Sokołów S.A

Filtruj opinie po kryteriach:

monika
Nazwa działu: Finanse
 Opinia

Uwaga na prace "w biurze" (centrala) w oddziałach - praca na pewno nie wyglada 8h/dziennie. Odgórne przyzwolenie jak i nakaz pracy za free po wiecej godzin. Do tego brak benefitów (typu multisport itp, paczki na grila).

Matii
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Witam! Mam pytanie co co pracy w tej firmie. Magazynier! Jakie warunki na magazynie panuja? Dobrze płacą ? Zatrudniają bezpośrednio czy przez śmieszne agencje?

Opinia

Może bylibyście zainteresowani podjęciem pracy w firmie Sokołów? Nowym pracownikom oferują takie benefity, jak: karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, talony świąteczne, zapomogi i motywacyjny system premiowy. Ponadto organizują szkolenia dla pracowników, edukują młodzież oraz zapewniają dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji. Zapraszam Was zatem na ich oficjalną stronę, na której jest wiele przydatnych informacji na temat kariery u nich: https://sokolow.pl/praca/sokolow-na-co-dzien Co o tym sądzicie?

Tak2Nie3
LIDER
 Opinia

wolimy ukraińców niż polskich leni

Tak9Nie2
krecik
@LIDER 13.11.2016 19:50

Pracuję w Sokołowie do 5 lat od czerwca 2018 mama 14 zł brutto plus akort i premia . Ukraińcom wolno więcej nie muszą pracować szybko , nie mają żadnych konsekwencji za popełnione błędy . Jednym słowem święte krowy które ściemniają po 16 godzin dziennie .

Tak9Nie
Pilarz
@LIDER 13.11.2016 19:50

Już ja znam tych Ukraińców. Na jednym stanowisku stoi dwóch, bo jeden nie da rady, a my musimy zachrzaniać.

Justyna
 Opinia

sklep w Augustowie masakra!!!!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienić kierowniczkę

Opinia

@anonymous bardzo Cię proszę, żebyś nie odnosił się nieelegancko do innych użytkowników forum. Rozumiem, że możesz nie zgadzać się z @LIDER, ale nie jest to powód, by pisać do niego w ten sposób. Forum służy wymianie pomocnych informacji o tym jak pracuje się w danej firmie, a komentarze tu zamieszczane, powinny być merytoryczne.

Ala
 Opinia

Witam na jakie zarobki można liczyć w Robakowie na produkcji?

Kierowca ciezarowki-byly
 Opinia

Z sokołowa w robakowie milo wspominam tylko pewną Dorotkę z biura przy okienku... :) Przynajmniej gdy sie weszło do tego syfu to jej widok, usmiech i spojrzenie, umilały mi czas:) Szkoda ze zaprosilem jej na kawe:D Pozdrawiam i takie male ps odradzam być tam kierowcą, chyba ze jestes tez przewoźnikiem. Tarczki mogly by wylatywac za okno co drugi dzien. Spedytorzy idioci tak ustawiają robote że jeszcze nie wyjade a juz wiem ze nie zdaze rozwiesc towaru a w tedy i sokolow i przewoznik namawiaja do jazdy a kasy nic nie dolożą a tylko oskubią. Dziwne ze ITD nie trzepie tego zakladu i przewoznikow. Czas pracy kierowcy zaczyna sie tu gdy sie wyjezdza z towarem, a ze stoisz kilka godzin nim Cie zaladuja bez cxynnego tacha to juz nikogo nie obchodzi. Na koncu rozwozki jestes blisko 30 godzin na nogach i nawet zero uznania finansowego. Ciagle musialem tam bronic interesu tej zasranej firmy i dziada przewoznika-szczypior zakichany

Tak4Nie
adas
@Kierowca ciezarowki-byly 18.07.2017 23:57

Jazda niezgodna z tacho dzień w dzień. Większość ciężarówek na terenie zakładu łamie przepisy...

Opinia

@Chłop pijany na forum panuje zakaz podawania imion i nazwisk osób pracujących w danej firmie. To miejsce służy do prowadzenia dyskusji o firmach pod kątem warunków pracy, a nie do omawiania spraw pracowników. Jeżeli komentarz zawiera niedozwolone dane, jest zgłaszany do administratora serwisu, który zgodnie z regulaminem, ma prawo go skasować. Zostawiam link do panujących tu zasad: https://www.gowork.pl/regulamin

Amigo

Podobno to choroba????

