy zmiany, za takie pieniądze. Naprawdę by mi się nie chciało, podziwiam Was, serio. Gdyby zapłacili 2,500zł minimalnie, to jeszcze można się zastanowić nad tą pracę. Ale zapieprzać za średnio 1500zł u żółtych wyzyskiwaczy ?

on

ile jest zmian w tej pracy i ile oferuja na poczatek? z gory dziekuje za odpowiedz;-)

janusz

Słyszałem ostatnio,że podwyżki mają być w maju 2027 roku,kiedy firma w końcu przestanie się rozwijać.

pracownik sg tech

ludzie przydała by sie wam praca w sg -tech tam bys cie zobaczyli co ta parca w nieludzkich warunakach ..u nas nie jest tak zle w ustroniu to jest masakra niedawno z tamtad przyszedłem... w sh- tech(teraz maja głupia nazwe sun... cos tam sung) masakra tam to jest czysty mobing to u nas jest mód z mlekiem... tylko nie sh tech ustron (usunięte przez administratora) ludzie tam w kalectwo popadajom.... szkoda ze panstwowa inspekcja pracy tam jeszce nie wpadła.... w sh tech to jak w oswiecimiu!!!!!

Barachło i tyle. Ludzie wypowiadajacy sie na tym forum to osoby z IQ co najwyzej szympansa :) wezcie sie buraki za obrobke plastikow bo tylko tyle wam w zyciu wychodzi :)

bb

ciekawe kto z operatorow zarabia 1700 jak jestes taki cwany to jebaj za 1300

mook

To sie w glowie nie miesci jakie bzdury tu czytam. Po pierwsze te wszystkie zalosne teksty pisza ludzie ktorzy nie zaznali ciezkiej pracy i nie wiedza co to zasady i etos pracy. Po drugie zatrudniajac sie w Koamie kazdy jest uprzedzany na co sie pisze i jakie sa wymagania. Zalujecie, ze jakosc lub inni gadaja? Bo moga poniewaz to nie oni stoja na maszynie i to nie oni maja cykl ktorego nalezy sie trzymac. Pomijam kwestie, ze masa pracownikow to niestety lenie i kazde wymagania bola to pisanie bzdur i oczernianie innych nie najlepiej swiadczy o piszacym. A co do zwolnien z pracy to trzeba sobie na nie bardzo zasluzyc. Zwalniani sa pracownicy ktorzy nagminnie lamia wszystkie normy i ciezko dluzej znosic ich niekompetencje i fakt, ze sa niewykfalifikowani pod kazdym wzgledem. Nawet na glupiej maszynie porzebne sa sladowe ilosci inteligencji a niestety niektorzy nie posiadaja nawet tego:/ Wszystkich zainteresowanych praca w Koamie moge tylko zachecic tym bardziej, ze niewiele jest firm gdzie wyplata jest na czas , a to, ze pracownicy dostaja gole 1300 to klamstwo. Srednia wyplata to 1700 u operatorow lub wiecej gdy uzbiera sie premie(np frekwencyjna 200 zl) itp.Jedyne co to prosze to miec na uwadze, ze to praca stojaca wiec jak ktos ma z tym problem to po co sie pchac na sile. Nikt nikogo nie zmusza. Jestes bez pracy, lubisz i chcesz pracowac to praca dla ciebie. Nie lubisz, nie chce ci sie, przeszkadza ci dyscyplina i jakiekolwiek wymagania to nikt nie zmusza, daj pracowac innym. To tyle.

dff

Chyba nowy tutaj jesteś. Mało widziałeś puszczalstwa

ale nie przesadzajmy... jaki znowu dom publiczny nie widze zeby sie ktos puszczał .. to zwykłe plotki... chyba troche przesadzacie ludzie..daleko do domu publicznego

dff

Nic nowego w tym żółtym domu publicznym

quality

Hmm ciekawe że jak pracowała Ola to tylko jej temat... Teraz temat Patrycji... Chociaż nie nawidzę tej osoby nigdy bym nie napisała na jakimś forum że jest .... sami się domyślcie. Sama z nią pracowałam i dobra z niej qualitka no niestety odkąd jest z Kamilem zmieniła się, ale to jest jej sprawa. Na zmianie D tak naprawdę były tylko 2 dobre T/L. Operatorzy są super. Co do Agnieszki jest jaka jest ona po prostu nie patrzy się czy jakość to odrzuca czy nie sama decyduje. Jak nie wie leci do P. Marka no i co niech Ci w biurach też się wykażą. Pozdrawiam wszystkich.

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 387 ocen.

Best Autotech Sp. z o.o.