Sokołów S.A
2 113 108 5 1
LIDER

wolimy ukraińców niż polskich leni

Tak11Nie5
krecik
@LIDER

Pracuję w Sokołowie do 5 lat od czerwca 2018 mama 14 zł brutto plus akort i premia . Ukraińcom wolno więcej nie muszą pracować szybko , nie mają żadnych konsekwencji za popełnione błędy . Jednym słowem święte krowy które ściemniają po 16 godzin dziennie .

Tak16Nie
Pilarz
@LIDER

Już ja znam tych Ukraińców. Na jednym stanowisku stoi dwóch, bo jeden nie da rady, a my musimy zachrzaniać.

Tak9Nie
Praciwnica Nowy wpis
@LIDER

Cała prawda zawarta w jednym zdaniu

Młody

Cześć, czy Sokołów zapewnia pracownikom dojazd z Poznania?

TakNie1
Rafał
@Młody

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem w firmie Sokołów? Pod linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/sokolow-s-a,20258 są aktualne oferty pracy. Niestety nie wiem nic o transporcie do pracy, ale firma zapewnia sporo benefitów takich jak karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, spotkania integracyjne, świadczenia świąteczne dla pracowników, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, a także udział w międzynarodowych imprezach targowych. Daj znać, jaką decyzję podjąłeś w sprawie zatrudnienia.

Praciwnica Nowy wpis
@Młody

Nie licz na to jest jedynie autobus z Rataj

Anna Nowy wpis

Czy dla pracowników stałych przewidziane są jakieś zniżki na produkty Sokołów?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Sokołów S.A odbywa się również w języku angielskim?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Opinie pracowników dotyczące warunków zatrudnienia w Sokołów S.A okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Tak17Nie

Poznaniak
@Administrator

Praca po 8 godzin w chłodzi, wiatraki wieją cały czas. Umowa o pracę na początek to 18 zł brutto. To 160×18 brutto to2880 zł brutto. Netto ok2100złSzkoda czasu. Uciekam

Teresa
@Poznaniak

8 godzin to niejako standardowy czas pracy. Wspomniałeś jednak, iż praca odbywa się w niskich temperaturach. Jestem zatem bardzo ciekawa, czy macie wobec tego zapewnioną przez pracodawcę jakąś specjalną odzież? Powiedz mi coś o tej kwestii.

Kupa
Nazwa działu: Produkcja

Siemieniem jest najlepszy z wędzarni...mały,gruby gej...

Tak4Nie
Teresa
@Kupa

Śmiem twierdzić, że Twoja wypowiedź ma raczej niewiele wspólnego z kwestiami, które są tu uznawane za najbardziej istotne. Musisz ponadto wiedzieć, iż na forum GoWork.pl nie obrażamy innych osób. Jeśli jesteś pracownikiem firmy Sokołów w Robakowie to prosiłabym Cię o merytoryczną opinię na temat panujących w niej warunków pracy. Jestem bardzo ciekawa, czy pracodawca ten oferuje jakiś pakiet socjalny? Jeśli tak, to co wchodzi w jego skład?

Znajomy

Nie jestem pracownikiem tej firmy i nie chcę oczerniać ale z opowiadań jednegoz zatrudnionych tam pracowników z Ukrainy wynika że poszanowania dla drugiegi człowieka to tam nie ma. Żali sie na panująca atmosferę. Pracownicy odchodzą z produkcji przez sposob w jaki odnosi sie do nich brygadzista również obywatel Ukrainy. Przeklenstwa i (usunięte przez administratora) na porzadku dziennym. Dziwię sie nadzorowi że pozwalaja na takie zniewazenia. Może osoby odpowiedzialne powinny się przyjrzeć takiemu postepowaniu. W dzisiejszych czasach pracownik w cenie

Rafał
@Znajomy

Niepokojący jest obraz pracy na produkcji, który przedstawił Twój znajomy. Wiesz może, po ile godzin dziennie pracują osoby zajmujące stanowiska produkcyjne w firmie Sokołów? Ciekawi mnie, czy Twój kolega wspominał o tej kwestii.

Amanda

Witam. Ostatnio kupowałam w Opolu w Tesco w sokolowie kiełbasę, szynkę i obsługiwał mnie taki pan bardzo śmierdział nieszlo stanąć jak można takich ludzi zatrudniać śmierdzących kroił mi ser ze tak pokroił ze się posklejał a powinien dać ci plasterek kawałek papieru.

Niekryty krytyk
@Amanda

Pokaż mi sklep w którym po każdym plasterku daje się papier....