Pio01

Sokolow konserwa tyrolska nie polecam..puszka chemii . Duzo tłuszczu

Amanda
 Opinia

Witam. Ostatnio kupowałam w Opolu w Tesco w sokolowie kiełbasę, szynkę i obsługiwał mnie taki pan bardzo śmierdział nieszlo stanąć jak można takich ludzi zatrudniać śmierdzących kroił mi ser ze tak pokroił ze się posklejał a powinien dać ci plasterek kawałek papieru.

Tak1Nie
Niekryty krytyk
@Amanda 25.06.2018 21:43

Pokaż mi sklep w którym po każdym plasterku daje się papier....

ULALA
 Opinia

stoisko sokołow kaufland ostrów wlkp zostałam OSZUKANA kupiłam porcje rosołowe policzono mi za połówki kurczaka brak odpowiedzi na reklamacje OMIJAĆ Z DALEKA

I ka
@ULALA 20.08.2018 09:58

Odpowiedź była na reklamację, nawet wyjaśnienie na podstawie monitoringu. (usunięte przez administratora) Jak już się Pani zdecydowała na jakiś wpis to chociaż niech Pani pisze cała prawdę.

piczmen
 Opinia

zosa piuro praca ok ukraincy nie myja kasi.

Opinia

Sokołów aktualnie rekrutuje w Robakowie. Poszukiwane są osoby do pracy na stanowisku Samodzielny Referent ds. Kalkulacji i Analiz oraz Specjalista ds. Handlu. W obu przypadkach wymagane jest wykształcenie wyższe, znajomość języka angielskiego oraz umiejętność obsługi komputera. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie www firmy: https://sokolow.pl/praca/oferty-pracy Planujecie wziąć udział w rekrutacji? A może ktoś już pracuje na wyżej wymienionych stanowiskach i chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami?

Kandydatka
 Opinia

Rozmowa o prace do działu kadr i płac w Robakowie. Pierwsze pytanie: Pani w kadrach:Czy ma Pani uregulowaną sytuacje rodzinną? Ja: Tzn? Nie rozumiem pytania. Pani w kadrach: czy ma Pani dzieci, jest w ciąży? Jestem w szoku do dnia dzisiejszego! Jak można zadać takie pytanie w 2018?! W Sokołowie chyba nie dba się o aktualizację przepisów oraz szkolenia pracowników działu kadr. Firma zatrzymała się na początku lat 90-tych.Nie od dzisiaj wiadomo, że takie pytanie na rozmowie paść nie może. Nie dziwie się, że mają problem ze znalezieniem specjalisty. Zarobki bardzo niskie, nie docenia się tu wiedzy i długoletniego doświadczenia pracowników, a wymaga się tego podczas rozmowy o pracę.

Tak13Nie
 Opinia

@Amanda Ten wątek forum poświęcony jest opiniom dotyczącym pracy w firmie Sokołów w miejscowości Robakowo. W związku z tym nie jest to raczej odpowiednie miejsce na Twój komentarz, nie jest on zgodny z tematem.

Opinia

@Qwerty Oczywiście umowa powinna być podpisana przez obie strony. Czy na tej, jak to nazywasz, pseudo umowie masz wyraźnie napisane, że jest to praca na stanowisku sprzątaczka? Czy tak wynika z zakresu obowiązków? Co do właśnie zakresu obowiązków, pracodawcy bardzo często w umowie stosują zapis typu:„Obowiązkiem pracownika jest wykonywanie innych poleceń przełożonych w ramach umowy o pracę” aby móc powierzać pracownikom inne czynności.

Zuza
 Opinia

Zawsze można zmienić firmę tylko czy uda się trafić na dobrą?

Opinia

@Qwerty, czy to oznacza, że obowiązki zawarte w umowie, którą podpisałeś z Sokołów nie przekładają się na zadania jakie wykonujesz na co dzień w tej firmie? Może umowa zlecenie obowiązuje tylko w pierwszych miesiącach zatrudnienia w tym miejscu? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat na forum.

Qwerty
@Edyta 07.05.2018 18:03

Czy wydruk z poczty bez podpisów jest umową??A praca na stanowisku sprzedawca a w tej pseudo umowie otrzymanej ze stanowiskiem sprzataczka?? A dane stanowisko nie istnieje w danym sklepie.Taka duża firma a przekręt goni przekręt

Qwerty
 Opinia

Nie polecam pracy w tej firmie nie podam gdzie bo jest tylko jeden sklep w tym mieście i byłym koleżanką szkodzić bez sensu.Jak rozmowa to niby umowa o pracę i tak pięknie wszystko a potem okazuje się że umowa zleceniw i to na oszukanym stanowisku!!!!!! Współpraca zakończona a umowa jeszcze nie otrzymana sprawa będzie zgłoszona do Inspekcji Pracy.Nie polecam

Opinia

@PIPEK, czy już zakończyłeś swoją współpracę z Sokołów? Widzę, że nie podobała Ci się organizacja środowiska pracy. Możesz jednak przedstawić pokrótce warunki zatrudnienia? W jakim wymiarze godzinowym pracowałeś? Jak oceniłbyś poziom trudności obowiązków, za które byłeś w tej firmie odpowiedzialny?

PIPEK
 Opinia

Sokołów w Robakowie nieopodal Gądek to niestety ...........dno. Masakra na przeganianiu świń, Ci ludzie tam długo nie pożyją. Mam tych frajerów gdzieś, szczególnie tego łysego!!! Trochę jedynie tych świnek żal, że są traktowane w ten sposób!!!!! Ten kierownik powinien być natychmiast zwolniony za złą organizację produkcji, brak wiedzy o prądzie na szkolenie BHP i w ogóle........

Tak13Nie
mama
 Opinia

Najlepsze wędliny! Kupuję zawsze tylko od nich! Moje dzieci je uwielbiają!

Opinia

@Wykrawacz, nie jesteś zadowolony z warunku finansowego proponowanego Ci przez Sokołów S.A. Czy pracodawca nie zapewniał Ci jakiegoś rodzaju podwyżek lub premii? Uzupełniłbyś swój wpis o takie informacje? Mogą okazać się ważne dla osób, które zastanawiają się tą firmą pod kątem zatrudnienia.

Wykrawacz
 Opinia

Zdecydowanie najgorsza praca w poznaniu.placa najniższą krajowa za najgorsza prace w poznaniu.robi tam tylko 30% polakow reszta ze wschodu.praca w chlodni!!!chyba tylko jakis ##### pojdzie tam robic

Opinia

Opinie pracowników dotyczące warunków zatrudnienia w Sokołów S.A okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Tak15Nie
Joanna
 Opinia

FIRMA LUKSEMBURSKA ZATRUDNI DO PRACY WYKWALIFIKOWANYCH RZEŹNIKÓW NA TRYBOWANIE I OBRÓBKĘ WIEPRZOWINY, WOŁOWINY ORAZ UBÓJ WOŁOWY I WIEPRZOWY UMOWA O PRACĘ NA STAŁE W TYM 3 MIESIĄCE OKRES PRÓBNY, FIRMA OPŁACA ZAKWATEROWANIE, AUTA SŁUŻBOWE ORAZ SPRZĘT DO PRACY WYNAGRODZENIE OD 1600 DO 2500 EURO NETTO OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT Z KOORDYNATOREM (usunięte przez administratora)

Tak5Nie
 Opinia

@Uczulana na pijaków, każdy pracownik odpowiada za swoje miejsce pracy. Jeżeli jest tak jak piszesz i część pracowników przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu, to naraża na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale też współpracowników. Jeżeli, tak jak wspomniałaś, nikt nie reaguje na takie zachowanie pracowników, to może warto bezpośrednio zgłosić ten problem kierownictwu?

Uczulana na pijaków
 Opinia

Najgorsze jest to że w tej firmie pracują osoby pijane albo pod wpływem. Gdzie jest ochrona i dlaczego wpuszczają na zakład do pracy osoby pijane od których na odległość czuć alkohol. Np. mechanik który ma do czynienia z maszynami - ledwo trzyma się na nogach i i zawsze jest po kilku głębszych - to nie do pomyślenia, Ciekawe dlaczego nikt nie reaguje - bo co ? bo ma rodzinę w biurze ? Jak dojdzie do nieszczęścia może dopiero ktoś pomyśli.

Tak2Nie
Kolega
@Uczulana na pijaków 31.10.2017 20:34

Hahahaha - wiem o kogo chodzi . Dobry chłop ale błądzi jak we mgle.

Tak1Nie

Zostaw opinię o Sokołów S.A - Robakowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokołów S.A

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie