"Sokołów" S.A.

Koło

Opinie o "Sokołów" S.A.

lechu

Kierowca pojazdów samochodowych w transporcie zwierząt jest teraz u nich poszukiany z tego co widze no i kasa jet nie podana, ale zarobki raczej są dobre z tego co zrozumiałem z waszych komentarzy jednak.

Robert

wspólczuje roboty przy mięsie. Ja pracuje w Sokolowie ale w kadrach.

Daria

Robie w Sokolowie od 3 lat Mam już dosyć. Praca ciężka, bardzo male pieniądze. wszędzie zapach mięcha, ręce już mnie bolą. XZastanawiam się czy się nie przenieść do Warszawy na sprzedawczynie w sklepie. Sokolów to jednak straszna dziura

Zostaw opinię o "Sokołów" S.A. - Koło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Sokołów" S.A.