Sokołów S.A

Robakowo

Opinie o Sokołów S.A

Edyta

@Uczulana na pijaków, każdy pracownik odpowiada za swoje miejsce pracy. Jeżeli jest tak jak piszesz i część pracowników przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu, to naraża na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale też współpracowników. Jeżeli, tak jak wspomniałaś, nikt nie reaguje na takie zachowanie pracowników, to może warto bezpośrednio zgłosić ten problem kierownictwu?

Uczulana na pijaków

Najgorsze jest to że w tej firmie pracują osoby pijane albo pod wpływem. Gdzie jest ochrona i dlaczego wpuszczają na zakład do pracy osoby pijane od których na odległość czuć alkohol. Np. mechanik który ma do czynienia z maszynami - ledwo trzyma się na nogach i i zawsze jest po kilku głębszych - to nie do pomyślenia, Ciekawe dlaczego nikt nie reaguje - bo co ? bo ma rodzinę w biurze ? Jak dojdzie do nieszczęścia może dopiero ktoś pomyśli.

Kolega
@Uczulana na pijaków 31.10.2017 20:34

Hahahaha - wiem o kogo chodzi . Dobry chłop ale błądzi jak we mgle.

dżordż

mało kto wie, ale to firma w 100% duńska , ale po spotkaniu rekrutacyjnym na stanowisko KAM-a, można wydedukować, że duch dzikiego kapitalizmu nadal się panoszy , a duńczykom to pasuje, niech się polaczki rządzą, a kasa płynie i tak do danii przecież; jedno z sugestywnych pytań na rozmowie: -będzie pan pracował w ciasnym i dusznym pokoju, nie wszystkim to pasuje, czy pan się na to godzi? - TAK - bo ja bym pana widział bardziej w księgowości ( po analizie CV, z którego każdy zawód polegał na pozyskiwaniu klientów, obsłudze , zarządzaniu personelem, itd.) i tak przez godzinę - takie głupoty miałem wrażenia ustawki i zabijania czasu przez 2-óch obiboków (jeden kierownik, a drugi dyrektor o stylówie partyjnych towarzyszów z czasów kiedy premierem był Pawlak) pytanie o zarobki wywołało konstelację, jakby to było bóg wie co, uargumentowanie tego potwierdzonymi danym z rynku oraz od osob z firm z rynku niestety wywołały jeszcze wieksze oburzenie pytającego dyrektora (koles sie zatrzymał mniej wiecej w 1992 roku), który chyba nie mógł przeżyć tego, że ktoś sie wczesniej zainteresował i dotarł do informacji, oczywiscie na odpowiedź zwrotną w sprawie procesu rekrutacyjnego sie nie doczekałem, jeszcze duńczycy nie nauczyli tych polaczków głupich kultury biznesu

Szukasz pracy?

Edyta

@Kaka, dlaczego uważasz ,że wyzysk? Uzasadnij swoją wypowiedź, z pewnościom nie tylko ja chciałabym się dowiedzieć ale potencjalni kandydaci również. Napisz na jakie stawki może w Sokołowie liczyć nowy pracownik? Widzę, że poszukują teraz Kierowców i Magazynierów. Więc jeżeli znacie kwestie zarobków to napiszcie, to przydatna informacja decydująca o podjęciu pracy w firmie.

dżordż
@Edyta 23.07.2017 17:42

Kierowca ciezarowki-byly

Z sokołowa w robakowie milo wspominam tylko pewną Dorotkę z biura przy okienku... :) Przynajmniej gdy sie weszło do tego syfu to jej widok, usmiech i spojrzenie, umilały mi czas:) Szkoda ze zaprosilem jej na kawe:D Pozdrawiam i takie male ps odradzam być tam kierowcą, chyba ze jestes tez przewoźnikiem. Tarczki mogly by wylatywac za okno co drugi dzien. Spedytorzy idioci tak ustawiają robote że jeszcze nie wyjade a juz wiem ze nie zdaze rozwiesc towaru a w tedy i sokolow i przewoznik namawiaja do jazdy a kasy nic nie dolożą a tylko oskubią. Dziwne ze ITD nie trzepie tego zakladu i przewoznikow. Czas pracy kierowcy zaczyna sie tu gdy sie wyjezdza z towarem, a ze stoisz kilka godzin nim Cie zaladuja bez cxynnego tacha to juz nikogo nie obchodzi. Na koncu rozwozki jestes blisko 30 godzin na nogach i nawet zero uznania finansowego. Ciagle musialem tam bronic interesu tej zasranej firmy i dziada przewoznika-szczypior zakichany

Harcerz

KAM Horeca Wrocław.Niestety drodzy Państwo stanowisko całkowicie nie przygotowane dla przyszłego pracownika.Np.brak samochodu firmowego.Nastepnym razem prosze napisac w ogloszeniu brak auta firmowego niz wprowadzac kandydatow w blad.Proponuje harcerzy poszukać w ZHP proponując ludziom takie warunki,a wymagania wygórowane.Osoba rekrutujaca nie przygotowana do rozmowy,chociaż raz można by było przeczytać CV kandydata.

Kaka

Praca w Sokołowie Podlaskim to wyzysk w każdym tego słowa znaczeniu. Wypłaty śmiech na sali przy tym przerobie. Uboj wzrósł 2 krotnie a pensje jak stały w miejscu tak stoją. Wszystko idzie w kieszenie bialoczapkowców którzy stoją z batem i cie poganiaja a za plecami liczą zyski. Na stołki siadają "pociotki" bezszkół. Przyjmują "braci" z Ukrainy a pracownika strasza ze na jego miejsce 500 podań leży.

radek

Witam ,szukam dojazdu do pracy z Poznania do Gądek godz. 6-14,może ktoś z członków dojeżdża autem i ma wolne miejsca ? Pozdrawiam

logo
@radek 07.12.2016 18:49
Witam ,szukam dojazdu do pracy z Poznania do Gądek godz. 6-14,może ktoś z członków dojeżdża autem i ma wolne miejsca ? Pozdrawi...

Ja dojeżdżam z Poznania

soltys

Banda Ukraincy mogą nas tylko wymordować i okraść.W tym zakładzie pracownika fizycznego traktuje się gorzej od psa czy świnki!!!

LIDER

wolimy ukraińców niż polskich leni

sa

@klaudiusz a nioby dlaczego taka ucieczka miałaby mieć miejsce i z jakich powodów? ja uważam że taki Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu/HORECA nie ma u was tak źle

Anka

Nie polecam pracy w zakładach ludzie są podali brak zgrania itp jak by im kazano to za marne parę groszy zjedli by własne odchody.Po za tym dają sobą pomiatac kierownictwu i po prostu nie robią nic by to zmienić.Wolą narzekać tylko i podsumować się z ludzi itd a sami mają wiele za uszami.Naprawdę nie polecam tam pracy jeżeli ktoś nie chce mieć zrypanej psychiki.

Klaudiusz

W Robakowie dzieje się coraz gorzej. Polacy uciekają gdzie popadnie. Ostatnio zwiększyła się liczba osób zwalniających się na własne życzenie. Nie wiem czy to nie powinno dać do myślenia kierownictwu. Może warto byłoby zmienić podejście do pracowników, bo bez siły roboczej zakład nie będzie istniał. A sami obcokrajowcy też nie są wstanie tego ogarnąć, choć są traktowani lepiej niż niejeden Polak.

Ad

@io To bardzo proste do wyjaśnienia. W każdej firmie która zajmuje się produkcją żywności osoby bezpośrednio związane z produkcją, ale również pakowaniem tej żywności z powodów sanitarnych muszą mieć książeczkę - a prościej mówiąc muszą mieć potiwerdzenie od lekarza, że są zdrowi. Może na magazynie wydaje to dziwne ale pośrednio też ma się kontakt z tą żywnością już zapakowaną ale mimo wszystko pozostającą w dalszy ciągu na zakładzie produkcyjnym i stąd to wymaganie.

mutu

Jeśli chodzi o PH to zarobki zależne od regionu (miasta). Podstawa + premia. Tylko ostatnio premii jak na lekarstwo. Są PH którzy i przez rok nie wyrobili premii i tyrają za np 1800 na ręke. Ogólnie firma w tendencji spadkowej traci coraz więcej rynku. Centrali nie zależy na sprzedaży bo liczy się marża i duże sieci. Małych mają w d... wolą nie sprzedać niż zejść z ceny.

tomek

Witam mam pytanie czy w robakowie pracuje taka pani Małgorzata jest inżynierem ds.jakości?

reset21

przychylam się do opinii Klaudiusza jest to firma starych komuchów którzy rządzą tą firmą od zarania liczą się tylko układy prezesi,dyrektorzy kierownicy zarabiają krocie natomiast reszta hołoty do ciężkiej roboty za miskę zupy,i jeśli nie jesteś lizy tyłkiem lub rodziną to nic dobrego cię tu nie czeka

witam

pracowałem na konfekcji mięsa w Sokołowie Podlaskim coś okropnego .Brygadzistki mają ludzi za nic .Co to za kobiety.Najgorsze w tym że majster nie ma nic do powiedzenia.Przeklinają na pracowników

Klaudiusz

Witam. Jeśli chodzi o awanse to jak nie jesteście rodziną albo przydupasami kierownictwa to zapomnijcie o awansie. :-) A co do podwyżek to żeby zachęcić do pracy to obiecują zwiększenie stawki, później i tak nic z tego nie wychodzi, kończy sie na obietnicach. Namawiają żeby przyuczać się na różnych stanowiskach, żeby zarabiać lepszą kase a potem twierdzą, że nic takiego nie mówili, albo pada tekst typu "jak Ci się nie podoba to się zwolnij". Pozdrawiam.

oskar

Witam szukam jeliciarza dobrze płacę kontakt (usunięte przez administratora)

tygrys

Mam pytanie ile można zarobić na trybowanie łopatki

tracer

Jestem kierowca tira i gorszego dziadostwa to chyba nigdzie nie ma.Jak mam tam jechac to mi się flaki przewracają....A najgorsi to te ochroniarze na emeryturze uwazaja sie za rambo dupki bez muzgu...Pozdrawiam:-)

no

a robi tam taki rudawy cwaniak co jest kierownikiem pochodzi z łabiszyna jego wuja grzesiek dostał po pysku w kutnie kiedyś i jemu się należy

qwrty

Nie oceniał pracodawcy ale ich wyroby! Krótko... Wszystko co kupuje jest bdb. Nawet konserwy rewelacja - golonka i mielonka;) Trochę cholera żal mi pracowników po tym jak czytam ww komentarze Pozdr

luiza

Do seby,to przecież nie portal randkowy.ha,ha,ha

Seba

Luizo,pogadajmy:-D

luiza

Firma nie do przyjęcia.

xxxxxxxx

(usunięte przez administratora)w mediach to trzeba nagłośnić (usunięte przez administratora)

dziewczyna

Żal ludzi ktorzy tam pracują i pozwalają sobią pomiatać a przecież człowiek to nie świnia.d

BEZROBOTNY

nini
@BEZROBOTNY 14.04.2014 13:40
ja tam nie robiłem i nie mam zamiaru mimo że od kilku m-cy jestem na bezrobociu.Wolałbym sprzątać osrane kible w markecie:-]...

Część pole am wam firmę w gadkach obok H&M . Nazywa się neuka tam przyjmują ludzi ludzie są sympatycznii . Nie ma poniżania , wyzwiska nie slyszalam nigdy . Wiara jest prze-sympatyczna . Place jest niezla jak na warunki w Polsce świetną . Jest tu nawet firma sprzatajaca dziewczyny są ladne sympatyczne i się wyzywaja magazyn zawsze jest czysciutki nie ma uwag co do tych dziewczyn , fajna maja brygadzistke . Pole am pracują one od 6-14 a druga zmiana od 15-20 na farmadzie . Ale te co na rano chodzą juz nie przychodzą na popoludniowki i to się chwali bo w wiadomo ze mamy ląd nie na hali .

ja..............

Nasrać na ta taka firme lepiej zamiatac ulice niż tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

WEZUWIUSZ

Ile można zarobić w pracy na stanowisku pracy jeliciarza w Sokołowie Robakowo i praca ta jest pracą akordową?

Krystian

czy może mi ktoś odpowiedzieć,czy warto podjąć pracę na stanowisku jeliciarz w Sokołowie Robakowo?

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

syf z którym trzeba zrobić porządek i to natychmiast proponuję wywalić brygadzistów ktorzy nie przestrzegają przepisow bhp

nati

czy ktoś może mi napisać jak wygląda praca dla kobiet na produkcji i ile płacą

xxxxxxxxxx
@nati 18.03.2014 10:03
czy ktoś może mi napisać jak wygląda praca dla kobiet na produkcji i ile płacą

płacą 1500 zeta plus dodatek akordowy i za brak absencjii najczęściej to praca przy taśmie

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

szczerze ,mówiąc tam idąc do pracy nie wiesz kiedy wrócisz do domu ,a nawet możesz pracować po 14 godzin ,wyzwiska poniżanie przez pracowników i mobiing z słownictwem na k szkoda gadać o takim syfie .Omijajcie szerokim łukiem tego pracodawcę

misia 84

Ja pracowałam tam 5 tygodni i podziekowałam. Praca może i jest ciężka ale w końcu to rzeźnia a nie praca przy biurku.Jednak nie dałam rady ponieważ pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem człowieka...poniżanie i wrzaski nie są warte tych pieniędzy naprawde. poza tym jedzenie sniadania na stojąco z powodu braku miejsc na stołówce mnie nie bawiło. powodzenia i wytrwałości życzę wszystkim tam pracującym.

jaion

witam buraki bo inaczej tego nazwać nie idzie tylko narzekać i narzekać chłopak się o zarobki pyta to nawet odpowiedzieć nie możecie coś mi się wydaje że takie cwaniaczki jak wy to za granice się nie nadają a w polsce nikt im niechce dać więcej niż umieją taka prawda ŻEBY RĘCE I NOGI MIAŁY SPOKÓJ

arek

po co ci człowieku namiary chcesz tam robić tylko dobrze się zastanów żebyś nie płakał

gallus

Nikt nie ma żadnych namiarow na pośrednika w Sokołowie?

?

Nowa oferta dla rzeznikow na wieprzowine. 360 Recruitment oferuje zwrot czesci kosztow dojazdu albo zorganizowanie busa, którego 70% ceny pokryje pracodawca. Stawka godzinowa dla rzeznikow wynosi £8.40/h nadgodziny platne £10.08/h Minimum 38h/tydz. gwarantowane. czyli po miesiacu pracy minimalna wyplata to £1175 (na czysto, juz po potraceniu podatkow) Rozne zmiany dostepne. Wymagamy umiejetnosci wykrawania szynki lub/i lopatki na tasmie, test nie jest trudny jeżeli osoba oczywiscie ma doswiadczenie na wykrawaniu kosci z szynki lub lopatki. Osoby chetne musza być gotowe do podjecia pracy w ciagu najblizszych 3 tygodni. [usunięte przez moderatora]

fokas

Nie. Ale ponawiam pytanie

gallus

Panowie macie jakieś namiary na firmę która zatrudnia do Sokołowa w Robakowie kolo Poznania? Dziekuję za odpowiedz

babcia

ja to nawet 10tyś miałam w 11godz.

giewont

te zarobki w 11godzinach wynoszą 8tysięcy na miesiąc

sokolik
@giewont 03.07.2013 11:52
te zarobki w 11godzinach wynoszą 8tysięcy na miesiąc

Panie Górka nie opowiadaj panbajek 8.50 na godzinę

michał

nowa firma zatrudni rzezników wykrawaczy wieprzowych schaby,szynka,boczki,łopatka w polsce zakwaterowanie bdb.wysokie zarobki[usunięte przez moderatora]

aniabujewska26

ludzie byłem tam syf kiła i migiła obóz tragiczny a dodaje że robiłem w ciężkich zakładach jestem z innego obszaru także ten danielek zaproponował mi noclegi nie dosyć że ze szczurami to z ukraincami i to w pięciu na małym pokoju w pracy robisz 11godzin i nie masz w ogóle przerwy a jak masz to 15 minut dziennie

anonim - 2011-03-24 21:31:49 Najgorzej ostatnio mają pracownicy jeliciarni , bez przerwy przyjmują nowych pracowników a starej załodze nie płacą za soboty , za nadgodziny a ostatnio pracują po 5-6 godzin dziennie.Praca tam jest o wiele cięższa niż na uboju zapłata marna żal mi tych ludzi.haha ;) 6 godzin dobry zart .. pracuja teraz nawet do dziesieciu i marnie placa

Fazi

A na jakim stanowisku...i jak się pracuje z panią Wandą....

michu

tak jak najbardziej tam pracuje

Zostaw opinię o Sokołów S.A - Robakowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokołów S.A