Sokołów-Logistyka Sp. z o.o.

Sokołów Podlaski

Opinie o Sokołów-Logistyka Sp. z o.o.

Ja nie narzekam na pracę, lubię to co robię i pewnie dlatego jestem zadowolony. Ludzie z którymi pracuję są super więc ogólnioe polecam!!

Joanna

@kkPiszesz, że praca w Sokołów-Logistyka ma swoje plusy i minusy. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Jeśli możesz to podaj też na jakim stanowisku pracujesz. W zależności od działu/zakresu obowiązków opinia o firmie może się znacznie różnić.

kk

Kwestia przyzwyczajenia. Każdy narzeka ale każda praca ma plusy i minusy. Odporność na stres i wszelakie pomysły przełożonych jest potrzebna. Ja swego czasu narzekałem teraz jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam. Zarobki nie są najlepsze ale też nie najgorsze raczej nie adekwatne do kasy jaką się zarabia dla firmy. Za to kadra zgrana bardzo mimo wielu spięć które zdarzają się codziennie.

so

W sumie taki dyspozytor w transporcie krajowym może liczyć na na prawdę wysokie zarobki, zwłaszcza, że i premie się trafiają do podstawy zarobków, więc nie jest tak źle.

hmmm

OJ napisz coś więcej? Jakie zarobki? Atmosfera ?

OJ

Pracowałem tak jakiś czas temu osobiście jako dyspozytor uważam że odporność na stres każdemu sie tam przyda bo beznadziejne wymagania od przełożonych a pensja nie najlepsza. Teraz pracuje w normalnej firmie zarobki nieporównywalne fakt może nie 8 godz jak tam ale coś za coś. Telefon i komputer to norma w pracy na niektórych stanowiskach tak samo jak umowa o prace wiec czytając poprzednią wypowiedź bawi mnie to bo jak sie domyślam ktoś z logistyki pisał to

byly pracownik

pracowalem jako mechanik!! porażka prezes beznadziejny nie znający sie na pracy. zarobki jeszcze wieksza porazka w porownaniu do wymagań. ogólnie mówiąc dno nie serwis................

czy nadal jest OK?

soolow jest ok

Zostaw opinię o Sokołów-Logistyka Sp. z o.o. - Sokołów Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokołów-Logistyka Sp. z o.o.