Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

hehehe

A seterzy dalej na ręcznym

Pozytywny

Tak się składa, że romanse Krzyśka mało kogo obchodzą, więc takie informacje zachowaj dla siebie. Jak jesteś o niego tak bardzo zazdrosna to z nim pogadaj, a nie wyładowywuj swojej frustracji tutaj. Nie pozdrawiam.

koala

Hehe teraz Krzysiek zarywa do innej laski... Kasie odstawił na bok

kola

Agnieszka jest bardzo dobra liderka! Tylko Ci co sie opierdzielaja w pracy uwazaja inaczej :)

bb

co tak bronia tejliderki taka wredna czem nie pracuje lizej domu chcby w bielsku co poznali sie juz na niej

XYZ

Witam pracuje na zmianie D i chętnie podzielę się z wami opinią na temat tejże zmiany. Ogólnie zmiana jest w porządku, co do liderki Pani Agnieszki to nie zgodzę się z opinią ze jest wulgarna czy stosuje mobbing po prostu jest wymagająca i chce być najlepszą i mieć najlepszą zmianę bo zmiany ze sobą konkurują.Mozę ma trochę donośny głos ale jak najbardziej do niej to pasuje. W końcu jest liderem zmiany i musi czasem krzyknąć czy opierdzielić żeby był porządek. Moim zdaniem jest taka jak powinna być. Co mnie denerwuje na tej zmianie jedna jedyna rzecz a mianowicie taka ze niektóre operatorki zamiast patrzyć pracy ciągle bawią się telefonami obgadują plotkują na inne operatorki, jak przyjdzie nowy operator to zaraz interesują się jego życiem prywatnym A potem operatorki nie rozmawiają ze sobą czy się kłócą bo ta jest taka czy taka. Niektóre operatorki nawet jak się nie lubią nie umieją powiedzieć słowa cześć a tyle by wypadało, Nie trzeba się lubić ale pracować w normalnej atmosferze tez można.Czasem wydaje mi się ze jestem w przedszkolu w którym pracują osoby dorosłe a zachowują się jak dzieci

Wiesiek

A prezes rudy dalej chodzi przez 8 godzin po hali i się opier.ala czy wziął się w końcu za robotę?

Lol

Widać, że niektóre kobiety zamiast zająć się robotą to interesuje je wszystko poza pracą. Szczególnie życie prywatne innych osób. Chyba niektóre powinny skupić się na swoim życiu a nie innych.

qpo

a setter'y jadą na ręcznym :)

koala

na zmianie d liderka zaglada tylko gddzie chlopy a baby to gnoi

misia
@koala

raczej cos sobie pomylilas , Pani Agnieszka ma meza wiec za zadnymi chlopami nie lata

ON

Z tym,ze T/L nic nie robi to akurat sie zgodzic nie moge, sam bylem liderem i wiem,ze czasami musialem usiasc i pomyslec czy wypelnic papiery ale na mojej glowie spoczywala produkcja/tlumaczenie kierownictwu o co chodzi, co jest nie tak itd/odbieranie telefonow po nocnej zmianie/w jakis tam sposob dbanie o pracownikow produckji/panowanie nad atmosfera (zawsze chetnie pogadalem z operatorami :) )oraz podejmowanie decyzji za ktore czasami dostalem konkretny *** Wszystko bylo to zakrecone ale z perspektywy czasu uwazam to za bardzo dobre doswiadczenie.

dawno temu i na szczęście krótko

Witam.. Tak, zmianę D pamiętam do dziś choć pracowałam kiedyś króciutko.. Nigdy nie zapomnę jak liderka walnęła tekstem na spotkaniu przed pracą typu "za słabszy wynik w ubiegłym miesiącu możecie podziękować tym, którzy byli na L4... Jakby ludzie coś mieli za te wasze wyniki.. A takie wzbudzanie negatywnych stosunków między pracownikami, wprowadzanie jakiejś zawiści i nie wiadomo czego jeszcze to nic innego jak MOBBIBG, dziwię się, że dziewczyny sobie na to pozwalacie !!! Pracujecie za śmieszne pieniądze ale wymagajcie szacunku - nie jesteście białymi murzynami tylko ludzmi - jak wszyscy inni - nie ważne co robicie, czy jesteście liderką czy pracownikiem produkcji. Ludzie na wyższym stanowisku czy ci, którzy są tylko waszym liderem nie maja prawa tak was traktować... Ludzie maja prawo zachorować, maja prawo iść na opiekę kiedy zachoruje im dziecko - ale nikt nie ma prawa ich za to karcić i nastawiać za to przeciwko nim resztę współpracowników. Liderzy powinni najpierw przejść fachowe szkolenie jak zarządzać swoją załogą a nie - jak to zazwyczaj wygląda przyjść bez doświadczenia, po liceum czy technikum, a nawet studiach i tylko z tego względu zarządzać nieumiejętnie ludzmi, siedząc całą zmianę przy stoliczku, poprawiając paznokcie i siejąc wśród pracowników zamęt. Poprawna atmosfera w pracy to jeden z podstawowych czynników, jakie pracodawca powinien zapewnić swoim ludziom w miejscu pracy, w przeciwnym razie prędzej czy później będą problemy - za które odpowie pracodawca. Wiem jak to jest w pracy wśród kobiet, ale jak nastawienie ludzi i samą atmosfere na starcie psuje sam lider to nie powinien on w ogóle mieć pod soba ludzi tylko robić przy maszynie jak wszyscy inni. Swoją drogą.. Tylko w Koamie lider siedzi i nic nie robi, czasem przejdzie się po hali, powie kto gdzie i zajmuje się resztę dnia paznokciami przy stoliku, słowo daję ! Mam mnóstwo znajomych w różnych firmach produkcyjnych, na różnych stanowiskach i tylko w Koamie lider nic nie robi, wszędzie indziej lider, mistrz zmiany, majster - jak zwał tak zwał - pracuje tak samo jak inni...

bb

najgorsza jest zmiana d szczegolnie liderka jak sie uwiznie na operatora togo tak gnebic bedzie az sam odejdzie a asystentka ania to wyzyj sra niz dupe ma

Operatorka

B najlepsz

lol
@Operatorka

Dokładnie B jest najlepsza :D

zainteresowany

A która zmiana jest najlepsza jeśli chodzi o atmosferę?

Też z A

Najgorsza? Sam syf? Pracuję na tej zmianie przeszło ponad pół roku i jakoś nie udało mi się tego zauważyć :)

zmiana A

Pytacie o zmianę A? Nasza zmiana jest obecnie najgorsza. Sam syf

Okoń

Na zmianie A są obrzydliwe i grube qualitki.

kim

Jak jest na zmianie aa?

Pikachu

Zgadzam się z Obserwatorem. To jest forum o firmie a nie o osobach prywatnych więc takie nieśmieszne teksty są nie na miejscu. Nie trzeba się lubić. Każdy ma wykonywać swoje obowiązki i skupić się na pracy. A nie żyć plotkami i glupimi insynuacjami. Z jednej strony to jest śmieszne a z drugiej... Kto z Nas chciałby być na ich miejscu i czytać takie teksty o sobie?? Ludzie! Jesteśmy pełnoletni dlatego poziom podstawówki zostawcie za sobą. Czas chyba najwyższy dorosnąć i zająć się swoim życiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 387 ocen.

Best Autotech Sp. z o.o.