Zakłady mięsne Sokołów S.A oddział Koło

Koło

Opinie o Zakłady mięsne Sokołów S.A oddział Koło

leka

Nie wiem jak wygląda to ze strony pracownika, ja polecam jako klienta, od dawna kupuje ich wyroby, parowki czy wedliny,najlepsi.

xoxo

14 zł na godzinę? Kto Ci takich bajek naopowiadał? Na rozbiorach okres próbny po 9 zł, a po przedłużeniu 10-11 zl!!! Praca stała, ale też i ciężka. Dwie przerwy w tym jedna z posiłkiem. Co do przyjęc trzbe składać CV a jak będzie miejsce to dzwonią. Pozdro

igo

Zdecydowanie nie polecam. Pracowałem tam ponad rok czasu, płace marne, praca na akord że pot spływa po całym ciele, ogromna presja ze strony brygadzistów. Najłatwiej tam się dorobić wypadku z trwałym okaleczeniem, garbu i zepsutego wyglądu od wręcz niewolniczej pracy na akord o zdrowiu psychicznym i presji nie wspominając. Jednym słowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wzór północnokoreańskiego, tylko nie biją ludzi bo nie mogą, ale haruje się jak wielbłąd co najmniej 8 godzin non stop z 2 przerwami po 10min. połowa na wyjście i wejście zleci w biegu.

Ty
@igo 30.05.2015 09:45

Takich to tylko na parkingu i łomot ..Jaki mobbing nie te czasy , ludzie postawcie się byle jakiś pajac żeby jeździł po mnie o nie napewno

borys77

czy ktoś z Państwa mógłby mi pomóc? poszukuje kontaktu do osoby odpowiedzialnej za zatrudnienie pracowników fizycznych - będę bardzo wdzięczna za pomoc

Zostaw opinię o Zakłady mięsne Sokołów S.A oddział Koło - Koło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady mięsne Sokołów S.A oddział Koło