Opinie o Sokołów S.A. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sokołów S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sokołów S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokołów S.A. w Kalisz

Pan x Nowy wpis

Obsługa na podmiejskiej w Kaliszu jest bardzo nie miła kierowniczka Pani Paulina jest opryskliwa do wszystkich nawet zastępczyni kierowniczki pani Renata jest też nie miła składają skargi na wszystkich nawet na swoich pracowników już nie zapomnę o kierowcach co przywożą towar też są składki bo robią nie tak jak każe kierowniczka i zastępczyni ,Jak przyszła do pracy Pani Paulina to zmieniło się na niekorzyść pracowników cała ekipa odeszła ze sklepu bo już nie mogą wytrzymać a personel był oskarżany że kradnie mam nadzieję że firma Sokołów przypatrzyć się na zachowanie kadry i na skargi na sklep

Gość 2 Nowy wpis

jestem ph Sokołów centrali na żywcu i zgadzam się z wcześniejszymi wpisami że jest to firma która wyzyskuje pracownika płacą za 40 godz tygodniowo , podczas gdy tych godzin minimum w tygodniu pracuje się 60 lub więcej jeśli chcesz wyrobić plany , żadnych delegacji (a to chyba nie zgodne z prawem) ,plany są tak wyśrubowane że ciężko wyrobić premie , a jeśli już się uda to kasa za to śmieszna /ok 400 zł/ na rękę , telefony z najniższej półki że nie wytrzymują nawet roku ,samochód dwuosobowy z kratką więc z rodziną nigdzie nie pojedziesz ,do tego jeszcze potrącają z pensji 130 zł. za użytkowanie go do celów prywatnych . Jeśli już dostaniesz podwyżkę to jest to kwota 150-200 złotych brutto, koledzy którzy ze mną pracują ze stażem pracy ok 10 lat mogą liczyć na max 3000 zł na rękę pod warunkiem że wyrobią plany, młody pracownik 1800-2200 na rękę ,czy to jest godny zarobek za tyle godzin pracy? a jeszcze chyba marcu b.r pan prezes zabrał nam 50% premii bo wyniki firmy były słabe. Oto realia pracy w tej firmie na w/w stanowisku Ja już się rozglądam za inną firmą bo tu jest słabo

edi Nowy wpis

totalna porażka. pracowałem jako przedstawiciel handlowy. Każą pracowac po 10 godzi. Potem telefony od klientów. Zero szacunku dla człowieka. Plany strasznie trudne do wyrobienie. 2200 podstawa. Nie polecam. Jest wiele innych firm w których można się realizować.

Obecny pracownik

Jaka praca taka płaca!!! Za kiepskie wyniki nikt nie będzie płacił.

anonymous Nowy wpis
@Obecny pracownik

obecny pracowniku czy nie jestes przypadkiem z Ełku???? I wszystko jasne... haahaha

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Sokołów S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery

przedstawiciel handlowy - pracowałem na tym stanowisku w Sokołowie, powiem tak pieniądze strasznie słabe.... przeważnie dostaje sie tylko podstawę, jak.już wyrobisz plan to zabiorą za zadania specjalne A To hurtownia nie.zrobi.I tak.Naprawdę wychodzi 2tyś Max . A jak już złożysz wypowiedzenie to kierownik uprzejmie obsmaruje Cię zarówno u klientów.jak.I pracowników hurtowni.

@Adam

popieram taka jest prawda

Animo

Jestem bylym przedstawicielem handlowym w firmie Sokołów. Bardzo ale to bardzo NIE POLECAM. Jedno wielkie korpo gdzie człowiek nie może mieć życia prywatnego tylko zawsze ( nawet po 23 do dyspozycji kierownika ). Plany sprzedaży nie do zrobienia, specjalnie aby człowiek nie zarobił. Jeśli się chociaż zblizysz do realizacji to od razu jest podwyższany. PH dostaje tylko nędzną podstawę

Ph

Do osób pracujących w tej firmie na stanowisku pH w Sokołów jakie są dokładnie warunki finansowe na początek jak wyglada premia. plany czy są realne , współpraca jak wyglada z klientami . Czy auto jest do użytku służbowego czy jest karta multi . Z góry dzięki za info....

nOnick

Przepraszam za poprzedni wpis był błędny. Nie jest prawdą. Proszę o usunięcie.

harry

Oszukują na czasie pracy, a co za tym idzie na pieniądzach. Nie ma ubrań do pracy. Kierownicy ich zastępcy i przedstawiciele - wszystko protegowani. Klika złodzei którzy patrza jak tu kartami wyrwać towar i sprzedac na lewo. Co najciekawsze przyzwolenie dyrektora na to jest. Fikcyjne delegacjie i kasa za nie 9tys, podstawa 4tys i premia prawie 1,8 tys co daje 14,8 a człowiek tyra po 17g za 1900 niecałe, ciagle straszony ze zwolnia itd, bajki jak dla przedszkolekow. Dno najgorsze. Nie zycze nikomu zwabić sie do pracy z tymi ludzmi. Skonczy sie jak w biedronce.

W Sokołowie Podlaskim w głównej centrali to jest dopiero kołchoz pracy... śmieszne pieniądze, z ludzi robią debili, robota tylko dla osób którzy nie myślą i dają sobą pomiatać.

ninja

słyszałam że w kielcach jest najgorzej podobno niema kto zarzadzac. Widze samochody sokolowa o 19 na mieście jak się kręcą. Współczóje

nick

Ciekawe czy ktoś z tych ludzi, mam na mysli kadre kierownicza wo gole to czyta ?

halimustafa

ojej jaka zenada widac ze niemasz nic wspulnego z praca w oddzialalach. tak naprawde tragedia [usunięte przez moderatora] jak kon od nocy czasami do wieczora przewaznie do poludnia robisz wszystko, wszystko!!!!!! trzeba pracowac i szukac czegos innego.

gość

Witam.Jestem pracownikiem jednej z kilkudziesięciu hurtowni firmy Sokołów. Powiem wszystkim że praca gdziekolwiek zawsze zależy od ludzi jacy tam przcują. Jeśli ekipa jest choć troszkę zgrana to praca super.Jest jeszcze jeden warunek, jeśli pracujemy to wszyscy bo nie ma nic gorszego jeśli odwala się robotę za kogoś!!!!!! W hurtowni w której pracuję atmosfera jest na poziomie dostatecznym z plusem. Pozdro dla wzsystkich

XXX

No cóż Tarnowski oddział Sokołowa to nie zakład pracy tylko [usunięte przez moderatora] ! Jestem byłym pracownikiem tego zakładu pracowałem na uboju wołowym , kierownictwo niewykształcone (bez matury) brygadzista po (gargamel) po 7 klasach szkoły podstawowej. Chamstwo i wszechobecne [usunięte przez moderatora], okradają dostawców (czwórka, pachwiny) okradają pracowników . Po uruchomieniu nowego uboju średni dzienny czas pracy to 6-7 godzin w miesiącu brakuje 2-3 dni i pracowników zmusza się do podpisywania urlopu . Jeżeli ktoś jest chory i pójdzie do lekarza a ten wyśle go na L4 to taki pracownik pozbawiany jest premii , akordu i bonus w miesiącu w którym chorował oraz przez 3 kolejne miesiące. Jak się dowiedziałem niedawno koledzy żegnali jednego z długoletnich pracowników który z tych wyżej wymienionych powodów zaniedbał leczenie i niestety zmarł . Praca w Sokołowie w jej tarnowskim oddziale to prawdziwa gehenna, o zarobkach nawet nie wspominam najstarsi pracownicy zarabiają jakieś 2200 zł młodzi pracownicy 1500 zł . Kadra kierownicza to banda sitwa jakich mało ich filozofia jest zastraszenie pracownika i wyzysk do granic możliwości . Lista największych chamów na których trzeba uważać Wybraniec, Skrabaczowa, Lotycz Najda, Zabawa , Kaczmarczyk. Gdyby ktoś tam trafił i miał świeże informacja jak jest to niech pisze bo ludzie powinni to wiedzieć. Pozdrawiam moich kolegów z linii ubojowej.

jb

Po co się udzielacie jak nie wiecie o pracy w Sokołów S.A- pierdoły Wy wszyscy piszecie !!!!!!!!!

klijent

kolego tomku piszesz takie pierdoly że aż mnie śmiech bieże ale zachowam kamienną tważ

Praca w Sokołowie to porażka, chamstwo, [usunięte przez moderatora]. Oszukują na wszystkim. Dziś dowiedziałam się w ZUSie, że nie płacą składek.

Zostaw merytoryczną opinię o Sokołów S.A. - Kalisz

• Jak się pracuje w Sokołów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sokołów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokołów S.A.?

Sokołów S.A.