Tak1Nie1
Papierowy jo
@Amanda

Weź lekarstwa i popijając papierem. Nigdzie ale to NIGDZIE nie separuja papierem. Biedna kobieto.

monika
Nazwa działu: Finanse

Uwaga na prace "w biurze" (centrala) w oddziałach - praca na pewno nie wyglada 8h/dziennie. Odgórne przyzwolenie jak i nakaz pracy za free po wiecej godzin. Do tego brak benefitów (typu multisport itp, paczki na grila).

Tak2Nie
Matii
Nazwa działu: Produkcja

Witam! Mam pytanie co co pracy w tej firmie. Magazynier! Jakie warunki na magazynie panuja? Dobrze płacą ? Zatrudniają bezpośrednio czy przez śmieszne agencje?

TakNie4
Edyta

Może bylibyście zainteresowani podjęciem pracy w firmie Sokołów? Nowym pracownikom oferują takie benefity, jak: karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, talony świąteczne, zapomogi i motywacyjny system premiowy. Ponadto organizują szkolenia dla pracowników, edukują młodzież oraz zapewniają dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji. Zapraszam Was zatem na ich oficjalną stronę, na której jest wiele przydatnych informacji na temat kariery u nich: https://sokolow.pl/praca/sokolow-na-co-dzien Co o tym sądzicie?

Tak3Nie8
Justyna

sklep w Augustowie masakra!!!!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienić kierowniczkę

Edyta

@anonymous bardzo Cię proszę, żebyś nie odnosił się nieelegancko do innych użytkowników forum. Rozumiem, że możesz nie zgadzać się z @LIDER, ale nie jest to powód, by pisać do niego w ten sposób. Forum służy wymianie pomocnych informacji o tym jak pracuje się w danej firmie, a komentarze tu zamieszczane, powinny być merytoryczne.

TakNie1

Ala

Witam na jakie zarobki można liczyć w Robakowie na produkcji?

Tak6Nie3
Kierowca ciezarowki-byly

Z sokołowa w robakowie milo wspominam tylko pewną Dorotkę z biura przy okienku... :) Przynajmniej gdy sie weszło do tego syfu to jej widok, usmiech i spojrzenie, umilały mi czas:) Szkoda ze zaprosilem jej na kawe:D Pozdrawiam i takie male ps odradzam być tam kierowcą, chyba ze jestes tez przewoźnikiem. Tarczki mogly by wylatywac za okno co drugi dzien. Spedytorzy idioci tak ustawiają robote że jeszcze nie wyjade a juz wiem ze nie zdaze rozwiesc towaru a w tedy i sokolow i przewoznik namawiaja do jazdy a kasy nic nie dolożą a tylko oskubią. Dziwne ze ITD nie trzepie tego zakladu i przewoznikow. Czas pracy kierowcy zaczyna sie tu gdy sie wyjezdza z towarem, a ze stoisz kilka godzin nim Cie zaladuja bez cxynnego tacha to juz nikogo nie obchodzi. Na koncu rozwozki jestes blisko 30 godzin na nogach i nawet zero uznania finansowego. Ciagle musialem tam bronic interesu tej zasranej firmy i dziada przewoznika-szczypior zakichany

adas
@Kierowca ciezarowki-byly

Jazda niezgodna z tacho dzień w dzień. Większość ciężarówek na terenie zakładu łamie przepisy...

Edyta

@Chłop pijany na forum panuje zakaz podawania imion i nazwisk osób pracujących w danej firmie. To miejsce służy do prowadzenia dyskusji o firmach pod kątem warunków pracy, a nie do omawiania spraw pracowników. Jeżeli komentarz zawiera niedozwolone dane, jest zgłaszany do administratora serwisu, który zgodnie z regulaminem, ma prawo go skasować. Zostawiam link do panujących tu zasad: https://www.gowork.pl/regulamin

ULALA

stoisko sokołow kaufland ostrów wlkp zostałam OSZUKANA kupiłam porcje rosołowe policzono mi za połówki kurczaka brak odpowiedzi na reklamacje OMIJAĆ Z DALEKA

Tak7Nie
I ka
@ULALA

Odpowiedź była na reklamację, nawet wyjaśnienie na podstawie monitoringu. (usunięte przez administratora) Jak już się Pani zdecydowała na jakiś wpis to chociaż niech Pani pisze cała prawdę.

TakNie2

Amigo

Podobno to choroba????

Pio01

Sokolow konserwa tyrolska nie polecam..puszka chemii . Duzo tłuszczu

Tak7Nie
piczmen

zosa piuro praca ok ukraincy nie myja kasi.

