Opinie o Zakłady mięsne Sokołów S.A. oddział Koło w Koło

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady mięsne Sokołów S.A. oddział Koło. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady mięsne Sokołów S.A. oddział Koło o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady mięsne Sokołów S.A. oddział Koło w Koło

kiełbasa śląska to jest prawdziwa porażka najtańsza parówka jest lepsza

Jak długo czekaliście na odzew z Zakłady mięsne Sokołów S.A. oddział Koło? Oddzwaniają zawsze?

Obserwator

Odzew zależy od rotacji pracowników . Obecnie jest duża i oddzwonią . Na DC w Kole zatrudnili właśnie Mołdawian . Pozbywają się fachowców , spychając na gorsze stanowiska i którzy rezygnują , a w ich miejsce zatrudniają nowicjuszy . Także jest szansa .

Życzliwy

Co z tym covidem?

Chciał bym zwrócić uwagę na pijanych brygadzi stów z produkcji w Sokołowie podlaskim którzy piją w pracy i o tym się nie mówi codzień powinna ochrona chodzić po zakładzie i sprawdzać alkomanet anie ciągle piją i każdy o tym wie

Pracownik Gospodarczy

tak

nie ma

Helena

Widziałam, że Sokołów szuka pracowników na różne stanowiska. Warto się tam przyjąć, jak myślicie? Zależy mi na możliwości rozwoju. Jest jakaś realna szansa na awans?

Rojo

Wgl to nie polecam tą firmę sam robiłem tam i wiem co sie dodaje więc nie radze coś od nich jeść jeszcze w sprawie pracy za nic cie potrafią zwolnić na kłamać w papierach i to przez takiego debila Kowalksiego który się uważa za kierownika a wgl to nie jest więc czm on jest na takim stanowisku jak brygadzista jak szarpie krzyczy na ludzi wyżywa sie psychicznie ja się stawiałem i za dużo wiedziałem i dostałem dyscyplinarke za niby palenie fajki w toalecie a to nie prawda pozdrawiam

Poliki

Ktos tu chwali jakosc produktow tej firmy, ja akurat uwazam ze to jest jakas porazka, policzki wolowe od 7 godzin gotowane, i nadal twarde jak beton.

Janek

jakie zarobki na produkcji?

Czy ktoś z Was mógłby opisać Zakłady mięsne Sokołów S.A oddział Koło jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia?

PRACOWNIK

Całą prawdę piszą o dziale Konfekcji w Zakładach Mięsnych w Kole tylo że nikt nic z tym nie robi.Pani Kierownik działu jest okropna krzyczy wszyscy się jej boją zabiera premie za wszystko i jej brygadzistki nie wszystkie oczywiście tylko te które się chcą jej przypodobać i w (usunięte przez administratora) wejść zrobiłyby wszystko kablują na wszystkich niestworzone rzeczy (brygadzistka z pomarańczowego malucha) kto pracował to wie o ogo chodzi.A tak na marginesie nikt się za to nie wezmie ani nie interesuje a dzieją się tam cyrki. Akord pot po (usunięte przez administratora) leci nie ma czasu wyjść do toalety i wogóle a brygadzistki i pani Kierownik kawki sobie piją jedzą im jest wszystko wolno a robole robią pod strachem czy za chwile ktoś nie wpadnie i ich nie opieprzy że za wolno maszyny idą lub za cokolwiek .Pracowałam tam więc wiem omijajcie ten dział szerokim łukiem.A ci co tam pracują to powodzenia i nie dajcie się poniżać trzeba wkońcu coś z tym zrobić nie bójcie się...Praca powinna być przyjemna i w miłej atmosferze.

Luna

Pracowałam tam jakiś czas temu dzięki Bogu odeszłam z działu konfekcja wędlin.Nikomu nie polecam pracy na tym dziale,ze względu na kierowniczkę.Nic nie mam do brygadzistek ponieważ one same przy takiej przełożonej lekko nie mają, byłam świadkiem jak kierowniczka sie do nich odnosi mogę tylko współczuć.Jest to praca na akord wiec liczy sie tempo,aż pot po plecach spływa,robisz wszystko w biegu,maszyny podkręcone nam maxa,praca wielozadaniowa,ogromy stres i presja.Wyzwiska,obrażanie,lekceważenie pracowników na pożądku dziennym.Brak słów i szkoda zdrowia .Na koniec powiem tylko,że na innych działach jest lepiej ..

Darek

Brygadzistki ludzie co wy piszecie ja to bym taka na parkingu zaje.....to nie te czasy zeby ktos mna pomiatal

Pracownica

Kierowniczka konfekcji powinna być zwolniona dyscyplinarnie za to jak traktuje swoich pracowników a jej koleżaneczkom też przy okazji nalałoby sie wody w buty. No ale cóż dyrektor niestesty problemu nie widzi....

Rybka

Najgorszy dział to konfekcja.Jest tam bardzo opryskliwa kierowniczka i jej brygadzistki.Zarobi się tam parę groszy a lichą premię zabierają za nic.Nie polecam mięsnych.

leka

Nie wiem jak wygląda to ze strony pracownika, ja polecam jako klienta, od dawna kupuje ich wyroby, parowki czy wedliny,najlepsi.

xoxo

14 zł na godzinę? Kto Ci takich bajek naopowiadał? Na rozbiorach okres próbny po 9 zł, a po przedłużeniu 10-11 zl!!! Praca stała, ale też i ciężka. Dwie przerwy w tym jedna z posiłkiem. Co do przyjęc trzbe składać CV a jak będzie miejsce to dzwonią. Pozdro

borys77

czy ktoś z Państwa mógłby mi pomóc? poszukuje kontaktu do osoby odpowiedzialnej za zatrudnienie pracowników fizycznych - będę bardzo wdzięczna za pomoc

xxxxxxxxxxxxx
@borys77

Kadry nr tel (usunięte przez administratora) trzeba się zapytać tam poproszą osobę która się zajmuje rekrutacją osób zatrudnianych

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady mięsne Sokołów S.A. oddział Koło - Koło

• Jak się pracuje w Zakłady mięsne Sokołów S.A. oddział Koło?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady mięsne Sokołów S.A. oddział Koło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady mięsne Sokołów S.A. oddział Koło?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady mięsne Sokołów S.A. oddział Koło?

Kandydaci do pracy w Zakłady mięsne Sokołów S.A. oddział Koło napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady mięsne Sokołów S.A. oddział Koło