Sokołów S.A
LIDER

wolimy ukraińców niż polskich leni

Tak15Nie11
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Sokołów S.A?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 79 dni.
Kandydat

Dzień dobry, poszukuję pracy w branży mięsnej. Aktualnie zarabiam 1500 euro, czy ktoś może wie czy opłaca mi się szukać pracy w Sokołów?

Tak1Nie
Kandydat Nowy wpis
Klient

Dzień dobry.Czy są przyjęcia do pracy w Łodzi.

Luis 7291 Nowy wpis
Klient

Czemu wasze wyroby smakują jak (usunięte przez administratora) kiedyś było inaczej

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 145 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Sokołów S.A?

TakNie

Praca i zarobki to jakaś porażka .. wykorzystują nowych pracowników, pracownik ponosi koszty jesli nie dopilnuje terminów, jeśli pomyli się kody przy przyuczeniu trzeba płacić z własnej kieszeni. Trzeba ciągnac ciężkie skrzynki z mięsem i na chama wciskać produkty klientom , jak nie będziesz nachalny w stosunku do klientów ,kierownik odrazu się (usunięte przez administratora)

Tak1Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 246 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Sokołów S.A?

Tak2Nie
Wiola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 276 dni.

Mam pytanie odnosnie planowania tras czy tam są wszyscy traktowani rowno czy planisci maja swoich kierowcow bo mam zamiar zmienic prace i nie chce stac co drugi dzien

TakNie

Jak wygląda ścieżka awansu w Sokołów S.A?

BBK
@Pytanie

nie istnieje. Ewentualnie możesz sam/a szukac oferty na innym stanowsku

Anna
@BBK

To niezbyt dobrze. Obecnie naprawdę wiele osób jest nastawionych na rozwój, a co za tym idzie - na awanse. A co z tymi pracownikami w firmie Sokołów, którzy wyróżniają się na tle innych? Czy mogą oni chociaż liczyć na jakieś dodatkowe gratyfikacje - na premie, itp.?

Anna

Czy dla pracowników stałych przewidziane są jakieś zniżki na produkty Sokołów?

TakNie2

wolimy ukraińców niż polskich leni

Tak15Nie11
krecik
@LIDER

Pracuję w Sokołowie do 5 lat od czerwca 2018 mama 14 zł brutto plus akort i premia . Ukraińcom wolno więcej nie muszą pracować szybko , nie mają żadnych konsekwencji za popełnione błędy . Jednym słowem święte krowy które ściemniają po 16 godzin dziennie .

Tak19Nie1
Pilarz
@LIDER

Już ja znam tych Ukraińców. Na jednym stanowisku stoi dwóch, bo jeden nie da rady, a my musimy zachrzaniać.

Tak11Nie
Praciwnica
@LIDER

Cała prawda zawarta w jednym zdaniu

Ass
@Pilarz

Zwolnij się i tyle niky cię nie zmusza do pracy. Bałagan i brud jak się wejdzie. Starzy technolodzy to do emerytury a młodego przenieśli do drugiego zakładu bo sam się zdecydował. W biurze bogactwo duże drzwi a na zapleczu jak wjedziesz bałagan. Maszyn nakupione ponad stan i stoją niewykorzystane.

Oleh
@Ass

A Cerber? Opłaca się tam pracowac? Kto tam brygadzista kierownik? Ja szukam kontakt bo chce tam pracowac.

UKRAINIEC
@Pilarz

No macie, macie, nie płacz

Aga

Naprawdę, aż tak się wam nie podoba to jak pracują osoby z Ukrainy?

Oleh
@Aga

A ta firma Cerber? Zwolnil się z Giewont. Jak tam z nimi? Jest nową słyszał. Kto tam kierownik? Jakiś numer a?

Gargamel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 384 dni.

Co możecie powiedzieć o pracy na stanowisku PH, jak jest z targetami, zadaniami i kasa co mc?

Stary rzeznik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 399 dni.

Mam pytanie, chodzi mi o kierownika (usunięte przez administratora) z Giewontu, chodzi i wciska ludziom kit, ze już nie robi dla tej firmy i niby tego merolka już nie ma. A z tego co wiem to dalej jest na zakładzie i niby z jakąś nową firma, ale z tego co wiem to powiązaną z Giewontem. Prawda to? Faktycznie już odciął się od profitów byłego szefa czy go zwolnił. Już się pogubiłem z tym tematem. Co trzeba było nabroic aby stracić prestiż kierowniczka prawej ręki szefa za jakiego się miewał ????

Tak3Nie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Sokołów S.A odbywa się również w języku angielskim?

Tak4Nie
Jumbo
@Pytanie

Tylko po ukrainsku

Tak5Nie
Młody

Cześć, czy Sokołów zapewnia pracownikom dojazd z Poznania?

TakNie3
Rafał
@Młody

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem w firmie Sokołów? Pod linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/sokolow-s-a,20258 są aktualne oferty pracy. Niestety nie wiem nic o transporcie do pracy, ale firma zapewnia sporo benefitów takich jak karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, spotkania integracyjne, świadczenia świąteczne dla pracowników, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, a także udział w międzynarodowych imprezach targowych. Daj znać, jaką decyzję podjąłeś w sprawie zatrudnienia.

Praciwnica
@Młody

Nie licz na to jest jedynie autobus z Rataj

TakNie

Opinie pracowników dotyczące warunków zatrudnienia w Sokołów S.A okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Tak17Nie

Poznaniak
@Administrator

Praca po 8 godzin w chłodzi, wiatraki wieją cały czas. Umowa o pracę na początek to 18 zł brutto. To 160×18 brutto to2880 zł brutto. Netto ok2100złSzkoda czasu. Uciekam

Teresa
@Poznaniak

8 godzin to niejako standardowy czas pracy. Wspomniałeś jednak, iż praca odbywa się w niskich temperaturach. Jestem zatem bardzo ciekawa, czy macie wobec tego zapewnioną przez pracodawcę jakąś specjalną odzież? Powiedz mi coś o tej kwestii.

Kupa

Siemieniem jest najlepszy z wędzarni...mały,gruby gej...

Tak6Nie
Teresa
@Kupa

Śmiem twierdzić, że Twoja wypowiedź ma raczej niewiele wspólnego z kwestiami, które są tu uznawane za najbardziej istotne. Musisz ponadto wiedzieć, iż na forum http://GoWork.pl nie obrażamy innych osób. Jeśli jesteś pracownikiem firmy Sokołów w Robakowie to prosiłabym Cię o merytoryczną opinię na temat panujących w niej warunków pracy. Jestem bardzo ciekawa, czy pracodawca ten oferuje jakiś pakiet socjalny? Jeśli tak, to co wchodzi w jego skład?

Znajomy

Nie jestem pracownikiem tej firmy i nie chcę oczerniać ale z opowiadań jednegoz zatrudnionych tam pracowników z Ukrainy wynika że poszanowania dla drugiegi człowieka to tam nie ma. Żali sie na panująca atmosferę. Pracownicy odchodzą z produkcji przez sposob w jaki odnosi sie do nich brygadzista również obywatel Ukrainy. Przeklenstwa i (usunięte przez administratora) na porzadku dziennym. Dziwię sie nadzorowi że pozwalaja na takie zniewazenia. Może osoby odpowiedzialne powinny się przyjrzeć takiemu postepowaniu. W dzisiejszych czasach pracownik w cenie

Tak2Nie
Rafał
@Znajomy

Niepokojący jest obraz pracy na produkcji, który przedstawił Twój znajomy. Wiesz może, po ile godzin dziennie pracują osoby zajmujące stanowiska produkcyjne w firmie Sokołów? Ciekawi mnie, czy Twój kolega wspominał o tej kwestii.

Amanda

Witam. Ostatnio kupowałam w Opolu w Tesco w sokolowie kiełbasę, szynkę i obsługiwał mnie taki pan bardzo śmierdział nieszlo stanąć jak można takich ludzi zatrudniać śmierdzących kroił mi ser ze tak pokroił ze się posklejał a powinien dać ci plasterek kawałek papieru.

Tak3Nie
Niekryty krytyk
@Amanda

Pokaż mi sklep w którym po każdym plasterku daje się papier....

Tak2Nie1
Papierowy jo
@Amanda

Weź lekarstwa i popijając papierem. Nigdzie ale to NIGDZIE nie separuja papierem. Biedna kobieto.

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A - Robakowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Sokołów S.A