Edyta

Sokołów aktualnie rekrutuje w Robakowie. Poszukiwane są osoby do pracy na stanowisku Samodzielny Referent ds. Kalkulacji i Analiz oraz Specjalista ds. Handlu. W obu przypadkach wymagane jest wykształcenie wyższe, znajomość języka angielskiego oraz umiejętność obsługi komputera. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie www firmy: https://sokolow.pl/praca/oferty-pracy Planujecie wziąć udział w rekrutacji? A może ktoś już pracuje na wyżej wymienionych stanowiskach i chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami?

TakNie3
Kandydatka

Rozmowa o prace do działu kadr i płac w Robakowie. Pierwsze pytanie: Pani w kadrach:Czy ma Pani uregulowaną sytuacje rodzinną? Ja: Tzn? Nie rozumiem pytania. Pani w kadrach: czy ma Pani dzieci, jest w ciąży? Jestem w szoku do dnia dzisiejszego! Jak można zadać takie pytanie w 2018?! W Sokołowie chyba nie dba się o aktualizację przepisów oraz szkolenia pracowników działu kadr. Firma zatrzymała się na początku lat 90-tych.Nie od dzisiaj wiadomo, że takie pytanie na rozmowie paść nie może. Nie dziwie się, że mają problem ze znalezieniem specjalisty. Zarobki bardzo niskie, nie docenia się tu wiedzy i długoletniego doświadczenia pracowników, a wymaga się tego podczas rozmowy o pracę.

Tak16Nie
Edyta

@Amanda Ten wątek forum poświęcony jest opiniom dotyczącym pracy w firmie Sokołów w miejscowości Robakowo. W związku z tym nie jest to raczej odpowiednie miejsce na Twój komentarz, nie jest on zgodny z tematem.

Edyta

@Qwerty Oczywiście umowa powinna być podpisana przez obie strony. Czy na tej, jak to nazywasz, pseudo umowie masz wyraźnie napisane, że jest to praca na stanowisku sprzątaczka? Czy tak wynika z zakresu obowiązków? Co do właśnie zakresu obowiązków, pracodawcy bardzo często w umowie stosują zapis typu:„Obowiązkiem pracownika jest wykonywanie innych poleceń przełożonych w ramach umowy o pracę” aby móc powierzać pracownikom inne czynności.

Zuza

Zawsze można zmienić firmę tylko czy uda się trafić na dobrą?

TakNie2
Edyta

@Qwerty, czy to oznacza, że obowiązki zawarte w umowie, którą podpisałeś z Sokołów nie przekładają się na zadania jakie wykonujesz na co dzień w tej firmie? Może umowa zlecenie obowiązuje tylko w pierwszych miesiącach zatrudnienia w tym miejscu? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat na forum.

Qwerty
@Edyta

Czy wydruk z poczty bez podpisów jest umową??A praca na stanowisku sprzedawca a w tej pseudo umowie otrzymanej ze stanowiskiem sprzataczka?? A dane stanowisko nie istnieje w danym sklepie.Taka duża firma a przekręt goni przekręt

Tak2Nie
Qwerty

Nie polecam pracy w tej firmie nie podam gdzie bo jest tylko jeden sklep w tym mieście i byłym koleżanką szkodzić bez sensu.Jak rozmowa to niby umowa o pracę i tak pięknie wszystko a potem okazuje się że umowa zleceniw i to na oszukanym stanowisku!!!!!! Współpraca zakończona a umowa jeszcze nie otrzymana sprawa będzie zgłoszona do Inspekcji Pracy.Nie polecam

Tak11Nie
Edyta

@PIPEK, czy już zakończyłeś swoją współpracę z Sokołów? Widzę, że nie podobała Ci się organizacja środowiska pracy. Możesz jednak przedstawić pokrótce warunki zatrudnienia? W jakim wymiarze godzinowym pracowałeś? Jak oceniłbyś poziom trudności obowiązków, za które byłeś w tej firmie odpowiedzialny?

PIPEK

Sokołów w Robakowie nieopodal Gądek to niestety ...........dno. Masakra na przeganianiu świń, Ci ludzie tam długo nie pożyją. Mam tych frajerów gdzieś, szczególnie tego łysego!!! Trochę jedynie tych świnek żal, że są traktowane w ten sposób!!!!! Ten kierownik powinien być natychmiast zwolniony za złą organizację produkcji, brak wiedzy o prądzie na szkolenie BHP i w ogóle........

Tak17Nie
mama

Najlepsze wędliny! Kupuję zawsze tylko od nich! Moje dzieci je uwielbiają!

TakNie5

Zostaw opinię o Sokołów S.A - Robakowo

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie